Liverpool | 5:0 | Huddersfield | |||||||||
FC Augsburg | 1:4 | B. Leverkusen |
|
||||||||
G. Bordeaux | 2:3 | Olympique Lyon |
|
||||||||
Hoffenheim | 0:3 | FC Porto YL | |||||||||
Barcelona YL | 6:7 on pens | Chelsea YL | |||||||||
Wydad AC | 2:1 | Sundowns | |||||||||
Santa Cruz-PE | 2:3 on pens | Fluminense |
|
||||||||
1.FC Köln | 1:2 | Darmstadt 98 |
|
||||||||
FC Ingolstadt | 1:0 | Dynamo Dresden |
|
||||||||
Sonnenhof-Gr. | 1:1 | Hallescher FC |
|
||||||||
Dynamo M II | 4:1 | Akhmat II | |||||||||
Junior FC | 1:0 | San Lorenzo |
|
||||||||
FBC Melgar | 0:4 | Palmeiras |
|
||||||||
Basaksehir U21 | 3:1 | Göztepe U21 | |||||||||
Basaksehir | 0:2 | Göztepe | |||||||||
Concordia | 0:2 | Gaz Metan | |||||||||
OH Leuven | 1:0 | Lommel SK | |||||||||
KSV Roeselare | 4:0 | Tubize-Braine | |||||||||
Aalborg BK | 1:1 | Hobro IK | |||||||||
Vendsyssel FF | 0:0 | Randers FC | |||||||||
NK Lokomotiva | 1:1 | NK Istra | |||||||||
VPS | 1:1 | SJK Seinäjoki | |||||||||
Ilves | 1:0 | FC Lahti | |||||||||
RoPS | 0:1 | KuPS | |||||||||
BK-46 | 1:1 | FC Espoo II | |||||||||
HPS | 2:0 | NuPS | |||||||||
Atlantis FC | 7:2 | FC HIK | |||||||||
FC Futura | 0:0 | Valtti | |||||||||
FC Kontu | 3:0 | Jokelan Kisa | |||||||||
JäPS II | 1:1 | HerTo | |||||||||
FC Kuusysi | 4:0 | Hyvinkään PS | |||||||||
Toivalan | 0:4 | JPS | |||||||||
Kurkimäen | 2:3 | AC Barca | |||||||||
Kings SC | 2:2 | PAVE Iisalmi | |||||||||
Leppävaaran | 4:0 | CLE | |||||||||
Zaglebie Lubin | 2:0 | Jagiellonia | |||||||||
Piast Gliwice | 3:1 | Cracovia | |||||||||
Kariana Erden | 0:0 | Montana | |||||||||
Arda Kardzhali | 1:0 | Dob. Dobrich | |||||||||
Litex Lovech | 0:0 | Loko Sofia | |||||||||
Cherno More | 2:1 | Ludogorets | |||||||||
Levski Sofia | 1:2 | Beroe | |||||||||
Septemvri Sofia | 1:1 | Dunav | |||||||||
Titus Petange | 0:1 | RFCU Luxembourg | |||||||||
FC Nitra | 2:2 | Podbrezova | |||||||||
IMO Merseburg | 3:1 | Halle-Ammendorf | |||||||||
FSV Barleben | 1:1 | RW Thalheim | |||||||||
SV Mitterteich | 1:0 | SpVgg Selbitz | |||||||||
SC 04 Schwabach | 2:2 | FC Coburg | |||||||||
FC Waldkirch | 0:4 | FC Denzlingen | |||||||||
SB Traunstein | 1:1 | TSV Wasserburg | |||||||||
SE Freising | 0:1 | FC Deisenhofen | |||||||||
TSV Grünwald | 1:3 | ASV Dachau | |||||||||
Langenaubach | 3:1 | TSV Bicken | |||||||||
TuS Dietkirchen | 1:0 | FC Gießen II | |||||||||
SV 07 Eschwege | 3:0 | Weidenhausen | |||||||||
TuS Mayen | 1:0 | SG Malberg/R. | |||||||||
FC Rastpfuhl | 0:4 | Auersmacher | |||||||||
SpVgg Weiden | 1:4 | Bad Kötzting | |||||||||
RWO Alzey | 1:3 | FK Pirmasens II | |||||||||
GW Siebenbäumen | 0:1 | TSV Pansdorf | |||||||||
FC Iserlohn | 3:0 | Lüner SV | |||||||||
SKV Rutesheim | 1:2 | Breuningsweiler | |||||||||
