For using this site, please activate JavaScript.

Matches May 9, 2020

Semi-Finals 2nd Leg Horoya AC Horoya AC 11:00 PM Pyramids FC Pyramids FC
  Hassania Hassania d'Agadir 11:00 PM Renaissance de Berkane RS Berkane
Matchday 37 Watford Watford FC moved Manchester City Man City
 
Man Utd Manchester United moved West Ham United West Ham
  Aston Villa Aston Villa moved Arsenal FC Arsenal
  Sheffield Utd. Sheffield United moved Everton FC Everton
 
Liverpool Liverpool FC moved Chelsea FC Chelsea
  Bournemouth AFC Bournemouth moved Southampton FC Southampton
 
Spurs Tottenham Hotspur moved Leicester City Leicester
 
Norwich Norwich City moved Burnley FC Burnley
 
Wolves Wolverhampton Wanderers moved Crystal Palace Crystal Palace
  Brighton Brighton & Hove Albion moved Newcastle United Newcastle
Matchday 36 Reims Stade Reims moved SC Amiens SC Amiens
  Stade Rennais Stade Rennais FC moved FCO Dijon Dijon
  Olympique Lyon Olympique Lyon moved HSC Montpellier Montpellier
  G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux moved SCO Angers SCO Angers
  FC Metz FC Metz moved OGC Nice OGC Nice
  Nîmes Olympique Nîmes Olympique moved RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  FC Nantes FC Nantes moved Stade Brest 29 Stade Brest 29
  Saint-Étienne AS Saint-Étienne moved LOSC Lille LOSC Lille
  Toulouse FC Toulouse moved Paris Saint-Germain Paris SG
  Marseille Olympique Marseille moved AS Monaco Monaco
Matchday 33 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 moved Konyaspor U19 Konyaspor U19
  Besiktas U19 Besiktas JK U19 moved Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
  Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 moved Göztepe U19 Göztepe U19
  Bursaspor U19 Bursaspor U19 moved Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
  Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 moved Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
  Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 moved Kayserispor U19 Kayserispor U19
  Boluspor U19 Boluspor U19 moved Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
  Sivasspor U19 Sivasspor U19 moved Altinordu FK U19 Altinordu U19
  Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 moved Osmanlispor FK U19 Osmanlispor U19
Matchday 35 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 4:00 PM NK Celje NK Celje
  NK Triglav NK Triglav Kranj 4:00 PM NK Bravo NK Bravo
  NS Mura NS Mura 4:00 PM NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
  NK Maribor NK Maribor 4:00 PM NK Domzale NK Domzale
  NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 4:00 PM NK Tabor Sezana Tabor Sezana
Matchday 8 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda moved MFK Ruzomberok Ruzomberok
  Slo. Bratislava Slovan Bratislava moved MSK Zilina MSK Zilina
  Spartak Trnava Spartak Trnava moved MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Matchday 32 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 1:00 PM SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
  Kickers Selb Kickers Selb 2:00 PM SV Schwaig SV Schwaig
  Quelle Fürth SG Quelle Fürth 2:00 PM TSV Kornburg TSV Kornburg
  FSV Stadeln FSV Stadeln 3:00 PM SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
  SV Mitterteich SV Mitterteich 3:00 PM TSV Buch (Bay.) TSV Buch
  SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 2:00 PM Alemannia Haibach Alem. Haibach
  Schwebenried DJK Schwebenried 3:00 PM 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
  FC Coburg FC Coburg 3:00 PM TG Höchberg TG Höchberg
  SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 1:00 PM TSV Grünwald TSV Grünwald
  Kirchheimer SC Kirchheimer SC 1:00 PM TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
  SpVgg Landshut SpVgg Landshut 2:00 PM FC Töging FC Töging
  TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 2:00 PM SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
  1.FC Passau 1.FC Passau 2:00 PM SV Erlbach SV Erlbach
  TSV Kastl TSV Kastl 3:00 PM FC Unterföhring FC Unterföhring
Matchday 25 Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 12:30 PM Budissa Bautzen Budissa Bautzen
  Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 2:00 PM Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
  VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 2:00 PM SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
  BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 2:00 PM LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
  FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 2:00 PM FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
  BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera 2:00 PM FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
