For using this site, please activate JavaScript.

Matches Mar 28, 2020

Matchday 31
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 moved TSV 1860 Munich 1860 Munich
 
Hansa Rostock FC Hansa Rostock moved 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
 
Unterhaching SpVgg Unterhaching moved Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
 
Hallescher FC Hallescher FC moved SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
 
Chemnitzer FC Chemnitzer FC moved FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
 
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern moved MSV Duisburg MSV Duisburg
Matchday 27 UR Namur FLV Union Namur Fosses-la-Ville moved Royale Entente Durbuy RE Durbuy
  KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen moved Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
  SK Deinze KMSK Deinze moved FC Rupel Boom Rupel Boom
  FCV Dender EH FCV Dender EH moved KSK Heist KSK Heist
  UR La Louvière UR La Louvière Centre moved RWD Molenbeek (2015) RWDM
  RFC Seraing RFC Seraing moved URSL Visé URSL Visé
  Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen moved KFC Dessel Sport Dessel Sport
  KSCT Menen KSCT Menen moved SK Sint-Niklaas Sint-Niklaas
  FC Gullegem FC Gullegem moved KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
  KFC Mandel Utd. KFC Mandel United moved Racing Harelbeke KRC Harelbeke
  KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde moved KRC Gent KRC Gent
  Royal Cappellen Royal Cappellen FC moved Bocholt VV Bocholt VV
  ASV Geel AS Verbroedering Geel moved KVK Tienen KVK Tienen
  Hoogstraten VV Hoogstraten VV moved KVV Vosselaar KVV Vosselaar
  KS Hasselt Koninklijke Sporting Hasselt moved Diegem Sport Diegem Sport
Matchday 21 Miersdorf/Zeut. Eintracht Miersdorf/Zeuthen 2:00 PM Oranienburger FC Eintracht Oranienburg
  Einheit Bernau TSG Einheit Bernau 2:00 PM TuS Sachsenhausen Sachsenhausen
  Werderaner FC Werderaner FC Viktoria 1920 2:00 PM Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf Petershagen-E.
  1.FC Frankfurt 1.FC Frankfurt (Oder) 2:00 PM SV Altlüdersdorf Altlüdersdorf
  Eintr. Teltow RSV Eintracht 1949 2:00 PM Union Klosterfelde U. Klosterfelde
Matchday 26 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 1:00 PM SV Schwaig SV Schwaig
  Jahn Forchheim SpVgg Jahn Forchheim 2:00 PM SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
  Quelle Fürth SG Quelle Fürth 2:00 PM SV Mitterteich SV Mitterteich
  FSV Erlangen-B. FSV Erlangen-Bruck 2:00 PM FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
  Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 3:00 PM TSV Kornburg TSV Kornburg
  FSV Stadeln FSV Stadeln 3:00 PM ASV Vach ASV Vach
  VfL Frohnlach VfL Frohnlach 2:00 PM FT Schweinfurt FT Schweinfurt
  Schwebenried DJK Schwebenried 3:00 PM SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
  FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 3:00 PM 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
  E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 12:00 PM SpVgg Landshut SpVgg Landshut
  1.FC Passau 1.FC Passau 1:00 PM FC Töging FC Töging
  Kirchheimer SC Kirchheimer SC 1:00 PM VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
  St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 1:00 PM TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
  SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 1:00 PM ASV Dachau ASV Dachau
  TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 2:00 PM TSV Kastl TSV Kastl
  TSV Grünwald TSV Grünwald 3:00 PM SV Erlbach SV Erlbach
Matchday 23 SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel 1:00 PM SVT Neumünster SVT Neumünster
  Phoenix Kisdorf SSC Phoenix Kisdorf 1:00 PM SV Eichede II SV Eichede II
  FC Dornbreite FC Dornbreite Lübeck 2:00 PM Breitenfelder SV Breitenfelde
Matchday 25 SG Hochwald SG Hochwald/Zerf 3:00 PM SV Morbach SV Morbach
  FSV Tarforst FSV Trier-Tarforst 4:30 PM SG Malberg/Rosenheim SG Malberg/R.
  TuS Mayen TuS Mayen 4:30 PM TuS Kirchberg TuS Kirchberg
  SG Schneifel SG Schneifel/Stadtkyll 5:00 PM VfB Wissen VfB Wissen
Semi-Finals FC Eilenburg FC Eilenburg moved 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
Matchday 17 BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig moved SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
Matchday 18 Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 moved BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
Matchday 20 SpVgg Geratal SpVgg Geratal moved 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
  Frankenhausen SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen moved FC Thüringen Weida Thüringen Weida
  1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg moved SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
  SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt moved SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
  Schott Jena SV Schott Jena moved TSV Gera Westvororte G. Westvororte
  BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera moved FC Wacker Teistungen Teistungen
  Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza moved SV Ehrenhain SV Ehrenhain
Matchday 24 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal 11:00 PM SV Spielberg SV Spielberg
  Fort. Kirchfeld FV Fortuna Kirchfeld 11:00 PM FC Olympia 1919 Kirrlach FC Kirrlach
  VfB Eppingen VfB Eppingen 11:00 PM SpVgg Durlach-Aue Durlach-Aue
Matchday 26 SC Willingen SC Willingen 2:15 PM SV Buchonia Flieden Buch. Flieden
  CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 2:30 PM SG Bad Soden SG Bad Soden
  Türkgücü KS Türkgücü Kassel 3:30 PM SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
Matchday 19 TSV Bützow TSV Bützow moved SV Pastow SV Pastow
Matchday 21 Offenburger FV Offenburger FV 1:30 PM FV Lörrach-Brombach FV Lörrach-Br.
  SV Weil SV Weil 2:30 PM SC Pfullendorf SC Pfullendorf
  FC Teningen FC Teningen 2:30 PM FC Denzlingen FC Denzlingen
  SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 2:30 PM SV Bühlertal SV Bühlertal
  SV Endingen SV Endingen 2:30 PM Kehler FV 07 Kehler FV
Semi-Finals FC Huchting FC Huchting moved Blumenthaler SV Blumenthaler SV
  SC Borgfeld SC Borgfeld moved FC Oberneuland FC Oberneuland
 
