Russia U18 | 1:0 | Ukraine U18 | |||||||||
England U18 | 3:4 on pens | Spain U18 | |||||||||
Honduras U20 | 0:5 | New Zealand U20 | |||||||||
Qatar U20 | 0:4 | Nigeria U20 | |||||||||
Uruguay U20 | 3:1 | Norway U20 | |||||||||
Ukraine U20 | 2:1 | USA U20 | |||||||||
Wehen Wiesbaden | 1:2 | FC Ingolstadt |
|
||||||||
Troyes | 1:2 AET | Lens | |||||||||
Basaksehir U21 | 1:2 | Alanyaspor U21 | |||||||||
Besiktas U21 | 2:2 | Kasimpasa U21 | |||||||||
Sivasspor U21 | 0:3 | Galatasaray U21 | |||||||||
C. Rizespor U21 | 2:3 | Trabzonspor U21 | |||||||||
Y. Malatya U21 | 1:1 | Bursaspor U21 | |||||||||
Basaksehir | 1:1 | Alanyaspor | |||||||||
Besiktas | 3:2 | Kasimpasa |
|
||||||||
Sivasspor | 4:3 | Galatasaray |
|
||||||||
C. Rizespor | 2:3 | Trabzonspor |
|
||||||||
Mlada Boleslav | 3:0 | Zlin | |||||||||
NK Istra | 2:0 | NK Rudes | |||||||||
KuPS | 1:0 | Ilves | |||||||||
NuPS | 0:1 | BK-46 | |||||||||
Ekenäs IF II | 3:0 | FC HIK | |||||||||
HPS | 1:3 | Atlantis FC | |||||||||
Pallokerho | 7:3 | JäPS II | |||||||||
FC Kontu | 2:0 | Valtti | |||||||||
FC Kuusysi | 5:1 | Nastolan Nopsa | |||||||||
OLS | 2:2 | JS Hercules | |||||||||
FC Jazz | 0:1 | Käpylän Pallo | |||||||||
IF Gnistan | 2:0 | Tampere United | |||||||||
SalPa | 1:2 | KaaPo | |||||||||
Toivalan | 0:2 | Kings SC | |||||||||
Warkaus JK | 3:1 | JJK Jyväskylä | |||||||||
FC Kiffen | 1:0 | KJP Kouvola | |||||||||
LPS | 11:0 | CLE | |||||||||
Beroe | 3:1 | Levski Sofia | |||||||||
CSKA-Sofia | 1:0 | Botev Plovdiv | |||||||||
Ludogorets | 4:1 | Cherno More | |||||||||
MSK Zilina | 4:2 | Ruzomberok | |||||||||
Dunajska Streda | 5:0 | Michalovce | |||||||||
Slo. Bratislava | 3:1 | SKF Sered | |||||||||
Podbrezova | 1:0 | FK Senica | |||||||||
Spartak Trnava | 0:0 | AS Trencin | |||||||||
FC ViOn | 1:0 | FC Nitra | |||||||||
Schott Jena | 1:3 | FC Fahner Höhe | |||||||||
B. Neunkirchen | 0:4 | TuS Herrensohr | |||||||||
Dorfmerkingen | 1:1 | FSV Hollenbach | |||||||||
SC Lahr | 0:2 | Kehler FV | |||||||||
FSV RW Stegen | 1:6 | Freiburger FC | |||||||||
Pr. Münster II | 1:0 | Vict. Clarholz | |||||||||
SV 07 Eschwege | 2:1 | SC Willingen | |||||||||
Hanau 93 | 2:0 | Wald-Michelbach | |||||||||
SCC Berlin | 2:1 | TuS Makkabi | |||||||||
FK Pirmasens II | 3:2 | FC Speyer 09 | |||||||||
FV Dudenhofen | 8:2 | Bad Kreuznach | |||||||||
H. Friesoythe | 0:3 | Blau-Weiß Lohne | |||||||||
TuS Dietkirchen | 5:2 | SG Kinzenbach | |||||||||
Husumer SV | 9:0 | VfR Horst | |||||||||
FV Bad Honnef | 3:0 | Oberpleis | |||||||||
Bad Pyrmont | 1:4 | HSC/BW Tündern | |||||||||
Königshardt | 4:4 | VfB Frohnhausen | |||||||||
Quindío | 3:0 | Llaneros FC | |||||||||
Al-Khaleej | 2:3 on pens | Al-Hazem | |||||||||
Víkingur Ó. | 2:0 | Thór | |||||||||