  SV Ehrenhain SV Ehrenhain 2:00 PM SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
  SpVgg Geratal SpVgg Geratal 2:00 PM FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
  G. Westvororte TSV Gera Westvororte 2:00 PM SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen Frankenhausen
  Thüringen Weida FC Thüringen Weida 2:00 PM SV Schott Jena Schott Jena
  Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 2:00 PM SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
  Sondershausen Eintracht Sondershausen 2:00 PM SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
Matchday 31 FC Körle FC Körle 1:00 PM SC Willingen SC Willingen
  Buch. Flieden SV Buchonia Flieden 2:00 PM SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
  OSC Vellmar OSC Vellmar 2:30 PM Melsunger FV Melsunger FV
  SG Bad Soden SG Bad Soden 3:00 PM SG Johannesberg SG Johannesberg
Matchday 27 FC Radolfzell FC Radolfzell 1:30 PM FC Denzlingen FC Denzlingen
  SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 2:30 PM DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
  1.SV Mörsch 1.SV Mörsch 2:30 PM SC Lahr SC Lahr
  SV Weil SV Weil 2:30 PM Offenburger FV Offenburger FV
  Kehler FV Kehler FV 07 2:30 PM SC Pfullendorf SC Pfullendorf
  SV Bühlertal SV Bühlertal 4:00 PM FV Lörrach-Brombach FV Lörrach-Br.
Group A CA Unión Club Atlético Unión 11:00 PM Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
  San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 11:00 PM Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
  Vélez Sarsfield Club Atlético Vélez Sarsfield 11:00 PM Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
  Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 11:00 PM Club Atlético Patronato CA Patronato
  Gimnasia Club de Gimnasia y Esgrima La Plata 11:00 PM Club Atlético Independiente Independiente
  CA Banfield Club Atlético Banfield 11:00 PM Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
Group B River Plate Club Atlético River Plate 11:00 PM Club Atlético Huracán Huracán
  Aldosivi Club Atlético Aldosivi 11:00 PM Club Atlético Talleres CA Talleres
  CA Rosario Club Atlético Rosario Central 11:00 PM Club Atlético Tucumán CA Tucumán
  Racing Club Racing Club 11:00 PM Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
  Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 11:00 PM Club Atlético Colón CA Colón
  Lanús Club Atlético Lanús 11:00 PM Defensa y Justicia Defensa
Matchday 11 Columbus Crew Columbus Crew SC moved Montreal Impact Montreal Impact
  Chicago Fire Chicago Fire FC moved Inter Miami CF Inter Miami CF
  Kansas Sporting Kansas City moved Toronto FC Toronto FC
Matchday 9 D.C. Reserves D.C. United Reserves 4:3 Toronto FC Reserves Toronto FC Res.
  Columbus Res. Columbus Crew Reserves 1:0 New England Revolution Reserves Revs Reserves
Matchday 13 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo moved Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Matchday 15 Kyoto Sanga Kyoto Sanga moved Tokushima Vortis Tokushima Vort.
  Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga moved Tochigi SC Tochigi SC
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy moved Albirex Niigata Albirex Niigata
Matchday 8 Slavia Slavia Mozyr 0:0 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
  Neman Grodno Neman Grodno 2:4 Rukh Brest Rukh
Matchday 1 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 4:0 Sangju Sangmu Sangju Sangmu
  Incheon Utd. Incheon United 0:0 Daegu FC Daegu FC
  Gwangju FC Gwangju FC 0:2 Seongnam FC Seongnam FC
Matchday 10 Indy Eleven Indy Eleven moved Tampa Bay Rowdies TB Rowdies
  NY Red Bulls II New York Red Bulls II moved Birmingham Legion FC Legion FC
  St. Louis FC Saint Louis FC moved Sporting Kansas City II Kansas City II
  Charleston Charleston Battery moved Miami FC Miami FC
  San Antonio FC San Antonio FC moved New Mexico United New Mexico Utd.
  Timbers 2 Portland Timbers 2 moved Sacramento Republic FC Sacramento FC
  San Diego Loyal San Diego Loyal SC moved Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
  Las Vegas Las Vegas Lights FC moved Rio Grande Valley FC Toros RGV FC Toros
First Round Hyochang FC Hyochang FC 5:2 Dong Ulsan Dong Ulsan
  Pocheon Citizen Pocheon Citizen 1:3 AET Changwon FC Changwon FC
  Garam FC Garam FC 0:4 Songwol FC Songwol FC
  Goyang Citizen Goyang Citizen 3:1 Seoul Jungnang Seoul Jungnang
  Jeonju Citizen Jeonju Citizen 2:0 Bluebird Bluebird
  Pyeongtaek Pyeongtaek Citizen 5:0 Deokgye FC Deokgye FC
  Gimhae FC Gimhae FC 1:0 Busan Transportation Corp. Busan Trans.Co.
  Icheon Citizen Icheon Citizen 0:1 Cheongju FC Cheongju FC
  Yeoju Citizen Yeoju Citizen 1:3 Daejeon Korea Railroad Daejeon KoRail
  SMC Engineering SMC Engineering 3:1 Haneul FC Haneul FC
  Yangpyeong FC Yangpyeong FC 2:3 Mokpo City Mokpo City
