To use this site, please enable Javascript.

Matches Mar 20, 2021

matchday 26
Werder Bremen SV Werder Bremen 2:30 PM VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
Bayern Munich Bayern Munich 2:30 PM VfB Stuttgart VfB Stuttgart
 
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 2:30 PM 1.FC Union Berlin Union Berlin
 
1. FC Köln 1. FC Köln 2:30 PM Borussia Dortmund Bor. Dortmund
 
FC Schalke 04 FC Schalke 04 5:30 PM Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
 
Hamburger SV Hamburger SV 12:00 PM 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
 
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 12:00 PM SV Sandhausen SV Sandhausen
 
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 12:00 PM SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
matchday 29
Spurs Tottenham Hotspur postponed Southampton FC Southampton
  Brighton Brighton & Hove Albion 8:00 PM Newcastle United Newcastle
matchday 28 Crotone FC Crotone 2:00 PM Bologna FC 1909 Bologna
  Spezia Calcio Spezia Calcio 5:00 PM Cagliari Calcio Cagliari Calcio
 
Inter Inter Milan 7:45 PM US Sassuolo Sassuolo
matchday 25 DOVO VV DOVO Veenendaal postponed VV SteDoCo SteDoCo
  Harkemase Boys Harkemase Boys postponed HSV Hoek Hoek
  VV Goes VV Goes postponed Sportlust '46 Sportlust '46
  Barendrecht BVV Barendrecht postponed FC Lisse FC Lisse
  ODIN '59 ODIN '59 Heemskerk postponed VVSB Noordwijkerhout VVSB
  Staphorst VV Staphorst postponed VV Ter Leede Ter Leede
  Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen postponed ACV Assen ACV Assen
  Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk postponed VVOG Harderwijk VVOG
  DVS '33 DVS '33 Ermelo postponed Ajax Amateurs Ajax Amateurs
matchday 14 Ak.ZSKA U16 Akademia ZSKA Moskau U16 - Akademia Lokomotiv Moskau U16 Ak.Loko U16
  Strogino U16 DYuSSh Strogino Moskau U16 - Akademia Spartak Moskau U16 Ak.Spartak U16
  FShM U16 FShM Moskau U16 - Akademia Chertanovo Moskau U16 Ak.Cherta U16
  Ak. Rubin U16 Akademia Rubin Kazan U16 - Akademia Zenit St. Petersburg U16 Ak. Zenit U16
  Konoplev U16 Y. Konoplev Football Akademia U16 - Master-Saturn Egorjevsk U16 UOR-5 U16
  FShM Moskau FShM Moskau - Akademia Chertanovo Moscow Akad Chertanovo
  Akademia Rubin Akademia Rubin Kazan - Akademia Zenit St. Petersburg Akademia Zenit
  Ak.Konoplev U17 Y. Konoplev Football Academy U17 - Master-Saturn Egorjevsk U17 UOR-5 U17
  Akademia CSKA Akademia CSKA Moscow - Akademia Lokomotiv Moskau Akademia Loko
  DYuSSh Strogino DYuSSh Strogino Moskau - Akademia Spartak Moscow Akademia FCSM
matchday 26
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 5:15 PM FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
 
BSC Young Boys BSC Young Boys 7:30 PM FC Zürich FC Zürich
matchday 23 Rijnvogels FC Rijnvogels 1:30 PM Achilles Veen Achilles Veen
  Gravenzande FC 's-Gravenzande 1:30 PM VV Rijsoord VV Rijsoord
  Zwaluwen VV Zwaluwen Vlaardingen 1:30 PM VV Smitshoek Smitshoek
  Spijkenisse VV Spijkenisse 1:30 PM DHSC Utrecht DHSC Utrecht
  Scherpenzeel VV Scherpenzeel 1:30 PM RKSV Achilles '29 Achilles '29
  SV Poortugaal SV Poortugaal 1:30 PM CVV de Jodan Boys Jodan Boys
  SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam 2:00 PM VV Capelle VV Capelle
  VV Duno VV Duno Doorwerth 2:00 PM ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
matchday 27 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 3:30 PM FC Utrecht FC Utrecht
  Heracles Almelo Heracles Almelo 5:45 PM Sparta Rotterdam Sparta R.
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 7:00 PM FC Emmen FC Emmen
  RKC Waalwijk RKC Waalwijk 8:00 PM FC Groningen FC Groningen
matchday 31 Göztepe Göztepe 11:00 PM Sivasspor Sivasspor
 
Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 11:00 PM Kasimpasa Kasimpasa
  Karagümrük Fatih Karagümrük 11:00 PM Kayserispor Kayserispor
 
Besiktas Besiktas JK 11:00 PM Fenerbahce SK Fenerbahce
 
Antalyaspor Antalyaspor 11:00 PM Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
 
Galatasaray Galatasaray SK 11:00 PM Caykur Rizespor C. Rizespor
  Denizlispor Denizlispor 11:00 PM Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
 