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt 1:00 PM FSV Martinroda FSV Martinroda
First Round Arsenal FC Arsenal Fútbol Club moved Club Atlético Huracán Las Heras CA Huracán LH
  Huracán Club Atlético Huracán moved Estudiantes de San Luis E. de San Luis
Matchday 23 Agropecuario Argentino Agropecuario moved Club Atlético Temperley CA Temperley
  Tigre Club Atlético Tigre moved Club Almagro Almagro
  CA Mitre Club Atlético Mitre moved Nueva Chicago Nueva Chicago
  Barracas C. Club Atlético Barracas Central moved CD Morón CD Morón
  Defensores Defensores de Belgrano moved Club Atlético San Martín (Tucumán) San Martín (T)
  CA Alvarado CA Alvarado moved Club Ferro Carril Oeste Ferro
  GyE Mendoza Gimnasia y Esgrima de Mendoza moved Club Deportivo Riestra CD Riestra
  Quilmes Quilmes Atlético Club moved Instituto AC Córdoba Instituto AC
  Belgrano Club Atlético Belgrano moved Club Atlético Atlanta Atlanta
  Chacarita Jrs Club Atlético Chacarita Juniors moved Club Atlético Sarmiento (Junin) CA Sarmiento
  Rafaela Atlético de Rafaela moved Deportivo Santamarina Dep. Santamarin
  San Martín Club Atlético San Martín (SJ) moved Club Atlético Platense Platense
  Brown Adrogue Brown de Adrogue moved Club Villa Dálmine Villa Dálmine
  All Boys CA All Boys Buenos Aires moved Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) Gimnasia (J)
Matchday 5 NY Red Bulls New York Red Bulls moved Orlando City SC Orlando City SC
Matchday 4 Fujieda MYFC Fujieda MYFC moved Gamba Osaka U23 G. Osaka U23
  a. cl. Numazu azul claro Numazu moved Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
  FC Tokyo U23 FC Tokyo U23 moved Nagano Parceiro Nagano Parceiro
  Kagoshima Utd. Kagoshima United moved Blaublitz Akita Blaublitz Akita
  C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 moved Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
Matchday 7 Albirex Niigata Albirex Niigata moved Mito HollyHock Mito HollyHock
  Tokushima Vort. Tokushima Vortis moved Montedio Yamagata Monte. Yamagata
  Ehime FC Ehime FC moved Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Matchday 3 Sony Sendai Sony Sendai moved Iwaki FC Iwaki FC
  FC Osaka FC Osaka moved Matsue City Matsue City
  Nara Club Nara Club moved ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
  Honda FC Honda FC moved Tegevajaro Miyazaki Teg. Miyazaki
Matchday 25 Central Coast Central Coast Mariners moved Newcastle United Jets Newcastle
  Brisbane Roar Brisbane Roar moved Sydney FC Sydney FC
Matchday 2 FK Slutsk FK Slutsk 0:1 Dynamo Brest Dynamo Brest
  Slavia Slavia Mozyr 2:1 BATE Borisov BATE Borisov
  FK Minsk FK Minsk 3:2 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
  Gorodeya FK Gorodeya 0:2 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
  Hwaseong FC Hwaseong FC moved Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power Gyeongju KHNP
  Busan Trans.Co. Busan Transportation Corp. moved Gyeongju Citizen Gyeongju Citi.
  Daejeon KoRail Daejeon Korea Railroad moved Cheonan City Cheonan City
  Cheongju FC Cheongju FC moved Yangju Citizen Yangju Citizen
  Gimpo Citizen Gimpo Citizen moved Mokpo City Mokpo City
  Pyeongtaek Pyeongtaek Citizen moved Chuncheon FC Chuncheon FC
  Gimhae FC Gimhae FC moved Gangneung City Gangneung City
  Changwon FC Changwon FC moved Jeonju Citizen Jeonju Citizen
  Pocheon Citizen Pocheon Citizen moved Yangpyeong FC Yangpyeong FC
  Goyang Citizen Goyang Citizen moved Ulsan Citizen Ulsan Citizen
  Namdong FC Namdong FC moved Seoul Nowon United Nowon Utd.
  Jinju Citizen Jinju Citizen moved Yeoju Citizen Yeoju Citizen
  Siheung City Siheung City moved Seoul Jungnang FC Seoul Jungnang
  Icheon Citizen Icheon Citizen moved Paju Citizen Paju Citizen
Matchday 23 NK Krka NK Krka moved NK Dekani NK Dekani
  Beltinci ND Beltinci moved NK Roltek Dob NK Dob
  NK Brezice 1919 NK Brezice 1919 moved Vitanest Bilje NK Bilje
  NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 moved NK Krsko NK Krsko
  FC Koper FC Koper moved NK Radomlje NK Radomlje
  ND Gorica ND Gorica moved NK Rogaska NK Rogaska
  NK Dravograd NK Dravograd moved NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
Matchday 4 LA Galaxy II Los Angeles Galaxy II moved Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
  Real Monarchs Real Monarchs SLC moved FC Tulsa Tulsa
  NY Red Bulls II New York Red Bulls II moved Indy Eleven Indy Eleven
  TB Rowdies Tampa Bay Rowdies moved Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
  Miami FC Miami FC moved Loudoun United FC Loudoun United
Matchday 1 Greenville Greenville Triumph SC moved Chattanooga Red Wolves SC Red Wolves
  Fort Lauderdale Fort Lauderdale CF moved Union Omaha Union Omaha
  Revolution II New England Revolution II moved Orlando City B Orlando B
  Richmond Kicker Richmond Kickers moved Forward Madison FC Forward Madison
Matchday 31 Forfar Athletic Forfar Athletic FC moved Falkirk FC Falkirk FC
  Peterhead FC Peterhead FC moved Montrose FC Montrose
  Raith Rovers Raith Rovers FC moved Airdrieonians FC Airdrieonians
