To use this site, please enable Javascript.

Matches Apr 4, 2021

matchday 27
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 1:0 SV Werder Bremen Werder Bremen
 
Union Berlin 1.FC Union Berlin 1:1 Hertha BSC Hertha BSC
 
Hannover 96 Hannover 96 3:3 Hamburger SV Hamburger SV
 
SV Sandhausen SV Sandhausen 1:0 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
 
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 1:1 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
 
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 1:2 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
 
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 2:1 SC Paderborn 07 SC Paderborn
matchday 30
Türkgücü Münch. Türkgücü München 2:0 SV Meppen SV Meppen
 
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 0:0 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Group A Enyimba Aba Enyimba Aba 2:1 ES Sétif ES Sétif
  Al-Ahli Ben. Al-Ahli Benghazi 0:0 Orlando Pirates Orlando Pirates
Group B Napsa Stars Napsa Stars FC 0:1 Cotonsport de Garoua Cotonsport
  RS Berkane Renaissance de Berkane 0:0 JS Kabylie JS Kabylie
Group C ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 0:0 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
  ASC Diaraf ASC Diaraf Dakar 2:0 Salitas Football School Salitas
Group D Namungo FC Namungo FC 0:1 Nkana FC Nkana FC
  Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 2:0 Pyramids FC Pyramids FC
matchday 30
Southampton Southampton FC 3:2 Burnley FC Burnley
  Newcastle Newcastle United 2:2 Tottenham Hotspur Spurs
  Aston Villa Aston Villa 3:1 Fulham FC Fulham
 
Man Utd Manchester United 2:1 Brighton & Hove Albion Brighton
matchday 29 Alavés Deportivo Alavés 1:3 Celta de Vigo Celta de Vigo
  Elche CF Elche CF 1:1 Real Betis Balompié Real Betis
  Cádiz CF Cádiz CF 2:1 Valencia CF Valencia
 
Sevilla FC Sevilla FC 1:0 Atlético Madrid Atlético Madrid
matchday 7 AA Altos Associacao Atlética de Altos (PI) 2:0 Santa Cruz Futebol Clube (PE) Santa Cruz
  Salgueiro Salgueiro Atlético Clube (PE) 1:1 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
  EC Vitória Esporte Clube Vitória 3:1 Treze Futebol Clube (PB) Treze FC
matchday 31 SCO Angers SCO Angers 1:1 Montpellier HSC Montpellier
  FC Nantes FC Nantes 1:2 OGC Nice OGC Nice
  Stade Reims Stade Reims 2:2 Stade Rennais FC Stade Rennais
  G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 2:3 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  FC Lorient FC Lorient 1:0 Stade Brest 29 Stade Brest 29
  Nîmes Olympique Nîmes Olympique 0:2 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
  Marseille Olympique Marseille 2:0 Dijon FCO Dijon
matchday 23
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1:8 Rapid Vienna Rapid Vienna
 
WSG Tirol WSG Tirol 2:0 LASK LASK
 
RB Salzburg Red Bull Salzburg 3:1 SK Sturm Graz Sturm Graz
matchday 24 Ural Ural Yekaterinburg 2:0 Arsenal Tula Arsenal Tula
  Tambov PFK Tambov 1:2 CSKA Moscow CSKA Moscow
  Rostov FK Rostov 2:3 Spartak Moscow Spartak Moscow
matchday 18 Konoplev U16 Y. Konoplev Football Akademia U16 0:1 DYuSSh Strogino Moskau U16 Strogino U16
  Ak. Dinamo U16 Akademia Dinamo Moskau U16 1:1 Akademia Lokomotiv Moskau U16 Ak.Loko U16
  Ak.ZSKA U16 Akademia ZSKA Moskau U16 2:2 Akademia Rubin Kazan U16 Ak. Rubin U16
  Ak.Konoplev U17 Y. Konoplev Football Academy U17 1:3 DYuSSh Strogino Moskau DYuSSh Strogino
  Akademia CSKA Akademia CSKA Moscow 1:0 Akademia Rubin Kazan Akademia Rubin
  Akademia Dynamo Akademia Dynamo Moscow 5:0 Akademia Lokomotiv Moskau Akademia Loko
matchday 27 SV Oss '20 SV Oss '20 postponed RKSV Groene Ster Groene Ster
  OFC Oostzaan OFC Oostzaan postponed VV UNA Veldhoven VV UNA
  EVV Echt EVV Echt postponed HV & CV Quick Quick DH
  Unitas GVV Unitas postponed VV Gemert VV Gemert
  HSC '21 HSC '21 Haaksbergen postponed RKVV DEM RKVV DEM
matchday 29 FC Botosani FC Botosani 1:0 FC Viitorul Constanța FC Viitorul
  UTA Arad UTA Arad 2:0 Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi OSK
  FCSB FCSB 0:0 Universitatea Craiova Univ. Craiova
matchday 27
FC Sion FC Sion 0:3 BSC Young Boys BSC Young Boys
 
Servette FC Servette FC 1:1 FC Lugano FC Lugano
matchday 28
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 2:0 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
 
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 3:0 Heracles Almelo Heracles Almelo
  ADO Den Haag ADO Den Haag 1:4 FC Utrecht FC Utrecht
  FC Emmen FC Emmen 3:1 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
  Heerenveen SC Heerenveen 1:2 Ajax Amsterdam Ajax
matchday 3 Konyaspor U19 Konyaspor U19 1:0 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19 BB Erzurum U19
  Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 6:0 MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
  Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 2:0 Hatayspor U19 Hatayspor U19
  Göztepe U19 Göztepe U19 4:0 Kayserispor U19 Kayserispor U19
  Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 2:0 Sivasspor U19 Sivasspor U19
  Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 0:1 Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
  Karagümrük U19 Fatih Karagümrük U19 0:0 Caykur Rizespor U19 C. Rizespor U19
  Denizlispor U19 Denizlispor U19 0:2 Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
matchday 32 BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 1:2 Konyaspor Konyaspor
  Alanyaspor Alanyaspor 1:2 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
 