  Chuncheon FC Chuncheon FC 4:0 Byuksan Players FC Byuksan FC
  Paju Citizen Paju Citizen 3:0 AET Yangju Citizen Yangju Citizen
  Ulsan Citizen Ulsan Citizen 5:1 Gimhae Jaemics Gimhae Jaemics
  Nowon Utd. Seoul Nowon United 3:4 AET Chungju Citizen Chungju Citizen
  Daedeok Winner Daedeok Winner Star 0:2 Siheung City Siheung City
Matchday 1 Jeju Utd. Jeju United 1:1 Seoul E-Land Seoul E-Land
  Suwon FC Suwon FC 1:2 Daejeon Hana Citizen Daejeon Hana C.
Matchday 7 Richmond Kicker Richmond Kickers moved South Georgia Tormenta FC Tormenta FC
Matchday 17 River Plate River Plate Asunción moved Club Guaraní Guaraní
  Luqueño Sportivo Luqueño moved Club Sportivo San Lorenzo CS San Lorenzo
  Cerro Porteño Club Cerro Porteño moved Olimpia Asunción Olimpia
  Sol de América Club Sol de América moved Club Libertad Asunción Libertad
  Nacional Club Nacional Asunción moved Club 12 de Octubre de Itauguá 12 de Octubre
  Guaireña FC Guaireña FC moved Club General Díaz de Luque General Diaz
Matchday 12 Shamrock U19 Shamrock Rovers U19 moved Cabinteely FC Cabinteely
  Yadanarbon FC Yadanarbon FC 11:00 PM Ayeyawady United Ayeyawady Utd.
  Rakhine Utd. Rakhine United FC 11:00 PM Zwekapin United FC Zwekapin Utd.
Matchday 10 Swat Cat Nakhonratchasima Mazda FC moved True Bangkok United Bangkok Utd.
  Samut Prakan C. Samut Prakan City moved Suphanburi FC Suphanburi FC
  Police Tero FC Police Tero FC moved SCG Muangthong United Muangthong Utd.
  Port FC Port FC moved PT Prachuap FC PT Prachuap FC
  Hougang Utd. Hougang United FC moved Garena Young Lions Young Lions
Matchday 28 Balkany Zorya Balkany Zorya 11:00 PM Obolon-Brovar Kyiv Obolon-Brovar
  Cherkashchyna OPFK Cherkashchyna 11:00 PM Volyn Lutsk Volyn Lutsk
  Metalist 1925 Metalist 1925 Kharkiv 11:00 PM Chornomorets Odessa Chornomorets
  Girnyk-Sport Girnyk-Sport Gorishni Plavni 11:00 PM Avangard Kramatorsk Avangard K.
  Agrobiznes V. Agrobiznes Volochysk 11:00 PM MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv
  Ingulets Ingulets Petrove 11:00 PM Kremin Kremenchuk Kremin
  MFK Metalurg MFK Metalurg Zaporizhya 11:00 PM PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk Prykarpattya
  Rukh Lviv Rukh Lviv 11:00 PM FK Minaj FK Minaj
  ROW Rybnik ROW 1964 Rybnik moved Lechia Zielona Góra Zielona Gora
  Gwarek T.G. Gwarek Tarnowskie Góry moved Zaglebie Lubin II Lubin II
  Ruch Zd. Ruch Zdzieszowice moved Ruch Chorzow Ruch Chorzow
  Piast Zmigrod Piast Zmigrod moved Rekord Bielsko-Biala Bielsko-Biala
  Stal Brzeg Stal Brzeg moved LZS Starowice Dolne LZS Starowice
  Gornik II Gornik Zabrze II moved Foto-Higiena Gac Foto-Higiena
  Sl. Wroclaw II Slask Wroclaw II moved Polonia Bytom Polonia Bytom
  M. Legnica II Miedz Legnica II moved Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek P.S.
  MKS Kluczbork MKS Kluczbork moved Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw
Matchday 7 Kalmar FF Kalmar FF moved Mjällby AIF Mjällby
Matchday 6 GAIS GAIS Göteborg moved Umeå FC Umeå FC
  Dalkurd Dalkurd FF moved Ljungskile SK Ljungskile
  Västerås SK Västerås SK moved Degerfors IF Degerfors
  GIF Sundsvall GIF Sundsvall moved IK Brage Brage
Matchday 31 Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 3:00 PM Garbarnia Krakow Garbarnia
  Gornik Leczna Gornik Leczna 4:00 PM Pogon Siedlce Pogon Siedlce
  Resovia Resovia Rzeszów 4:00 PM Gornik Polkowice Gornik Polk.
  Olimpia Elblag Olimpia Elblag 5:00 PM Skra Czestochowa Skra Czesto.
  Bytovia Bytow Bytovia Bytow 5:00 PM Legionovia Legionowo Legionovia
  GKS Katowice GKS Katowice 5:00 PM Widzew Lodz Widzew Lodz
Matchday 5 York9 FC York9 FC moved Atlético Ottawa Atl. Ottawa
  Pacific FC Pacific FC moved Forge FC Forge FC
  HFX Wanderers HFX Wanderers FC moved Cavalry FC Cavalry FC
  Valour FC Valour FC moved FC Edmonton FC Edmonton
Matchday 32 Schweinfurt 05 1.FC Schweinfurt 05 moved SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
  Gr. Fürth II SpVgg Greuther Fürth II moved TSV Aubstadt Aubstadt
  SV Heimstetten SV Heimstetten moved 1.FC Nuremberg II Nuremberg II
  W. Burghausen SV Wacker Burghausen moved VfB Eichstätt VfB Eichstätt
  SV Schalding SV Schalding-Heining moved FV Illertissen FV Illertissen
  TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech moved Türkgücü München Türkgücü Münch.
  VfR Garching VfR Garching moved TSV Buchbach TSV Buchbach
Matchday 37
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 1:00 PM SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
  RW Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 1:00 PM SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
  Wuppertaler SV Wuppertaler SV 1:00 PM Sportfreunde Lotte SF Lotte
  VfB Homberg VfB Homberg 1:00 PM Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
 