Trabzonspor Trabzonspor 11:00 PM MKE Ankaragücü Ankaragücü
  Konyaspor Konyaspor 11:00 PM Alanyaspor Alanyaspor
  Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 11:00 PM Gaziantep FK Gaziantep FK
matchday 23 RKAV Volendam RKAV Volendam 1:30 PM SV Urk SV Urk
  VV Eemdijk VV Eemdijk 1:30 PM NSC Nijkerk NSC Nijkerk
  Swift AVV Swift 1:30 PM VV Berkum Berkum
  Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord 1:30 PM VV Buitenpost Buitenpost
  DETO VV DETO Twenterand 1:45 PM AZSV Aalten AZSV Aalten
  HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen 2:00 PM SC Genemuiden Genemuiden
  De Dijk ASV De Dijk 2:00 PM VV Noordscheschut Noordscheschut
  ONS Sneek ONS Sneek 2:00 PM SDC Putten SDC Putten
matchday 32 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 3:00 PM St. Mirren FC St. Mirren
  Kilmarnock FC Kilmarnock FC 3:00 PM Motherwell FC Motherwell FC
  Livingston FC Livingston FC 3:00 PM Hibernian FC Hibernian FC
  Dundee United Dundee United FC 3:00 PM Aberdeen FC Aberdeen FC
  St. Johnstone St. Johnstone FC 3:00 PM Ross County FC Ross County
matchday 19 PFK Lviv PFK Lviv 12:00 AM Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
  Ingulets Ingulets Petrove 12:00 AM FK Oleksandriya FK Oleksandriya
  Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 12:00 AM Rukh Lviv Rukh Lviv
  FK Mariupol FK Mariupol 12:00 AM FK Minaj FK Minaj
  Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 12:00 AM Zorya Lugansk Zorya Lugansk
  Vorskla Poltava Vorskla Poltava 12:00 AM Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
  Desna Desna Chernigiv 12:00 AM SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
matchday 31 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 3:15 PM Sint-Truidense VV Sint-Truiden
  KAS Eupen KAS Eupen 5:30 PM KV Kortrijk KV Kortrijk
  Mouscron Royal Excel Mouscron 5:30 PM KV Oostende KV Oostende
  Beerschot V.A. Beerschot V.A. 7:45 PM RSC Charleroi RSC Charleroi
matchday 24 KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 7:45 PM Lommel SK Lommel SK
matchday 26 Lokeren-Temse KSC Lokeren-Temse 7:00 PM KSCT Menen KSCT Menen
matchday 24 FK Jablonec FK Jablonec 3:30 PM FC Slovan Liberec Slovan Liberec
  MFK Karvina MFK Karvina 3:30 PM SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
  C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 3:30 PM AC Sparta Prague Sparta Prague
  FK Teplice FK Teplice 3:30 PM FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
  Slovácko 1.FC Slovácko 3:30 PM FC Banik Ostrava Banik Ostrava
  1.FK Pribram 1.FK Pribram 3:30 PM FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
  Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 3:30 PM FC FASTAV Zlin FC Zlin
  Slavia Prague SK Slavia Prague 3:30 PM Slezsky FC Opava SFC Opava
  FK Pardubice FK Pardubice 3:30 PM FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
matchday 26 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 4:00 PM NK Istra 1961 NK Istra
  HNK Rijeka HNK Rijeka 4:00 PM NK Varazdin NK Varazdin
  NK Osijek NK Osijek 4:00 PM NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
  Hajduk Split HNK Hajduk Split 4:00 PM HNK Sibenik HNK Sibenik
  Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 4:00 PM HNK Gorica HNK Gorica
matchday 6 FC Inter U19 FC Inter Turku U19 11:00 AM Atlantis FC U19 Atlantis FC U19
  Vantaan U19 Vantaan Jalkapalloseura U19 12:00 PM Jyväskylän Komeetat U19 Komeetat U19
  IF Gnistan U19 IF Gnistan U19 2:00 PM Kaarinan Pojat U19 Kaarinan U19
  TPS U19 Turun Palloseura U19 2:15 PM FC Honka U19 FC Honka U19
  HJS U19 Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 5:00 PM PPJ Helsinki U19 PPJ U19
  HJK U19 HJK Helsinki U19 5:30 PM Pallokerho-35 U19 PK-35 U19
First Round KePS Kemin Palloseura 11:00 AM Ponkilan Pantterit Ponkilan
  Sundom Sundom Idrottsförening 1:00 PM Iskmo-Jungsund Bollklub Jungsund
  PPJ/Taalerit PPJ/Taalerit Helsinki 2:15 PM Suurmetsän SoB Suurmetsän SoB
  Lappeenranta Liry Lappeenranta 3:45 PM Haminan Pallo-Kissat Haminan PK
  Blue Eyes Team Blue Eyes Team 5:15 PM Suolahden Urho Suolahden Urho
matchday 22 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 2:00 PM Wisla Plock Wisla Plock
  Rakow Rakow Czestochowa 4:30 PM Górnik Zabrze Górnik Zabrze
  Lech Poznan Lech Poznan 7:00 PM Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
  CSKA 1948 CSKA 1948 12:00 AM POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
  Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 12:00 AM Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
  Levski Sofia Levski Sofia 12:00 AM Slavia Sofia Slavia Sofia
  PFC Beroe PFC Beroe Stara Zagora 12:00 AM CSKA-Sofia CSKA-Sofia
  PFC Montana PFC Montana 12:00 AM Cherno More Varna Cherno More
  FK Etar Etar Veliko Tarnovo 12:00 AM Botev Plovdiv Botev Plovdiv
  Tsarsko Selo Tsarsko Selo Sofia 12:00 AM PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
matchday 15 IF Stjernen IF Stjernen Flensborg 1:00 PM TSV Kropp TSV Kropp
  Friedrichsberg TSV Friedrichsberg-Busdorf 1:00 PM SG Geest 05 SG Geest 05
  Büdelsd. TSV Büdelsdorfer TSV 1:00 PM TSV Nordmark Satrup Nordmark Satrup
  MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt 3:00 PM BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel
matchday 11 FSV Schöningen FSV Schöningen 1:00 PM TSC Vahdet Braunschweig TSC Vahdet
matchday 17 SV Bavenstedt SV Bavenstedt 2:00 PM 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf
  FC Eldagsen FC Eldagsen 3:00 PM SC Hemmingen/Westerfeld SC Hemmingen/W.