  Stranraer Stranraer FC moved Dumbarton FC Dumbarton FC
  East Fife East Fife FC moved Clyde FC Clyde FC
Matchday 27 FC Lisse FC Lisse 1:30 PM VVOG Harderwijk VVOG
  Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 1:30 PM Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
  Odin '59 Odin '59 Heemskerk 1:30 PM VVSB Noordwijkerhout VVSB
  DVS '33 DVS '33 Ermelo 1:30 PM VV Ter Leede Ter Leede
  SteDoCo VV SteDoCo 1:30 PM BVV Barendrecht Barendrecht
  Ajax Amateurs Ajax Amateurs 1:30 PM Almere City FC U21 Almere City U21
  VV Goes VV Goes 1:30 PM Harkemase Boys Harkemase Boys
  ONS Sneek ONS Sneek 2:00 PM HSV Hoek Hoek
  EVV Echt EVV Echt 6:30 PM VV Gemert VV Gemert
Matchday 31 Edinburgh City Edinburgh City FC moved Cove Rangers FC Cove Rangers
  Elgin City Elgin City FC moved Queen's Park FC Queen's Park
  Stirling Stirling Albion FC moved Albion Rovers FC Albion Rovers
  Annan Athletic Annan Athletic FC moved Brechin City FC Brechin City
  Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC moved Stenhousemuir FC Stenhousemuir
Final Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC moved Raith Rovers FC Raith Rovers
Matchday 6 Shamrock U19 Shamrock Rovers U19 moved Wexford FC Wexford FC
Matchday 40 Accrington Accrington Stanley moved Coventry City Coventry
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers moved Milton Keynes Dons MK Dons
  Fleetwood Fleetwood Town moved Bolton Wanderers Bolton
  Southend United Southend United moved Sunderland AFC Sunderland
  Oxford United Oxford United moved Portsmouth FC Portsmouth
  Shrewsbury Shrewsbury Town moved Wycombe Wanderers Wycombe
  Lincoln City Lincoln City moved AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Bristol Rovers Bristol Rovers moved Rochdale AFC Rochdale
  Burton Albion Burton Albion moved Doncaster Rovers Doncaster
Matchday 41 Port Vale Port Vale FC moved Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Grimsby Town Grimsby Town moved Plymouth Argyle Plymouth
  Salford Salford City moved Newport County Newport County
  Colchester Utd. Colchester United moved Mansfield Town Mansfield Town
  Leyton Orient Leyton Orient moved Morecambe FC Morecambe FC
  Stevenage Stevenage FC moved Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  Crawley Town Crawley Town moved Cambridge United Cambridge Utd.
  Macclesfield Macclesfield Town moved Carlisle United Carlisle United
  Walsall Walsall FC moved Swindon Town Swindon Town
  Exeter City Exeter City moved Bradford City Bradford
  Northampt. Town Northampton Town moved Oldham Athletic Oldham Athletic
  Forest Green Forest Green Rovers moved Cheltenham Town Cheltenham
  Boreham Wood Boreham Wood FC moved Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
  Yeovil Town Yeovil Town moved Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
  Woking FC Woking FC moved Chesterfield FC Chesterfield FC
  Bromley Bromley FC moved Aldershot Town Aldershot Town
  Dover Athletic Dover Athletic moved Barnet FC Barnet
  Fylde AFC Fylde moved Hartlepool United Hartlepool Utd.
  Halifax Town FC Halifax Town moved Wrexham AFC Wrexham
  Sutton Utd Sutton United moved Eastleigh FC Eastleigh FC
  Maidenhead Utd. Maidenhead United moved Torquay United FC Torquay United
  Solihull Moors Solihull Moors moved Chorley FC Chorley FC
  Barrow Barrow AFC moved Stockport County Stockport
Matchday 13 Limavady United Limavady United moved Annagh United FC Annagh United
Matchday 16 Dollingstown FC Dollingstown FC moved Portstewart FC Portstewart FC
Matchday 4 Coquimbo Unido Coquimbo Unido moved Huachipato FC Huachipato FC
Matchday 32 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden moved FC Eindhoven FC Eindhoven
  TOP Oss TOP Oss moved Helmond Sport Helmond Sport
Matchday 31 Alloa Athletic Alloa Athletic FC moved Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
  Dundee FC Dundee FC moved Queen of the South FC Queen o. t. S.
  Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC moved Ayr United FC Ayr United
  Partick Thistle Partick Thistle FC moved Greenock Morton FC Morton
Matchday 21 Cherkashchyna OPFK Cherkashchyna 11:00 PM Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925
  Prykarpattya PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk 11:00 PM Chornomorets Odessa Chornomorets
  Girnyk-Sport Girnyk-Sport Gorishni Plavni 11:00 PM Balkany Zorya Balkany Zorya
  MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv 11:00 PM Rukh Lviv Rukh Lviv
  FK Minaj FK Minaj 11:00 PM Ingulets Petrove Ingulets
  Avangard K. Avangard Kramatorsk 11:00 PM Kremin Kremenchuk Kremin
  MFK Metalurg MFK Metalurg Zaporizhya 11:00 PM Agrobiznes Volochysk Agrobiznes V.
  Volyn Lutsk Volyn Lutsk 11:00 PM Obolon-Brovar Kyiv Obolon-Brovar
  Budejovice U19 SK Dynamo Ceske Budejovice U19 10:00 AM FC Viktoria Plzen U19 Vikt. Plzen U19
  Ostrava U19 FC Banik Ostrava U19 10:00 AM FK Pardubice U19 Pardubice U19
  Hr. Králové U19 FC Hradec Králové U19 10:00 AM FK Meteor Praha U19 FK Meteor U19