MSV Pampow | 2:1 | SGA Boizenburg | |||||||||
SV Hanse 01 | 1:1 | Grimmener SV | |||||||||
SV Falkensee/F. | 3:2 | E'hüttenstadt | |||||||||
U. Klosterfelde | 3:1 | FSV Bernau | |||||||||
TSV Winsen/Luhe | 1:2 | BW Bornreihe | |||||||||
BW Papenburg | 1:4 | SV Bevern | |||||||||
Unión Santa Fe | 0:1 | Barracas C. | |||||||||
Oriente P. | 2:1 | Sport Boys | |||||||||
Tigres FC | 1:3 | Millonarios |
|
||||||||
A. Bucaramanga | 2:2 | Cúcuta Dep. | |||||||||
Thespa Gunma | 0:0 | G. Osaka Res. | |||||||||
Valur | 3:3 | Víkingur | |||||||||
Melbourne City | 5:0 | Central Coast | |||||||||
Dibba Fujairah | 0:3 | Ajman Club | |||||||||
Ittihad Kalba | 1:1 | Sharjah FC | |||||||||
Al-Wahda | 5:0 | Fujairah SC | |||||||||
Zr. Mostar U17 | 0:0 | Sarajevo U17 | |||||||||
Vitebsk | 2:2 | FK Slutsk | |||||||||
Dinamo Minsk | 0:1 | Neman Grodno | |||||||||
BATE Borisov | 1:0 | FK Minsk | |||||||||
Vova | 2:6 | FK Ekranas | |||||||||
Vieni Vartai | 1:5 | Nevezis | |||||||||
FK Nemunas | 2:0 | Saulininkas | |||||||||
Pohang Steelers | 1:0 | Suwon Bluewings | |||||||||
Bala | 1:0 | Caernarfon | |||||||||
Barry Town | 1:3 | Newtown | |||||||||
Cardiff Met | 3:2 | Llanelli AFC | |||||||||
Carmarthen | 6:2 | Aberystwyth | |||||||||
Llandudno | 0:5 | Cefn Druids | |||||||||
The New Saints | 1:0 | Connah's Quay | |||||||||
Vorwärts Steyr | 0:3 | SV Lafnitz | |||||||||
FC Liefering | 2:4 | Blau Weiss Linz |
|
||||||||
SKU Amstetten | 1:1 | Young Violets | |||||||||
SV Ried | 7:0 | Wiener Neustadt | |||||||||
A. Klagenfurt | 1:1 | FAC | |||||||||
SV Kapfenberg | 2:0 | A. Lustenau |
|
||||||||
Amateure OÖ | 6:1 | SV Horn | |||||||||
CS San Lorenzo | 2:4 | Sol de América | |||||||||
Luqueño | 1:1 | CD Santaní | |||||||||
Sukhothai FC | 2:3 | Chiangrai Utd. | |||||||||
KDA FC | 1:1 | Selangor FC | |||||||||
FELDA United | 1:1 | Melaka | |||||||||
Al-Hilal | 0:5 | Al-Taawoun | |||||||||
Bohemians | 0:0 | Waterford FC | |||||||||
Derry City | 2:0 | Cork City | |||||||||
St. Pat's | 2:0 | UCD | |||||||||
Sligo Rovers | 1:1 | Finn Harps | |||||||||
Dundalk FC | 2:1 | Shamrock Rovers | |||||||||
Bray Wanderers | 1:1 | Cabinteely | |||||||||
Shelbourne | 3:0 | Galway United | |||||||||
Wexford FC | 2:0 | Athlone Town | |||||||||
Benevento | 4:2 | Cosenza | |||||||||
CD Numancia | 1:2 | Dep. La Coruña | |||||||||
US Avranches | 2:0 | JA Drancy | |||||||||
Dnepr Smolensk | 0:3 | Dolgoprudnyi | |||||||||
Pskov-747 | 3:2 | Chertanovo 2 | |||||||||
Viitorul Tg.Jiu | 2:2 | UTA Arad | |||||||||
Metaloglobus | 1:0 | Sportul Snagov | |||||||||
Pandurii | 4:0 | CS Balotesti | |||||||||
Aerostar | 9:0 | Dacia U. Braila | |||||||||
U Cluj | 2:3 | Ripensia | |||||||||
Luceafarul | 2:2 | CS Mioveni | |||||||||