matchday 21 BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig 2:00 PM Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
  Budissa Bautzen Budissa Bautzen 2:00 PM SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
  Dresd.-Stries. SG Dresden-Striesen 2:00 PM SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
  SC Freital SC Freital 2:00 PM SG Taucha 99 SG Taucha 99
  Radebeuler BC Radebeuler BC 08 2:00 PM VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
  Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 2:00 PM BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
  Mo. Marienberg FSV Motor Marienberg 2:00 PM LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
  VfB E. Glauchau VfB Empor Glauchau 2:00 PM FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
  Markranstädt SSV Markranstädt 2:00 PM SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
  FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 2:00 PM FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
  FV Dresden 06 FV Dresden 06 Laubegast 2:00 PM Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
matchday 22 FC Radolfzell FC Radolfzell 1:30 PM SC Pfullendorf SC Pfullendorf
  Offenburger FV Offenburger FV 1:30 PM SC Lahr SC Lahr
  FC Teningen FC Teningen 2:30 PM Kehler FV 07 Kehler FV
  SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 2:30 PM SF Elzach-Yach SF Elzach-Yach
  SC Durbachtal SC Durbachtal 2:30 PM SV Endingen SV Endingen
  SV Bühlertal SV Bühlertal 3:30 PM DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
matchday 12 Necaxa Club Necaxa 1:00 AM FC Juárez FC Juárez
  Mazatlán FC Mazatlán FC 3:00 AM CF América América
  San Luis Atlético de San Luis 11:00 PM UNAM Pumas UNAM Pumas
matchday 13 Jaguares FC Jaguares de Córdoba 11:00 PM Rionegro Águilas Rionegro Águila
  Envigado Envigado FC 11:00 PM Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
  Millonarios Millonarios FC 11:00 PM Atlético Nacional Atl. Nacional
  Alianza Petrol. Alianza Petrolera 11:00 PM Atlético Bucaramanga A. Bucaramanga
  Indep. Medellín Independiente Medellín 11:00 PM Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
  Junior FC Junior FC 11:00 PM Deportivo Pereira Pereira
  Patriotas Boyacá Patriotas FC 11:00 PM CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
  Once Caldas Once Caldas 11:00 PM CD América de Cali CD América
  Deportivo Cali Deportivo Cali 11:00 PM Deportes Tolima Deportes Tolima
matchday 6 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 5:00 AM Vissel Kobe Vissel Kobe
matchday 4 Albirex Niigata Albirex Niigata 5:00 AM Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy 7:00 AM Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
  FC Ryukyu FC Ryukyu 7:00 AM V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
matchday 2 a. cl. Numazu azul claro Numazu 4:00 AM FC Imabari FC Imabari
  Fukushima Utd. Fukushima United 4:00 AM Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
  Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 5:00 AM Kagoshima United Kagoshima Utd.
  Tiamo Hirakata Tiamo Hirakata 5:30 AM MIO Biwako Shiga MIO B. Shiga
matchday 18 J. Bihac NK Jedinstvo Bihac 2:00 PM NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
  HSK Posusje HSK Posusje 2:00 PM NK Travnik Travnik
  HNK Orasje HNK Orasje 2:00 PM FK Buducnost Banovici FK Buducnost
  Igman Konjic FK Igman Konjic 2:00 PM FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
  FK Gorazde FK Gorazde 2:00 PM NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
  Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 2:00 PM HNK Capljina HNK Capljina
  GOSK Gabela NK GOSK Gabela 2:00 PM NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
  Simm-Bau NK Vis Simm-Bau Kosova 2:00 PM NK Slaven Zivinice Slaven Zivinice
matchday 5 Shukura Shukura Kobuleti 12:00 PM FC Samgurali Tskaltubo Samgurali
  FC Telavi FC Telavi 2:00 PM Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
  Saburtalo FC Saburtalo 4:00 PM Dinamo Batumi Dinamo Batumi
matchday 6 Jeju United Jeju United 5:00 AM Gwangju FC Gwangju FC
  Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors 7:30 AM Suwon FC Suwon FC
matchday 4 Bucheon FC Bucheon FC 1995 4:30 AM Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
  FC Anyang FC Anyang 7:00 AM Daejeon Hana Citizen Daejeon Hana C.
  Ansan Greeners Ansan Greeners 9:30 AM Chungnam Asan Chungnam Asan
matchday 20 Clyde FC Clyde FC 3:00 PM Peterhead FC Peterhead FC
  Forfar Athletic Forfar Athletic FC 3:00 PM Montrose FC Montrose
  Cove Rangers Cove Rangers FC 3:00 PM Partick Thistle FC Partick Thistle
  Dumbarton FC Dumbarton FC 3:00 PM Airdrieonians FC Airdrieonians
  Falkirk FC Falkirk FC 3:00 PM East Fife FC East Fife
matchday 10 Penybont FC Penybont FC 2:30 PM Flint Town United Flint Town Utd
matchday 11 Cardiff Metro Cardiff Metropolitan University FC 2:30 PM Cefn Druids AFC Cefn Druids
matchday 12 Aberystwyth Aberystwyth Town FC 2:30 PM Newtown AFC Newtown
matchday 18 Bala Town Bala Town FC 2:30 PM Caernarfon Town Caernarfon Town
matchday 21 Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 2:30 PM Haverfordwest County Haverfordwest
matchday 19 Rapid Wien II SK Rapid Wien II 11:30 AM FC Dornbirn FC Dornbirn
  A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 2:30 PM SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
matchday 38 Brentford Brentford FC 12:30 PM Nottingham Forest Nottm Forest
  Millwall Millwall FC 3:00 PM Middlesbrough FC Middlesbrough
  Stoke City Stoke City 3:00 PM Derby County Derby
  Barnsley FC Barnsley FC 3:00 PM Sheffield Wednesday Sheff Wed
 
