To use this site, please enable Javascript.
Refresh - 11:11:48 PM
matchday 32
1. FC Köln 1. FC Köln 12:30 PM SC Freiburg SC Freiburg
matchday 32
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 2:30 PM 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
matchday 32
Hertha BSC Hertha BSC 5:00 PM Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
matchday 32
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 12:30 PM SV Sandhausen SV Sandhausen
matchday 32
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 12:30 PM SC Paderborn 07 SC Paderborn
matchday 32
VfL Bochum VfL Bochum 12:30 PM SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
matchday 36
SV Meppen SV Meppen 12:00 PM VfB Lübeck VfB Lübeck
matchday 36
FC Bayern II FC Bayern Munich II 1:00 PM SpVgg Unterhaching Unterhaching
matchday 35
Wolves Wolverhampton Wanderers 12:00 PM Brighton & Hove Albion Brighton
matchday 35 Aston Villa Aston Villa 2:05 PM Manchester United Man Utd
matchday 35 West Ham West Ham United 4:30 PM Everton FC Everton
matchday 35
Arsenal Arsenal FC 7:00 PM West Bromwich Albion West Brom
matchday 35 Getafe Getafe CF 1:00 PM SD Eibar SD Eibar
matchday 35
Valencia Valencia CF 3:15 PM Real Valladolid CF Real Valladolid
matchday 35 Villarreal Villarreal CF 5:30 PM Celta de Vigo Celta de Vigo
matchday 35
Real Madrid Real Madrid 8:00 PM Sevilla FC Sevilla FC
matchday 35 Genoa Genoa CFC 11:30 AM US Sassuolo Sassuolo
matchday 35 Parma Parma Calcio 1913 2:00 PM Atalanta BC Atalanta BC
matchday 35 Benevento Benevento Calcio 2:00 PM Cagliari Calcio Cagliari Calcio
matchday 35 Hellas Verona Hellas Verona 2:00 PM Torino FC Torino
matchday 35
AS Roma AS Roma 5:00 PM FC Crotone Crotone
matchday 35
Juventus Juventus FC 7:45 PM AC Milan AC Milan
matchday 36 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 12:00 PM Olympique Marseille Marseille
matchday 36 OGC Nice OGC Nice 2:00 PM Stade Brest 29 Stade Brest 29
matchday 36 FC Metz FC Metz 2:00 PM Nîmes Olympique Nîmes Olympique
matchday 36 SCO Angers SCO Angers 2:00 PM Dijon FCO Dijon
matchday 36 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 2:00 PM Montpellier HSC Montpellier
matchday 36 Stade Reims Stade Reims 4:05 PM AS Monaco Monaco
matchday 36 Stade Rennais Stade Rennais FC 8:00 PM Paris Saint-Germain Paris SG
matchday 29
LASK LASK 1:30 PM WSG Tirol WSG Tirol
matchday 29
Sturm Graz SK Sturm Graz 1:30 PM Red Bull Salzburg RB Salzburg
matchday 29
Rapid Vienna Rapid Vienna 4:00 PM Wolfsberger AC Wolfsberger AC
matchday 32 FC Emmen FC Emmen 11:15 AM FC Groningen FC Groningen
matchday 32
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 1:30 PM Ajax Amsterdam Ajax
matchday 32 PEC Zwolle PEC Zwolle 1:30 PM ADO Den Haag ADO Den Haag
matchday 32 Willem II Willem II Tilburg 3:45 PM PSV Eindhoven PSV Eindhoven
matchday 33
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 3:00 PM FC Zürich FC Zürich
matchday 33
FC Luzern FC Luzern 3:00 PM Servette FC Servette FC
matchday 33
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 3:00 PM FC Sion FC Sion
matchday 7 Univ. Craiova Universitatea Craiova 5:00 PM FC Botosani FC Botosani
matchday 7 UTA Arad UTA Arad 12:00 PM ACSM Politehnica Iași ACSM Poli Iași
matchday 7 FC Viitorul FC Viitorul Constanța 2:30 PM ACSC FC Arges FC Arges