SSU Poli | 0:1 | ACS Poli | |||||||||
Khimki 2 | 1:2 | Sokol Saratov | |||||||||
Saturn | 1:3 | Dinamo Bryansk | |||||||||
Oliveirense | 2:1 | Farense | |||||||||
Rio Ave | 2:2 | FC Porto |
|
||||||||
Ross County | 4:0 | Queen o. t. S. | |||||||||
Zirka | 0:3 | MFK Mykolaiv | |||||||||
FK Kramatorsk | 1:0 | Obolon | |||||||||
Girnyk-Sport | 0:0 | Rukh Lviv | |||||||||
Metalist 1925 | 0:0 | Kolos Kovalivka | |||||||||
Lausanne-Sport | 4:1 | FC Winterthur |
|
||||||||
M. Boleslav U19 | 0:3 | Sp. Prague U19 | |||||||||
Velke Mezirici | 2:1 | Hodonin | |||||||||
Vrchovina NMnM | 1:1 | Lisen | |||||||||
Frydek-Mistek | 1:0 | Val. Mezirici | |||||||||
HS Kromeriz | 0:1 | Petrkovice | |||||||||
GZ City | 3:1 | SZ FC | |||||||||
NK Sesvete | 3:1 | NK Lucko | |||||||||
Hrv Dragovoljac | 0:1 | Hajduk Split II | |||||||||
Medjimurje | 1:1 | NK Kustosija | |||||||||
Örgryte | 0:2 | Västerås SK | |||||||||
Vasalund U19 | 1:2 | Djurgården U19 | |||||||||
Dinamo | 2:2 | Navbahor | |||||||||
Nasaf Qarshi | 4:0 | OKMK Olmaliq | |||||||||
FC Buxoro | 2:2 | Bunyodkor | |||||||||
Arsenal U21 | 3:0 | Leicester U21 | |||||||||
Fulham U21 | 1:0 | Norwich U21 | |||||||||
Man Utd U21 | 2:3 | Wolves U21 | |||||||||
Stoke U21 | 2:1 | Reading U21 | |||||||||
U. Fürstenwalde | 1:3 | BFC Dynamo | |||||||||
Altglienicke | 2:1 | Babelsberg 03 | |||||||||
SV Lippstadt 08 | 0:2 | Viktoria Köln |
|
||||||||
Bonner SC | 0:2 | M'gladbach II | |||||||||
SV Elversberg | 3:1 | TSV Steinbach | |||||||||
FC Bayern II | 2:0 | SV Heimstetten | |||||||||
FV Illertissen | 1:3 | TSV Buchbach | |||||||||
Wolfsburg II | 2:0 | St. Pauli II | |||||||||
VfB Lübeck | 1:1 | Drochtersen/A. | |||||||||
Rapid Wien II | 0:1 | Traiskirchen | |||||||||
SC/ESV Parndorf | 1:1 | FC Stadlau | |||||||||
FC Marchfeld | 4:0 | Mattersburg II | |||||||||
Ebreichsdorf | 1:1 | Bruck/L. | |||||||||
SV Schwechat | 0:0 | Leobendorf | |||||||||
Reichenau | 1:3 | Schwaz | |||||||||
Seekirchen | 1:0 | Bischofshofen | |||||||||
Altach Juniors | 0:2 | USK Anif | |||||||||
CD Petapa | 1:2 | Malacateco | |||||||||
Friedrichstal | 3:0 | FC Nöttingen | |||||||||
Seligenporten | 1:0 | Eltersdorf | |||||||||
SV Curslack-N. | 3:1 | TuS Osdorf | |||||||||
Barmbek-U. | 4:0 | Concordia | |||||||||
FV Engers 07 | 1:5 | Schott Mainz | |||||||||
Malchower SV | 1:2 | Anker Wismar | |||||||||
TeBe Berlin | 4:0 | Brandenburg. SC | |||||||||
Nordhausen II | 2:2 | BSG Wismut Gera | |||||||||
Brinkumer SV | 1:1 | W. Bremen III | |||||||||
FC Oberneuland | 8:0 | BSC Hastedt | |||||||||
BV Cloppenburg | 3:2 | SV Atlas | |||||||||
Ajax U19 | 0:0 | AZ U19 | |||||||||
FC Twente U19 | 0:0 | Groningen U19 | |||||||||
W. Bremen U19 | 1:3 | RB Leipzig U19 | |||||||||
Ostbahn XI | 3:2 | SR Donaufeld | |||||||||