Norwich Norwich City 3:00 PM Blackburn Rovers Blackburn
  Watford Watford FC 3:00 PM Birmingham City Birmingham
  Bristol City Bristol City 3:00 PM Rotherham United Rotherham
  Preston Preston North End 3:00 PM Luton Town Luton
  Coventry Coventry City 3:00 PM Wycombe Wanderers Wycombe
  Reading Reading FC 3:00 PM Queens Park Rangers QPR
 
Swansea Swansea City 5:30 PM Cardiff City Cardiff
matchday 20 Edinburgh City Edinburgh City FC 3:00 PM Elgin City FC Elgin City
  Annan Athletic Annan Athletic FC 3:00 PM Albion Rovers FC Albion Rovers
  Stirling Stirling Albion FC 3:00 PM Queen's Park FC Queen's Park
  Brechin City Brechin City FC 3:00 PM Stranraer FC Stranraer
  Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 3:00 PM Stenhousemuir FC Stenhousemuir
matchday 13 Buckie Thistle Buckie Thistle FC 3:00 PM Formartine United FC Formartine
  Lossiemouth Lossiemouth FC 3:00 PM Deveronvale FC Deveronvale FC
  Clachnacuddin Clachnacuddin FC 3:00 PM Strathspey Thistle FC Strathspey
  Nairn County Nairn County FC 3:00 PM Fort William FC Fort William
  Inverurie Locos Inverurie Loco Works FC 3:00 PM Wick Academy FC Wick Academy
  Turriff Turriff United FC 3:00 PM Rothes FC Rothes
  Brora Rangers Brora Rangers FC 3:00 PM Huntly FC Huntly FC
  Keith FC Keith FC 3:00 PM Fraserburgh FC Fraserburgh
matchday 9 Guaireña FC Guaireña FC 11:00 PM Club Sol de América Sol de América
  Olimpia Olimpia Asunción 11:00 PM River Plate Asunción River Plate
  Libertad Club Libertad Asunción 11:00 PM Sportivo Luqueño Luqueño
  Nacional Club Nacional Asunción 11:00 PM Club 12 de Octubre de Itauguá 12 de Octubre
  Cerro Porteño Club Cerro Porteño 11:00 PM Club Guaraní Guaraní
matchday 14 CA Fénix CA Fénix - Montevideo Wanderers Wanderers
  Nacional Club Nacional - Club Atlético Boston River Boston River
  Liverpool FC Liverpool FC Montevideo - Montevideo City Torque Mvd City Torque
  CA Cerro Club Atlético Cerro - Cerro Largo FC Cerro Largo
  Plaza Colonia Club Plaza Colonia - Atletico River Plate Montevideo River Plate
  Defensor Defensor Sporting Club - CA Rentistas Rentistas
  Progreso Club Atlético Progreso - CA Peñarol Peñarol
  Danubio FC Danubio FC - Club Deportivo Maldonado Maldonado
matchday 3 Kuressaare FC Kuressaare 11:00 AM JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
  TJK Legion Tallinn JK Legion 2:00 PM Kalju FC Kalju FC
  Pärnu JK Pärnu Jalgpalliklubi 11:00 AM Jalgpallikool Tammeka U21 JK Tammeka U21
  Kalev Kalev Tallinn 11:00 AM Maardu Linnameeskond Maardu LM
  Paide U21 Paide Linnameeskond U21 11:00 AM FC Elva FC Elva
  FC Tallinn FC Tallinn 5:00 PM Viimsi JK Viimsi JK
matchday 1 Longford Town Longford Town FC 7:30 PM Derry City Derry City
  Sligo Rovers Sligo Rovers 7:45 PM Dundalk FC Dundalk FC
matchday 29 Port FC Port FC 10:00 AM Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
  Suphanburi FC Suphanburi FC 11:00 AM SCG Muangthong United Muangthong Utd.
  BG Pathum Utd. BG Pathum United 11:30 AM Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
  Chonburi FC Chonburi FC 12:00 PM Sukhothai FC Sukhothai FC
matchday 31 Customs Utd. MOF Customs United 10:00 AM Grand Andaman Ranong United Ranong Utd.
  Khon Kaen Utd. Khon Kaen United 11:00 AM Nongbua Pitchaya FC Nongbua FC
  Samut Sakhon FC Thai Union Samut Sakhon FC 11:00 AM Lampang FC Lampang FC
  Chiangmai Utd. Chiangmai United 12:00 PM Navy FC Navy FC
matchday 3 LC Sailors Lion City Sailors 9:30 AM Hougang United FC Hougang Utd.
  Geylang Geylang International 9:30 AM Garena Young Lions Young Lions
matchday 37 Burton Albion Burton Albion 3:00 PM Milton Keynes Dons MK Dons
  Oxford United Oxford United 3:00 PM Blackpool FC Blackpool
  Shrewsbury Shrewsbury Town 3:00 PM Hull City Hull City
  Fleetwood Fleetwood Town 3:00 PM Swindon Town Swindon Town
  Plymouth Plymouth Argyle 3:00 PM Bristol Rovers Bristol Rovers
  Sunderland Sunderland AFC 3:00 PM Lincoln City Lincoln City
  AFC Wimbledon AFC Wimbledon 3:00 PM Charlton Athletic Charlton
  Gillingham FC Gillingham FC 3:00 PM Doncaster Rovers Doncaster
  Portsmouth Portsmouth FC 3:00 PM Ipswich Town Ipswich
  Accrington Accrington Stanley 3:00 PM Wigan Athletic Wigan
  Northampton Northampton Town 3:00 PM Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Rochdale Rochdale AFC 3:00 PM Peterborough United Peterborough
