To use this site, please enable Javascript.

Matches May 15, 2021

matchday 33
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 2:30 PM 1.FC Union Berlin Union Berlin
 
FC Augsburg FC Augsburg 2:30 PM SV Werder Bremen Werder Bremen
 
SC Freiburg SC Freiburg 2:30 PM Bayern Munich FC Bayern
 
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 2:30 PM TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
 
Hertha BSC Hertha BSC 2:30 PM 1. FC Köln 1. FC Köln
 
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 2:30 PM VfB Stuttgart VfB Stuttgart
 
FC Schalke 04 FC Schalke 04 2:30 PM Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
matchday 37
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 1:00 PM 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
 
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 1:00 PM 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
 
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 1:00 PM Türkgücü München Türkgücü Münch.
 
MSV Duisburg MSV Duisburg 1:00 PM FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
 
SC Verl SC Verl 1:00 PM SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
 
Unterhaching SpVgg Unterhaching 1:00 PM FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Quarter-Finals 1st leg CR Belouizdad CR Belouizdad 5:00 PM Esperance Tunis Esperance
  Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 5:00 PM Simba SC Simba SC
  El Ahly El Ahly Cairo 8:00 PM Mamelodi Sundowns FC Sundowns
matchday 36
Burnley Burnley FC 12:30 PM Leeds United Leeds
 
Southampton Southampton FC 3:00 PM Fulham FC Fulham
  Brighton Brighton & Hove Albion 8:00 PM West Ham United West Ham
matchday 37 Genoa Genoa CFC 2:00 PM Atalanta BC Atalanta BC
  Spezia Calcio Spezia Calcio 2:00 PM Torino FC Torino
 
Juventus Juventus FC 5:00 PM Inter Milan Inter
 
AS Roma AS Roma 7:45 PM SS Lazio Lazio
matchday 33 DVS '33 DVS '33 Ermelo 1:30 PM VV Goes VV Goes
  FC Lisse FC Lisse 1:30 PM VV Ter Leede Ter Leede
  Barendrecht BVV Barendrecht 1:30 PM ODIN '59 Heemskerk ODIN '59
  Sportlust '46 Sportlust '46 1:30 PM VVSB Noordwijkerhout VVSB
  DOVO VV DOVO Veenendaal 1:30 PM Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
  HSV Hoek HSV Hoek 1:30 PM VV SteDoCo SteDoCo
  Staphorst VV Staphorst 1:30 PM VVOG Harderwijk VVOG
  Harkemase Boys Harkemase Boys 1:30 PM Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
  Ajax Amateurs Ajax Amateurs 1:30 PM ACV Assen ACV Assen
matchday 31
TSV Hartberg TSV Hartberg 4:00 PM FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
 
Austria Vienna Austria Vienna 4:00 PM SKN St. Pölten SKN St. Pölten
 
SCR Altach SCR Altach 4:00 PM SV Ried SV Ried
matchday 25 FK Rostov U16 Akademia FK Rostov U16 - FShM Moskau U16 FShM U16
  Strogino U16 DYuSSh Strogino Moskau U16 - Akademia Lokomotiv Moskau U16 Ak.Loko U16
  SShOR Zenit U16 SShOR Zenit St. Petersburg U16 - Akademia Chertanovo Moskau U16 Ak.Cherta U16
  Ak. Rubin U16 Akademia Rubin Kazan U16 - Master-Saturn Egorjevsk U16 UOR-5 U16
  Ak.ZSKA U16 Akademia ZSKA Moskau U16 - Akademia Dinamo Moskau U16 Ak. Dinamo U16
  Ak. Zenit U16 Akademia Zenit St. Petersburg U16 - Akademia Spartak Moskau U16 Ak.Spartak U16
  Konoplev U16 Y. Konoplev Football Akademia U16 - Akademia FK Krasnodar U16 Krasnodar U16
  SShOR Zenit SShOR Zenit St. Petersburg - Akademia Chertanovo Moscow Akad Chertanovo
  Akademia Rubin Akademia Rubin Kazan - Master-Saturn Egorjevsk U17 UOR-5 U17
  Akademia CSKA Akademia CSKA Moscow - Akademia Dynamo Moscow Akademia Dynamo
  Akademia Zenit Akademia Zenit St. Petersburg - Akademia Spartak Moscow Akademia FCSM
  Ak.Konoplev U17 Y. Konoplev Football Academy U17 - Akademia FK Krasnodar Akad. Krasnodar
  Akademia Rostov FK Rostov Academy - FShM Moskau FShM Moskau
  DYuSSh Strogino DYuSSh Strogino Moskau - Akademia Lokomotiv Moskau Akademia Loko
matchday 9 Rapid 1923 FC Rapid 1923 9:00 AM FC U Craiova 1948 FC U Craiova
  ASU Poli ASU Politehnica Timisoara 9:00 AM CS Mioveni CS Mioveni
  D. Calarasi Dunarea Calarasi 9:00 AM AFK Csikszereda Miercurea Ciuc Csikszereda
matchday 35
FC Basel FC Basel 1893 7:30 PM FC Zürich FC Zürich
 
BSC Young Boys BSC Young Boys 7:30 PM FC Luzern FC Luzern
 
FC Lugano FC Lugano 7:30 PM FC Sion FC Sion
 
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 7:30 PM FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
 
FC Vaduz FC Vaduz 7:30 PM Servette FC Servette FC
matchday 29 Spijkenisse VV Spijkenisse 1:30 PM VV Smitshoek Smitshoek
  Gravenzande FC 's-Gravenzande 1:30 PM SC Feyenoord Rotterdam SC Feyenoord
  SV Poortugaal SV Poortugaal 1:30 PM FC Rijnvogels Rijnvogels
  VV Duno VV Duno Doorwerth 1:30 PM Achilles '29 Achilles '29
  VV Capelle VV Capelle 1:30 PM VV Scherpenzeel Scherpenzeel
  DHSC Utrecht DHSC Utrecht 1:30 PM VV Zwaluwen Vlaardingen Zwaluwen
  VV Rijsoord VV Rijsoord 1:30 PM ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
  Jodan Boys CVV de Jodan Boys 1:30 PM Achilles Veen Achilles Veen
matchday 8 Univ. Craiova Universitatea Craiova 7:30 PM CFR Cluj CFR Cluj
matchday 42
Sivasspor Sivasspor 6:30 PM Kasimpasa Kasimpasa
 