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 3:1 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
 
Ankaragücü MKE Ankaragücü 1:0 Antalyaspor Antalyaspor
 
Kasimpasa Kasimpasa 1:0 Besiktas JK Besiktas
matchday 20 FK Minaj FK Minaj 0:0 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
  Vorskla Poltava Vorskla Poltava 0:2 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
  FK Oleksandriya FK Oleksandriya 1:2 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
matchday 3 AS Santorinis AS Santorinis 2020 1:0 AO Egaleo AO Egaleo
  PS Kalamata PS Kalamata 1:0 AO Episkopi Rethymnou AO Episkopi
  Niki Volou Niki Volou 0:1 GAS Ialysos 1948 GAS Ialysos
  Pierikos Pierikos Katerini 2:0 Thesprotos Igoumenitsas Thesprotos
  Aspropyrgos Enosi Aspropyrgou 0:3 GS Kallithea GS Kallithea
  Almopos Almopos Arideas 1:1 AEP Kozanis AEP Kozanis
  Apollon Pontou Apollon Pontou 0:1 AO Kavala AO Kavala
  PO Triglias PO Triglias 0:0 Panserraikos Panserraikos
  Olymp. Volou Olympiakos Volou 0:1 Veria NPS Veria NPS
matchday 18 Panachaiki Panachaiki GE 2:1 Doxa Dramas Doxa Dramas
  Ap. Larisas Apollon Larisas 0:1 Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas
  OF Ierapetras OF Ierapetras 1:1 APO Levadiakos APO Levadiakos
matchday 2 Panathinaikos Panathinaikos Athens 3:0 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
  Aris Saloniki Aris Thessaloniki 2:0 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
  AEK Athens AEK Athens 1:5 Olympiacos Piraeus Olympiacos
matchday 32 Cercle Brugge Cercle Brugge 2:1 Beerschot V.A. Beerschot V.A.
  Standard Liège Standard Liège 2:1 KAA Gent KAA Gent
  RSC Charleroi RSC Charleroi 1:1 Royal Excel Mouscron Mouscron
matchday 25 KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 0:0 KVC Westerlo KVC Westerlo
  Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 0:0 1.FK Pribram 1.FK Pribram
  FC Zlin FC FASTAV Zlin 1:2 MFK Karvina MFK Karvina
  Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 2:1 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
  Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 0:0 SK Slavia Prague Slavia Prague
matchday 23 Nordsjaelland FC Nordsjaelland 2:0 Aarhus GF Aarhus GF
  AC Horsens AC Horsens 1:1 Odense Boldklub Odense BK
matchday 27 Internacional FK Internacional Beograd U17 3:0 OFK Vrsac U17 Vrsac U17
  Apolon 4 U17 FK Apolon 4 Kragujevac U17 3:11 FK Rad U17 Rad U17
  Brodarac U17 FK Brodarac Belgrad U17 3:0 FK Spartak Subotica U17 Spartak U17
  Napredak U17 FK Napredak Krusevac U17 0:1 FK Mladost Lucani U17 Lucani U17
  Vojvodina U17 FK Vojvodina Novi Sad U17 2:2 FK Cukaricki U17 Cukaricki U17
  Partizan U17 FK Partizan Belgrade U17 2:1 Red Star Belgrade U17 Red Star U17
  Real Nis U17 FK Real Nis U17 5:1 FK Macva Sabac U17 Macva U17
  Zemun U17 FK Zemun U17 2:0 FK Radnicki Nis U17 Radnicki N U17
  Vojvodina U19 FK Vojvodina Novi Sad U19 0:0 FK Cukaricki U19 Cukaricki U19
  Napredak U19 FK Napredak Krusevac U19 1:0 FK Mladost Lucani U19 Mladost U19
  Partizan U19 FK Partizan Belgrade U19 0:1 Red Star Belgrade U19 Red Star U19
  Brodarac U19 FK Brodarac Belgrad U19 0:2 FK Spartak Subotica U19 Spartak U19
  Kisvárda Kisvárda FC 0:0 MOL Fehérvár FC Fehérvár
  Budafoki MTE Budafoki MTE 0:4 Ferencvárosi TC Ferencváros
  Puskás AFC Puskás Akadémia FC 2:0 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
matchday 3 MSK Zilina MSK Zilina 3:3 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
matchday 4 Atlanta Club Atlético Atlanta 2:1 Club Atlético San Martín (Tucumán) San Martín (T)
  Tristan Suarez Club Social y Deportivo Tristan Suarez 1:0 Club Ferro Carril Oeste Ferro
  Brown Adrogue Brown de Adrogue 2:0 Club Villa Dálmine Villa Dálmine
  Instituto AC Instituto AC Córdoba 0:0 Club Atletico Güemes CA Güemes
  Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 1:2 Club Atlético San Telmo CA San Telmo
  San Martín Club Atlético San Martín (SJ) 0:2 CA All Boys Buenos Aires All Boys
  Gimnasia (J) Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) 2:0 CD Morón CD Morón
  Quilmes Quilmes Atlético Club 2:0 Club Atlético Temperley CA Temperley
matchday 8 Arsenal FC Arsenal Fútbol Club 0:0 Club Atlético River Plate River Plate
  Newell's Club Atlético Newell's Old Boys 2:2 Club Atlético Huracán Huracán
  CA Colón Club Atlético Colón 0:0 Asociación Atlética Argentinos Juniors Argentinos Jrs.
  Vélez Sarsfield Club Atlético Vélez Sarsfield 4:1 Club Atlético Unión CA Unión
matchday 13 Atlas Atlas Guadalajara 1:0 Club Tijuana Club Tijuana
  América CF América 2:1 Club Necaxa Necaxa
  Monterrey CF Monterrey 2:0 Atlético de San Luis San Luis
  UNAM Pumas UNAM Pumas 2:2 CF Pachuca CF Pachuca
  Chivas Deportivo Guadalajara 1:1 Santos Laguna Santos Laguna
matchday 3 Sonsonate Sonsonate FC 0:1 AD Isidro Metapán Metapán
  Santa Tecla Santa Tecla FC 1:4 CD Chalatenango Chalatenango
  Limeño CD Municipal Limeño 0:0 CD Águila CD Águila
  11 Deportivo Once Deportivo 3:1 CD FAS FAS