Grótta | 2:3 | Leiknir | |||||||||
Zr. Mostar U17 | 1:3 | Zeljeznicar U17 | |||||||||
S. Brijeg U17 | 1:2 | Sarajevo U17 | |||||||||
Dnyapro Mogilev | 1:1 | Gomel | |||||||||
Dinamo Minsk | 1:0 | Isloch | |||||||||
BATE Borisov | 3:0 | FK Slutsk | |||||||||
Zamora FC | 2:1 | Mineros | |||||||||
Kupiskis | 0:3 on pens | Minija | |||||||||
Pakruojis | 1:3 | Nevezis | |||||||||
MCity | 4:3 AET | DFK Dainava | |||||||||
Sveikata | 1:0 | Marijampole C. | |||||||||
Kedainiai | 1:2 | FA Siauliai | |||||||||
Sioni Bolnisi | 3:3 | Rustavi | |||||||||
Dinamo Tbilisi | 2:1 | Torpedo Kutaisi | |||||||||
FC Dila | 1:1 | Iberia 1999 | |||||||||
Incheon Utd. | 1:2 | Gimcheon Sangmu | |||||||||
Toronto FC II | 1:0 | FC Tucson | |||||||||
SV Kapfenberg | 1:1 | Amateure OÖ | |||||||||
FC Liefering | 1:2 | WSG Tirol |
|
||||||||
SV Horn | 0:4 | Wiener Neustadt | |||||||||
SKU Amstetten | 2:3 | A. Lustenau |
|
||||||||
Young Violets | 2:1 | FC Wacker II | |||||||||
SV Lafnitz | 1:0 | FAC | |||||||||
Wanderers | 0:0 | CA Cerro | |||||||||
Corinthians | 2:0 | Deportivo Lara | |||||||||
Independiente | 5:0 | U. Católica | |||||||||
Fluminense | 4:1 | Atl. Nacional |
|
||||||||
Argentinos Jrs. | 1:0 | Deportes Tolima | |||||||||
Kalev | 0:3 | Paide | |||||||||
Kuressaare | 1:0 | JK Viljandi | |||||||||
Pärnu JK | 2:2 | JK Tabasalu | |||||||||
FC Helios Voru | 1:3 | Nomme United | |||||||||
Keila JK | 2:1 | JK Volta | |||||||||
UTC | 3:2 | Cusco FC | |||||||||
Terengganu FC | 1:0 | Selangor FC | |||||||||
Bohemians | 1:2 | Sligo Rovers | |||||||||
Derry City | 4:0 | Finn Harps | |||||||||
Dundalk FC | 1:0 | St. Pat's | |||||||||
Waterford FC | 1:0 | UCD | |||||||||
Shamrock Rovers | 2:0 | Cork City | |||||||||
Bray Wanderers | 2:1 | Wexford FC | |||||||||
Drogheda United | 3:0 | Galway United | |||||||||
Limerick FC | 1:0 | Cabinteely | |||||||||
Shelbourne | 1:0 | Cobh Ramblers | |||||||||
Albirex N. (S) | 0:0 | DPMM FC | |||||||||
Málaga CF | 3:1 | Real Zaragoza | |||||||||
Chaika Pes. | 5:1 | Biolog | |||||||||
Druzhba Maikop | 2:0 | Angusht Nazran | |||||||||
Din. Stavropol | 0:4 | Chernomorets N. | |||||||||
Mashuk-KMV | 1:1 | Spartak Nalchik | |||||||||
Spartak V. | 0:2 | Volgar | |||||||||
Legion | 0:0 | Kuban | |||||||||
V. Ponedelnik | 0:3 | Krasnodar 3 | |||||||||
Ac. Clinceni | 2:1 | FC Arges | |||||||||
Ostrava U19 | 5:3 | Olomouc U19 | |||||||||
Jablonec B | 4:4 | Jihlava B | |||||||||
Velke Mezirici | 2:1 | Hlucin | |||||||||
Jiskra Rymarov | 5:0 | Zlinsko | |||||||||
HS Kromeriz | 5:1 | Dolni Benesov | |||||||||
MZ Hakka | 2:2 | IM Zhongyou | |||||||||
CQ Liangjiang | 0:0 | HN FC | |||||||||
Hutnik Krakow | 2:2 | Orleta R.P. | |||||||||
KSZO Ostrowiec | 1:2 | Chelmianka | |||||||||