Galatasaray Galatasaray SK 6:30 PM Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
 
Antalyaspor Antalyaspor 6:30 PM Konyaspor Konyaspor
 
Kayserispor Kayserispor 6:30 PM Fenerbahce SK Fenerbahce
  Karagümrük Fatih Karagümrük 6:30 PM Denizlispor Denizlispor
  C. Rizespor Caykur Rizespor 6:30 PM Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
  Göztepe Göztepe 6:30 PM Besiktas JK Besiktas
 
Ankaragücü MKE Ankaragücü 6:30 PM Alanyaspor Alanyaspor
  Hatayspor Hatayspor 6:30 PM Gaziantep FK Gaziantep FK
 
Trabzonspor Trabzonspor 6:30 PM Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
matchday 29 NSC Nijkerk NSC Nijkerk postponed ASV De Dijk De Dijk
  SDC Putten SDC Putten postponed VV DETO Twenterand DETO
  Buitenpost VV Buitenpost postponed SC Genemuiden Genemuiden
  Berkum VV Berkum postponed SV Urk SV Urk
  ONS Sneek ONS Sneek postponed AZSV Aalten AZSV Aalten
  Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord postponed VV Eemdijk VV Eemdijk
  Swift AVV Swift postponed RKAV Volendam RKAV Volendam
  HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen postponed VV Noordscheschut Noordscheschut
matchday 8 Astra Giurgiu Astra Giurgiu 12:00 PM FC Voluntari FC Voluntari
  ACSM Poli Iași ACSM Politehnica Iași 2:30 PM FC Hermannstadt FC Hermannstadt
matchday 5 St. Johnstone St. Johnstone FC 12:30 PM Livingston FC Livingston FC
  Rangers Rangers FC 12:30 PM Aberdeen FC Aberdeen FC
  Hibernian FC Hibernian FC 12:30 PM Celtic FC Celtic
matchday 7 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis 5:30 PM PAS Lamia 1964 PAS Lamia
  Atromitos Athen Atromitos Athen 5:30 PM Volos NPS Volos NPS
  OFI Crete OFI Crete 5:30 PM Panetolikos GFS Panetolikos
  AE Larisa AE Larisa 5:30 PM PAS Giannina PAS Giannina
matchday 4 OF Ierapetras OF Ierapetras 12:45 PM Panachaiki GE Panachaiki
  AO Trikala AO Trikala 12:45 PM Doxa Dramas Doxa Dramas
  Ap. Larisas Apollon Larisas 12:45 PM AE Karaiskakis Artas AE Karaiskakis
matchday 32 SFC Opava Slezsky FC Opava 2:00 PM SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
  Banik Ostrava FC Banik Ostrava 4:00 PM FC FASTAV Zlin FC Zlin
  1.FK Pribram 1.FK Pribram 4:00 PM FK Jablonec FK Jablonec
  Slovácko 1.FC Slovácko 6:30 PM FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
matchday 36 Vojvodina U17 FK Vojvodina Novi Sad U17 - FK Apolon 4 Kragujevac U17 Apolon 4 U17
  Red Star U17 Red Star Belgrade U17 - FK Rad U17 Rad U17
  Macva U17 FK Macva Sabac U17 - FK Brodarac Belgrad U17 Brodarac U17
  Zemun U17 FK Zemun U17 - FK Internacional Beograd U17 Internacional
  Graficar U17 Graficar Belgrad U17 - FK Teleoptik Zemun U17 Teleoptik U17
  Kiker U17 FK Kiker Kraljevo U17 - FK Napredak Krusevac U17 Napredak U17
  Radnicki N U17 FK Radnicki Nis U17 - FK Real Nis U17 Real Nis U17
  Spartak U17 FK Spartak Subotica U17 - FK Mladost Lucani U17 Lucani U17
  Partizan U17 FK Partizan Belgrade U17 - FK TSC Backa Topola U17 FK TSC U17
  Cukaricki U17 FK Cukaricki U17 - OFK Vrsac U17 Vrsac U17
  OFK Beograd U19 OFK Beograd U19 - FK Napredak Krusevac U19 Napredak U19
  Radn. Nis U19 FK Radnicki Nis U19 - FK Trayal Kruševac U19 Trayal U19
  Spartak U19 FK Spartak Subotica U19 - FK Mladost Lucani U19 Mladost U19
  Partizan U19 FK Partizan Belgrade U19 - FK TSC Backa Topola U19 FK TSC U19
  Cukaricki U19 FK Cukaricki U19 - FK Vozdovac U19 Vozdovac U19
  Vojvodina U19 FK Vojvodina Novi Sad U19 - RFK Novi Sad 1921 U19 Novi Sad U19
  Red Star U19 Red Star Belgrade U19 - FK Rad U19 Rad U19
  Radn. Nis U19 FK Radnicki Nis U19 - FK Brodarac Belgrad U19 Brodarac U19
  Kragujevac U19 FK Radnicki 1923 Kragujevac U19 - FK Internacional Beograd U19 Internacional
  Graficar U19 Graficar Belgrad U19 - FK IMT Belgrad U19 IMT Belgrad U19
matchday 35 NK Istra NK Istra 1961 4:00 PM Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
  NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 6:05 PM NK Osijek NK Osijek
matchday 4 Oulunsalo PS Oulunsalo Palloseura 5:30 PM Haukiputaan Pallo HauPa
matchday 5 Tervarit Oulu Tervarit Oulu 5:30 PM Kajaanin Haka Kajaanin Haka
matchday 3 Helsinki IFK Helsinki IFK 3:00 PM Ilves Tampere Ilves
  AC Oulu AC Oulu 3:00 PM SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
matchday 0 Peli-Karhut Peli-Karhut postponed PEPO Lappeenranta PEPO
  SC Kufu-98 SC Kufu-98 postponed Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärvi
  HJS Hämeenlinnan Jalkapalloseura postponed Espoon Palloseura Espoon Pallos.
