For using this site, please activate JavaScript.

Matches Feb 22, 2020

Matchday 23 Meiendorfer SV Meiendorfer SV 1:00 PM SC Victoria Hamburg SC Victoria
 
Werder Bremen SV Werder Bremen 2:30 PM Borussia Dortmund Bor. Dortmund
 
Hertha BSC Hertha BSC 2:30 PM 1. FC Köln 1. FC Köln
 
SC Freiburg SC Freiburg 2:30 PM Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
 
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 2:30 PM TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
 
FC Schalke 04 FC Schalke 04 5:30 PM RB Leipzig RB Leipzig
 
Hamburger SV Hamburger SV 12:00 PM FC St. Pauli FC St. Pauli
 
Holstein Kiel Holstein Kiel 12:00 PM 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
 
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 12:00 PM VfL Bochum VfL Bochum
 
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 12:00 PM SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 25
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 1:00 PM SV Meppen SV Meppen
 
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 1:00 PM FSV Zwickau FSV Zwickau
 
MSV Duisburg MSV Duisburg 1:00 PM SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
 
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 1:00 PM Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
 
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 1:00 PM Preußen Münster Preußen Münster
 
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 1:00 PM FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Matchday 27
Chelsea Chelsea FC 12:30 PM Tottenham Hotspur Spurs
  Sheffield Utd. Sheffield United 3:00 PM Brighton & Hove Albion Brighton
 
Crystal Palace Crystal Palace 3:00 PM Newcastle United Newcastle
 
Southampton Southampton FC 3:00 PM Aston Villa Aston Villa
 
Burnley Burnley FC 3:00 PM AFC Bournemouth Bournemouth
 
Leicester Leicester City 5:30 PM Manchester City Man City
Matchday 25 Celta de Vigo Celta de Vigo 12:00 PM CD Leganés CD Leganés
 
FC Barcelona FC Barcelona 3:00 PM SD Eibar SD Eibar
  Real Sociedad Real Sociedad 5:30 PM Valencia CF Valencia
  Levante Levante UD 8:00 PM Real Madrid Real Madrid
  Bologna Bologna FC 1909 2:00 PM Udinese Calcio Udinese Calcio
  SPAL SPAL 5:00 PM Juventus FC Juventus
  Fiorentina ACF Fiorentina 7:45 PM AC Milan AC Milan
Matchday 26 Marseille Olympique Marseille 4:30 PM FC Nantes FC Nantes
  R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 7:00 PM SC Amiens SC Amiens
  SCO Angers SCO Angers 7:00 PM HSC Montpellier Montpellier
  LOSC Lille LOSC Lille 7:00 PM FC Toulouse Toulouse
  Dijon FCO Dijon 7:00 PM AS Monaco Monaco
Matchday 20
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 4:00 PM SK Sturm Graz Sturm Graz
 
SV Mattersburg SV Mattersburg 4:00 PM SC Rheindorf Altach SCR Altach
 
WSG Tirol WSG Tirol 4:00 PM Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Matchday 26 FC Voluntari FC Voluntari 12:30 PM FC Hermannstadt FC Hermannstadt
  FCSB FCSB 6:00 PM AFC Chindia Targoviste Chindia
Matchday 23
FC Thun FC Thun 6:00 PM FC Luzern FC Luzern
 
FC Zürich FC Zürich 6:00 PM Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
Matchday 24 FC Emmen FC Emmen 5:30 PM Willem II Tilburg Willem II
  Heerenveen SC Heerenveen 6:45 PM ADO Den Haag ADO Den Haag
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 6:45 PM Fortuna Sittard Fortuna Sittard
  FC Groningen FC Groningen 7:45 PM VVV-Venlo VVV-Venlo
Matchday 23 Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 11:30 AM Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
  Altinordu U19 Altinordu FK U19 11:30 AM MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
  Besiktas U19 Besiktas JK U19 11:30 AM Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
  Boluspor U19 Boluspor U19 11:30 AM Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
  Kayserispor U19 Kayserispor U19 11:30 AM Konyaspor U19 Konyaspor U19
  Göztepe U19 Göztepe U19 11:30 AM Bursaspor U19 Bursaspor U19
  Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 11:30 AM Osmanlispor FK U19 Osmanlispor U19
  Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 11:30 AM Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
 
Kayserispor Kayserispor 11:00 AM Konyaspor Konyaspor
  Göztepe Göztepe 2:00 PM Gaziantep FK Gaziantep FK
 