matchday 26 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 12:00 PM Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
matchday 26 Zorya Lugansk Zorya Lugansk 12:00 PM FK Oleksandriya FK Oleksandriya
matchday 26 FK Mariupol FK Mariupol 12:00 PM Desna Chernigiv Desna
matchday 26 FK Minaj FK Minaj 12:00 PM Vorskla Poltava Vorskla Poltava
matchday 26 Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 3:00 PM Ingulets Petrove Ingulets
matchday 26 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 3:00 PM Rukh Lviv Rukh Lviv
matchday 26 PFK Lviv PFK Lviv 3:00 PM Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
matchday 31 MFK Karvina MFK Karvina 2:00 PM 1.FC Slovácko Slovácko
matchday 31 C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 2:00 PM FK Pardubice FK Pardubice
matchday 31 Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 4:00 PM SK Slavia Prague Slavia Prague
matchday 31 Sparta Prague AC Sparta Prague 6:30 PM FC Banik Ostrava Banik Ostrava
matchday 29 Randers FC Randers FC 3:00 PM Aarhus GF Aarhus GF
matchday 29 Bröndby IF Bröndby IF 5:00 PM FC Midtjylland FC Midtjylland
matchday 29 Lyngby BK Lyngby BK 1:00 PM AC Horsens AC Horsens
matchday 29 Vejle BK Vejle Boldklub 1:00 PM SönderjyskE SönderjyskE
matchday 36 FK TSC FK TSC Backa Topola 1:30 PM FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
matchday 36 Spartak FK Spartak Subotica 1:30 PM FK Indjija FK Indjija
matchday 36 Macva FK Macva Sabac 1:30 PM FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
matchday 36 Radnicki Nis FK Radnicki Nis 1:30 PM FK Rad Rad
matchday 36 Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 1:30 PM OFK Backa Backa
matchday 36 Cukaricki FK Cukaricki 3:40 PM FK Partizan Belgrade Partizan
matchday 36 Red Star Red Star Belgrade 5:45 PM FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
matchday 33 HNK Rijeka HNK Rijeka 6:00 PM GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
matchday 2 FC Inter FC Inter Turku 2:00 PM FC Haka FC Haka
matchday 2 IFK Mariehamn IFK Mariehamn 4:30 PM AC Oulu AC Oulu
matchday 1 RoPS Rovaniemen Palloseura 4:30 PM Mikkelin Palloilijat Mikkelin
matchday 1 Klubi 04 HJK Klubi 04 Helsinki 4:30 PM Kokkolan Pallo-Veikot Kokkolan PV
matchday 1 MuSa Musan Salama 4:30 PM JIPPO Joensuu JIPPO
matchday 1 Ekenäs IF Ekenäs IF 4:30 PM FF Jaro FF Jaro
matchday 29 Warta Poznan Warta Poznan 2:00 PM Slask Wroclaw Slask Wroclaw
matchday 29 Stal Mielec Stal Mielec 4:30 PM Legia Warszawa Legia Warszawa
matchday 33 ND Gorica ND Gorica 2:00 PM NK Domzale NK Domzale
matchday 33 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 3:45 PM NK Maribor NK Maribor
matchday 33 FC Koper FC Koper 7:00 PM NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
matchday 22 Fehérvár MOL Fehérvár FC 1:3 Diósgyőri VTK Diósgyőr
matchday 33 Puskás AFC Puskás Akadémia FC 4:30 PM Budafoki MTE Budafoki MTE
matchday 33 Kisvárda Kisvárda FC 4:30 PM Paksi FC Paksi FC
matchday 8 FC Nitra FC Nitra 5:00 PM SKF Sered SKF Sered
matchday 8 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 5:00 PM DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
matchday 9 Gimnasia (J) Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) 6:00 PM Club Atlético Barracas Central Barracas C.