  Olomouc U19 SK Sigma Olomouc U19 12:00 PM FK Mlada Boleslav U19 M. Boleslav U19
  Slovacko U19 1.FC Slovacko U19 12:00 PM AC Sparta Prag U19 Sparta Prag U19
Matchday 9 Atlantis FC U19 Atlantis FC U19 11:45 AM Mikkelin Palloilijat U19 MP U19
  KuPS U19 Kuopion Palloseura U19 12:30 PM Malmin Palloseura U19 MPS U19
  FC Inter U19 FC Inter Turku U19 1:15 PM Kaarinan Pojat U19 Kaarinan U19
  HJK U19 HJK Helsinki U19 1:45 PM Vantaan Jalkapalloseura U19 Vantaan U19
  Reipas U19 FC Reipas Lahti U19 2:00 PM IF Gnistan U19 IF Gnistan U19
  HJS U19 Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 3:00 PM Ilves Tampere U19 Ilves U19
  Käpylän U19 Käpylän Pallo U19 3:15 PM Pallokerho-35 U19 PK-35 U19
  FC Honka U19 FC Honka U19 4:10 PM Turun Palloseura U19 TPS U19
  FC Haka U19 FC Haka U19 5:00 PM SJK Seinäjoki U19 SJK U19
  Jazz U19 FC Jazz U19 5:30 PM FC Espoo U19 FC Espoo U19
Matchday 25 Odra Opole Odra Opole moved Warta Poznan Warta Poznan
  Radomiak Radomiak Radom moved Chrobry Glogow Chrobry Glogow
  P. Niepolomice Puszcza Niepolomice moved Wigry Suwalki Wigry Suwalki
  GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie moved Sandecja Nowy Sacz Sandecja
  Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn moved Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
  Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza moved Olimpia Grudziadz Olimpia Grudz.
Matchday 22 Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki moved Sokol Aleksandrow Lodzki Aleksandrow L.
  RKS Radomsko RKS Radomsko moved Olimpia Zambrow O. Zambrow
  Unia Skierniewice Unia Skierniewice moved Legia Warsaw II Legia II
  Sokol Ostroda Sokol Ostroda moved Pogon Grodzisk Mazowiecki Pogon Grodzisk
  Ursus Warszawa Ursus Warszawa moved Huragan Morag Huragan Morag
  C. Elblag Concordia Elblag moved Znicz Biala Piska Znicz Biala P.
  Pol. Warsaw Polonia Warsaw moved Lechia Tomaszow Mazowiecki Lechia Tomaszow
  Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz moved Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch W.M.
  Bron Radom Bron Radom moved KS Wasilków KS Wasilków
Matchday 21 Jarota Jarocin Jarota Jarocin moved KP Starogard Gdanski KP Starogard
  Polonia Sroda Polonia Sroda Wielkopolska moved Swit Szczecin Swit Szczecin
  Kotwica Kotwica Kolobrzeg moved Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
  Radunia Stezyca Radunia Stezyca moved Unia Janikowo Unia Janikowo
  Grom N.S. Grom Nowy Staw moved Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
  Sokol Kleczew Sokol Kleczew moved Chemik Police Chemik Police
  Nielba Nielba Wagrowiec moved Górnik Konin Górnik Konin
  KKS Kalisz KKS 1925 Kalisz moved Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
  Pogon II Pogon Szczecin II moved Baltyk Koszalin B. Koszalin
Matchday 22 Wisla Pulawy Wisla Pulawy moved Korona Kielce II Korona Kielce II
  Wólczanka Wólczanka Wólka Pelkinska moved Stal Krasnik Stal Krasnik
  Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa moved Hutnik Krakow Hutnik Krakow
  Avia Swidnik Avia Swidnik moved Orleta Radzyn Podlaski Orleta R.P.
  Jutrzenka Jutrzenka Giebultow moved Wisloka Debica Wisloka Debica
  NKP Podhale Podhale Nowy Targ moved Motor Lublin Motor Lublin
  Wisla Sand. Wisla Sandomierz moved KSZO Ostrowiec Swietokrzyski KSZO Ostrowiec
  Chelmianka Chelmianka Chelm moved Siarka Tarnobrzeg Siarka T.
  Podlasie B.P. Podlasie Biala Podlaska moved Hetman Zamosc Hetman Zamosc
Matchday 14 Stoke U18 Stoke City U18 moved Blackburn Rovers U18 Blackburn U18
Matchday 25 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow moved Olimpia Elblag Olimpia Elblag
  Gornik Polk. Gornik Polkowice moved Lech Poznan II Lech Poznan II
  Pogon Siedlce Pogon Siedlce moved Bytovia Bytow Bytovia Bytow
  Stalowa Wola Stal Stalowa Wola moved Skra Czestochowa Skra Czesto.
  Elana Torun Elana Torun moved Garbarnia Krakow Garbarnia
  GKS Katowice GKS Katowice moved Stal Rzeszow Stal Rzeszow
  Widzew Lodz Widzew Lodz moved Legionovia Legionowo Legionovia
Matchday 31 UD Ibiza UD Ibiza 4:30 PM Real Madrid Castilla RM Castilla
Matchday 20 Gurten Union Gurten 2:00 PM Wolfsberger AC II Wolfsberg II
  St. Anna/Aigen USV St. Anna/Aigen 6:00 PM TuS Bad Gleichenberg Bad Gleichenb.
Matchday 26 VfB Eichstätt VfB Eichstätt moved 1.FC Nuremberg II Nuremberg II
  Aubstadt TSV Aubstadt moved FV Illertissen FV Illertissen
  SV Schalding SV Schalding-Heining moved TSV 1860 Rosenheim 1860 Rosenheim
  Gr. Fürth II SpVgg Greuther Fürth II moved FC Augsburg II FC Augsburg II
  TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech moved FC Memmingen FC Memmingen
  W. Burghausen SV Wacker Burghausen moved TSV Buchbach TSV Buchbach
  Schweinfurt 05 1.FC Schweinfurt 05 moved VfR Garching VfR Garching
  FC 08 Homburg FC 08 Homburg moved TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
  SC Freiburg II SC Freiburg II moved TSG Balingen TSG Balingen
  Bahlinger SC Bahlinger SC moved TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
 