  Alianza FC Alianza FC 1:0 CD Luis Angel Firpo L.A. Firpo
  Oriente P. Club Deportivo Oriente Petrolero 4:2 Club Jorge Wilstermann Wilstermann
  Ind. Petrolero Club Independiente Petrolero 2:2 The Strongest La Paz The Strongest
matchday 17 Atl. Nacional Atlético Nacional 3:0 Envigado FC Envigado
  Millonarios Millonarios FC 0:0 Deportes Tolima Deportes Tolima
  CD América CD América de Cali 0:1 CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
  Boyacá Chicó Boyacá Chicó FC 0:0 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
matchday 7 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 0:3 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
matchday 6 SC Sagamihara SC Sagamihara 2:2 Albirex Niigata Albirex Niigata
  Fagiano Okayama Fagiano Okayama 0:1 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
  Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 3:1 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
  Kyoto Sanga Kyoto Sanga 2:1 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 0:1 Tochigi SC Tochigi SC
  Machida Zelvia Machida Zelvia 0:1 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
  Ehime FC Ehime FC 1:2 Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy 2:1 Mito HollyHock Mito HollyHock
matchday 4 a. cl. Numazu azul claro Numazu 1:0 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
  Nagano Parceiro Nagano Parceiro 1:1 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
  Kataller Toyama Kataller Toyama 2:2 Fukushima United Fukushima Utd.
  Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 0:1 Fujieda MYFC Fujieda MYFC
  Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 1:2 Tegevajaro Miyazaki Teg. Miyazaki
  ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori 0:2 Suzuka Point Getters Suzuka PG
  Honda Lock Honda Lock 2:1 MIO Biwako Shiga MIO B. Shiga
  FC Kariya FC Kariya 0:1 Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
matchday 1 Yokohama Takeru Yokohama Takeru 0:1 Aventura Kawaguchi Av. Kawaguchi
  Identy Mirai Identy Mirai 2:1 Saitama SC Saitama SC
  Thespa Challen. Zuvor: Thespakusatsu Gunma Challengers (Reserves)	0:1 Vonds Ichihara Vert (Reserves) V.Ichihara Vert
  Briobe. Urayasu Briobecca Urayasu 2:0 Toin University of Yokohama FC Toin Univ. FC
  Hitachi BuilSys Hitachi Building Systems FC 1:0 Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki RKD Ryugasaki
  Vonds Ichihara Vonds Ichihara 2:0 Ryutsu Keizai University FC RKU FC
  Tadotsu FC Tadotsu FC 5:0 FC Yanagimachi FC Yanagimachi
  KUFC Nankoku Kochi Univ. FC Nankoku 3:5 FC Tokushima FC Tokushima
  llamas Kochi llamas Kochi 3:1 Nakamura Club (Shimanto) Nakamura Club
  R.Ve. Takamatsu R.Velho Takamatsu 0:2 Lvenirosso Niihama Club Lven. Niihama
matchday 2 NIFS Kanoya FC NIFS Kanoya FC 2:1 Kumamoto Teachers SC K'moto Teachers
  Kawasoe Club Kawasoe Club 2:12 Saga LIXIL FC Saga LIXIL
  FC Nakatsu FC Nakatsu 0:7 Okinawa SV Okinawa SV
  Kyushu Mits. SC Kyushu Mitsubishi SC 0:3 Veroskronos Tsuno Veroskr. Tsuno
  J-Lease FC J-Lease FC 2:0 Kaiho Bank SC Kaiho Bank
matchday 6 Rockdale City Suns Rockdale City Suns 2:0 APIA Leichhardt Tigers APIA Leichhardt
matchday 26 Bylis Ballsh KF Bylis Ballsh 1:1 KS Kastrioti Krujë KS Kastrioti
  KF Tirana KF Tirana 5:2 FK Apolonia FK Apolonia
  FK Kukësi FK Kukësi 0:1 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
matchday 15 Melbourne Melbourne Victory 0:3 Sydney FC Sydney FC
matchday 25 Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 5:1 FK Krupa na Vrbasu U17 Krupa U17
  Sarajevo U17 FK Sarajevo Academy U17 2:0 FK Borac Banja Luka U17 Banja Luka U17
matchday 18 Sloboda T U19 FK Sloboda Tuzla U19 0:0 FK Velez Mostar U19 V. Mostar U19
  Zeljeznicar U19 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 1:0 FK Sarajevo Academy U19 Sarajevo U19
  FK Olimpik U19 FK Olimpik Sarajevo U19 2:1 FK Krupa na Vrbasu U19 FK Krupa U19
  Z.BL U19 FK Zeljeznicar Banja Luka U19 4:0 FK Radnik Hadzici U19 Hadzici U19
matchday 1 Cobreloa Deportes Cobreloa 1:2 AC Barnechea AC Barnechea
  Magallanes CF Magallanes CF 1:3 CD San Marcos de Arica CD SM (Arica)
  CD Iquique Club Deportes Iquique 2:3 Coquimbo Unido Coquimbo Unido
  Deportes Temuco Deportes Temuco 2:2 CD San Luis de Quillota San Luis
matchday 20 Simm-Bau NK Vis Simm-Bau Kosova 1:3 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
matchday 3 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1:0 FK Slutsk FK Slutsk
  Slavia Slavia Mozyr 1:1 FK Smorgon FK Smorgon
  Rukh Rukh Brest 0:0 Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU
matchday 10 MAS Fes MAS Fes 1:1 FUS Rabat FUS Rabat
matchday 22 US Tataouine US Tataouine 0:0 Etoile Sportive Metlaoui ES Metlaoui
  Club Africain Club Africain Tunis 2:1 AS Soliman AS Soliman
  Olympique Beja Olympique Beja 3:0 US Monastir US Monastir
matchday 3 Cheonan City Cheonan City 2:1 Pyeongtaek Citizen Pyeongtaek C.
  Cheongju FC Cheongju FC 3:3 Hwaseong FC Hwaseong FC
  Paju Citizen Paju Citizen 0:3 Yangju Citizen Yangju Citizen