matchday 9 Almagro Club Almagro 7:00 PM Club Atlético San Martín (SJ) San Martín
matchday 9 Dep. Santamarin Deportivo Santamarina 7:00 PM Club Villa Dálmine Villa Dálmine
matchday 9 CA Temperley Club Atlético Temperley 7:30 PM Club Atlético Atlanta Atlanta
matchday 9 AA Estudiantes AA Estudiantes de Río Cuarto 10:00 PM Club Atlético Chacarita Juniors Chacarita Jrs
matchday 4 LA Galaxy Los Angeles Galaxy 1:00 AM Los Angeles FC Los Angeles FC
matchday 4 Colorado Colorado Rapids 3:00 AM Minnesota United FC Minnesota Utd.
matchday 4 Inter Miami CF Inter Miami CF 6:00 PM Atlanta United FC Atlanta United
matchday 4 Timbers Portland Timbers 8:00 PM Seattle Sounders FC Sounders FC
Quarter-Finals Metapán AD Isidro Metapán 2:15 AM CD Luis Angel Firpo L.A. Firpo
Quarter-Finals 11 Deportivo Once Deportivo 10:00 PM Santa Tecla FC Santa Tecla
Quarter-Finals Limeño CD Municipal Limeño 10:00 PM CD FAS FAS
Quarter-Finals Alianza FC Alianza FC 10:15 PM CD Águila CD Águila
matchday 7 Ind. Petrolero Club Independiente Petrolero 12:30 AM Atlético Palmaflor Palmaflor
matchday 7 Nacional Potosí CA Nacional Potosí 8:00 PM Club Deportivo Guabirá Guabira
matchday 7 Wilstermann Club Jorge Wilstermann 10:15 PM Club Always Ready Always Ready
matchday 13 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 5:00 AM Vissel Kobe Vissel Kobe
matchday 13 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 6:00 AM Yokohama FC Yokohama FC
matchday 13 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 6:00 AM Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
matchday 13 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 7:00 AM Oita Trinita Oita Trinita
matchday 13 Tokushima Vort. Tokushima Vortis 7:00 AM Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
matchday 13 Urawa Reds Urawa Red Diamonds 8:00 AM Vegalta Sendai Vegalta Sendai
matchday 13 Kashima Antlers Kashima Antlers 9:00 AM FC Tokyo FC Tokyo
matchday 13 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 5:00 AM Júbilo Iwata Júbilo Iwata
matchday 13 SC Sagamihara SC Sagamihara 5:00 AM Machida Zelvia Machida Zelvia
matchday 13 Mito HollyHock Mito HollyHock 6:00 AM Tochigi SC Tochigi SC
matchday 13 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 6:00 AM Fagiano Okayama Fagiano Okayama
matchday 13 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 6:00 AM Tokyo Verdy Tokyo Verdy
matchday 13 Albirex Niigata Albirex Niigata 6:00 AM Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
matchday 13 Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 6:00 AM Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
matchday 13 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 6:00 AM Montedio Yamagata Monte. Yamagata
matchday 13 Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 7:00 AM Omiya Ardija Omiya Ardija
matchday 13 Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 8:00 AM V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
matchday 2 Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur 8:15 PM Valur Reykjavík Valur
matchday 2 Keflavík Keflavík ÍF 8:15 PM Stjarnan Gardabaer Stjarnan
matchday 5 Lautaro Buin Lautaro de Buin postponed Deportes Copiapó Copiapó