VfR Aalen VfR Aalen 1:00 PM FSV Frankfurt FSV Frankfurt
  Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau moved 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
  FC Gießen FC Gießen moved 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
  SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 moved FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
Matchday 31 F. Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 1:00 PM SV Rödinghausen SV Rödinghausen
  B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 1:00 PM SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
 
Alem. Aachen Alemannia Aachen 1:00 PM Bonner SC Bonner SC
  TuS Haltern TuS Haltern 1:00 PM SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
  VfB Homberg VfB Homberg 1:00 PM Rot-Weiß Oberhausen RW Oberhausen
Matchday 22 FC Sion U21 FC Sion U21 moved FC Black Stars Basel FC Black Stars
  FC Basel U21 FC Basel 1893 U21 moved FC Münsingen FC Münsingen
  SC Cham SC Cham moved Etoile Carouge FC Etoile Carouge
  FC Köniz FC Köniz moved FC Zürich U21 FC Zürich U21
  SC Brühl SG SC Brühl SG moved FC Bavois FC Bavois
  Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais moved FC Breitenrain FC Breitenrain
  AC Bellinzona AC Bellinzona moved FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
  Yverdon-Sport Yverdon-Sport FC moved SC YF Juventus Zürich SC YF Juventus
Matchday 3 Dornbirner SV Dornbirner SV 11:00 PM SV Wörgl SV Wörgl
  SAK 1914 Salzburger AK 1914 3:00 PM SC Schwaz Schwaz
  Hohenems VfB Hohenems 3:00 PM FC Pinzgau Saalfelden Saalfelden
Matchday 2 Wolfurt FC Wolfurt moved Rot-Weiß Rankweil Rankweil
  Lauterach FC Lauterach moved SC Austria Lustenau II A. Lustenau II
  Altach Juniors SC Rheindorf Altach Juniors moved SC Röthis Röthis
  Langenegg FC Langenegg moved Schwarz-Weiß Bregenz Bregenz
  Seekirchen SV Seekirchen 11:00 PM SV Austria Salzburg A. Salzburg
  Bischofshofen SK Bischofshofen 11:00 PM SV Kuchl Kuchl
  Wals-Grünau SV Wals-Grünau 11:00 PM TSV St. Johann St. Johann
  Grödig SV Grödig 11:00 PM USK Anif USK Anif
Matchday 19 Team Vaud U21 Team Vaud U21 moved US Terre Sainte US Terre Sainte
  Chaux-de-Fonds FC La Chaux-de-Fonds moved BSC Young Boys U21 BSC YB U21
  Martigny-Sports FC Martigny-Sports moved FC Echallens Région FC Echallens
  Azzurri LS FC Azzurri LS 90 moved CS Chênois CS Chênois
  Meyrin FC Meyrin FC moved Olympique de Genève FC Olymp. Genève
  Lancy FC Lancy FC moved FC Bulle FC Bulle
  Vevey United FC Vevey United moved FC Naters Oberwallis FC Naters
Matchday 20 Vanlöse IF Vanlöse IF 12:00 PM FC Helsingör FC Helsingör
  Vejgaard B Vejgaard B 12:00 PM VSK Aarhus VSK Aarhus
  Hellerup IK Hellerup IK 12:00 PM Holbaek B&I Holbaek B&I
  Middelfart Middelfart Boldklub 1:00 PM FC Sydvest 05 FC Sydvest
  Hilleröd F Hilleröd Fodbold 1:00 PM Skovshoved IF Skovshoved
  Dalum IF Dalum IF 1:00 PM Akademisk Boldklub Akademisk BK
  Aarhus Fremad Aarhus Fremad 1:00 PM Jammerbugt FC Jammerbugt FC
  BK Frem BK Frem 1:00 PM Avarta Avarta
  B93 Boldklubben af 1893 2:00 PM Brönshöj Boldklub Brönshöj BK
Matchday 19 FC Wohlen FC Wohlen moved FC Schötz FC Schötz
  FC Baden FC Baden moved SC Goldau SC Goldau
  Luzern U21 FC Luzern U21 moved FC Solothurn FC Solothurn
  Zug 94 Zug 94 moved FC Biel-Bienne FC Biel-Bienne
  FC Linth 04 FC Linth 04 moved FC Paradiso FC Paradiso
  FC Gossau FC Gossau moved FC Tuggen FC Tuggen
  Winterthur U21 FC Winterthur U21 moved FC Red Star Zürich Red Star ZH
  SV Höngg SV Höngg moved FC Thalwil FC Thalwil
  St. Gallen U21 FC St. Gallen 1879 U21 moved FC Dietikon FC Dietikon
Matchday 9 Viktoria Kahl Viktoria Kahl moved ASV Cham ASV Cham
Matchday 26 1.FC Sand 1.FC Sand 1:00 PM FC Eintracht Bamberg Eintr. Bamberg
  SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach 1:00 PM DJK Ammerthal Ammerthal
  DJK Gebenbach DJK Gebenbach 1:00 PM ATSV Erlangen ATSV Erlangen
  TSV Abtswind TSV Abtswind 2:30 PM Würzburger FV Würzburger FV
  Ingolstadt II FC Ingolstadt 04 II 12:00 PM Schwaben Augsburg Schwaben Augsb.
  FC Pipinsried FC Pipinsried 1:00 PM SV Pullach SV Pullach
  1865 Dachau TSV 1865 Dachau 1:00 PM TSV Kottern-St. Mang TSV Kottern
  TSV Landsberg TSV Landsberg 1:00 PM FC Ismaning FC Ismaning
  SV Donaustauf SV Donaustauf 2:00 PM TSV 1880 Wasserburg TSV Wasserburg
  Türk. Augsburg Türkspor Augsburg 2:00 PM SV Kirchanschöring Kirchansch.
Matchday 24 TuS Koblenz TuS Koblenz 2:00 PM Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
  FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach 2:00 PM SV Röchling Völklingen SV Röchling
  FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen 2:00 PM FV Dudenhofen FV Dudenhofen
  FC Karbach FC Karbach 2:00 PM SV 07 Elversberg II Elversberg II
  Mechtersheim TuS Mechtersheim 2:00 PM Arminia Ludwigshafen A. Ludwigshafen
  K'lautern II 1.FC Kaiserslautern II 2:00 PM SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
  FV Engers 07 FV Engers 07 2:00 PM TSV Schott Mainz Schott Mainz
  Hassia Bingen Hassia Bingen 2:00 PM VfR Wormatia Worms Wormatia Worms