  Pargas IF Pargas IF postponed Grankulla IFK Grankulla IFK
  FC Honka II FC Honka II postponed Salon Palloilijat Salon Pallo
  TPV Tampereen Pallo-Veikot postponed Kaarinan Pojat KaaPo
matchday 2 FC Vaajakoski FC Vaajakoski 2:00 PM JS Hercules JS Hercules
  OLS Oulun Luistinseura 5:00 PM Rovaniemen Palloseura II RoPS II
matchday 13 Vantaan U19 Vantaan Jalkapalloseura U19 postponed Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 HJS U19
matchday 33 Lokomotiv GO FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 1:00 PM FC Sportist Svoge FC Sportist
matchday 30 Ludogorets PFC Ludogorets Razgrad 3:30 PM PFC Arda Kardzhali Arda Kardzhali
  Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 6:00 PM CSKA-Sofia CSKA-Sofia
matchday 34 NK Bravo NK Bravo 2:00 PM NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  NK Maribor NK Maribor 3:45 PM ND Gorica ND Gorica
  NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 7:00 PM NS Mura NS Mura
matchday 9 Zlate Moravce ViOn Zlate Moravce-Vrable 4:00 PM Slovan Bratislava Slo. Bratislava
  AS Trencin AS Trencin 5:00 PM DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
  Ruzomberok MFK Ruzomberok 4:00 PM FC Nitra FC Nitra
  FK Senica FK Senica 4:00 PM FK Pohronie Pohronie
  Michalovce Zemplin Michalovce 4:00 PM SKF Sered SKF Sered
matchday 34 Kirchheimer SC Kirchheimer SC 1:00 PM SC Eintracht Freising SE Freising
  SpVgg Landshut SpVgg Landshut 1:00 PM ASV Dachau ASV Dachau
  TSV Ampfing TSV Ampfing 1:00 PM Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
  1.FC Passau 1.FC Passau 1:00 PM SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
  FC Töging FC Töging 1:00 PM FC Unterföhring FC Unterföhring
  E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 1:00 PM TSV Grünwald TSV Grünwald
  VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 1:00 PM TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
  TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 1:00 PM FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
  TSV Kastl TSV Kastl 1:00 PM SV Erlbach SV Erlbach
matchday 22 TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf 2:00 PM SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
  Phoenix Kisdorf SSC Phoenix Kisdorf 3:00 PM Breitenfelder SV Breitenfelde
  Büdelsd. TSV Büdelsdorfer TSV 1:00 PM TSV Kropp TSV Kropp
  Friedrichsberg TSV Friedrichsberg-Busdorf 1:00 PM TSV Rantrum TSV Rantrum
  Nordmark Satrup TSV Nordmark Satrup 1:30 PM TuS Rotenhof TuS Rotenhof
  MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt 3:00 PM IF Stjernen Flensborg IF Stjernen
matchday 30 SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 2:30 PM SC Durbachtal SC Durbachtal
  Kehler FV Kehler FV 07 2:30 PM SV Endingen SV Endingen
  FC Teningen FC Teningen 2:30 PM Offenburger FV Offenburger FV
  SV Bühlertal SV Bühlertal 3:30 PM FC 08 Villingen II FC 08 Villingen II
matchday 5 NYCFC New York City FC 6:00 PM Toronto FC Toronto FC
  LA Galaxy Los Angeles Galaxy 8:30 PM Austin FC Austin FC
matchday 3 New Amsterdam New Amsterdam FC 12:00 AM Stumptown AC Stumptown
matchday 14 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 6:00 AM Nagoya Grampus Nagoya Grampus
  Vegalta Sendai Vegalta Sendai 6:00 AM Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
  Kashima Antlers Kashima Antlers 7:00 AM Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
  Oita Trinita Oita Trinita 8:00 AM Sagan Tosu Sagan Tosu
  Vissel Kobe Vissel Kobe 8:00 AM Cerezo Osaka Cerezo Osaka
  Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 8:00 AM FC Tokyo FC Tokyo
  Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 8:00 AM Tokushima Vortis Tokushima Vort.
  Yokohama FC Yokohama FC 9:00 AM Shonan Bellmare Shonan Bellmare
  Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 6:00 AM SC Sagamihara SC Sagamihara
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu 6:00 AM Blaublitz Akita Blaublitz Akita
  V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 6:00 AM JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 6:00 AM Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata 6:00 AM Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
  FC Ryukyu FC Ryukyu 10:30 AM Tochigi SC Tochigi SC
matchday 8 Kagoshima Utd. Kagoshima United 5:00 AM Fujieda MYFC Fujieda MYFC
matchday 9 Sony Sendai Sony Sendai 5:00 AM Honda Lock Honda Lock
  Honda FC Honda FC 5:00 AM FC Osaka FC Osaka
  Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 5:00 AM Iwaki FC Iwaki FC
