Record 3 Liga - Group IV 20/21
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
20 |
6 |
4 |
10 |
1.10 |
30:44 |
75 |
Away record |
20 |
7 |
3 |
10 |
1.20 |
23:37 |
73 |
Overall balance |
40 |
13 |
7 |
20 |
1.15 |
53:81 |
74 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sun Aug 2, 2020 |
5:00 PM |
H |
(17.)
|
|
Hetman Zamosc (21.) |
4-5-1 |
250 |
3:0 |
2 |
Sat Aug 8, 2020 |
5:00 PM |
A |
(1.)
|
|
Chelmianka (20.) |
? |
500 |
1:2 |
3 |
Wed Aug 12, 2020 |
6:00 PM |
H |
(2.)
|
|
Wisloka Debica (6.) |
? |
200 |
2:3 |
4 |
Sun Aug 16, 2020 |
5:00 PM |
A |
(7.)
|
|
Lewart Lubartów (20.) |
4-5-1 |
250 |
4:1 |
5 |
Sun Aug 23, 2020 |
5:00 PM |
H |
(7.)
|
|
Siarka T. (15.) |
? |
200 |
1:7 |
6 |
Wed Aug 26, 2020 |
5:00 PM |
A |
(14.)
|
|
Wisla Sand. (2.) |
4-5-1 |
|
1:1 |
7 |
Sun Aug 30, 2020 |
4:00 PM |
H |
(13.)
|
|
NKP Podhale (5.) |
? |
200 |
0:1 |
8 |
Wed Sep 16, 2020 |
4:00 PM |
H |
(17.)
|
|
Stal Krasnik (15.) |
? |
|
0:1 |
9 |
Wed Oct 7, 2020 |
3:00 PM |
A |
(18.)
|
|
LKS Lagow (5.) |
? |
|
2:0 |
10 |
Sun Sep 13, 2020 |
3:00 PM |
H |
(18.)
|
|
Wisla Pulawy (1.) |
4-5-1 |
200 |
1:4 |
11 |
Sun Sep 20, 2020 |
3:00 PM |
A |
(19.)
|
|
Sokol Sieniawa (2.) |
? |
300 |
0:0 |
12 |
Sun Sep 27, 2020 |
3:00 PM |
H |
(20.)
|
|
Orleta R.P. (12.) |
4-1-4-1 |
100 |
1:3 |
13 |
Sat Oct 3, 2020 |
1:00 PM |
H |
(20.)
|
|
Cracovia II (19.) |
4-2-3-1 |
200 |
2:1 |
14 |
Sat Oct 10, 2020 |
2:00 PM |
H |
(18.)
|
|
Stalowa Wola (8.) |
? |
|
0:6 |
16 |
Sun Oct 25, 2020 |
2:00 PM |
H |
(20.)
|
|
Avia Swidnik (8.) |
? |
x |
1:1 |
17 |
Sat Dec 5, 2020 |
12:00 PM |
A |
(20.)
|
|
Podlasie B.P. (19.) |
? |
x |
4:2 |
18 |
Sun Nov 8, 2020 |
1:30 PM |
H |
(20.)
|
|
KSZO Ostrowiec (10.) |
4-3-3 Attacking |
x |
3:2 |
19 |
Wed Nov 11, 2020 |
1:00 PM |
A |
(18.)
|
|
Wólczanka (7.) |
4-4-2 Diamond |
x |
1:0 |
20 |
Sun Nov 15, 2020 |
1:00 PM |
H |
(20.)
|
|
Jutrzenka (19.) |
4-3-3 Attacking |
x |
1:0 |
21 |
Sat Nov 21, 2020 |
12:00 PM |
A |
(18.)
|
|
Korona Kielce II (14.) |
4-3-3 Attacking |
x |
3:4 |
22 |
Sat Feb 27, 2021 |
2:00 PM |
A |
(16.)
|
|
Hetman Zamosc (21.) |
4-3-3 Attacking |
x |
0:3 |
23 |
Sun Mar 7, 2021 |
2:00 PM |
H |
(14.)
|
|
Chelmianka (11.) |
? |
x |
3:1 |
24 |
Sat Mar 13, 2021 |
3:00 PM |
A |
(14.)
|
|
Wisloka Debica (8.) |
? |
x |
3:1 |
25 |
Sat Mar 20, 2021 |
3:00 PM |
H |
(14.)
|
|
Lewart Lubartów (13.) |
? |
x |
2:2 |
26 |
Sat Mar 27, 2021 |
2:00 PM |
A |
(15.)
|
|
Siarka T. (7.) |
? |
x |
0:1 |
27 |
Sat Apr 3, 2021 |
1:00 PM |
H |
(13.)
|
|
Wisla Sand. (5.) |
? |
x |
2:2 |
28 |
Sat Apr 10, 2021 |
4:00 PM |
A |
(13.)
|
|
NKP Podhale (5.) |
? |
x |
3:1 |
29 |
Wed Apr 21, 2021 |
4:00 PM |
A |
(14.)
|
|
Stal Krasnik (15.) |
? |
x |
1:2 |
30 |
Sun Apr 18, 2021 |
4:30 PM |
H |
(13.)
|
|
LKS Lagow (10.) |
? |
x |
0:2 |
31 |
Sun Apr 25, 2021 |
4:00 PM |
A |
(14.)
|
|
Wisla Pulawy (1.) |
4-1-4-1 |
x |
1:0 |
32 |
Wed Apr 28, 2021 |
4:00 PM |
H |
(15.)
|
|
Sokol Sieniawa (2.) |
? |
x |
0:2 |
33 |
Sat May 1, 2021 |
12:00 PM |
A |
(15.)
|
|
Orleta R.P. (18.) |
? |
x |
4:0 |
34 |
Sun May 9, 2021 |
1:00 PM |
A |
(16.)
|
|
Cracovia II (15.) |
? |
x |
4:1 |
35 |
Sat May 15, 2021 |
5:00 PM |
A |
(17.)
|
|
Stalowa Wola (3.) |
? |
|
2:2 |
37 |
Sat May 22, 2021 |
5:00 PM |
A |
(17.)
|
|
Avia Swidnik (4.) |
? |
|
3:0 |
38 |
Sat May 29, 2021 |
12:00 PM |
H |
(17.)
|
|
Podlasie B.P. (15.) |
? |
|
0:2 |
39 |
Wed Jun 2, 2021 |
5:00 PM |
A |
(17.)
|
|
KSZO Ostrowiec (8.) |
? |
400 |
0:1 |
40 |
Sun Jun 6, 2021 |
6:00 PM |
H |
(17.)
|
|
Wólczanka (10.) |
? |
150 |
3:3 |
41 |
Sat Jun 12, 2021 |
5:30 PM |
A |
(17.)
|
|
Jutrzenka (20.) |
? |
|
0:1 |
42 |
Sun Jun 20, 2021 |
5:30 PM |
H |
(17.)
|
|
Korona Kielce II (18.) |
? |
|
5:1 |
Table section 3 Liga - Group IV 20/21