  Stevenage Stevenage FC 1:00 PM Carlisle United Carlisle United
  Bradford Bradford City 3:00 PM Oldham Athletic Oldham Athletic
  Harrogate Town Harrogate Town 3:00 PM Morecambe FC Morecambe FC
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers 3:00 PM Exeter City Exeter City
  Cambridge Utd. Cambridge United 3:00 PM Forest Green Rovers Forest Green
  Mansfield Town Mansfield Town 3:00 PM Grimsby Town Grimsby Town
  Barrow Barrow AFC 3:00 PM Crawley Town Crawley Town
  Cheltenham Cheltenham Town 3:00 PM Salford City Salford
  Newport County Newport County 3:00 PM Leyton Orient Leyton Orient
  Bolton Bolton Wanderers 3:00 PM Walsall FC Walsall
  Colchester Utd. Colchester United 3:00 PM Port Vale FC Port Vale
  Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 3:00 PM Southend United Southend United
matchday 33 Bromley Bromley FC 3:00 PM Solihull Moors Solihull Moors
  Macclesfield Macclesfield Town (aufgel.) 3:00 PM Maidenhead United Maidenhead Utd.
  Weymouth FC Weymouth FC 3:00 PM Wealdstone FC Wealdstone FC
  Aldershot Town Aldershot Town 3:00 PM Boreham Wood FC Boreham Wood
  Dover Athletic Dover Athletic 3:00 PM Wrexham AFC Wrexham
  Notts County Notts County 3:00 PM Yeovil Town Yeovil Town
  Altrincham Altrincham FC 3:00 PM Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
  Eastleigh FC Eastleigh FC 3:00 PM FC Halifax Town Halifax Town
  Sutton Utd Sutton United 3:00 PM Stockport County Stockport
  Barnet Barnet FC 3:00 PM Chesterfield FC Chesterfield FC
  Hartlepool Utd. Hartlepool United 3:00 PM Woking FC Woking FC
  Torquay United Torquay United FC 3:00 PM King's Lynn Town King's Lynn
matchday 25 Glentoran Glentoran FC 3:00 PM Glenavon FC Glenavon
  Larne FC Larne FC 3:00 PM Cliftonville FC Cliftonville
  Coleraine Coleraine FC 3:00 PM Carrick Rangers Carrick Rangers
  Dungannon Dungannon Swifts 3:00 PM Portadown FC Portadown
  Warrenpoint Warrenpoint Town FC 5:30 PM Ballymena United Ballymena
matchday 30 Pordenone Pordenone Calcio 1:00 PM AC Pisa 1909 AC Pisa
  Reggiana AC Reggiana 1919 1:00 PM Cosenza Calcio Cosenza
  FC Empoli FC Empoli 1:00 PM Virtus Entella Virtus Entella
  Frosinone Frosinone Calcio 1:00 PM US Lecce Lecce
  LR Vicenza LR Vicenza Virtus 1:00 PM Delfino Pescara 1936 Pescara
  Monza AC Monza 3:00 PM Venezia FC Venezia
  SPAL SPAL 5:00 PM AS Cittadella Cittadella
matchday 32 Monopoli SS Monopoli 1966 2:00 PM Palermo FC Palermo
matchday 30 Albacete Albacete Balompié 11:00 PM FC Cartagena FC Cartagena
  CD Leganés CD Leganés 11:00 PM CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
  Ponferradina SD Ponferradina 11:00 PM UD Almería UD Almería
  Alcorcón AD Alcorcón 11:00 PM Rayo Vallecano Rayo Vallecano
  CD Lugo CD Lugo 11:00 PM CD Castellón CD Castellón
  Real Zaragoza Real Zaragoza 11:00 PM CD Mirandés CD Mirandés
  Espanyol RCD Espanyol Barcelona 11:00 PM UD Logroñés UD Logroñés
  Málaga CF Málaga CF 11:00 PM CD Tenerife CD Tenerife
  CE Sabadell CE Sabadell 11:00 PM Sporting Gijón Sporting Gijón
  UD Las Palmas UD Las Palmas 11:00 PM Girona FC Girona
  RCD Mallorca RCD Mallorca 11:00 PM Real Oviedo Real Oviedo
matchday 11 C'Chartres C'Chartres Football 5:00 PM Voltigeurs de Châteaubriant Châteaubriant
  SM Caen B SM Caen B 5:00 PM Sainte-Geneviève Sports Ste. Geneviève
  FC Rouen 1899 FC Rouen 1899 5:00 PM FC Versailles FC Versailles
  US Saint-Malo US Saint-Malo 5:00 PM Vannes OC Vannes
  FC Fleury 91 Football Club Fleury 91 5:00 PM Stade Plabennecois Plabennec
  Saint-Pryvé FC Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC 5:00 PM AS Poissy AS Poissy
  Blois Foot 41 Blois Football 41 5:00 PM FC Lorient B Lorient B
  EA Guingamp B EA Guingamp B 5:00 PM US Granville US Granville
  Jura Sud Jura Sud Foot 5:00 PM Sporting Club de Toulon SC Toulon
  Marseille B Olympique de Marseille B 5:00 PM Andrézieux-Bouthéon FC Andrézieux
  GFA Rumilly Val GFA Rumilly Vallières 5:00 PM Louhans-Cuiseaux FC Louh.-Cuiseaux
  Marignane G. FC Marignane Gignac FC 5:00 PM Aubagne FC Aubagne
  Fréjus-St-Raph. Fréjus-Saint-Raphaël FC 5:00 PM AS Monaco B Monaco B
  AS Saint-Priest AS Saint-Priest 5:00 PM Racing Club de Grasse RC Grasse
  Hyères FC Hyères FC 5:00 PM Grand Ouest Association Lyonnaise FC GOAL FC
  Olymp. Lyon B Olympique Lyon B 5:00 PM FC Martigues FC Martigues