  Gangneung Cit. Gangneung Citizen 1:2 Ulsan Citizen Ulsan Citizen
  Yeoju FC Yeoju FC 2:1 Goyang Citizen Goyang Citizen
  Gangwon Res. Gangwon FC Reserves 2:1 Seoul Nowon United Nowon Utd.
  Dangjin Citizen Dangjin Citizen 3:1 Seoul Jungnang Seoul Jungnang
matchday 7 Suwon FC Suwon FC 2:1 Jeju United Jeju United
  Gwangju FC Gwangju FC 2:1 Incheon United Incheon Utd.
matchday 5 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons 1:2 Daejeon Hana Citizen Daejeon Hana C.
  Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu 0:0 FC Anyang FC Anyang
  Seoul E-Land Seoul E-Land 4:0 Bucheon FC 1995 Bucheon FC
Group 1 Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 4:2 Bangu Atlético Clube (RJ) Bangu-RJ
  Resende Resende Futebol Clube (RJ) 1:4 Boavista Sport Club (RJ) Boavista SC
  Botafogo Botafogo de Futebol e Regatas 1:1 AA Portuguesa (RJ) AA Portuguesa
  Volta Redonda Volta Redonda Futebol Clube (RJ) 3:2 Nova Iguaçu Futebol Clube (RJ) Nova Iguaçu
matchday 7 Boa Esporte Boa Esporte Clube (MG) 0:1 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
  Uberlândia EC Uberlândia Esporte Clube (MG) 1:0 CA Patrocinense (MG) Patrocinense-MG
  Pouso Alegre Pouso Alegre FC 3:1 Associação Atlética Caldense (MG) AA Caldense
  Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 3:1 América Futebol Clube (MG) América-MG
  Tombense Tombense Futebol Clube (MG) 2:1 Athletic Club (MG) Athletic Club
  UR Trabalhadore União Recreativa dos Trabalhadores (MG) 1:0 Coimbra Esporte Clube Ltda (MG) Coimbra-MG
Group 1 Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 1:0 Sport Club Internacional Internacional
Third Round Rangers Rangers FC 4:0 Cove Rangers FC Cove Rangers
Group 1 EC Bahia Esporte Clube Bahia 2:1 Alagoinhas Atlético Clube (BA) Alagoinhas-BA
  Jacuipense-BA Esporte Clube Jacuipense (BA) 2:1 Fluminense de Feira Futebol Clube (BA) Fluminense-BA
Group A CRAC (GO) Clube Recreativo e Atlético Catalano (GO) 0:0 Grêmio Esportivo Anápolis (GO) Anápolis-GO
  Atlético-GO Atlético Clube Goianiense 2:0 Itumbiara Esporte Clube (GO) Itumbiara
Group B Iporá EC Iporá Esporte Clube 1:0 AA Aparecidense (GO) Aparecidense-GO
  Jaraguá EC Jaraguá Esporte Clube (GO) 1:2 Goiás Esporte Clube Goiás EC
  Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 0:2 Goianésia Esporte Clube (GO) Goianésia (GO)
Group 1 Central Central Sport Club (PE) 1:4 Retrô Futebol Clube Brasil Retrô FC
matchday 3 FC Cascavel Futebol Clube Cascavel (PR) 2:1 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
matchday 4 Paysandu SC Paysandu Sport Club (PA) 2:4 Clube do Remo (PA) Remo
Group 1 Metropolitano Clube Atlético Metropolitano (SC) 0:1 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
  Marcílio Dias Clube Náutico Marcílio Dias (SC) 1:1 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
  Brusque Brusque Futebol Clube (SC) 2:2 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
  Hercílio Luz-SC Hercílio Luz Futebol Clube (SC) 0:0 Concórdia Atlético Clube (SC) Concórdia-SC
  IAPE FC IAPE Futebol Clube 6:0 Bacabal Esporte Clube (MA) Bacabal
matchday 4 Sobradinho Esporte Clube (DF) Sobradinho Esporte Clube (DF) 1:5 Unaí EC Unaí
Group 1 Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 3:0 União Esporte Clube (MT) União Esporte Clube (MT)
matchday 10 Libertad Club Libertad Asunción 0:1 Olimpia Asunción Olimpia
final 1st leg Nacional Club Nacional 3:0 CA Rentistas Rentistas
Group A Dourados Dourados AC 6:0 Novo Futebol Clube (MS) Novo FC
Group B Comercial-MS Esporte Clube Comercial (MS) 2:1 SERC (MS) SERC
matchday 6 Gurupi-TO Gurupi Esporte Clube (TO) postponed Interporto Futebol Clube (TO) Interporto FC
matchday 5 Nea Salamis Nea Salamina Famagusta 1:2 APOEL Nicosia APOEL Nicosia
matchday 7 Boca Júnior Sociedade Boca Júnior Futebol Clube (SE) 1:1 Associação Olímpica de Itabaiana (SE) Itabaiana-SE
  Maruinense CS Maruinense 0:3 Associação Desportiva Freipaulistano Freipaulistano
matchday 1 TJK Legion Tallinn JK Legion 1:1 Paide Linnameeskond Paide
matchday 4 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 0:4 FCI Levadia FCI Levadia
Semi-Finals Al-Taawoun FC Al-Taawoun FC 3:2 Al-Fateh Al-Fateh
  Al-Nassr Al-Nassr FC 0:1 Al-Faisaly Harmah Faisaly
Semi-Finals 1st Leg Phrae Utd. Phrae United 1:3 Khon Kaen United Khon Kaen Utd.
  Chainat FC Chainat Hornbill FC 1:2 Nakhonpathom United Nakhonpathom
matchday 4 Balestier Khals Balestier Khalsa 4:0 Tanjong Pagar United Tanjong Pagar
  Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 1:0 Geylang International Geylang
matchday 2 Cobresal CD Cobresal 1:2 CSD Colo Colo Colo Colo
  La Serena Deportes La Serena 2:0 CDP Curicó Unido Curicó Unido
matchday 33 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:2 CD Mirandés CD Mirandés
  Albacete Albacete Balompié 0:3 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
  CD Leganés CD Leganés 2:1 CE Sabadell CE Sabadell
  CD Lugo CD Lugo 0:1 Málaga CF Málaga CF