  Pfeddersheim TSG Pfeddersheim 2:00 PM SV Gonsenheim SV Gonsenheim
  Phönix Lübeck 1.FC Phönix Lübeck 1:00 PM TSV Bordesholm TSV Bordesholm
  Husumer SV Husumer SV 1:00 PM Eutin 08 Eutin 08
  PSV Neumünster PSV Union Neumünster 1:00 PM SC Weiche Flensburg 08 II SC Weiche 08 II
  TSB Flensburg TSB Flensburg 1:00 PM SV Todesfelde SV Todesfelde
  TSV Kropp TSV Kropp 1:00 PM SV Frisia 03 Risum-Lindholm SV Frisia 03
  VfB Lübeck II VfB Lübeck II 1:00 PM Inter Türkspor Kiel Türkspor Kiel
  Oldenburger SV Oldenburger SV 2:00 PM Eckernförder SV Eckernförder SV
Matchday 21 Liptovsky Mik. Tatran Liptovsky Mikulas 2:00 PM MFK Skalica MFK Skalica
  Dubnica FK Dubnica nad Vahom 2:00 PM Slovan Bratislava B Slovan B
  Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica 2:00 PM FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
  Bardejov NFL Partizan Bardejov 2:00 PM FC STK 1914 Samorin STK Samorin
  Komarno KFC Komarno 2:00 PM FK Poprad FK Poprad
  Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov 3:00 PM MFK Ruzomberok B Ruzomberok B
  FC Petrzalka FC Petrzalka 3:00 PM MSK Puchov Puchov
Matchday 1 ADO U19 ADO Den Haag U19 moved Vitesse Arnhem U19 Vitesse U19
Matchday 20 Union Mauer Union Mauer 2:00 PM SK Slovan HAC Slovan HAC
  SR Donaufeld SR Donaufeld 2:00 PM FV Austria XIII Austria XIII
  ASV 13 ASV 13 2:00 PM ASK Elektra ASK Elektra
  FC Stadlau FC Stadlau 3:00 PM SC Mannswörth Mannswörth
Matchday 15 U. Berlin U19 1.FC Union Berlin U19 moved Niendorfer TSV U19 Niendorf U19
Matchday 19 Spratzern ASV Spratzern 2:30 PM SV Gaflenz Gaflenz
  SC Ortmann SC Ortmann 4:00 PM SV Waidhofen/Thaya Waidhofen/T.
  Mannersdorf ASK Mannersdorf 5:00 PM SC Union Ardagger Ardagger
  Langenrohr SV Langenrohr 6:30 PM ASK Kottingbrunn Kottingbrunn
  FC Lustenau FC Lustenau moved SV Lochau SV Lochau
  Andelsbuch FC Andelsbuch moved VfB Bezau Bezau
  Alberschwende FC Alberschwende moved SC Fussach Fussach
  Schruns FC Schruns moved SV Ludesch Ludesch
Matchday 16 Straßwalchen SV Straßwalchen 1:00 PM SK Adnet Adnet
  Altenmarkt UFC Altenmarkt 1:30 PM FC Bergheim Bergheim
  Golling SC Golling 2:00 PM USC Eugendorf Eugendorf
  Zell am See FC Zell am See 2:00 PM TSV Neumarkt Neumarkt
  Thalgau UFV Thalgau 2:00 PM TSU Bramberg Bramberg
  Bürmoos SV Bürmoos 3:00 PM SV Hallwang 1968 Hallwang
  Puch FC Puch 4:00 PM ÖTSU Hallein ÖTSU Hallein
  Urania Genève Urania Genève Sport moved FC Renens FC Renens
  Italien GE CS Italien GE moved Signal FC Bernex-Confignon Signal FC
  Veyrier Sports FC Veyrier Sports moved FC Monthey FC Monthey
  FC Collex-Bossy FC Collex-Bossy moved FC Forward-Morges FC Forward
  FC Sierre FC Sierre moved Servette FC U21 Servette U21
  FC Saint-Prex FC Amical Saint-Prex moved FC Forward-Morges FC Forward
  Thun U21 FC Thun U21 moved FC La Tour/Le Pâquier FC La Tour
  SC Düdingen SC Düdingen moved Le Locle Sports Le Locle Sports
  FC Colombier FC Colombier moved Neuchâtel Xamax FCS U21 Xamax FCS U21
  FC Fribourg FC Fribourg moved FC Echichens FC Echichens
  BSC Old Boys BSC Old Boys moved SC Binningen SC Binningen
  FC Spiez FC Spiez moved SC Dornach SC Dornach
  FC Courgenay FC Courgenay moved FC Lerchenfeld FC Lerchenfeld
  FC Konolfingen FC Konolfingen moved FC Cornol - La Baroche FC Cornol
  FC Bubendorf FC Bubendorf moved FC Tavannes/Tramelan FC Tavannes
  FC Liestal FC Liestal moved FC Allschwil FC Allschwil
Matchday 18 FC Mendrisio FC Mendrisio moved FC Hergiswil FC Hergiswil
  FC Ibach FC Ibach moved FC Perlen-Buchrain Perlen-Buchr.
  FC Willisau FC Willisau moved FC Sarnen FC Sarnen
  FC Emmenbrücke FC Emmenbrücke moved AC Taverne AC Taverne
  FC Rotkreuz FC Rotkreuz moved FC Gambarogno-Contone FC Gambarogno
Matchday 16 FC Freienbach FC Freienbach moved FC Grenchen 15 FC Grenchen
  SC Schöftland SC Schöftland moved FC Lachen/Altendorf FC Lachen
  NK Pajde NK Pajde Möhlin moved FC Einsiedeln FC Einsiedeln
  FC Weesen FC Weesen moved FC Wil 1900 U20 FC Wil U20
  FC Amriswil FC Amriswil moved FC Rüti FC Rüti
  FC Uzwil FC Uzwil moved Chur 97 Chur 97
  FC Bazenheid FC Bazenheid moved AS Calcio Kreuzlingen AS Calcio
  FC Lugano U21 FC Lugano U21 moved FC Seuzach FC Seuzach
  FC Bassersdorf FC Bassersdorf moved FC United Zürich United Zürich
Matchday 3 Vorarlberg U16 AKA Vorarlberg U16 moved AKA Red Bull Salzburg U16 AKA Salzb. U16
Matchday 15 Winterthur U18 Team Winterthur/Schaffhausen U18 moved FC Rapperswil-Jona/GC U17 Rappi/GC U17
  FC Thun U18 FC Thun U18 moved Team FC Luzern-SC Kriens U17 Luzern U17
  St. Gallen U17 FCO St. Gallen/Wil U17 moved FC Vaduz U18 FC Vaduz U18
  Team Vaud U17 Team Vaud U17 moved Team Südostschweiz U18 Südostschweiz
  BSC YB U17 BSC Young Boys U17 moved FC Basel 1893 U17 FC Basel U17
  Concordia U17 FC Concordia BS/FC Solothurn U17 moved Team AFF/FFV Fribourg U17 AFF/FFV U17
Matchday 18 FC Zürich U18 FC Zürich U18 moved Team Aargau U18 Aargau U18
  FC Basel U18 FC Basel 1893 U18 moved Grasshopper Club Zürich U18 GC Zürich U18
  FC Sion U18 FC Sion U18 moved Team BEJUNE U18 Team BEJUNE U18
  Team Vaud U18 Team Vaud U18 moved Team Ticino U18 Team Ticino U18