  Bourges Foot Bourges Foot 5:00 PM AS Béziers AS Béziers
  Trélissac FC Trélissac FC 5:00 PM Le Puy Foot 43 Auvergne Le Puy Foot
  Angoulême CFC Angoulême Charente FC 5:00 PM Canet Roussillon FC Canet Rous.
  SCO Angers B SCO Angers B 5:00 PM Bergerac Périgord FC Bergerac
  US Colomiers US Colomiers 5:00 PM Bourges 18 Bourges 18
  FC Nantes B FC Nantes B 5:00 PM SO Romorantin SO Romorantin
  Moulins-Yzeure Moulins-Yzeure Foot 03 5:30 PM Les Herbiers VF Les Herbiers VF
  Stade Montois Stade Montois 6:00 PM FC Chamalières Chamalières
matchday 30 Amiens SC Amiens SC - ES Troyes AC Troyes
  AC Le Havre AC Le Havre - FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
  Pau FC Pau FC - USL Dunkerque USL Dunkerque
  FC Chambly FC Chambly - AC Ajaccio AC Ajaccio
  AS Nancy AS Nancy-Lorraine - Clermont Foot 63 Clermont Foot
  Valenciennes FC Valenciennes FC - AJ Auxerre AJ Auxerre
  LB Châteauroux LB Châteauroux - SM Caen SM Caen
  Chamois Niort Chamois Niortais FC - FC Toulouse Toulouse
  Guingamp EA Guingamp - Rodez AF Rodez AF
  Paris FC Paris FC - Grenoble Foot 38 Grenoble
matchday 9 Académica S23 Académica de Coimbra OAF Sub-23 5:00 PM SL Benfica U23 Benfica U23
matchday 21 Arbroath Arbroath FC 3:00 PM Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
  Ayr United Ayr United FC 3:00 PM Raith Rovers FC Raith Rovers
  Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 3:00 PM Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
  Morton Greenock Morton FC 3:00 PM Queen of the South FC Queen o. t. S.
matchday 27 Istanbulspor Istanbulspor 10:30 AM Altinordu FK Altinordu
  Ümraniyespor Ümraniyespor 10:30 AM Balikesirspor Balikesirspor
  Eskisehirspor Eskisehirspor 1:00 PM Adana Demirspor Adana Demirspor
  Samsunspor Samsunspor 4:00 PM Giresunspor Giresunspor
matchday 26 FC Wil 1900 FC Wil 1900 5:15 PM SC Kriens SC Kriens
matchday 21 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn - Widzew Lodz Widzew Lodz
  Miedz Legnica Miedz Legnica - Arka Gdynia Arka Gdynia
  Gornik Leczna Gornik Leczna - Korona Kielce Korona Kielce
  GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 1:30 PM Chrobry Glogow Chrobry Glogow
  Resovia Resovia Rzeszów 2:00 PM Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
  GKS Tychy GKS Tychy 4:00 PM GKS Belchatow GKS Belchatow
  LKS Lodz LKS Lodz 6:08 PM Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
matchday 20 Jagiellonia II Jagiellonia Bialystok II - KS Wasilków KS Wasilków
  Pol. Warsaw Polonia Warsaw - Unia Skierniewice Unia Skierniewice
  Blonianka Blonianka Blonie - Concordia Elblag C. Elblag
  KS Kutno KS Kutno - Huragan Morag Huragan Morag
  Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie - Znicz Biala Piska Znicz Biala P.
  GKS Wikielec GKS Wikielec 12:00 PM Ursus Warszawa Ursus Warszawa
  Pogon Grodzisk Pogon Grodzisk Mazowiecki 2:00 PM Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit N.D.M.
  O. Zambrow Olimpia Zambrow 2:00 PM Legia Warsaw II Legia II
  Nielba Nielba Wagrowiec - Sokol Kleczew Sokol Kleczew
  Swit Szczecin Swit Szczecin - Jarota Jarocin Jarota Jarocin
  F. Swinoujscie Flota Swinoujscie - Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
  B. Koszalin Baltyk Koszalin - Chemik Police Chemik Police
  Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo - Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
  Unia Swarzedz Unia Swarzedz - Górnik Konin Górnik Konin
  Kotwica Kotwica Kolobrzeg - Unia Janikowo Unia Janikowo
  GKS Przodkowo GKS Przodkowo 12:00 PM Radunia Stezyca Radunia Stezyca
  Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin 1:00 PM Elana Torun Elana Torun
  KP Starogard KP Starogard Gdanski 2:00 PM Pogon Szczecin II Pogon II
  Polonia Sroda Polonia Sroda Wielkopolska 2:00 PM Pomorzanin Torun Pomorzanin
matchday 22 Polonia Nysa Polonia Nysa 1:00 PM Stal Brzeg Stal Brzeg
  Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw 1:00 PM LKS Goczalkowice-Zdroj Goczalkowice
  Warta Gorzow Warta Gorzow Wielkopolski 1:00 PM Ruch Chorzow Ruch Chorzow
  MKS Kluczbork MKS Kluczbork 1:30 PM Polonia-Stal Swidnica Polonia-Stal
  Zielona Gora Lechia Zielona Góra 2:00 PM Gwarek Tarnowskie Góry Gwarek T.G.
  Polonia Bytom Polonia Bytom 2:00 PM Miedz Legnica II M. Legnica II