matchday 5 CD Iquique Club Deportes Iquique 5:00 PM CD San Luis de Quillota San Luis
matchday 4 Táchira Deportivo Táchira 1:30 AM Trujillanos FC Trujillanos
matchday 4 Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 9:00 PM Carabobo FC Carabobo FC
matchday 4 Estudiantes Estudiantes de Mérida 11:15 PM Portuguesa FC Portuguesa FC
matchday 20 Melbourne City Melbourne City FC 7:05 AM Brisbane Roar Brisbane Roar
matchday 20 Perth Glory Perth Glory 9:10 AM Melbourne Victory Melbourne
matchday 13 Riteriai FK Riteriai 11:00 AM FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
matchday 13 FK Nevezis FK Nevezis 5:00 PM Suduva Marijampole Suduva
matchday 8 Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 1:30 PM Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
matchday 8 Isloch Isloch Minsk Region 3:30 PM Dinamo Minsk Dinamo Minsk
matchday 8 Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 6:30 PM BATE Borisov BATE Borisov
matchday 25 AS Soliman AS Soliman 1:30 PM Avenir Sportif Rejiche AS Rejiche
matchday 25 US Ben Guerdane Union Sportive de Ben Guerdane 1:30 PM Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
matchday 25 CA Bizertin Club Athlétique Bizertin 1:30 PM Esperance Tunis Esperance
matchday 25 US Tataouine US Tataouine 1:30 PM Stade Tunisien Stade Tunisien
matchday 25 ES Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui 1:30 PM US Monastir US Monastir
matchday 25 Club Africain Club Africain Tunis 1:30 PM Olympique Beja Olympique Beja
matchday 25 CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 1:30 PM JS Kairouanaise JS Kairouan
matchday 21 Gaish Tala'ea El Gaish 8:30 PM Ghazl Mahalla Mahalla
matchday 21 El Masry El Masry SC 8:30 PM Masr El Makasa El Makasa
matchday 21 Enppi SC Enppi SC 8:30 PM Ittihad Alexandria El Ittihad
matchday 21 Pyramids FC Pyramids FC 8:30 PM Cleopatra FC Cleopatra FC
matchday 3 Indy Eleven Indy Eleven 12:00 AM FC Tulsa Tulsa
matchday 3 Louisville City Louisville City FC 12:30 AM Birmingham Legion FC Legion FC
matchday 3 TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 12:30 AM Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
matchday 3 Miami FC Miami FC 12:30 AM Hartford Athletic Hartford
matchday 3 San Antonio FC San Antonio FC 1:30 AM Real Monarchs SLC Real Monarchs
matchday 3 El Paso El Paso Locomotive FC 2:30 AM New Mexico United New Mexico Utd.
matchday 3 Phoenix Rising Phoenix Rising FC 3:30 AM Oakland Roots SC Oakland Roots
matchday 14 Jeonbuk Hyundai Jeonbuk Hyundai Motors 8:30 AM Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
matchday 14 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai postponed Seongnam FC Seongnam FC
matchday 5 North Carolina North Carolina FC 12:00 AM Greenville Triumph SC Greenville
matchday 5 North Texas SC North Texas Soccer Club 1:30 AM Chattanooga Red Wolves SC Red Wolves
matchday 5 FC Tucson FC Tucson 3:00 AM Forward Madison FC Forward Madison
matchday 11 Gyeongnam FC Gyeongnam FC 8:00 AM Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
matchday 11 Chungnam Asan Chungnam Asan postponed Seoul E-Land Seoul E-Land
matchday 12 Botafogo-SP Botafogo Futebol Clube (SP) 8:00 PM Red Bull Bragantino RB Bragantino