Besiktas Besiktas JK 5:00 PM Trabzonspor Trabzonspor
Matchday 28 Aberdeen FC Aberdeen FC 3:00 PM Ross County FC Ross County
  Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 3:00 PM Motherwell FC Motherwell FC
  Hibernian FC Hibernian FC 3:00 PM Livingston FC Livingston FC
Matchday 19 FK Mariupol FK Mariupol 11:00 PM Zorya Luhansk Zorya Luhansk
  FK Oleksandria FK Oleksandria 11:00 PM Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
  Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 11:00 PM Desna Chernihiv Desna
  Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 3:00 PM Vorskla Poltava Vorskla
Matchday 25 Asteras Tripoli Asteras Tripolis 5:30 PM Panathinaikos Athens Panathinaikos
  PAS Lamia PAS Lamia 1964 6:00 PM Aris Thessaloniki Aris Saloniki
Matchday 23 UR Namur FLV Union Namur Fosses-la-Ville 7:00 PM RRC Stockay-Warfusée Stockay
  RE Durbuy Royale Entente Durbuy 7:00 PM RFC Meux RFC Meux
  CS Onhaye CS Onhaye 7:00 PM Royal Francs Borains Francs Borains
Matchday 27 Standard Liège Standard Liège 5:00 PM Royal Antwerp FC Royal Antwerp
  KV Oostende KV Oostende 7:00 PM SV Zulte Waregem Zulte Waregem
  Mouscron Royal Excel Mouscron 7:00 PM Cercle Brugge Cercle Brugge
  KV Mechelen KV Mechelen 7:30 PM Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
  KVC Westerlo KVC Westerlo 4:00 PM Royal Excelsior Virton RE Virton
  KSV Roeselare KSV Roeselare 7:30 PM KSC Lokeren KSC Lokeren
Matchday 19 RFC Seraing RFC Seraing 7:00 PM FCV Dender EH FCV Dender EH
Matchday 21 URSL Visé URSL Visé 7:00 PM KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
Matchday 23 Zwevezele SKV Zwevezele 4:00 PM KFC VW Hamme VW Hamme
  KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde 6:30 PM FC Gullegem FC Gullegem
  Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 7:00 PM KVK Westhoek KVK Westhoek
  KSV Temse KSV Temse 7:00 PM KRC Gent KRC Gent
  KFC Mandel Utd. KFC Mandel United 7:00 PM FC Knokke FC Knokke
  KS Hasselt Koninklijke Sporting Hasselt 7:00 PM Hoogstraten VV Hoogstraten VV
  Royal Cappellen Royal Cappellen FC 7:00 PM KVV Vosselaar KVV Vosselaar
  ASV Geel AS Verbroedering Geel 7:00 PM Diegem Sport Diegem Sport
Matchday 22 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 1:30 PM FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
  Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 1:30 PM 1.FC Slovácko Slovácko
  Slavia Prague SK Slavia Prague 1:30 PM Slezsky FC Opava SFC Opava
  Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 3:30 PM 1.FK Pribram 1.FK Pribram
  FK TSC FK TSC Backa Topola 3:00 PM FK Partizan Belgrade Partizan
  Radnik FK Radnik Surdulica 3:00 PM FK Macva Sabac Macva
  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 3:00 PM FK Cukaricki Cukaricki
  Rad FK Rad 3:00 PM FK Napredak Krusevac Napredak
  Proleter FK Proleter Novi Sad 3:00 PM FK Indjija Indjija
  Red Star Red Star Belgrade 5:00 PM FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Matchday 23 Napredak FK Napredak Krusevac 11:00 PM FK Radnik Surdulica Radnik
  Cukaricki FK Cukaricki 11:00 PM FK Vozdovac Vozdovac
  Macva FK Macva Sabac 11:00 PM FK TSC Backa Topola FK TSC
  Spartak FK Spartak Subotica 11:00 PM FK Mladost Lucani Mladost
  Partizan FK Partizan Belgrade 11:00 PM FK Proleter Novi Sad Proleter
  Indjija FK Indjija 11:00 PM Red Star Belgrade Red Star
  Rad FK Rad 11:00 PM FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
  Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 11:00 PM FK Radnicki Nis Radnicki Nis
  Hajduk Split HNK Hajduk Split 2:00 PM HNK Gorica HNK Gorica
  HNK Rijeka HNK Rijeka 4:30 PM NK Osijek NK Osijek
  Arka Gdynia Arka Gdynia 2:00 PM Rakow Czestochowa Rakow
  Legia Warszawa Legia Warszawa 4:30 PM Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