  Lubin II Zaglebie Lubin II 2:00 PM Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek P.S.
  Foto-Higiena Foto-Higiena Gac 2:00 PM ROW 1964 Rybnik ROW Rybnik
  Piast Zmigrod Piast Zmigrod 2:00 PM Gornik Zabrze II Gornik II
matchday 25 Orleta R.P. Orleta Radzyn Podlaski - Jutrzenka Giebultow Jutrzenka
  KS Wiazownica KS Wiazownica - Lewart Lubartów Lewart Lubartów
  Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa - Korona Kielce II Korona Kielce II
  Wisla Sand. Wisla Sandomierz - Siarka Tarnobrzeg Siarka T.
  Avia Swidnik Avia Swidnik - Podhale Nowy Targ NKP Podhale
  LKS Lagów LKS Lagów - Chelmianka Chelm Chelmianka
  Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec Swietokrzyski KSZO Ostrowiec
  Cracovia II Cracovia II - Wólczanka Wólka Pelkinska Wólczanka
  Stal Krasnik Stal Krasnik - Wisloka Debica Wisloka Debica
  Wisla Pulawy Wisla Pulawy 2:00 PM Hetman Zamosc Hetman Zamosc
matchday 21 Palace U18 Crystal Palace U18 10:45 AM West Ham United U18 West Ham U18
  Arsenal U18 Arsenal FC U18 11:00 AM Reading FC U18 Reading U18
  Stoke U18 Stoke City U18 11:00 AM Derby County U18 Derby U18
  Everton U18 Everton FC U18 11:00 AM Manchester United U18 Man Utd U18
  Spurs U18 Tottenham Hotspur U18 11:30 AM Norwich City U18 Norwich U18
  Liverpool U18 Liverpool FC U18 11:30 AM Wolverhampton Wanderers U18 Wolves U18
  Leicester U18 Leicester City U18 12:00 PM Chelsea FC U18 Chelsea U18
  Burnley U18 Burnley FC U18 1:00 PM Newcastle United U18 Newcastle U18
  Sunderland U18 Sunderland AFC U18 1:00 PM Blackburn Rovers U18 Blackburn U18
  Southampton U18 Southampton FC U18 1:00 PM Aston Villa U18 Aston Villa U18
  West Brom U18 West Bromwich Albion U18 1:00 PM Brighton & Hove Albion U18 Brighton U18
  Man City U18 Manchester City U18 2:00 PM Leeds United U18 Leeds U18
matchday 23 GKS Katowice GKS Katowice - Gornik Polkowice Gornik Polk.
  Chojniczanka Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elblag Olimpia Elblag
  KKS Kalisz KKS 1925 Kalisz - Slask Wroclaw II Sl. Wroclaw II
  Hutnik Krakow Hutnik Krakow - Pogon Siedlce Pogon Siedlce
  Bytovia Bytow Bytovia Bytow - Blekitni Stargard Blekitni
  Sokol Ostroda Sokol Ostroda - Olimpia Grudziadz Olimpia Grudz.
  Motor Lublin Motor Lublin - Skra Czestochowa Skra Czesto.
  Stal Rzeszow Stal Rzeszow - Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
  Wigry Suwalki Wigry Suwalki - Garbarnia Krakow Garbarnia
matchday 18 CD Marino CD Marino 11:00 PM San Fernando CD San Fernando CD
  Recre Granada Recreativo Granada 11:00 PM UCAM Murcia CF UCAM Murcia
  Real Murcia Real Murcia CF 11:00 PM CD El Ejido 2012 CD El Ejido
  UD Tamaraceite UD Tamaraceite 11:00 PM Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
  Sevilla Atl. Sevilla Atlético 11:00 PM Yeclano Deportivo Yeclano
  Cádiz B Cádiz CF B 11:00 PM Recreativo Huelva Recr. Huelva
  Linares Linares Deportivo 11:00 PM CF Lorca Deportiva Lorca Deportiva
  Marbella FC Marbella FC 11:00 PM Real Balompédica Linense R. B. Linense
  Algeciras CF Algeciras CF 11:00 PM Atlético Sanluqueño Sanluqueño
  Córdoba CF Córdoba CF 11:00 PM Betis Deportivo Balompié Betis B
  Las Rozas CF Las Rozas CF 11:00 PM CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
  UD Melilla UD Melilla 11:00 PM CD Badajoz CD Badajoz
  Inter de Madrid DUX Internacional de Madrid 11:00 PM UD Poblense UD Poblense
  Atl. Baleares Atlético Baleares 11:00 PM Getafe CF B Getafe CF B
  Socuéllamos UD Socuéllamos 11:00 PM Extremadura UD Extremadura
  Atl. Madrid B Atlético Madrid B 11:00 PM CDA Navalcarnero Navalcarnero
  Villanovense CF Villanovense 11:00 PM CF Talavera de la Reina CF Talavera
  Villarrubia CF Villarrubia CF 11:00 PM CD Don Benito CD Don Benito
  UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 11:00 PM Real Madrid Castilla RM Castilla
  Mérida AD Mérida AD 11:00 PM CP Villarrobledo CP Villarrobledo
  Wolfsberg II Wolfsberger AC II 2:00 PM WSC Hertha Wels Hertha Wels
  FC Wels FC Wels 4:00 PM ATSV Stadl-Paura Stadl-Paura
  St. Anna/Aigen USV St. Anna/Aigen 6:00 PM SK Sturm Graz II Sturm Graz II
matchday 28 TSG Balingen TSG Balingen 1:00 PM FK Pirmasens FK Pirmasens
  K. Offenbach Kickers Offenbach 1:00 PM SC Freiburg II SC Freiburg II
  FSV Frankfurt FSV Frankfurt 1:00 PM Eintracht Stadtallendorf Stadtallendorf
 