matchday 12 Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 8:00 PM Grêmio Novorizontino (SP) Novorizontino
matchday 12 Ituano Ituano Futebol Clube (SP) 8:00 PM Esporte Clube Santo André (SP) Santo André
matchday 12 Mirassol-SP Mirassol Futebol Clube (SP) 8:00 PM São Paulo Futebol Clube São Paulo
matchday 12 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 8:00 PM Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
matchday 12 Santos FC Santos FC 8:00 PM Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
matchday 12 São Caetano AD São Caetano (SP) 8:00 PM Associação Ferroviária de Esportes (SP) Ferroviária
matchday 12 Internacional AA Internacional de Limeira (SP) 8:00 PM Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
matchday 27 A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 9:30 AM FC Juniors OÖ Juniors OÖ
Semi-Finals América-MG América Futebol Clube (MG) 8:00 PM Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
Semi-Finals St. Mirren St. Mirren FC 2:15 PM St. Johnstone FC St. Johnstone
Semi-Finals Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 8:00 PM SER Caxias do Sul (RS) Caxias-RS
Semi-Finals Alagoinhas-BA Alagoinhas Atlético Clube (BA) 8:00 PM Sociedade Desportiva Juazeirense (BA) Juazeirense-BA
Semi-Finals Aparecidense-GO AA Aparecidense (GO) 8:00 PM Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Semi-Finals Atlético-GO Atlético Clube Goianiense 10:30 PM Grêmio Esportivo Anápolis (GO) Anápolis-GO
Group Stage Central Central Sport Club (PE) 7:00 PM Sete de Setembro Esporte Clube (PE) Sete-PE
Semi-Finals Náutico Clube Náutico Capibaribe 8:00 PM Santa Cruz Futebol Clube (PE) Santa Cruz
matchday 9 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 10:00 PM Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
matchday 9 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 10:00 PM Maringá Futebol Clube (PR) Maringá FC
Group Stage Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 1:00 AM Ferroviário Atlético Clube (CE) Ferroviário-CE
Group Stage Atlético-CE FC Atlético Cearense 7:30 PM Crato Esporte Clube (CE) Crato-CE
Group Stage Pacajus EC Pacajus Esporte Clube 7:30 PM AD Recreativa Cultural Icasa (CE) Icasa
Group Stage Caucaia-CE Caucaia Esporte Clube (CE) 8:00 PM Ceará Sporting Club Ceará SC
Group Stage Cajazeirense-PB Atlético Cajazeirense de Desportos (PB) 8:00 PM Sousa Esporte Clube (PB) Sousa
Semi-Finals Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 8:00 PM Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Semi-Finals Aliança Desportiva Aliança 8:00 PM Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
matchday 10 Potiguar-RN ACD Potiguar (RN) 7:00 PM Associação Sportiva Sociedade Unida (RN) Sociedade Unida
matchday 10 Força-RN Centro Esportivo Força e Luz (RN) 8:00 PM ABC Futebol Clube (RN) ABC FC
matchday 15 Cerro Porteño Club Cerro Porteño 1:00 AM Club Nacional Asunción Nacional
matchday 15 Olimpia Olimpia Asunción 10:45 PM Club Sol de América Sol de América
matchday 15 Libertad Club Libertad Asunción 10:45 PM Club 12 de Octubre de Itauguá 12 de Octubre
matchday 12 Fluminense-PI Fluminense EC (PI) 1:00 PM Sociedade Esportiva Picos (PI) Picos
matchday 12 Flamengo-PI Esporte Clube Flamengo (PI) 7:45 PM SE Tiradentes Tiradentes