  UD Las Palmas UD Las Palmas 1:1 RCD Mallorca RCD Mallorca
matchday 22 FK Essentuki FK Essentuki 0:3 Anzhi Makhachkala Anzhi
  Krasnodar 3 FK Krasnodar 3 0:1 FK Makhachkala Makhachkala
  Forte Taganrog Forte Taganrog 2:0 Mashuk-KMV Pyatigorsk Mashuk-KMV
  Kuban Holding Kuban Holding Pavlovskaya 2:1 Dinamo Stavropol Din. Stavropol
  Legion-Dinamo Legion-Dinamo Makhachkala 2:1 Kuban Krasnodar Kuban
  Druzhba Maikop Druzhba Maikop 3:2 FC Tuapse FC Tuapse
matchday 17 Tyumen FK Tyumen 2:0 Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk
  KS 2 Samara Krylya Sovetov 2 Samara 2:0 FK Orenburg 2 FK Orenburg 2
  KamAZ KamAZ Naberezhnye Chelny 3:1 FK Chelyabinsk Chelyabinsk
  Zvezda Perm Zvezda Perm 2:1 Volna Kovernino Volna Kovernino
matchday 25 Belenenses SAD Belenenses SAD 0:2 Boavista FC Boavista
  Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 1:2 CD Tondela Tondela
  Famalicão FC Famalicão 2:0 FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
matchday 27 Feirense CD Feirense 1:1 CD Cova Piedade Cova Piedade
  Vilafranquense UD Vilafranquense 2:1 CD Mafra Mafra
Group A CSM Slatina CSM Slatina 2:4 FC Universitatea Cluj U Cluj
matchday 28 Altinordu Altinordu FK 6:3 Eskisehirspor Eskisehirspor
  Boluspor Boluspor 1:2 Adanaspor Adanaspor
  Menemen Spor Menemen Spor 1:1 Ümraniyespor Ümraniyespor
  Balikesirspor Balikesirspor 2:1 Bandirmaspor Bandirmaspor
matchday 16 Hradec Králové FC Hradec Králové 4:2 FK Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
matchday 1 HB Köge HB Köge 1:1 Viborg FF Viborg FF
  Kolding IF Kolding IF 1:1 Hvidovre IF Hvidovre IF
  Skive IK Skive IK 1:0 Hobro IK Hobro IK
matchday 25 Trayal FK Trayal Kruševac 0:1 FK Dubocica Leskovac Dubocica
Semi-Finals Djurgarden Djurgardens IF 0:1 Hammarby IF Hammarby
matchday 3 Kaspiy Aktau Kaspiy Aktau 2:0 Zhetysu Taldykorgan Zhetysu
  Atyrau FK Atyrau 1:3 FK Aktobe Aktobe
  FK Turan FK Turan 1:1 Kaysar Kyzylorda Kaysar
matchday 18 Liverpool U23 Liverpool FC U23 3:2 Brighton & Hove Albion U23 Brighton U23
matchday 1 Maccabi Netanya Maccabi Netanya 0:0 Ihud Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
  Hapoel Haifa Hapoel Haifa 1:3 Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
matchday 30 Haladás Szombathelyi Haladás 0:0 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
  Budaörs Budaörsi SC 1:0 Dorogi FC Dorog
  Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 1:0 FC Ajka FC Ajka
  Szentlőrinc SE Szentlőrinc SE 0:0 ETO FC Győr ETO FC Győr
  Debrecen Debreceni VSC 2:0 Soroksár SC Soroksár
  Békéscsaba Békéscsaba 1912 Elöre SE 3:0 Debreceni EAC Debreceni EAC
  BFC Siófok BFC Siófok 1:4 Pécsi MFC Pécsi MFC
  Szolnok Szolnoki MÁV FC 0:0 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
  Csákvár Aqvital FC Csákvár 4:1 Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
Group 1 Unionistas CF Unionistas CF 0:1 Cultural Leonesa CyD Leonesa
  Zamora CF Zamora CF 0:0 Burgos CF Burgos CF
Group 3 FC Andorra FC Andorra 1:0 UD Ibiza UD Ibiza
Group 4 Algeciras CF Algeciras CF 1:0 Betis Deportivo Balompié Betis B
  Sanluqueño Atlético Sanluqueño 0:1 UCAM Murcia CF UCAM Murcia
Group 5 Inter de Madrid DUX Internacional de Madrid 0:2 CD Badajoz CD Badajoz
  UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 2:1 CF Talavera de la Reina CF Talavera
  RM Castilla Real Madrid Castilla 1:1 Extremadura UD Extremadura
matchday 1 Getafe CF B Getafe CF B 2:2 UD Melilla UD Melilla
  Atl. Madrid B Atlético Madrid B 0:1 UD Socuéllamos Socuéllamos
  Coruxo FC Coruxo FC 1:1 Sporting de Gijón B Sporting B
  UD Poblense UD Poblense 2:1 Villarrubia CF Villarrubia CF
  CD Guijuelo CD Guijuelo 0:2 Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
  RCD Espanyol B RCD Espanyol B 2:1 Valencia Mestalla Valencia B
  Recr. Huelva Recreativo Huelva 0:1 Yeclano Deportivo Yeclano
  AE Prat AE Prat 1:2 Penya Deportiva Santa Eulalia Penya Deportiva
  Pontevedra Pontevedra CF 2:1 CD Covadonga Covadonga
  Salamanca CF Salamanca CF UDS 1:1 CD Lealtad CD Lealtad
  Las Rozas CF Las Rozas CF 0:0 CP Villarrobledo CP Villarrobledo
  UE Olot UE Olot 1:0 Atzeneta UE Atzeneta UE
  CE L’Hospitalet CE L’Hospitalet 4:1 Orihuela CF Orihuela CF
  Marbella FC Marbella FC 1:0 CD El Ejido 2012 CD El Ejido
  Atl. Baleares Atlético Baleares 1:0 CD Don Benito CD Don Benito
  CF Badalona CF Badalona 4:1 CF La Nucía CF La Nucía
  Lleida Esportiu Lleida Esportiu 1:0 Hércules CF Hércules CF
  Cádiz B Cádiz CF B 1:4 Sevilla Atlético Sevilla Atl.
  UD Tamaraceite UD Tamaraceite 0:1 Córdoba CF Córdoba CF
  Racing Ferrol Racing Ferrol 1:0 UP Langreo UP Langreo
  R. B. Linense Real Balompédica Linense 1:0 Real Murcia CF Real Murcia
  Navalcarnero CDA Navalcarnero 0:2 CF Villanovense Villanovense
  UE Cornellà UE Cornellà 3:0 Atlético Levante UD Atl. Levante
  Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 1:0 Marino Luanco Marino Luanco
matchday 29 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz postponed SV Babelsberg 03 Babelsberg 03
 