  St. Gallen U18 FCO St. Gallen/Wil U18 moved BSC Young Boys U18 BSC YB U18
  Servette U18 Servette FC U18 moved Team FC Luzern-SC Kriens U18 Luzern U18
Matchday 20 Wisla U19 Wisla Cracow U19 moved Hutnik Cracow U19 Hutnik U19
  Pogon U19 Pogon Szczecin U19 moved Gornik Zabrze U19 Gornik U19
  Slask U19 Slask Wroclaw U19 moved UKS SMS Lodz U19 UKS SMS U19
  Jagiellonia U19 Jagiellonia Bialystok U19 moved Zaglebie Lubin U19 Lubin U19
  Legia U19 Legia Warsaw U19 moved Korona Kielce U19 Korona U19
Group A Brazil Brazil moved Bolivia Bolivia
Group B El Salvador U23 El Salvador U23 moved Haiti U23 Haiti U23
  Honduras U23 Honduras U23 2:30 AM Canada U23 Canada U23
  Uganda Uganda 1:00 PM South Sudan South Sudan
Group D DR Congo Democratic Republic of the Congo 7:00 PM Angola Angola
group I Senegal Senegal 7:00 PM Guinea-Bissau Guinea-Bissau
group K Niger Niger 4:00 PM Ethiopia Ethiopia
Matchday 20 FAC II Floridsdorfer AC II 1:00 PM SC Columbia Floridsdorf Columbia
  Hellas Kagran Hellas Kagran 1:00 PM SC Red Star Penzing Red Star
  A11 - R.Oberlaa FC Austria 11 - Rapid Oberlaa 2:00 PM FV Wien Floridsdorf Wien Floridsd.
  1980 Wien FC 1980 Wien 2:00 PM SC Ostbahn XI Ostbahn XI
  Helfort SV Dinamo Helfort 15 Young Stars 4:15 PM 1. Simmeringer SC Simmering
Matchday 15 Gloggnitz SV Gloggnitz 2:30 PM 1.FC Bisamberg Bisamberg
  Bad Vöslau ASK Bad Vöslau 2:30 PM SC Wolkersdorf Wolkersdorf
  Korneuburg SC Korneuburg 3:30 PM ASK Eggendorf Eggendorf
  Vösendorf ASV Vösendorf 4:00 PM SV Sierndorf Sierndorf
Matchday 14 Vejle BK U19 Vejle Boldklub U19 11:30 AM Silkeborg IF U19 Silkeborg U19
Matchday 19 Naesby BK U19 Naesby Boldklub U19 11:00 AM Viborg FF U19 Viborg FF U19
  AC Horsens U19 AC Horsens U19 12:00 PM Roskilde B.1906 U19 Roskilde U19
  Hobro IK U19 Hobro IK U19 12:00 PM FC Helsingör U19 Helsingör U19
  Akademisk U19 Akademisk Boldklub U19 1:15 PM HB Köge U19 HB Köge U19
  Kolding IF U19 Kolding IF U19 2:15 PM Hellerup IK U19 Hellerup IK U19
  Holbaek B&I U19 Holbaek B&I U19 2:30 PM Naestved Boldklub U19 Naestved BK U19
Matchday 16 Pfarrwerfen SC Pfarrwerfen 11:00 PM USK St. Michael St. Michael
  Anthering SV Anthering 11:00 PM USV Plainfeld Plainfeld
  Mühlbach/Pzg. SC Mühlbach/Pzg. 11:00 PM USC Piesendorf Piesendorf
  Tamsweg SC Tamsweg 11:00 PM SK Strobl Strobl
  Berndorf USV 1960 Berndorf 11:00 PM Union Henndorf Henndorf
  Grödig II SV Grödig II 11:00 PM SC Bad Hofgastein Bad Hofgastein
  Schwarzach SV Schwarzach 11:00 PM UFC Siezenheim Siezenheim
Matchday 27 HHC Hardenberg HHC Hardenberg 2:30 PM FC Volendam U21 Volendam U21
  Katwijk VV Katwijk 2:30 PM Kozakken Boys Kozakken Boys
  Rijnsburgse B. Rijnsburgse Boys 2:30 PM VV IJsselmeervogels IJsselm.vogels
  ASWH ASWH Ambacht 2:30 PM Koninklijke HFC Haarlem Koninklijke HFC
  Spakenburg SV Spakenburg 2:30 PM SVV Scheveningen Scheveningen
  GVVV GVVV Veenendaal 2:30 PM Sparta Rotterdam U21 Sparta U21
  SV TEC SV TEC Tiel 5:00 PM Excelsior Maassluis Excelsior M
  De Treffers De Treffers 5:00 PM VV Noordwijk Noordwijk
group A1 Ukraine U17 Ukraine U17 12:00 PM Belarus U17 Belarus U17
  Greece U17 Greece U17 3:00 PM Turkey U17 Turkey U17
group A2 Italy U17 Italy U17 1:00 PM Wales U17 Wales U17
  Poland U17 Poland U17 1:00 PM Montenegro U17 Montenegro U17
group A3 Spain U17 Spain U17 11:00 AM Switzerland U17 Switzerland U17
group A4 Slovakia U17 Slovakia U17 12:00 PM Czech Republic U17 Czech Rep. U17
  Ireland U17 Republic of Ireland U17 12:00 PM Scotland U17 Scotland U17
group A5 Netherlands U17 Netherlands U17 12:00 PM Portugal U17 Portugal U17
  Austria U17 Austria U17 5:00 PM Germany U17 Germany U17
group A6 Belgium U17 Belgium U17 moved Georgia U17 Georgia U17
  England U17 England U17 2:30 PM Romania U17 Romania U17
group A7 Finland U17 Finland U17 9:00 AM Serbia U17 Serbia U17
  Denmark U17 Denmark U17 3:00 PM Russia U17 Russia U17
group A8 France U17 France U17 1:30 PM Sweden U17 Sweden U17
  Norway U17 Norway U17 4:00 PM Hungary U17 Hungary U17
group A1 Wales U19 Wales U19 1:00 PM Serbia U19 Serbia U19
  Austria U19 Austria U19 1:00 PM Germany U19 Germany U19
group A2 Belgium U19 Belgium U19 1:00 PM North Macedonia U19 Macedonia U19
  Spain U19 Spain U19 5:00 PM Bulgaria U19 Bulgaria U19
group A3 Scotland U19 Scotland U19 11:00 PM Russia U19 Russia U19
  Georgia U19 Georgia U19 5:00 PM France U19 France U19
group A4 Ukraine U19 Ukraine U19 1:00 PM Latvia U19 Latvia U19
  England U19 England U19 5:00 PM Denmark U19 Denmark U19
group A5 Norway U19 Norway U19 11:00 AM Slovenia U19 Slovenia U19
  Italy U19 Italy U19 2:00 PM Iceland U19 Iceland U19
group A6 Turkey U19 Turkey U19 11:00 AM Slovakia U19 Slovakia U19
  Portugal U19 Portugal U19 2:00 PM Croatia U19 Croatia U19
group A7 Czech Rep U19 Czech Republic U19 12:00 PM Finland U19 Finland U19
  Netherlands U19 Netherlands U19 3:00 PM Switzerland U19 Switzerland U19
Group 7 Gibraltar U21 Gibraltar U21 moved Norway U21 Norway U21
El Salvador El Salvador 1:00 AM Panama Panama
Matchday 20 VV Duno VV Duno Doorwerth moved VV Zwaluwen Vlaardingen Zwaluwen