matchday 12 4 de Julho-PI 4 de Julho Esporte Clube (PI) 7:45 PM River Atlético Clube (PI) River-PI
matchday 12 AA Altos Associacao Atlética de Altos (PI) 7:45 PM Parnahyba Sport Club (PI) Parnahyba-PI
matchday 10 Anorthosis Anorthosis Famagusta 4:00 PM AEK Larnaca AEK Larnaca
matchday 10 Olympiakos N. Olympiakos Nicosia 4:00 PM AEL Limassol AEL Limassol
matchday 12 Paide Paide Linnameeskond 1:00 PM FCI Levadia FCI Levadia
Semi-Finals Itabaiana-SE Associação Olímpica de Itabaiana (SE) 8:00 PM Lagarto Futebol Clube (SE) Lagarto FC
matchday 7 CA Mannucci Carlos A. Mannucci 12:00 AM Ayacucho FC Ayacucho FC
matchday 7 Sport Huancayo Sport Huancayo 9:30 PM Universidad César Vallejo César Vallejo
matchday 13 Melaka Melaka United FC 3:00 PM Petaling Jaya City FC PJ City FC
matchday 13 Perak Perak FC 3:00 PM Sri Pahang FC Pahang
matchday 13 Selangor FC Selangor FC 3:00 PM Terengganu FC Terengganu FC
matchday 8 Hougang Utd. Hougang United FC 1:30 PM Balestier Khalsa Balestier Khals
matchday 8 LC Sailors Lion City Sailors 1:30 PM Geylang International Geylang
matchday 46 Blackpool Blackpool FC 12:00 PM Bristol Rovers Bristol Rovers
matchday 46 Charlton Charlton Athletic 12:00 PM Hull City Hull City
matchday 46 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 12:00 PM Shrewsbury Town Shrewsbury
matchday 46 Doncaster Doncaster Rovers 12:00 PM Peterborough United Peterborough
matchday 46 Gillingham FC Gillingham FC 12:00 PM Plymouth Argyle Plymouth
matchday 46 Ipswich Ipswich Town 12:00 PM Fleetwood Town Fleetwood
matchday 46 Lincoln City Lincoln City 12:00 PM AFC Wimbledon AFC Wimbledon
matchday 46 MK Dons Milton Keynes Dons 12:00 PM Rochdale AFC Rochdale
matchday 46 Oxford United Oxford United 12:00 PM Burton Albion Burton Albion
matchday 46 Portsmouth Portsmouth FC 12:00 PM Accrington Stanley Accrington
matchday 46 Sunderland Sunderland AFC 12:00 PM Northampton Town Northampton
matchday 46 Wigan Wigan Athletic 12:00 PM Swindon Town Swindon Town
First Round Lecco Calcio Lecco 1912 2:00 PM US Grosseto 1912 Grosseto
First Round Palermo Palermo FC 2:30 PM Teramo Calcio 1913 Teramo
First Round Pro Patria Aurora Pro Patria 4:30 PM Juventus U23 Juventus U23
First Round UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 4:30 PM US Città di Pontedera Pontedera
First Round Triestina US Triestina 4:30 PM Virtusvecomp Verona Virtus Verona
First Round Matelica Matelica Calcio 4:30 PM US Sambenedettese Sambenedettese
First Round Juve Stabia SS Juve Stabia 4:30 PM Casertana FC Casertana
First Round Catania Calcio Catania 4:30 PM Calcio Foggia 1920 Foggia
matchday 7 Colo Colo CSD Colo Colo 1:30 AM CD Palestino CD Palestino
matchday 7 Curicó Unido CDP Curicó Unido 5:00 PM Huachipato FC Huachipato FC
matchday 7 Antofagasta Club de Deportes Antofagasta 8:30 PM Club Universidad de Chile U. de Chile
matchday 7 Audax Italiano Audax Italiano 11:00 PM CD Cobresal Cobresal
matchday 38 CD Mirandés CD Mirandés 1:00 PM CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
matchday 38 Real Oviedo Real Oviedo 3:00 PM CE Sabadell CE Sabadell
matchday 38 FC Cartagena FC Cartagena 5:15 PM CD Castellón CD Castellón
