To use this site, please enable Javascript.

Matches Mar 26, 2021

Group A Chile Chile 12:30 AM Paraguay Paraguay
  Colombia Colombia 10:00 PM Brazil Brazil
Wales U21 Wales U21 1:00 PM Republic of Ireland U21 Ireland U21
Group E Burundi Burundi 1:00 PM Central African Republic Central Africa
Group F Cape Verde Cape Verde 4:00 PM Cameroon Cameroon
group I Eswatini Eswatini 1:00 PM Guinea-Bissau Guinea-Bissau
  Congo Republic of the Congo 4:00 PM Senegal Senegal
group K Niger Niger 4:00 PM Ivory Coast Ivory Coast
matchday 16 TSV Travemünde TSV Travemünde 6:45 PM Sereetzer SV Sereetzer SV
matchday 2 Bohemians Bohemian Football Club Dublin 7:45 PM Longford Town FC Longford Town
  Waterford FC Waterford FC 7:45 PM Sligo Rovers Sligo Rovers
  Derry City Derry City 7:45 PM Shamrock Rovers Shamrock Rovers
  Dundalk FC Dundalk FC 7:45 PM Finn Harps Finn Harps
  St. Patricks St. Patricks Athletic 7:45 PM Drogheda United FC Drogheda United
matchday 1 Bray Wanderers Bray Wanderers 7:30 PM Treaty United Treaty United
  Galway United Galway United FC 7:45 PM Shelbourne FC Shelbourne
  Cork City Cork City FC 7:45 PM Cobh Ramblers FC Cobh Ramblers
  UCD University College Dublin 7:45 PM Athlone Town AFC Athlone Town
  Wexford FC Wexford FC 8:00 PM Cabinteely FC Cabinteely
matchday 38 Oxford United Oxford United 7:45 PM Lincoln City Lincoln City
matchday 27 Bastia-Borgo FC Bastia-Borgo 7:00 PM SO Cholet SO Cholet
  FC Sète 34 FC Sète 34 7:00 PM FC Villefranche-Beaujolais FC Villefranche
matchday 30 MVV Maastricht MVV Maastricht 5:45 PM Almere City FC Almere City
  FC Eindhoven FC Eindhoven 8:00 PM TOP Oss TOP Oss
matchday 18 Chornomorets Chornomorets Odessa - FK Obolon Kyiv FK Obolon
  MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv - Alyans Lypova Dolyna Alyans
  Kremin Kremin Kremenchuk - Girnyk-Sport Gorishni Plavni Girnyk-Sport
  FK Polissya FK Polissya Zhytomyr - Krystal Kherson Krystal Kherson
  Agrobiznes V. Agrobiznes Volochysk - Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925
  VPK-Agro VPK-Agro Magdalynivka - Avangard Kramatorsk Avangard K.
  Prykarpattya PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk - NK Veres Rivne Veres Rivne
  Nyva Ternopil Nyva Ternopil - Volyn Lutsk Volyn Lutsk
  Fulham U23 Fulham FC U23 1:00 PM Newcastle United U23 Newcastle U23
matchday 19 Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura - FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
  Gurten Union Gurten - Union Vöcklamarkt Vöcklamarkt
  Sturm Graz II SK Sturm Graz II - FC Wels FC Wels
  SC Weiz SC Weiz 6:00 PM SV Ried II SV Ried II
  Bad Gleichenb. TuS Bad Gleichenberg 6:00 PM Deutschlandsberger SC Deutschlandsbg.
  Spittal/Drau SV Spittal/Drau 6:00 PM USV St. Anna/Aigen St. Anna/Aigen
matchday 16 Hellerup IK Hellerup IK 6:00 PM Slagelse B&I Slagelse
matchday 8 Árabe Unido CD Árabe Unido 11:00 PM Atlético Chiriquí Atl. Chiriquí
  San Miguelito Sporting 89 San Miguelito 11:00 PM Veraguas CD Veraguas CD
  San Francisco San Francisco FC 11:00 PM Costa del Este FC Costa del Este
  Plaza Amador CD Plaza Amador 11:00 PM CD Universitario Universitario
  FC Alianza FC Alianza 11:00 PM CA Independiente de La Chorrera Independiente
  Herrera FC Herrera FC 11:00 PM Tauro FC Tauro FC
matchday 25 FC Nöttingen FC Nöttingen 6:00 PM 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal
matchday 19 St. Florian Union St. Florian postponed SPG Pregarten SPG Pregarten
matchday 15 Voitsberg ASK Voitsberg 6:00 PM FC GamlitzFC Weinland Gamlitz FC Gamlitz
  Lafnitz II SV Lafnitz II 6:00 PM SC Liezen Liezen
  Heiligenkreuz TUS Heiligenkreuz am Waasen 6:00 PM Ilzer SV Ilz
  Mettersdorf USV Mettersdorf 6:00 PM SK Fürstenfeld Fürstenfeld
  Wildon SV Wildon 6:00 PM SC Bruck/Mur Bruck/Mur
  Frauental SV Frauental 6:00 PM Donawitzer SV Leoben DSV Leoben
  Lebring SV Lebring 6:00 PM SV Rottenmann SV Rottenmann
  ESV St. Michael ESV St. Michael 6:00 PM USV Gnas Gnas
Group B El Salvador U23 El Salvador U23 12:00 AM Haiti U23 Haiti U23
  Honduras U23 Honduras U23 2:30 AM Canada U23 Canada U23
Group A El Salvador El Salvador 2:30 AM Grenada Grenada
Group B Canada Canada 1:00 AM Bermuda Bermuda
Group C Curaçao Curaçao 1:00 AM Saint Vincent and the Grenadines St. Vincent
Group D Panama Panama 1:00 AM Barbados Barbados
Group F Trinidad Trinidad and Tobago 12:00 AM Guyana Guyana
Group 2 Israel U19 Israel U19 - Montenegro U19 Montenegro U19
  Ukraine U19 Ukraine U19 - Belarus U19 Belarus U19

Select date

Player birthdays

Coach birthdays