Baltyk Gdynia | 4:3 | Mieszko Gniezno | |||||||||
GIF Sundsvall | 1:1 | AIK | |||||||||
E. Erokspor | 1:2 | Van Spor FK | |||||||||
Corum FK | 5:3 on pens | Serik Belediye | |||||||||
Bischofshofen | 0:3 | FC Kufstein | |||||||||
Schwaz | 1:1 | SV Wörgl | |||||||||
Avarta | 2:1 | Skovshoved | |||||||||
FC Fribourg | 0:1 | BSC YB U21 | |||||||||
Friedrichstal | 4:2 | SGV Freiberg | |||||||||
SV Schermbeck | 1:0 | TuS Erndtebrück | |||||||||
Westfalia Herne | 3:1 | SC Paderborn II | |||||||||
Skalica | 1:0 | Dubnica | |||||||||
Kilb | 3:1 | Kottingbrunn | |||||||||
Scheiblingkir. | 3:6 | Waidhofen/T. | |||||||||
Zwettl | 4:3 | SC Ortmann | |||||||||
Rohrbach/G. | 1:2 | St. Peter/Au | |||||||||
SV Stripfing | 2:0 | Spratzern | |||||||||
Oberwart | 1:2 | Bad Sauerbrunn | |||||||||
Leithaprodersd. | 1:4 | Kohfidisch | |||||||||
St. Margarethen | 2:0 | Drassburg | |||||||||
Siegendorf | 2:1 | Stegersbach | |||||||||
SC Marchtrenk | 0:1 | Weißkirchen | |||||||||
Micheldorf | 0:2 | SPG Pregarten | |||||||||
ASKÖ Donau Linz | 1:1 | Edelweiß | |||||||||
SV Grieskirchen | 3:2 | Union Perg | |||||||||
SV Wallern | 1:3 | SV Ried II | |||||||||
RB Leipzig U19 | 1:2 | Stuttgart U19 | |||||||||
Lebring | 1:1 | DSV Leoben | |||||||||
TSV Pöllau | 2:3 | Mettersdorf | |||||||||
Bruck/Mur | 0:3 | ASK Voitsberg | |||||||||
Union Lind | 1:3 | SV Spittal/Drau | |||||||||
SV Feldkirchen | 0:0 | SAK Klagenfurt | |||||||||
KAC 1909 | 0:1 | ATSV Wolfsberg | |||||||||
SV Innsbruck | 4:0 | Union Innsbruck | |||||||||
Imst | 1:2 | Kundl | |||||||||
SV Zams | 2:0 | Kematen | |||||||||
Nenzing | 3:2 | Dornbirner SV | |||||||||
Kuchl | 3:0 | ÖTSU Hallein | |||||||||
Eugendorf | 3:1 | Neumarkt | |||||||||
FC Willisau | 1:2 | FC Altdorf | |||||||||
Libertas | 1:3 | Tre Fiori | |||||||||
Binh Duong FC | 0:2 | Quang Ninh FC | |||||||||
Nam Dinh FC | 2:0 | Ha Noi FC | |||||||||
Thanh Hoa FC | 2:1 | Sai Gon FC | |||||||||
Viettel FC | 2:0 | Hai Phong FC | |||||||||
KF Trepca 89 | 1:5 | Feronikeli 74 | |||||||||
FC Hound Dogs | 0:6 | Bruno's Magpies | |||||||||
Alashkert FC | 1:1 | FC Urartu | |||||||||
Ararat-Armenia | 2:0 | FC Noah | |||||||||
FC Suduroy | 3:1 | NSÍ III | |||||||||
KÍ III | 3:2 | 07 Vestur II | |||||||||
B68 Toftir II | 0:3 | AB Argir II | |||||||||
EB/Streymur III | 3:5 | Víkingur III | |||||||||
FC Hoyvík | 5:2 | Undrid FF | |||||||||
Barito Putera | 0:1 | Madura United | |||||||||
PSM Makassar | 4:0 | Badak Lampung | |||||||||
Sepahan | 0:1 AET | Persepolis | |||||||||
Tigres UANL | 1:0 | León | |||||||||
US Hostert | 2:0 | Hesperange | |||||||||
FC Utrecht | 1:1 | Vitesse | |||||||||
SSV Rantzau | 2:4 | Harburger TB | |||||||||
HSV III | 3:1 | Union Tornesch | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match