matchday 38 UD Logroñés UD Logroñés 5:15 PM Girona FC Girona
matchday 32 Cova Piedade CD Cova Piedade 2:00 PM FC Vizela Vizela
matchday 32 Arouca FC Arouca 3:00 PM Casa Pia AC Casa Pia
matchday 32 Leixões Leixões SC 5:30 PM FC Porto B FC Porto B
matchday 32 Varzim Varzim SC 8:30 PM FC Penafiel Penafiel
matchday 32 Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 3:00 PM CS Marítimo Marítimo
matchday 32 Gil Vicente Gil Vicente FC 8:00 PM SC Braga Braga
matchday 34 Altay SK Altay SK 4:00 PM Bandirmaspor Bandirmaspor
matchday 34 Balikesirspor Balikesirspor 4:00 PM Altinordu FK Altinordu
matchday 34 Bursaspor Bursaspor 4:00 PM Ankara Keciörengücü A. Keciörengücü
matchday 34 Ankaraspor Ankaraspor 4:00 PM Istanbulspor Istanbulspor
matchday 34 Menemen Spor Menemen Spor 6:30 PM Adana Demirspor Adana Demirspor
matchday 34 Adanaspor Adanaspor 6:30 PM Samsunspor Samsunspor
matchday 34 Tuzlaspor Tuzlaspor 6:30 PM Giresunspor Giresunspor
matchday 23 Viktoria Zizkov FK Viktoria Zizkov 9:15 AM FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
matchday 23 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko 4:00 PM FC Vysocina Jihlava FC Vysocina
matchday 2 Odds BK Odds BK postponed Sandefjord Fotball Sandefjord
matchday 1 Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 5:00 PM Tromsø IL Tromsø IL
matchday 1 Molde Molde FK 5:00 PM Kristiansund BK Kristiansund
matchday 1 Viking FK Viking Stavanger 5:00 PM SK Brann Brann
matchday 1 Vålerenga Vålerenga Fotball 7:00 PM Rosenborg BK Rosenborg
matchday 4 ZJ FC Zhejiang FC 9:00 AM Shaanxi Chang'an Athletic SX Chang'an At.
matchday 4 ZB Cuju Zibo Cuju 12:35 PM Meizhou Hakka MZ Hakka
matchday 4 CQ Liangjiang Chongqing Liangjiang Athletic 11:00 AM Henan Songshan Longmen HN S. Longmen
matchday 4 CZ Mighty Lions Cangzhou Mighty Lions 1:00 PM Guangzhou FC GuaZ FC
matchday 29 Resovia Resovia Rzeszów 11:40 AM Widzew Lodz Widzew Lodz
matchday 29 LKS Lodz LKS Lodz 2:00 PM GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
matchday 5 Vasalund Vasalunds IF 12:00 PM Norrby IF Norrby
matchday 5 Brage IK Brage 2:00 PM Helsingborgs IF Helsingborg
matchday 5 Degerfors Degerfors IF 2:00 PM Djurgardens IF Djurgarden
matchday 5 Mjällby AIF Mjällby AIF 2:00 PM Östersunds FK Östersund
matchday 5 Malmö FF Malmö FF 4:30 PM Varbergs BoIS Varbergs BoIS
matchday 6 Hapoel Hadera Hapoel Hadera 5:00 PM Maccabi Netanya Maccabi Netanya
matchday 7 M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 6:30 PM Maccabi Haifa Maccabi Haifa
matchday 34 Optik Rathenow FSV Optik Rathenow postponed BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
matchday 34
Chemnitzer FC Chemnitzer FC postponed FC Energie Cottbus Energie Cottbus
matchday 34 U. Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde postponed SV Babelsberg 03 Babelsberg 03
matchday 34 Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig postponed Germania Halberstadt G. Halberstadt
matchday 34 BFC Dynamo BFC Dynamo postponed VfB Auerbach VfB Auerbach
matchday 34 Hertha BSC II Hertha BSC II postponed FC Viktoria 1889 Berlin Viktoria Berlin
matchday 34 Berliner AK Berliner AK 07 postponed ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
matchday 34