Chemnitzer FC Chemnitzer FC postponed FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
  Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin postponed Germania Halberstadt G. Halberstadt
  Optik Rathenow FSV Optik Rathenow postponed Berliner AK 07 Berliner AK
  TeBe Berlin Tennis Borussia Berlin postponed 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
  Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig postponed VfB Auerbach VfB Auerbach
 
Energie Cottbus FC Energie Cottbus postponed Hertha BSC II Hertha BSC II
  Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 postponed FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
  Bischofswerda Bischofswerdaer FV 08 postponed FSV 63 Luckenwalde FSV Luckenwalde
matchday 30 FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 3:1 TSV Schott Mainz Schott Mainz
matchday 33
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 1:0 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
matchday 8 Sacachispas CSD Sacachispas 1:2 Cobán Imperial Cobán Imperial
  Achuapa Deportivo Achuapa 1:0 Deportivo Guastatoya Guastatoya
  Antigua GFC Antigua GFC 1:2 CD Malacateco Malacateco
  Sanarate FC Sanarate FC 2:1 CSD Municipal CSD Municipal
  Xelajú CSD Xelajú MC 0:1 Santa Lucía Cotzumalguapa FC Santa Lucía C.
matchday 16 Guadalupe FC Guadalupe FC 2:4 Santos de Guápiles FC Santos FC
  Cartaginés CS Cartaginés 0:0 Deportivo Saprissa Saprissa
matchday 9 Alianza FC Alianza FC Panama 1:1 San Francisco FC San Francisco
  Independiente CA Independiente de La Chorrera 0:2 CD Árabe Unido Árabe Unido
  Universitario CD Universitario 1:0 Tauro FC Tauro FC
matchday 10 Shahid Ghandi Shahid Ghandi Yazd 2:0 Shahrdari Mahshahr Sh. Mahshahr
  Elmoadab FC Elmoadab FC 1:1 Foolad Novin Foolad Novin
  Naft Omidiyeh Naft Omidiyeh FC 3:0 Sardar Bukan FC Sardar Bukan
  Mes Novin Mes Novin Kerman 1:0 Iranjavan FC Iranjavan FC
  Miladmehr FC Miladmehr Tehran FC 0:0 Shahrdari Bam Shahrdari Bam
  Omid Genaveh Omid Genaveh 1:1 Avalan Kamyaran Avalan Kamyaran
  PAS Hamedan PAS Hamedan 0:0 Niroye Zamini FC Niroye Zamini
matchday 23 STK Samorin STK 1914 Samorin 3:1 Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
  Zilina B MSK Zilina B 1:2 FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
matchday 6 Orense Orense SC 0:1 Manta FC Manta FC
  AD 9 de Octubre AD Nueve de Octubre 1:3 SD Aucas SD Aucas
  Técnico U. Técnico Universitario 3:0 Guayaquil City FC Guayaquil City
matchday 3 RFS FK RFS 4:0 FK Liepaja Liepaja
  Valmiera Valmiera FC 1:0 FK Ventspils Ventspils
matchday 9 Happy Valley Happy Valley 2:1 Hong Kong Rangers Rangers
matchday 4 Sham Shui Po Sham Shui Po 3:1 South China South China
  Shatin Shatin 4:2 Wong Tai Sin Wong Tai Sin
  Citizen Citizen 3:1 Eastern District Eastern Dist.
  Tai Po Tai Po 0:2 Central & Western District Central Western
  Hoi King Hoi King 0:1 North District North District
  HKFC Hong Kong FC 5:0 Metro Gallery Metro Gallery
  Wing Yee Wing Yee 1:2 Yuen Long Yuen Long
matchday 7 D.N.H. Nam Dinh DUOC NAM HA Nam Dinh FC 1:0 Song Lam Nghe An FC SL Nghe An FC
matchday 21 Neftchi Baku Neftchi Baku 0:2 Sumgayit PFC Sumgayit
  Sabah FK Sabah FK 1:0 FK Qabala FK Qabala
  Keshla Keshla FK 1:1 Qarabağ FK Qarabag FK
matchday 4 Abdysh-Ata Kant FK Abdysh-Ata Kant 1:2 Alga Bishkek Alga Bishkek
matchday 27 KF Feronikeli KF Feronikeli Drenas 4:0 FC Llapi FC Llapi
  KF Ballkani KF Ballkani 0:1 FC Prishtina FC Prishtina
matchday 1 FK Khujand FK Khujand 4:1 FС Dushanbe FC Dushanbe
  Kuktosh FK Kuktosh 12:00 PM Istiqlol Dushanbe Istiqlol
  Fayzkand Vose FK Fayzkand Vose 1:0 ZSKA Dushanbe ZSKA Dushanbe
matchday 2 Lions Gib Res Lions Gibraltar FC Reserve 4:1 FC Hound Dogs FC Hound Dogs
  College Reserve FC College 1975 Reserve 0:11 Europa FC Reserve Europa Reserve
matchday 4 Mons Calpe Mons Calpe SC 3:1 Lynx FC Lynx FC
Quarter-Finals 2nd leg Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia 5:4 on pens FC Van FC Van
matchday 4 FC Pyunik U18 FC Pyunik Erewan U18 1:2 Avan Academy U18 Avan Academy
  Urartu U18 FC Urartu Yerevan U18 2:1 FC Shirak Gyumri U18 Shirak U18
  Mika Erewan U18 Mika Erewan U18 1:1 FC Avan Academy U17 Academy U17
matchday 6 Urartu U17 FC Urartu Erewan U17 5:0 FC Ararat Erewan Youth Ararat Youth
  Academy U16 FC Avan Academy U16 0:3 FC Noah Erewan U18 Noah U18
  Lori U18 FC Lori Vanadzor U18 0:0 Gandzasar-Erewan U17 Gandzasar U17
  Artashat U18 Artashat U18 3:2 FC Pyunik-2 U18 FC Pyunik-2 U18
matchday 18 Elmina Sharks Elmina Sharks FC 1:0 Ebusua Dwarfs FC Ebusua Dwarfs
  Berekum Chelsea Berekum Chelsea FC 2:1 Legon Cities FC Legon Cities FC
  Bechem United Bechem United FC 2:0 Liberty Professionals FC Liberty Prof.
  Dreams FC Dreams FC 1:1 Inter Allies FC Inter Allies
  Karela United Karela United FC 1:1 Ashanti Gold SC Ashanti Gold
  King Faisal King Faisal FC 0:0 West African Football Academy WAFA SC
  Hearts of Oak Hearts of Oak 2:0 Aduana Stars FC Aduana Stars
matchday 19 Dakkada FC Dakkada FC 4:2 Rivers United FC Rivers United
  Kano Pillars Kano Pillars 1:0 Warri Wolves FC Warri Wolves FC
  MFM FC MFM FC 1:1 Ifeanyi Ubah FC Ifeanyi Ubah
  Enugu Rangers Enugu Rangers IFC postponed Enyimba Aba Enyimba Aba
  Lobi Stars Lobi Stars FC 2:1 Jigawa Golden Stars FC Jigawa
  Kwara United Kwara United FC 2:0 Nasarawa United Nasarawa United
  Sunshine Stars Sunshine Stars 0:0 Akwa United Akwa United
  Wikki Tourists Wikki Tourists 3:1 Katsina United FC Katsina Utd.
matchday 25 FC Shkupi FC Shkupi 1:2 Renova Dzepciste Renova
  Struga Struga Trim & Lum 3:1 Belasica Strumica Belasica
  Pelister Bitola Pelister Bitola 2:0 Vardar Skopje Vardar
  Rabotnicki Rabotnicki Skopje 2:1 Borec Veles Borec Veles
  Shkendija Shkendija Tetovo 2:1 Sileks Kratovo Sileks
matchday 21 Black Leopards Black Leopards FC 0:1 AmaZulu FC AmaZulu FC
  Bloem. Celtic Bloemfontein Celtic 2:1 TS Galaxy FC TS Galaxy FC