VfR Aalen VfR Aalen 1:00 PM VfB Stuttgart II Stuttgart II
  Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II 1:00 PM TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
  FC Gießen FC Gießen 1:00 PM 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
  Bahlinger SC Bahlinger SC 1:00 PM SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
  SV Elversberg SV 07 Elversberg 1:00 PM FC 08 Homburg FC 08 Homburg
 
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 1:00 PM FC Bayern Alzenau Bayern Alzenau
  RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz 1:00 PM KSV Hessen Kassel Hessen Kassel
matchday 31
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 1:00 PM SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
 
Alem. Aachen Alemannia Aachen 1:00 PM SV Rödinghausen SV Rödinghausen
  RW Essen Rot-Weiss Essen 1:00 PM Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
  Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 1:00 PM Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen
  1.FC Köln II 1.FC Köln II 1:00 PM FC Schalke 04 II Schalke 04 II
  SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück 1:00 PM Preußen Münster Preußen Münster
  VfB Homberg VfB Homberg 1:00 PM SV Straelen SV Straelen
  SF Lotte Sportfreunde Lotte 1:00 PM Rot-Weiß Oberhausen RW Oberhausen
  Bonner SC Bonner SC 1:00 PM SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
  Wuppertaler SV Wuppertaler SV 1:00 PM SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
matchday 20 FC Black Stars FC Black Stars Basel 2:00 PM FC Breitenrain FC Breitenrain
  FC Köniz FC Köniz 3:00 PM AC Bellinzona AC Bellinzona
  SC YF Juventus SC YF Juventus Zürich 3:00 PM FC Bavois FC Bavois
  SC Cham SC Cham 3:00 PM FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
  SC Brühl SG SC Brühl SG 3:00 PM FC Zürich U21 FC Zürich U21
  Etoile Carouge Etoile Carouge FC 11:00 PM Yverdon-Sport FC Yverdon-Sport
  FC Sion U21 FC Sion U21 11:00 PM FC Basel 1893 U21 FC Basel U21
  Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais 11:00 PM FC Münsingen FC Münsingen
matchday 17 FC Bulle FC Bulle - FC Martigny-Sports Martigny-Sports
  CS Chênois CS Chênois - Team Vaud U21 Team Vaud U21
  BSC YB U21 BSC Young Boys U21 - Lancy FC Lancy FC
  US Terre Sainte US Terre Sainte - Olympique de Genève FC Olymp. Genève
  FC Naters FC Naters Oberwallis - FC La Chaux-de-Fonds Chaux-de-Fonds
  FC Echallens FC Echallens Région 4:00 PM FC Vevey United Vevey United
  Meyrin FC Meyrin FC 4:00 PM FC Azzurri LS 90 Azzurri LS
matchday 15 SfB - Oure FA Svendborg fB - Oure FA 12:00 PM FC Sydvest 05 FC Sydvest
  FA 2000 FA 2000 12:45 PM Brönshöj Boldklub Brönshöj BK
  Middelfart Middelfart Boldklub 1:00 PM Thisted FC Thisted FC
  Hilleröd F Hilleröd Fodbold 1:00 PM Naestved Boldklub Naestved BK
  Dalum IF Dalum IF 1:00 PM Brabrand IF Brabrand IF
  AB Taarnby AB Taarnby 1:00 PM Hellerup IK Hellerup IK
  Jammerbugt FC Jammerbugt FC 1:00 PM Boldklubben af 1893 B.93
  Aarhus Fremad Aarhus Fremad 1:00 PM Naesby Boldklub Naesby BK
  Holbaek B&I Holbaek B&I 1:00 PM VSK Aarhus VSK Aarhus
  Skovshoved Skovshoved IF 2:00 PM FC Roskilde FC Roskilde
matchday 17 FC Langenthal FC Langenthal - SV Muttenz SV Muttenz
  FC Biel-Bienne FC Biel-Bienne - FC Schötz FC Schötz
  SR Delémont SR Delémont - FC Solothurn FC Solothurn
  FC Wohlen FC Wohlen 3:00 PM SC Goldau SC Goldau
  FC Baden FC Baden 3:00 PM FC Bassecourt FC Bassecourt
  Zug 94 Zug 94 3:00 PM SC Buochs SC Buochs
  St. Gallen U21 FC St. Gallen 1879 U21 - FC Tuggen FC Tuggen
  FC Paradiso FC Paradiso - FC Balzers FC Balzers
  FC Linth 04 FC Linth 04 - SV Höngg SV Höngg
  Eschen-Mauren USV Eschen-Mauren - FC Thalwil FC Thalwil
  FC Dietikon FC Dietikon 3:00 PM FC Red Star Zürich Red Star ZH
  FC Gossau FC Gossau 3:00 PM FC Winterthur U21 Winterthur U21
matchday 14 Cartaginés CS Cartaginés - Municipal Pérez Zeledón Pérez Zeledón
  Sp. San José Sporting San José - Deportivo Saprissa Saprissa
  Guadalupe FC Guadalupe FC - AD San Carlos AD San Carlos
  LD Alajuelense LD Alajuelense - Santos de Guápiles FC Santos FC
  Grecia Municipal Grecia - CS Herediano Herediano
  Limón FC Limón FC - ADR Jicaral ADR Jicaral
matchday 6 Independiente CA Independiente de La Chorrera 11:00 PM Costa del Este FC Costa del Este
  Universitario CD Universitario 11:00 PM San Francisco FC San Francisco
  Herrera FC Herrera FC 11:00 PM CD Árabe Unido Árabe Unido
matchday 24 Stuttg. Kickers Stuttgarter Kickers 1:00 PM TSG Backnang TSG Backnang
  Freiburger FC Freiburger FC 1:00 PM 1.FC Rielasingen-Arlen Rielasingen
  TSV Ilshofen TSV Ilshofen 1:00 PM FSV 08 Bissingen FSV Bissingen
  Sandhausen II SV Sandhausen II 1:00 PM FC-Astoria Walldorf II FCA Walldorf II
  SGV Freiberg SGV Freiberg 1:00 PM FC 08 Villingen FC 08 Villingen
  SV Oberachern SV Oberachern 2:00 PM FV Ravensburg FV Ravensburg
  1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal 2:00 PM SV Linx SV Linx
  FC Nöttingen FC Nöttingen 2:00 PM 1.Göppinger Sportverein 1.Göppinger SV
  SSV Reutlingen SSV Reutlingen 05 2:30 PM Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer SU
  Vikt. Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim 2:00 PM VfB Ginsheim VfB Ginsheim
  RW Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar 2:00 PM FC Hanau 93 FC Hanau 93
  SG Barockstadt SG Barockstadt Fulda-Lehnerz 2:00 PM TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen
  SV Steinbach SV Steinbach 2:00 PM FC Eddersheim FC Eddersheim
  Hessen Dreieich SC Hessen Dreieich 2:00 PM KSV Baunatal KSV Baunatal
  FSV Fernwald FSV Fernwald 2:00 PM Hünfelder SV Hünfelder SV
matchday 28 Türk. Augsburg Türkspor Augsburg 1:00 PM FC Ismaning FC Ismaning
matchday 17 TSV Pansdorf TSV Pansdorf 1:00 PM SV Todesfelde SV Todesfelde
  Eutin 08 Eutin 08 1:00 PM SV Preußen Reinfeld Pr. Reinfeld
  TSV Kronshagen TSV Kronshagen 1:00 PM Husumer SV Husumer SV
  Oldenburger SV Oldenburger SV 3:30 PM PSV Union Neumünster PSV Neumünster
matchday 20 Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica 2:00 PM FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
  Dubnica FK Dubnica nad Vahom 2:00 PM MSK Zilina B Zilina B
  Komarno KFC Komarno 2:00 PM MSK Puchov Puchov
  Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov 2:00 PM MFK Skalica MFK Skalica
  Bardejov Partizan Bardejov 2:00 PM FC Kosice FC Kosice
matchday 18 SV Wallern