matchday 27 Al-Fateh Al-Fateh 5:55 PM Al-Wahda Mekka Al-Wahda
  Al-Raed Al-Raed 6:20 PM Al-Taawoun FC Al-Taawoun FC
  Damac FC Damac FC 8:00 PM Al-Ittihad Jeddah Ittihad
matchday 5 tonan Maebashi tonan Maebashi 3:00 AM Aventura Kawaguchi Av. Kawaguchi
  Yokohama Takeru Yokohama Takeru 6:00 AM Vonds Ichihara Vert (Reserves) V.Ichihara Vert
  Toho Titanium Toho Titanium SC 8:00 AM Nankatsu SC Nankatsu SC
matchday 6 Esperanza SC Esperanza SC (Yokohama) 3:00 AM Briobecca Urayasu Briobe. Urayasu
  Tsukuba FC Tsukuba FC 9:00 AM Vonds Ichihara Vonds Ichihara
matchday 4 Fukui Utd. Fukui United 5:00 AM Hokuriku University FC Hokuriku FC
matchday 3 FC Awaji-shima FC Awaji-shima 3:30 AM Kobe FC 1970 Kobe FC
  Kyoto Shiko SC Kyoto Shiko SC (1994) 6:00 AM Easy Akashi Easy Akashi
  KanDai Club '10 Kansai Univ. Club 2010 3:30 AM Lagend Shiga Lagend Shiga
  Cen.Cuo. Harima Cento Cuore Harima 6:00 AM Arterivo Wakayama Arte. Wakayama
matchday 12 Sutherland Sutherland Sharks - Northbridge FC Bulls Northbridge FC
matchday 22 Western United Western United FC 5:35 AM Sydney FC Sydney FC
matchday 5 Táchira Deportivo Táchira 12:15 AM Estudiantes de Mérida Estudiantes
  Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 10:00 PM Gran Valencia FC Gran Valencia
matchday 26 GOSK Gabela NK GOSK Gabela 4:00 PM NK Slaven Zivinice Slaven Zivinice
  Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac 4:00 PM FK Radnik Hadzici Radnik Hadzici
  TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 4:00 PM NK Travnik Travnik
  J. Bihac NK Jedinstvo Bihac 4:00 PM FK Igman Konjic Igman Konjic
  FK Buducnost FK Buducnost Banovici 4:00 PM FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
  HNK Orasje HNK Orasje 4:00 PM HSK Posusje HSK Posusje
  Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica 4:00 PM HNK Capljina HNK Capljina
  FK Gorazde FK Gorazde 4:00 PM NK Vis Simm-Bau Kosova Simm-Bau
matchday 14 Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 11:00 AM FC Džiugas Telsiai FC Džiugas
matchday 28 Slavija S. FK Slavija Sarajevo 4:00 PM FK Tekstilac Derventa Tekstilac
  Sutjeska Foca FK Sutjeska Foca 4:00 PM FK Ljubic Prnjavor Ljubic Prnjavor
  Drina Zvornik FK Drina Zvornik 4:00 PM FK Leotar Trebinje Leotar Trebinje
  Zeljeznicar BL FK Zeljeznicar Banja Luka 4:00 PM FK Po­dri­nje Janja Po­dri­nje
  FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča 4:00 PM FK Borac Kozarska Dubica Kozarska Dubica
  S. Novi Grad FK Sloboda Novi Grad 4:00 PM FK Kozara Gradiska Kozara Gradiska
  Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 4:00 PM FK Jedinstvo Brcko Jedinstvo Brcko
  Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor 4:00 PM FK Sloga Doboj Sloga Doboj
matchday 17 OC Safi Olympique Safi 6:00 PM Ittihad Tanger Ittihad Tanger
  Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan 8:15 PM FAR Rabat FAR Rabat
  Nahdat Zemamra Renaissance Zemamra 10:30 PM SC Chabab Mohammedia SCC Mohammedia
matchday 9 Gangneung Cit. Gangneung Citizen 7:00 AM Yangju Citizen Yangju Citizen
  Busan Trans. C. Busan Transportation Corp. 7:00 AM Pyeongtaek Citizen Pyeongtaek C.
  Gimpo Citizen Gimpo Citizen 7:00 AM Cheongju FC Cheongju FC
  Cheonan City Cheonan City 7:00 AM Paju Citizen Paju Citizen
  Daejeon KoRail Daejeon KoRail 8:00 AM Hwaseong FC Hwaseong FC
matchday 10 Dangjin Citizen Dangjin Citizen 7:00 AM Pocheon Citizen Pocheon Citizen
  Geoje Citizen Geoje Citizen 7:00 AM Yeoju FC Yeoju FC
  Gangwon Res. Gangwon FC Reserves 7:00 AM Jinju Citizen Jinju Citizen
  Nowon Utd. Seoul Nowon United 7:00 AM Seoul Jungnang Seoul Jungnang
matchday 25 Jinju Citizen Jinju Citizen 8:00 AM Gangwon FC Reserves Gangwon Res.
matchday 16 FC Seoul FC Seoul postponed Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Hyundai
  Gangwon FC Gangwon FC 8:30 AM Suwon FC Suwon FC
  Pohang Steelers Pohang Steelers postponed Seongnam FC Seongnam FC
  Incheon Utd. Incheon United 11:00 AM Gwangju FC Gwangju FC
matchday 20 NK Triglav NK Triglav Kranj 1:00 PM NK Nafta 1903 NK Nafta 1903
  NK Radomlje NK Radomlje 4:00 PM NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
  NK Fuzinar NK Fuzinar 4:00 PM ND Beltinci Beltinci
  NK Dob NK Roltek Dob 4:00 PM NK Krka NK Krka
  ND Primorje ND Primorje 4:00 PM NK Drava Ptuj Drava Ptuj
  Rudar Velenje NK Rudar Velenje 4:00 PM Vitanest Bilje NK Bilje
  NK Krsko NK Krsko 4:00 PM NK Dekani NK Dekani