Select date

Player birthdays

  • Sami Khedira
    Date of birth: Apr 4, 1987  Germany
    Position: Central Midfield
    Market value: 2.00 m €
    Hertha BSC
    Age: 34 years

Coach birthdays

Transfers

  • Mohamed Ali Amri
    Age: 24 Years  Tunisia
    Position: Centre-Forward
    Market value: 500 k €
    Fee: free transfer
    US Monastir
     
    Al-Ittihad Tripoli
  • Miras Tuliev
    Age: 26 Years  Kazakhstan
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 200 k €
    Fee: free transfer
    Okzhetpes Kokshetau
     
    Kaspiy Aktau
  • Mostafa Salari
    Age: 23 Years  Iran
    Position: Centre-Back
    Market value: 125 k €
    Fee: free transfer
    Mes Kerman
     
    Baadraan Tehran
  • Silvio Escobar
    Age: 34 Years  Indonesia
    Position: Centre-Forward
    Market value: 100 k €
    Fee: free transfer
    Persiraja Banda Aceh
     
    Sriwijaya FC
  • Aleksandr Yanchenko
    Age: 26 Years  Belarus
    Position: Centre-Forward
    Market value: 75 k €
    Fee: free transfer
    Naftan Novopolotsk
     
    Lokomotiv Gomel
  • Saeid Bahr Kazemi
    Age: - Years  Iran
    Position: Centre-Forward
    Market value: 50 k €
    Fee: free transfer
    Kheybar Khorramabad FC
     
    Qashqai Shiraz
  • Mohammad Farkhondeh Pey
    Age: 24 Years  Iran
    Position: Centre-Back
    Market value: 50 k €
    Fee: free transfer
    Shahid Ghandi Yazd
     