Alem. Aachen Alemannia Aachen 1:00 PM Rot-Weiss Essen RW Essen
  1.FC Köln II 1.FC Köln II 1:00 PM SC Verl SC Verl
  TuS Haltern TuS Haltern 1:00 PM SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
  SV Rödinghausen SV Rödinghausen 1:00 PM FC Schalke 04 II Schalke 04 II
Matchday 33 TuS Dassendorf TuS Dassendorf moved TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
Matchday 32 Eintr. Bamberg FC Eintracht Bamberg moved Viktoria Kahl Viktoria Kahl
  SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach moved SpVgg Bayern Hof Bayern Hof
  1.FC Sand 1.FC Sand moved SC Eltersdorf Eltersdorf
  DJK Gebenbach DJK Gebenbach moved DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco
  ASV Cham ASV Cham moved TSV Karlburg TSV Karlburg
  TSV Abtswind TSV Abtswind moved DJK Vilzing DJK Vilzing
  ATSV Erlangen ATSV Erlangen moved SV Seligenporten Seligenporten
  FC Pipinsried FC Pipinsried moved TSV Landsberg TSV Landsberg
  1865 Dachau TSV 1865 Dachau moved SSV Jahn Regensburg II Regensburg II
  Ingolstadt II FC Ingolstadt 04 II moved TSV 1880 Wasserburg TSV Wasserburg
  FC Deisenhofen FC Deisenhofen moved SV Kirchanschöring Kirchansch.
  Türk. Augsburg Türkspor Augsburg moved SV Donaustauf SV Donaustauf
  TSV Kottern TSV Kottern-St. Mang moved Schwaben Augsburg Schwaben Augsb.
  SpVgg Hankofen SpVgg Hankofen-Hailing moved SV Pullach SV Pullach
  Velbert 02 SSVg Velbert 02 moved Cronenberger SC Cronenberger SC
Matchday 31 SF Eisbachtal Sportfreunde Eisbachtal 2:30 PM SV Gonsenheim SV Gonsenheim
  Hassia Bingen Hassia Bingen 2:30 PM TuS Mechtersheim Mechtersheim
  Eintracht Trier SV Eintracht Trier 05 2:30 PM FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
  FV Dudenhofen FV Dudenhofen 2:30 PM TuS Koblenz TuS Koblenz
  Elversberg II SV 07 Elversberg II 2:30 PM FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach
  A. Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen 2:30 PM TSV Schott Mainz Schott Mainz
  K'lautern II 1.FC Kaiserslautern II 2:30 PM FV Engers 07 FV Engers 07
Matchday 28 Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica moved FC Petrzalka FC Petrzalka
  MFK Skalica MFK Skalica moved MSK Zilina B Zilina B
  Komarno KFC Komarno moved Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
  FK Poprad FK Poprad moved FC STK 1914 Samorin STK Samorin
  Liptovsky Mik. Tatran Liptovsky Mikulas moved NFL Partizan Bardejov Bardejov
  FC Kosice FC Kosice moved FK Dubnica nad Vahom Dubnica
  Puchov MSK Puchov 4:00 PM Slovan Bratislava B Slovan B
Matchday 11 AZ Alkmaar U19 AZ Alkmaar U19 moved FC Twente Enschede U19 FC Twente U19
  FC Utrecht U19 FC Utrecht U19 1:30 PM PSV Eindhoven U19 PSV U19
  Heerenveen U19 SC Heerenveen U19 moved FC Groningen U19 Groningen U19
  Feyenoord U19 Feyenoord U19 1:30 PM Ajax Amsterdam U19 Ajax U19