SC Ortmann | 1:1 | Spratzern | |||||||||
Rohrbach/G. | 1:0 | Kottingbrunn | |||||||||
Kremser SC | 2:1 | Langenrohr | |||||||||
Kilb | 1:0 | Scheiblingkir. | |||||||||
SV Stripfing | 1:1 | Waidhofen/T. | |||||||||
Siegendorf | 0:2 | Oberwart | |||||||||
Leithaprodersd. | 3:3 | Bad Sauerbrunn | |||||||||
Edelweiß | 0:1 | SV Grieskirchen | |||||||||
Weißkirchen | 2:3 | Gmunden | |||||||||
UnionSt.Florian | 1:3 | SPG Pregarten | |||||||||
Union Perg | 1:0 | ASKÖ Donau Linz | |||||||||
SV Wallern | 3:1 | SC Marchtrenk | |||||||||
Fürstenfeld | 2:3 | Gnas | |||||||||
Liezen | 0:0 | Lebring | |||||||||
Mettersdorf | 0:0 | Bad Radkersburg | |||||||||
ASK Voitsberg | 1:0 | DSV Leoben | |||||||||
ATSV Wolfsberg | 0:0 | SV Spittal/Drau | |||||||||
SV Feldkirchen | 1:2 | St. Michael/Bl. | |||||||||
Kundl | 0:3 | Kematen | |||||||||
Admira Dornbirn | 6:1 | Höchst | |||||||||
SAK 1914 | 1:0 | Strobl | |||||||||
FC Puch | 2:2 | Altenmarkt | |||||||||
Neumarkt | 6:0 | ÖTSU Hallein | |||||||||
Bramberg | 2:1 | Straßwalchen | |||||||||
Urania Genève | 1:1 | Servette U21 | |||||||||
Libertas | 1:0 | Murata | |||||||||
Guayaquil City | 6:1 | CD Clan Juvenil | |||||||||
Hai Phong FC | 3:2 | Binh Duong FC | |||||||||
Istiqlol | 4:0 | FK Istaravshan | |||||||||
Lynx FC | 1:4 | Lincoln FC | |||||||||
Ararat Yerevan | 2:6 | Ararat-Armenia | |||||||||
Sylvia | 3:0 | Nyköpings BIS | |||||||||
FC Trollhättan | 0:1 | Utsiktens BK | |||||||||
B.93 U19 | 6:1 | Holbaek B&I U19 | |||||||||
Víkingur | 1:0 | B36 Tórshavn | |||||||||
KÍ III | 2:3 | AB Argir II | |||||||||
TuS Geretsried | 1:0 | SpV Kaufbeuren | |||||||||
Empoli U19 | 2:2 | Roma U19 | |||||||||
Fiorentina U19 | 2:2 | Juventus U19 | |||||||||
Bali United | 2:1 | Persija |
|
||||||||
Tarxien | 0:3 | Floriana | |||||||||
Qormi FC | 1:1 | Mosta FC | |||||||||
St. Andrews FC | 1:0 | Gzira Utd. | |||||||||
Birkirkara FC | 2:3 | Senglea Ath. | |||||||||
Sirens FC | 1:0 | FC Swieqi Utd. | |||||||||
Pembroke | 1:1 | Zebbug Rangers | |||||||||
Umm Salal SC | 1:3 | Al-Arabi SC | |||||||||
Al-Khor SC | 2:5 | Al-Gharafa SC | |||||||||
Codru | 0:2 | Zimbru Chisinau | |||||||||
Petrocub | 1:0 | FC Sheriff | |||||||||
Sepidrood | 1:2 | Foolad | |||||||||
Zob Ahan | 2:0 | Tractor | |||||||||
Persepolis | 0:0 | Sepahan | |||||||||
CA Morelia U20 | 3:0 | Tijuana U20 | |||||||||
Puebla FC U20 | 2:1 | Tigres UANL U20 | |||||||||
Royal Antwerp | 2:1 | Standard Liège |
|
||||||||
Klub Kosova | 7:2 | Düneberger SV | |||||||||
Hamm United | 1:3 | Nettelnburg/A. | |||||||||
Chippa United | 0:2 | Cape Town City | |||||||||
TuRa Harksheide | 4:1 | FC Elmshorn | |||||||||
HSV III | 6:0 | SC Sternschanze | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match