matchday 4 Charleston Charleston Battery 12:00 AM Charlotte Independence Charlotte Ind.
  NY Red Bulls II New York Red Bulls II 12:00 AM Miami FC Miami FC
  Kansas City II Sporting Kansas City II 1:00 AM Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
  Real Monarchs Real Monarchs SLC 2:00 AM Los Angeles Galaxy II LA Galaxy II
matchday 12 Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu 8:00 AM Daejeon Hana Citizen Daejeon Hana C.
Group 1 Crato-CE Crato Esporte Clube (CE) 7:30 PM Pacajus Esporte Clube Pacajus EC
  Icasa AD Recreativa Cultural Icasa (CE) 7:30 PM Caucaia Esporte Clube (CE) Caucaia-CE
  Ceará SC Ceará Sporting Club 8:00 PM Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
  Atlético-CE FC Atlético Cearense 10:15 PM Ferroviário Atlético Clube (CE) Ferroviário-CE
  AD Perilima AD Perilima de Campina Grande (PB) 8:00 PM Atlético Cajazeirense de Desportos (PB) Cajazeirense-PB
matchday 17 Nacional Club Nacional Asunción 11:00 PM River Plate Asunción River Plate
  Libertad Club Libertad Asunción 11:00 PM Club Sol de América Sol de América
  Olimpia Olimpia Asunción 11:00 PM Sportivo Luqueño Luqueño
  Guaireña FC Guaireña FC 11:00 PM Club Guaraní Guaraní
  Cerro Porteño Club Cerro Porteño 11:00 PM Club 12 de Octubre de Itauguá 12 de Octubre
matchday 13 Pärnu Vaprus Pärnu JK Vaprus 11:00 AM FCI Levadia FCI Levadia
  JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 11:00 AM FC Kuressaare Kuressaare
  FC Flora FC Flora Tallinn 5:00 PM Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
matchday 20 JK Trans Narva JK Trans Narva 2:00 PM Tallinn JK Legion TJK Legion
matchday 4 Kalev Kalev Tallinn 11:00 AM Paide Linnameeskond U21 Paide U21
  Vändra Vaprus JK Vändra Vaprus 11:00 AM JK Tabasalu JK Tabasalu
  Ida-Virumaa Ida-Virumaa FC Alliance 11:00 AM Kalev Tallinn U21 Kalev U21
  Kalju FC U21 Kalju FC U21 11:00 AM Läänemaa JK Haapsalu Läänemaa JK
matchday 9 West Coast West Coast Rangers 4:00 AM Northern Rovers Northern Rovers
  North Shore United North Shore United 4:00 AM Bay Olympic SC Bay Olympic SC
  Birkenhead Utd. Birkenhead United 4:00 AM Auckland United FC Auckland United
  Hamilton W. Hamilton Wanderers 4:00 AM Eastern Suburbs AFC Eastern Sub.
  Melville United Melville United 4:00 AM Auckland City FC Auckland City
matchday 11 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 6:00 PM Derry City Derry City
  Longford Town Longford Town FC 6:00 PM Bohemian Football Club Dublin Bohemians
  Sligo Rovers Sligo Rovers 6:00 PM Waterford FC Waterford FC
matchday 8 Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC 7:00 PM Shelbourne FC Shelbourne
matchday 7 Ezra FC Ezra FC postponed Lao Army FC Lao Army FC
  Chanthabouly FC Chanthabouly postponed Viengchanh FC Viengchanh FC
matchday 9 Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 10:30 AM Garena Young Lions Young Lions
  Tampines Rovers Tampines Rovers 10:30 AM Balestier Khalsa Balestier Khals
matchday 23 Notts County Notts County 3:00 PM Bromley FC Bromley
matchday 44 Weymouth FC Weymouth FC 3:00 PM Altrincham FC Altrincham
  Boreham Wood Boreham Wood FC 3:00 PM Wrexham AFC Wrexham
  Eastleigh FC Eastleigh FC 3:00 PM Barnet FC Barnet
  Maidenhead Utd. Maidenhead United 3:00 PM Sutton United Sutton Utd
  Yeovil Town Yeovil Town 3:00 PM King's Lynn Town King's Lynn
  Chesterfield FC Chesterfield FC 3:00 PM Wealdstone FC Wealdstone FC
  Solihull Moors Solihull Moors 3:00 PM Woking FC Woking FC
  Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 3:00 PM FC Halifax Town Halifax Town
  Stockport Stockport County 3:00 PM Torquay United FC Torquay United
  Aldershot Town Aldershot Town 3:00 PM Hartlepool United Hartlepool Utd.
matchday 3 Crusaders Crusaders FC 12:30 PM Coleraine FC Coleraine
  Glentoran Glentoran FC 3:00 PM Cliftonville FC Cliftonville
  Linfield Linfield FC 3:00 PM Larne FC Larne FC
  Dungannon Dungannon Swifts 3:00 PM Ballymena United Ballymena
  Portadown Portadown FC 3:00 PM Carrick Rangers Carrick Rangers
Play Off 1st leg Bisceglie AS Bisceglie 1913 4:30 PM Paganese Calcio 1926 Paganese
  Ravenna Ravenna FC 4:30 PM FC Legnago Salus Legnago
  AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 4:30 PM Imolese Calcio 1919 Imolese
Final
Chelsea Chelsea FC 5:15 PM Leicester City Leicester
matchday 39 CD Castellón CD Castellón 3:00 PM SD Ponferradina Ponferradina
  CD Lugo CD Lugo 5:30 PM CD Mirandés CD Mirandés
  UD Almería UD Almería 8:00 PM Albacete Balompié Albacete