Matchday 12 Volendam U19 FC Volendam U19 11:00 AM Spartaan '20 U19 Spartaan U19
  Graafschap U19 De Graafschap Doetinchem U19 2:00 PM AVV Zeeburgia U19 Zeeburgia U19
  VVV U19 VVV-Venlo U19 2:00 PM Roda JC Kerkrade U19 Roda JC U19
  Excelsior U19 Excelsior Rotterdam U19 2:00 PM Fortuna Sittard U19 Fortuna U19
Matchday 15 PEC Zwolle U19 PEC Zwolle U19 11:00 AM Willem II Tilburg U19 Willem II U19
  Almere City U19 Almere City FC U19 11:00 AM ADO Den Haag U19 ADO U19
  Sparta U19 Sparta Rotterdam U19 11:00 AM Vitesse Arnhem U19 Vitesse U19
  NAC Breda U19 NAC Breda U19 11:00 AM Alphense Boys U19 Alphense B. U19
  NEC U19 NEC Nijmegen U19 11:00 AM FC Emmen U19 Emmen U19
Matchday 4 FK Smorgon FK Smorgon 1:0 FK Lida FK Lida
Matchday 14 Ajax U17 Ajax Amsterdam U17 1:30 PM Feyenoord U17 Feyenoord U17
  Sparta R. U17 Sparta Rotterdam U17 1:30 PM sc Heerenveen U17 Heerenveen U17
  PEC Zwolle U17 PEC Zwolle U17 1:30 PM FC Utrecht U17 FC Utrecht U17
  PSV U17 PSV Eindhoven U17 1:30 PM AZ Alkmaar U17 AZ Alkmaar U17
Matchday 26 U. Berlin U19 1.FC Union Berlin U19 moved FC Energie Cottbus U19 E. Cottbus U19
  Holst. Kiel U19 Holstein Kiel U19 moved Chemnitzer FC U19 Chemnitz U19
  Hamburg U19 Hamburger SV U19 moved 1.FC Magdeburg U19 Magdeburg U19
  Niendorf U19 Niendorfer TSV U19 moved Hannover 96 U19 Hannover 96 U19
  D. Dresden U19 Dynamo Dresden U19 moved FC St. Pauli U19 St. Pauli U19
  Aachen U19 Alemannia Aachen U19 moved Fortuna Düsseldorf U19 Düsseldorf U19
  Wuppertal U19 Wuppertaler SV U19 moved Preußen Münster U19 Pr. Münster U19
  M'gladbach U19 Borussia Mönchengladbach U19 moved Rot-Weiß Oberhausen U19 Oberhausen U19
  Duisburg U19 MSV Duisburg U19 moved FC Viktoria Köln U19 Vikt. Köln U19
Matchday 28 Sumgayit Sumgayit PFC 11:00 PM Neftchi Baku Neftchi Baku
  Sabah FK Sabah FK 11:00 PM Zira FC Zira FC
  Keshla Keshla FK 11:00 PM FK Qabala FK Qabala
  Qarabag Agdam Qarabağ Ağdam 11:00 PM FK Sabail FK Sabail
Matchday 9 Kara-Balta FK Kara-Balta 11:00 PM Alga Bishkek Alga Bishkek
  Leader-Champion Leader-Champion Issyk-Kol 11:00 PM FK Alay Osh Alay Osh
Matchday 6 Lokomotiv Pamir Lokomotiv Pamir Dushanbe moved Regar-TadAZ Tursunzoda FC Regar-TadAZ
  ZSKA Dushanbe ZSKA Dushanbe moved FK Khatlon Khatlon
  Fayzkand Vose FK Fayzkand Vose moved FK Khujand Khujand
Matchday 23 Copenhagen U19 FC Copenhagen U19 moved SönderjyskE U19 SönderjyskE U19
  Aarhus GF U19 Aarhus GF U19 moved Odense Boldklub U19 Odense BK U19
  Lyngby BK U19 Lyngby BK U19 moved Vejle Boldklub U19 Vejle BK U19
  Esbjerg fB U19 Esbjerg fB U19 moved FC Midtjylland U19 Midtjylland U19
  Bröndby IF U19 Bröndby IF U19 moved Aalborg BK U19 Aalborg BK U19
  Nordsjaell. U19 FC Nordsjaelland U19 moved Randers FC U19 Randers FC U19