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena postponed SV Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
matchday 34 FSV Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde postponed Tennis Borussia Berlin TeBe Berlin
matchday 34 Bischofswerda Bischofswerdaer FV 08 postponed VSG Altglienicke Altglienicke
Quarter-Finals Comunicaciones Comunicaciones FC 1:00 AM CSD Sacachispas Sacachispas
Quarter-Finals CSD Municipal CSD Municipal 6:00 PM Deportivo Iztapa Iztapa
Quarter-Finals Santa Lucía C. Santa Lucía Cotzumalguapa FC 9:00 PM Cobán Imperial Cobán Imperial
matchday 11 Barcelona SC Barcelona SC Guayaquil postponed CS Emelec CS Emelec
matchday 11 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 7:00 PM CD Universidad Católica Uni. Católica
matchday 11 Delfín SC Delfín SC 9:30 PM CD Olmedo CD Olmedo
matchday 11 Riga Riga FC 1:00 PM FK Liepaja Liepaja
matchday 11 Valmiera Valmiera FC 3:00 PM FC Noah Jurmala Noah Jurmala
matchday 11 Metta FK Metta 5:30 PM Spartaks Jurmala Spartaks
matchday 14 Lee Man Lee Man 8:00 AM Resources Capital RCFC
matchday 14 Eastern Eastern SC 1:00 PM Happy Valley Happy Valley
matchday 6 Umeå FC Umeå FC 12:00 PM IF Karlstad Fotboll IF Karlstad
matchday 6 Hammarby TFF Hammarby TFF 12:00 PM Gefle IF Gefle
matchday 6 IFK Haninge IFK Haninge 2:00 PM Piteå IF Piteå IF
matchday 6 Qviding Qviding FIF 12:00 PM FC Linköping City Linköping City
matchday 6 FC Trollhättan FC Trollhättan 3:00 PM Assyriska Turabdin IK Assyriska IK
matchday 26 Plateau United Plateau United FC postponed Katsina United FC Katsina Utd.
matchday 26 Enyimba Aba Enyimba Aba postponed Adamawa United Adamawa United
matchday 26 Rivers United Rivers United FC postponed Kano Pillars Kano Pillars
matchday 26 Akwa United Akwa United postponed FC Heartland FC Heartland
matchday 26 Jigawa Jigawa Golden Stars FC postponed Wikki Tourists Wikki Tourists
matchday 26 Ifeanyi Ubah Ifeanyi Ubah FC postponed Kwara United FC Kwara United
matchday 26 MFM FC MFM FC postponed Abia Warriors FC Abia Warriors
matchday 26 Lobi Stars Lobi Stars FC postponed Enugu Rangers IFC Enugu Rangers
matchday 26 Sunshine Stars Sunshine Stars postponed Dakkada FC Dakkada FC
matchday 26 Nasarawa United Nasarawa United postponed Warri Wolves FC Warri Wolves FC
matchday 20 Ifeanyi Ubah Ifeanyi Ubah FC 4:00 PM MFM FC MFM FC
matchday 20 Akwa United Akwa United 4:00 PM Sunshine Stars Sunshine Stars
matchday 20 Rivers United Rivers United FC 4:00 PM Dakkada FC Dakkada FC
matchday 20 Enyimba Aba Enyimba Aba 4:00 PM Enugu Rangers IFC Enugu Rangers
matchday 20 Plateau United Plateau United FC 4:00 PM Abia Warriors FC Abia Warriors
matchday 20 Nasarawa United Nasarawa United 4:00 PM Kwara United FC Kwara United
matchday 20 Katsina Utd. Katsina United FC 4:00 PM Wikki Tourists Wikki Tourists
matchday 20 Adamawa United Adamawa United 4:00 PM FC Heartland FC Heartland
matchday 20 Warri Wolves FC Warri Wolves FC 4:00 PM Kano Pillars Kano Pillars
matchday 22 Sepahan Sepahan FC 4:55 PM Persepolis FC Persepolis
matchday 22 Paykan FC Paykan FC 5:50 PM Tractor FC Tractor
matchday 22 Esteghlal FC Esteghlal FC 6:45 PM Zob Ahan Esfahan Zob Ahan
matchday 27 TS Galaxy FC TS Galaxy FC 2:00 PM Mamelodi Sundowns FC Sundowns