  UD Las Palmas UD Las Palmas 8:00 PM Real Zaragoza Real Zaragoza
matchday 38 LB Châteauroux LB Châteauroux 7:00 PM AC Ajaccio AC Ajaccio
  AS Nancy AS Nancy-Lorraine 7:00 PM Amiens SC Amiens SC
  FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 7:00 PM AJ Auxerre AJ Auxerre
  USL Dunkerque USL Dunkerque 7:00 PM FC Toulouse Toulouse
  Chamois Niort Chamois Niortais FC 7:00 PM EA Guingamp Guingamp
  Grenoble Grenoble Foot 38 7:00 PM Rodez AF Rodez AF
  Paris FC Paris FC 7:00 PM FC Chambly FC Chambly
  SM Caen SM Caen 7:00 PM Clermont Foot 63 Clermont Foot
  AC Le Havre AC Le Havre 7:00 PM ES Troyes AC Troyes
  Pau FC Pau FC 7:00 PM Valenciennes FC Valenciennes FC
matchday 34 Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 5:00 PM SO Cholet SO Cholet
  FC Sète 34 FC Sète 34 5:00 PM Stade Briochin Stade Briochin
  Bastia-Borgo FC Bastia-Borgo 5:00 PM US Créteil-Lusitanos US Créteil-L
  Stade Lavallois Stade Lavallois 5:00 PM US Orléans US Orléans
  Le Mans FC Le Mans FC 5:00 PM Annecy FC Annecy FC
  Concarneau US Concarneau 5:00 PM US Avranches US Avranches
  US Boulogne US Boulogne 5:00 PM Quevilly Rouen Métropole Quevilly Rouen
  SC Bastia SC Bastia 5:00 PM Red Star FC Red Star FC
  FC Villefranche FC Villefranche-Beaujolais 5:00 PM Sporting Club de Lyon SC Lyon
matchday 42 Torpedo Moscow Torpedo Moscow - Shinnik Yaroslavl Shinnik
  Veles Moscow Veles Moscow - Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
  Enisey Enisey Krasnoyarsk - Irtysh Omsk Irtysh Omsk
  Akron Togliatti Akron Togliatti - Fakel Voronezh Fakel Voronezh
  SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk - Alania Vladikavkaz Alania Vl.
  Tom Tomsk Tom Tomsk - FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
  Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 - Volgar Astrakhan Volgar
  Chaika Pes. Chaika Peschanokopskoe - Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik
  Spartak 2 Spartak 2 Moscow - Chertanovo Moscow Chertanovo
  Baltika Baltika Kaliningrad - Krylya Sovetov Samara KS Samara
  Orenburg FK Orenburg - Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
matchday 33 Boavista Boavista FC 3:30 PM Portimonense Futebol SAD Portimonense
  Farense SC Farense 3:30 PM CD Tondela Tondela
  Benfica SL Benfica 6:00 PM Sporting CP Sporting CP
  Rio Ave FC Rio Ave FC 8:30 PM FC Porto FC Porto
  Chaves GD Chaves 11:00 AM Leixões SC Leixões
  Vilafranquense UD Vilafranquense 3:00 PM CD Cova Piedade Cova Piedade
  Mafra CD Mafra 4:00 PM FC Arouca Arouca
matchday 26 Agrobiznes V. Agrobiznes Volochysk - Chornomorets Odessa Chornomorets
  MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv - Kremin Kremenchuk Kremin
matchday 24 Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec 4:00 PM 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
  Blansko FK Blansko 4:00 PM FK Slavoj Vysehrad Vysehrad
matchday 8 Silkeborg IF Silkeborg IF 12:00 PM HB Köge HB Köge
  Esbjerg fB Esbjerg fB 2:00 PM Viborg FF Viborg FF
  Hvidovre IF Hvidovre IF 1:00 PM Vendsyssel FF Vendsyssel FF
matchday 1 Aalesund Aalesunds FK 2:30 PM Bryne FK Bryne FK
  Ranheim IL Ranheim IL 5:00 PM Grorud IL Grorud IL
  Asane Fotball Asane Fotball 5:00 PM Fredrikstad FK Fredrikstad
  HamKam Hamarkameratene 5:00 PM Stjördals Blink IL Stjördals B.
  Sogndal IL Sogndal IL 5:00 PM Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa
  FK Jerv FK Jerv 5:00 PM KFUM-Kameratene Oslo KFUM Oslo
  Strømmen IF Strømmen IF 5:00 PM Raufoss IL Raufoss
  Sandnes Ulf Sandnes Ulf 7:00 PM IK Start Start
matchday 5 BJ BSU Beijing BSU 8:00 AM Nanjing City NJ City
  XJ T. Leopard Xinjiang Tianshan Leopard 12:35 PM Zhejiang FC ZJ FC
  KS FC Kunshan FC 12:35 PM Jiangxi Beidamen JX Beidamen
  BJ IT Beijing IT 12:35 PM Guizhou FC GuiZ FC
  QD FC Qingdao FC 11:00 AM Chongqing Liangjiang Athletic CQ Liangjiang
  HN S. Longmen Henan Songshan Longmen 1:00 PM Guangzhou FC GuaZ FC
matchday 32 Inter Zapresic NK Inter Zapresic 4:30 PM NK BSK Bijelo Brdo Bijelo Brdo
  Hrv Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac 4:30 PM HNK Cibalia Vinkovci Cibalia
  Medjimurje NK Medjimurje Cakovec 4:30 PM HNK Hajduk Split II Hajduk Split II
  NK Dugopolje NK Dugopolje 4:30 PM NK Sesvete NK Sesvete
  Junak Sinj NK Junak Sinj 4:30 PM NK Solin NK Solin
matchday 30 Miedz Legnica Miedz Legnica 11:40 AM GKS Tychy GKS Tychy
  Gornik Leczna Gornik Leczna 3:00 PM Odra Opole Odra Opole
  Chrobry Glogow Chrobry Glogow 4:00 PM Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