Matchday 24 Naestved BK U19 Naestved Boldklub U19 11:00 AM Kolding IF U19 Kolding IF U19
  Naesby BK U19 Naesby Boldklub U19 11:00 AM AC Horsens U19 AC Horsens U19
  Viborg FF U19 Viborg FF U19 11:00 AM Roskilde B.1906 U19 Roskilde U19
  Akademisk U19 Akademisk Boldklub U19 1:15 PM Boldklubben af 1893 U19 B.93 U19
  Hvidovre IF U19 Hvidovre IF U19 2:15 PM FC Helsingör U19 Helsingör U19
Matchday 1 NSÍ Runavík NSÍ Runavík 3:1 TB Tvöroyri TB Tvöroyri
  HB Tórshavn HB Tórshavn 1:0 EB/Streymur EB/Streymur
  Skála IF Skála IF 1:2 ÍF Fuglafjördur ÍF Fuglafjördur
  KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 0:2 B36 Tórshavn B36 Tórshavn
  AB Argir AB Argir 0:0 Víkingur Göta Víkingur Göta
Matchday 9 HB Tórshavn HB Tórshavn 11:00 PM Skála IF Skála IF
  ÍF Fuglafjördur ÍF Fuglafjördur 11:00 PM EB/Streymur EB/Streymur
  B36 Tórshavn B36 Tórshavn 11:00 PM TB Tvöroyri TB Tvöroyri
  Víkingur Göta Víkingur Göta 11:00 PM KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
  AB Argir AB Argir 11:00 PM NSÍ Runavík NSÍ Runavík
Matchday 28 Bologna U19 Bologna Primavera moved Juventus Primavera Juventus U19
  Fiorentina U19 Fiorentina Primavera moved Lazio Primavera Lazio U19
  Roma U19 Roma Primavera moved Cagliari Primavera Cagliari U19
  Torino U19 Torino Primavera moved Pescara Primavera Pescara U19
  Genoa U19 Genoa Primavera moved Empoli Primavera Empoli U19
  Chievo U19 Chievo Primavera moved Sassuolo Primavera Sassuolo U19
Matchday 29 FC Türkiye FC Türkiye Wilhelmsburg 2:00 PM VfL Lohbrügge VfL Lohbrügge
  SV Altengamme SV Altengamme 2:00 PM Klub Kosova Klub Kosova
Matchday 30 Bloemfontein Bloemfontein Celtic moved Maritzburg United FC Maritzburg Utd.
  Orlando Pirates Orlando Pirates moved Stellenbosch FC Stellenbosch FC
  Cape Town City Cape Town City FC moved SuperSport United SuperSport Utd.
  Sundowns Mamelodi Sundowns FC moved Black Leopards FC Black Leopards
  Chippa United Chippa United moved Lamontville Golden Arrows Golden Arrows
  Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC moved Polokwane City FC Polokwane City
  Baroka FC Baroka FC moved Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
  AmaZulu FC AmaZulu FC moved Highlands Park FC Highlands Park
Germany U15 Germany U15 2:00 PM Netherlands U15 Netherlands U15
Matchday 28 DHSC Utrecht DHSC Utrecht moved VV Capelle VV Capelle
  VOC VOC Rotterdam moved RKSV Leonidas Leonidas
  RKAVV RKAVV Leidschendam moved SJC Noordwijk SJC Noordwijk
  Alphense Boys Alphense Boys moved RKVV Velsen RKVV Velsen
  Quick '20 KVV Quick '20 moved SDO Bussum SDO Bussum
  Alcides MVV Alcides moved HBS Craeyenhout HBS
  VV Hoogeveen VV Hoogeveen moved MSC Meppel MSC Meppel
  Be Quick 1887 Be Quick 1887 moved VV Emmen VV Emmen
  Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer moved HVV Hollandia Hollandia