    Niroye Zamini FC
  • Goudarz Davoudi
    Age: 27 Years  Iran
    Position: Goalkeeper
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    Khosheh Talaei Saveh
     
    Qashqai Shiraz
  • Gaetano Bellanca
    Age: 21 Years  Italy
    Position: Central Midfield
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    Roccella
     
    Nissa FC
  • Shayan Ashournejad
    Age: 23 Years  Iran
    Position: Right Winger
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    Shahrdari Astara
     
    Shahrdari Bandar Abbas
  • Emirhan Colak
    Age: 25 Years  Turkey
    Position: Right Winger
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Yenisehir Belediyespor
     
    Sakarya Erenlerspor
  • Andreas Dabos
    Age: 30 Years  Greece
    Position: Right Midfield
    Market value: -
    Fee: free transfer
    AO Neas Artakis
     
    PAS Acheron Kanalakiou
  • Amir Ghalamara
    Age: - Years  Iran
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Shahrdari Astara
     
    Shahrdari Bandar Abbas
  • Atakan Utku
    Age: 21 Years  Turkey
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Eskisehir Saglikspor
     
    Sakarya Erenlerspor
  • Alireza Rabizad
    Age: - Years  Iran
    Position: Defensive Midfield
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Shahrdari Astara
     
    Shahrdari Bandar Abbas
  • Periklis Siliogas
    Age: 29 Years  Greece
    Position: Sturm
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Doxa Artas
     
    Anagennisi Artas
  • Sander Jonassen Forö
    Age: 20 Years  Norway
    Position: Sturm
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Ullensaker/Kisa IL II
     
    Haukar Hafnarfjördur
  • Pouya Azizpour
    Age: - Years  Iran
    Position: Right-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Shahrdari Astara
     
    Shahrdari Bandar Abbas
  • Majid Ghiasvand
    Age: 20 Years  Iran
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Esteghlal FC U21
     
    Chooka Talesh FC
  • Nikolai Kolyada
    Age: 22 Years  Belarus
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Meliorator Zhitkovichi
     
    Stanles Pinsk
  • Akbar Zakaria
    Age: 27 Years  Indonesia
    Position: Right-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Muba Babel United FC
     
    Sriwijaya FC
  • Gervasio Costanzo
    Age: 25 Years  Italy
    Position: Right-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    San Giorgio 1926
     
    ASD Frattamaggiore Calcio
  • Kheiredine Merzougui
    Age: 28 Years  Algeria
    Position: Centre-Forward
    Market value: 200 k €
    Fee: ?
    JSM Skikda
     
    CR Belouizdad
  • Darwin Rodríguez
    Age: 27 Years  Ecuador
    Position: Centre-Forward
    Market value: 100 k €
    Fee: ?
    CD El Nacional
     
    Deportivo Guano
  • Abdelkadir Bensalah
    Age: 27 Years  Algeria
    Position: Abwehr
    Market value: 100 k €
    Fee: loan transfer
    JS Saoura
     
    ASO Chlef
  • Martin Söreide
    Age: 20 Years  Norway
    Position: Mittelfeld
    Market value: 50 k €
    Fee: ?
    Ullensaker/Kisa IL
     
    Haukar Hafnarfjördur
  • Franciszek Marzec
    Age: 19 Years  Poland
    Position: Right Winger
    Market value: -
    Fee: ?
    Chemik Bydgoszcz
     
    Career break
  • Mohammadamin Faghih
    Age: 21 Years  Iran
    Position: Defensive Midfield
    Market value: -
    Fee: ?
    Shahin Bushehr FC U21
     
    Shahin Bandar Ameri
  • Cristhian Valencia
    Age: 21 Years  Ecuador
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: loan transfer
    CS Emelec B
     
    Atlético Santo Domingo
  • Bautista Cejas
    Age: 23 Years  Argentina
    Position: Right Winger
    Market value: 400 k €
    Fee: End of loan
    Lommel SK
     
    Montevideo City Torque
  • Lulinha
    Age: 30 Years  Brazil
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 250 k €
    Fee: -
    Without Club
     
    Montedio Yamagata
  • Jhan Cuero
    Age: 21 Years  Colombia
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 150 k €
    Fee: -
    CD La Equidad U20
     
    CD La Equidad Seguros SA
  • Jack Stretton
    Age: 19 Years  Scotland
    Position: Centre-Forward
    Market value: 150 k €
    Fee: End of loan
    Stockport County
     
    Derby County U23
  • Roberto Palumbo
    Age: 37 Years  Italy
    Position: Centre-Forward
    Market value: 10 k €
    Fee: End of loan
    Asd Puteolana 1902
     
    ASD Frattamaggiore Calcio
  • Mimmo De Marco
    Age: 21 Years  Italy
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 10 k €
    Fee: End of loan
    Asd Puteolana 1902
     
    ASD Frattamaggiore Calcio
  • Mykhaylo Kopolovets
    Age: 37 Years  Ukraine
    Position: Left Winger
    Market value: -
    Fee: -
    FK Minaj
     
    Retired
  • Shoubo Sun
    Age: 37 Years  China
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: -
    Wuhan FC
     
    Retired
  • Sercan Cekmen
    Age: 28 Years  Turkey
    Position: Left-Back
    Market value: -
    Fee: -
    Without Club
     
    Sakarya Erenlerspor
  • Davide Fieroni
    Age: 23 Years  Italy
    Position: Right Winger
    Market value: -
    Fee: -
    Unknown
     
    ASD Città Di Mola
  • Maksim Surko
    Age: 21 Years  Belarus
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: -
    FK Molodechno
     
    Without Club
  • Weslley
    Age: 19 Years  Brazil
    Position: Left-Back
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Crato Esporte Clube (CE)
     
    Guarani Esporte Clube (CE)
  • Dionysis Samaras
    Age: 20 Years  Greece
    Position: Right-Back
    Market value: -
    Fee: -
    Without Club
     
    AO Agiou Ierotheou