  Korona Kielce Korona Kielce 4:00 PM GKS Belchatow GKS Belchatow
  GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 4:00 PM Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
  Blonianka Blonianka Blonie - RKS Radomsko RKS Radomsko
  Legia II Legia Warsaw II 11:00 AM Legionovia Legionowo Legionovia
  Jagiellonia II Jagiellonia Bialystok II 11:00 AM Unia Skierniewice Unia Skierniewice
  Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki 1:00 PM KS Kutno KS Kutno
  Aleksandrow L. Sokol Aleksandrow Lodzki 2:00 PM Concordia Elblag C. Elblag
  O. Zambrow Olimpia Zambrow 2:00 PM KS Wasilków KS Wasilków
  Ursus Warszawa Ursus Warszawa 2:00 PM Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch W.M.
  Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki 4:00 PM Znicz Biala Piska Znicz Biala P.
  Huragan Morag Huragan Morag 4:00 PM GKS Wikielec GKS Wikielec
  Pol. Warsaw Polonia Warsaw 6:11 PM Pogon Grodzisk Mazowiecki Pogon Grodzisk
matchday 28 Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo - Flota Swinoujscie F. Swinoujscie
  Chemik Police Chemik Police - Unia Swarzedz Unia Swarzedz
  Unia Janikowo Unia Janikowo 10:00 AM Baltyk Koszalin B. Koszalin
  Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia 11:00 AM Radunia Stezyca Radunia Stezyca
  Elana Torun Elana Torun 2:00 PM Pogon Szczecin II Pogon II
  KP Starogard KP Starogard Gdanski 3:00 PM Polonia Sroda Wielkopolska Polonia Sroda
  Sokol Kleczew Sokol Kleczew 4:00 PM Jarota Jarocin Jarota Jarocin
  Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno 4:00 PM Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
matchday 31 Lubin II Zaglebie Lubin II 12:00 PM Foto-Higiena Gac Foto-Higiena
  Polonia-Stal Polonia-Stal Swidnica 4:00 PM Stal Brzeg Stal Brzeg
  Piast Zmigrod Piast Zmigrod 4:00 PM Lechia Zielona Góra Zielona Gora
  Goczalkowice LKS Goczalkowice-Zdroj 4:00 PM Gwarek Tarnowskie Góry Gwarek T.G.
  MKS Kluczbork MKS Kluczbork 4:00 PM Rekord Bielsko-Biala Rekord B-B
  Pniowek P.S. Pniowek Pawlowice Slaskie 4:00 PM Miedz Legnica II M. Legnica II
  Warta Gorzow Warta Gorzow Wielkopolski 4:00 PM Polonia Nysa Polonia Nysa
  Ruch Chorzow Ruch Chorzow 5:00 PM ROW 1964 Rybnik ROW Rybnik
matchday 35 Cracovia II Cracovia II 12:00 PM Stal Krasnik Stal Krasnik
  KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 3:00 PM Wisloka Debica Wisloka Debica
  Podlasie B.P. Podlasie Biala Podlaska 3:00 PM Lewart Lubartów Lewart Lubartów
  Orleta R.P. Orleta Radzyn Podlaski 4:00 PM LKS Lagów LKS Lagów
  Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa 4:00 PM Wisla Pulawy Wisla Pulawy
  Jutrzenka Jutrzenka Giebultow 4:00 PM Hetman Zamosc Hetman Zamosc
  Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 4:00 PM KS Wiazownica KS Wiazownica
  Avia Swidnik Avia Swidnik 4:00 PM Siarka Tarnobrzeg Siarka T.
matchday 6 Akropolis Akropolis IF 12:00 PM Örgryte IS Örgryte
  Brage IK Brage 2:00 PM Norrby IF Norrby
  GIF Sundsvall GIF Sundsvall 2:00 PM Vasalunds IF Vasalund
  Helsingborg Helsingborgs IF 4:00 PM Östers IF Östers IF
matchday 23 Chelsea U18 Chelsea FC U18 11:00 AM Fulham FC U18 Fulham U18
matchday 24 Newcastle U18 Newcastle United U18 1:00 PM Everton FC U18 Everton U18
matchday 7 H. Kfar Saba Hapoel Kfar Saba 4:00 PM Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
  Maccabi Netanya Maccabi Netanya 6:15 PM Hapoel Haifa Hapoel Haifa
  B. Jerusalem Beitar Jerusalem 6:30 PM Hapoel Hadera Hapoel Hadera
matchday 8 H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 4:00 PM Ironi Kiryat Shmona Kiryat Shmona
matchday 33 Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz - Skra Czestochowa Skra Czesto.
  GKS Katowice GKS Katowice - Wigry Suwalki Wigry Suwalki
  Pogon Siedlce Pogon Siedlce - Garbarnia Krakow Garbarnia
  Hutnik Krakow Hutnik Krakow - Motor Lublin Motor Lublin
  Gornik Polk. Gornik Polkowice - Slask Wroclaw II Sl. Wroclaw II
  Sokol Ostroda Sokol Ostroda - Bytovia Bytow Bytovia Bytow
  Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow - Blekitni Stargard Blekitni
  Lech Poznan II Lech Poznan II - KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
  Stal Rzeszow Stal Rzeszow - Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
matchday 38 Bahlinger SC Bahlinger SC 1:00 PM FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
  TSG Balingen TSG Balingen 1:00 PM FC 08 Homburg FC 08 Homburg
  FC Gießen FC Gießen 1:00 PM FK Pirmasens FK Pirmasens
 