Select date

Player birthdays

Coach birthdays

Transfers

  • Timur Rudoselskiy
    Age: 25 Years  Kazakhstan
    Position: Centre-Back
    Market value: 200 K €
    Fee: Free transfer
    Okzhetpes Kokshetau
     
    FK Smolevichi
  • Judelín Aveska
    Age: 32 Years  Haiti
    Position: Centre-Back
    Market value: 150 K €
    Fee: Free transfer
    CD Santiago Morning
     
    Hang Yuen
  • Atsushi Shimono
    Age: 31 Years  Japan
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 25 K €
    Fee: Free transfer
    JPV Marikina FC
     
    Hang Yuen
  • Bruno Carvalho
    Age: 22 Years  Cape Verde
    Position: Central Midfield
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    SG Sacavenense
     
    UD Santarém
  • Godard Kabali Fataki
    Age: 22 Years  Sweden
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Syrianska FC
     
    IFK Haninge
  • Arseni Bondarenko
    Age: 24 Years  Belarus
    Position: Centre-Back
    Market value: 200 K €
    Fee: Loan
    Torpedo-BelAZ Zhodino
     
    FK Smolevichi
  • Jean-Morel Poé
    Age: 23 Years  Cote d'Ivoire
    Position: Left Winger
    Market value: 150 K €
    Fee: Loan
    Torpedo-BelAZ Zhodino
     
    FK Smolevichi
  • Mohammad Gedo Al Sayed
    Age: 33 Years  Qatar
    Position: Mittelfeld
    Market value: 75 K €
    Fee: ?
    Al Khor Sports Club
     
    Delete player
  • Adel Al-Ahmad
    Age: 23 Years  Qatar
    Position: Central Midfield
    Market value: 25 K €
    Fee: ?
    Al Khor Sports Club
     
    Delete player
  • Sayed Issa Issa
    Age: 22 Years  Qatar
    Position: Sturm
    Market value: 25 K €
    Fee: ?
    Al Khor Sports Club
     
    Delete player
  • Salah Al-Yahri
    Age: 24 Years  Qatar
    Position: Left-Back
    Market value: 25 K €
    Fee: ?
    Al Ahli Sports Club
     
    Delete player
  • Side Al Doukali
    Age: 26 Years  Qatar
    Position: Central Midfield
    Market value: 25 K €
    Fee: ?
    Al Wakrah Sports Club
     
    Delete player
  • Andrey Gorbunov
    Age: 36 Years  Belarus
    Position: Goalkeeper
    Market value: 50 K €
    Fee: -
    Torpedo-BelAZ Zhodino
     
    Without Club
  • Adel Badr Moussa
    Age: 23 Years  Qatar
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 50 K €
    Fee: -
    Al Khor Sports Club
     
    Delete player