Select date

Player birthdays

Coach birthdays

Transfers

  • Tobias Laaksonen
    Age: 21 Years  Finland
    Position: Sturm
    Market value: 25 K €
    Fee: Free transfer
    FC Jazz Juniorit
     
    Musan Salama
  • Eetu Lindfors
    Age: 21 Years  Finland
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    FC Jazz Juniorit
     
    Musan Salama
  • Poorya Torabi
    Age: 19 Years  Iran
    Position: Sturm
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    SG Aumund-Vegesack
     
    Unknown
  • Yannis Gharbi
    Age: 27 Years  Tunisia
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: ?
    Olympique Alès
     
    Without Club
  • Sebastian Avanzini
    Age: 25 Years  Italy
    Position: Right Winger
    Market value: 200 K €
    Fee: -
    KÍ Klaksvík
     
    Without Club
  • Mattias Bjärsmyr
    Age: 34 Years  Sweden
    Position: Centre-Back
    Market value: 150 K €
    Fee: -
    Genclerbirligi Ankara
     
    Without Club
  • István Sándor
    Age: 34 Years  Hungary
    Position: Attacking Midfield
    Market value: -
    Fee: -
    Komáromi VSE
     
    Retired
  • Maikon
    Age: 26 Years  Brazil
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Clube Atlético Penapolense (SP)
     
    Botafogo Futebol Clube (PB)
  • Jakob Hedenquist
    Age: 19 Years  Sweden
    Position: Right-Back
    Market value: -
    Fee: -
    BK Häcken U19
     
    BK Häcken U21
  • Guilherme
    Age: 25 Years  Brazil
    Position: Attacking Midfield
    Market value: -
    Fee: -
    Ituano Futebol Clube (SP)
     
    Without Club