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 1:00 PM FSV Frankfurt FSV Frankfurt
  TSV Steinbach TSV Steinbach Haiger 1:00 PM KSV Hessen Kassel Hessen Kassel
  SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 1:00 PM VfB Stuttgart II Stuttgart II
  K. Offenbach Kickers Offenbach 1:00 PM TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
  SC Freiburg II SC Freiburg II 1:00 PM Eintracht Stadtallendorf Stadtallendorf
  FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 1:00 PM VfR Aalen VfR Aalen
  Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II 1:00 PM SV 07 Elversberg SV Elversberg
  Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 1:00 PM TSV Schott Mainz Schott Mainz
matchday 39 RW Essen Rot-Weiss Essen 1:00 PM Alemannia Aachen Alem. Aachen
  SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 1:00 PM FC Schalke 04 II Schalke 04 II
  SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück 1:00 PM Wuppertaler SV Wuppertaler SV
  Bonner SC Bonner SC 1:00 PM VfB Homberg VfB Homberg
 
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 1:00 PM Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
  Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen 1:00 PM SV Rödinghausen SV Rödinghausen
  Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 1:00 PM Preußen Münster Preußen Münster
matchday 3 Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais 3:00 PM SC Brühl SG SC Brühl SG
  Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 3:00 PM Etoile Carouge FC Etoile Carouge
  FC Basel U21 FC Basel 1893 U21 3:30 PM FC Bavois FC Bavois
  Yverdon-Sport Yverdon-Sport FC 4:30 PM SC Cham SC Cham
  FC Sion U21 FC Sion U21 2:00 PM AC Bellinzona AC Bellinzona
  FC Zürich U21 FC Zürich U21 3:00 PM FC Black Stars Basel FC Black Stars
  FC Breitenrain FC Breitenrain 3:00 PM FC Köniz FC Köniz
  SC YF Juventus SC YF Juventus Zürich 3:00 PM FC Münsingen FC Münsingen
matchday 23 Vanlöse IF Vanlöse IF 12:00 PM Skovshoved IF Skovshoved
  FC Sydvest FC Sydvest 05 12:00 PM Boldklubben af 1893 B.93
  SfB - Oure FA Svendborg fB - Oure FA 12:00 PM Brabrand IF Brabrand IF
  VSK Aarhus VSK Aarhus 12:30 PM Holstebro Boldklub Holstebro BK
  Roskilde KFUM Roskilde KFUM 12:30 PM Slagelse B&I Slagelse
  FA 2000 FA 2000 12:45 PM Hilleröd Fodbold Hilleröd F
  Aarhus Fremad Aarhus Fremad 1:00 PM BK Frem BK Frem
  Holbaek B&I Holbaek B&I 1:00 PM Middelfart Boldklub Middelfart
  Naesby BK Naesby Boldklub 1:00 PM Jammerbugt FC Jammerbugt FC
  Brönshöj BK Brönshöj Boldklub 2:00 PM FC Roskilde FC Roskilde
  Nyköbing FC Nyköbing FC 2:00 PM Akademisk Boldklub Akademisk BK
  Thisted FC Thisted FC 3:00 PM Dalum IF Dalum IF
matchday 33 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen 2:00 PM 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
  Hessen Dreieich SC Hessen Dreieich 2:00 PM SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof
  Vikt. Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim 2:00 PM FSV Fernwald FSV Fernwald
  SC Waldgirmes SC Waldgirmes 2:00 PM FC Hanau 93 FC Hanau 93
  SG Barockstadt SG Barockstadt Fulda-Lehnerz 2:00 PM Türkgücü Friedberg Türk. Friedbg.
  SV Steinbach SV Steinbach 2:00 PM FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel
matchday 34 FC Pipinsried FC Pipinsried 1:00 PM Türkspor Augsburg Türk. Augsburg
  Ingolstadt II FC Ingolstadt 04 II 1:00 PM TSV Nördlingen Nördlingen
  Schwaben Augsb. Schwaben Augsburg 1:00 PM SV Pullach SV Pullach
  1865 Dachau TSV 1865 Dachau 1:00 PM SV Donaustauf SV Donaustauf
  FC Deisenhofen FC Deisenhofen 1:00 PM FC Ismaning FC Ismaning
  1860 München II TSV 1860 München II 1:00 PM TSV Landsberg TSV Landsberg
  SpVgg Hankofen SpVgg Hankofen-Hailing 1:00 PM TSV 1880 Wasserburg TSV Wasserburg
  Schwabmünchen TSV Schwabmünchen 1:00 PM SSV Jahn Regensburg II Regensburg II
  TSV Kottern TSV Kottern-St. Mang 1:00 PM SV Kirchanschöring Kirchansch.
matchday 24 Malavan Malavan of Bandar Anzali 4:10 PM Shahin Bushehr FC Shahin Bushehr
matchday 29 Slovan U21 Slovan Bratislava U21 4:00 PM Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
  Bardejov Partizan Bardejov 4:00 PM FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
  FC Petrzalka FC Petrzalka 4:00 PM FK Dubnica nad Vahom Dubnica
  FC Kosice FC Kosice 4:00 PM MSK Zilina B Zilina B
  Komarno KFC Komarno 4:00 PM MFK Dukla Banska Bystrica Banska Bystrica
  Puchov MSK Puchov 4:00 PM Tatran Liptovsky Mikulas Liptovsky Mik.
  STK Samorin STK 1914 Samorin 4:00 PM MFK Skalica MFK Skalica
matchday 6 FK Lida FK Lida 12:30 PM Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel
  Naftan Naftan Novopolotsk 2:30 PM Krumkachi Minsk Krumkachi
  Shakhter Shakhter Petrikov 4:30 PM FK Baranovichi FK Baranovichi
matchday 26 Donau Linz ASKÖ Donau Linz postponed SV Wallern SV Wallern
  Schallerbach SV Bad Schallerbach postponed ASK St. Valentin St. Valentin
  ASKÖ Oedt ASKÖ Oedt postponed Union Perg Union Perg
  Grieskirchen SV Grieskirchen postponed SPG Pregarten SPG Pregarten
  Mondsee Union Mondsee postponed Sportunion St. Martin im Mühlkreis St. Martin/M.
  SV Bad Ischl SV Bad Ischl postponed Union Edelweiß Linz Edelweiß
  Micheldorf SV Grün-Weiß Micheldorf postponed Union St. Florian St. Florian
  Friedburg SV Friedburg postponed Union Weißkirchen Weißkirchen
matchday 25 ESV St. Michael ESV St. Michael postponed ASK Voitsberg Voitsberg
  Lafnitz II SV Lafnitz II postponed Ilzer SV Ilz
  Frauental SV Frauental postponed SV Rottenmann SV Rottenmann
  Kirchbichl SV Kirchbichl postponed FC Zirl Zirl
  FC Söll FC Söll postponed SV Zams SV Zams
  Kundl SC Kundl postponed Völser SV Völs
  Union Innsbruck Union Innsbruck postponed FC Natters Natters
  Mils SC Mils postponed SPG Silz/Mötz Silz/Mötz
  Ebbs SK Ebbs postponed SK St. Johann SK St. Johann
  Fügen SV Fügen postponed FC Volders FC Volders
  Kematen SV Kematen postponed SV Innsbruck SV Innsbruck
matchday 26 FC Hard FC Hard postponed FC Schruns Schruns
  Nenzing FC Nenzing postponed FC Andelsbuch Andelsbuch
  SC Göfis SC Göfis postponed SV Lochau SV Lochau
  FC Lustenau FC Lustenau postponed FC Höchst Höchst
  FC Egg FC Egg postponed FC Blau-Weiß Feldkirch Feldkirch
  Ludesch SV Ludesch postponed SC Fussach Fussach
  Alberschwende FC Alberschwende postponed FC Bizau Bizau
  Bezau VfB Bezau postponed SC Admira Dornbirn Admira Dornbirn
matchday 22 UFC Hallein UFC Hallein - UFV Thalgau Thalgau
  Altenmarkt UFC Altenmarkt postponed SK Adnet Adnet
  FC Puch FC Puch postponed SC Golling Golling
  Siezenheim UFC Siezenheim postponed USC Eugendorf Eugendorf