  Piast Gliwice Piast Gliwice 7:00 PM Cracovia Cracovia
Matchday 21 NK Triglav NK Triglav Kranj 1:00 PM NK Rudar Velenje Rudar Velenje
  NK Celje NK Celje 3:00 PM NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
  NK Maribor NK Maribor 7:15 PM NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Matchday 14 Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 5:00 PM US Hostert US Hostert
Matchday 22 Fehérvár MOL Fehérvár FC 4:00 PM Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
  Paksi FC Paksi FC 4:00 PM Debreceni VSC Debrecen
  Kisvárda Kisvárda FC 4:00 PM Diósgyőri VTK Diósgyőr
  Honvéd Budapest Honvéd FC 4:00 PM Puskás Akadémia FC Puskás AFC
  Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 4:00 PM Újpest FC Újpest FC
  Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 6:30 PM Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 20 Pohronie FK Pohronie 1:00 PM MSK Zilina MSK Zilina
  Slo. Bratislava Slovan Bratislava 1:00 PM AS Trencin AS Trencin
  Michalovce MFK Zemplin Michalovce 1:00 PM FC Nitra FC Nitra
  Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 1:00 PM SKF Sered SKF Sered
  Ruzomberok MFK Ruzomberok 1:00 PM DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 16 E'hüttenstadt FC Eisenhüttenstadt 2:00 PM Preussen Eberswalde Pr. Eberswalde
  Altlüdersdorf SV Altlüdersdorf 2:00 PM Eintracht Miersdorf/Zeuthen Miersdorf/Zeut.
  Werderaner FC Werderaner FC Viktoria 1920 2:00 PM TuS Sachsenhausen Sachsenhausen
  SV Falkensee/F. SV Falkensee/Finkenkrug 2:00 PM SV Grün-Weiß Lübben GW Lübben
  Petershagen-E. Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf 2:00 PM RSV Eintracht 1949 Eintr. Teltow
  Oranienburg Oranienburger FC Eintracht 2:00 PM 1.FC Frankfurt (Oder) 1.FC Frankfurt
  Einheit Bernau TSG Einheit Bernau 2:00 PM Union Klosterfelde U. Klosterfelde
  MSV Neuruppin MSV 1919 Neuruppin 2:00 PM FSV Bernau FSV Bernau
Matchday 15 FC Dornbreite FC Dornbreite Lübeck 1:00 PM SVT Neumünster SVT Neumünster
Matchday 18 SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 2:00 PM VSF Amern VSF Amern
Matchday 20 SV Sonsbeck SV Sonsbeck 1:30 PM SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
Matchday 16 Radebeuler BC Radebeuler BC 08 1:00 PM FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
  Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 1:00 PM FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
  Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 1:00 PM SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
  Budissa Bautzen Budissa Bautzen 1:00 PM LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
  SG Taucha 99 SG Taucha 99 1:00 PM Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
Matchday 19 VfL Pfullingen VfL Pfullingen 1:00 PM SV Fellbach SV Fellbach
  TSG Backnang TSG Backnang 1:00 PM TSV Heimerdingen Heimerdingen
  TSV Essingen TSV Essingen 1:00 PM VfL Sindelfingen Sindelfingen
  TSV Berg TSV Berg 2:00 PM FSV Hollenbach FSV Hollenbach
  Normannia Gmünd 1.FC Normannia Gmünd 2:00 PM Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
  VfB Neckarrems VfB Neckarrems 2:00 PM TSG Hofherrnweiler Hofherrnweiler
  1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 2:00 PM SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
Matchday 17 Penzliner SV Penzliner SV 1:00 PM Rostocker FC 1895 Rostocker FC
  TSV Bützow TSV Bützow 1:00 PM 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
  SGA Boizenburg SG Aufbau Boizenburg 1:00 PM FSV Einheit Ueckermünde E. Ueckermünde
  Güstrower SC Güstrower SC 09 1:00 PM Grimmener SV Grimmener SV
  SV 90 Görmin SV 90 Görmin 1:00 PM FC Anker Wismar Anker Wismar
  SV Warnemünde SV Warnemünde 1:00 PM FSV Kühlungsborn Kühlungsborn
  FC Förderkader FC Förderkader René Schneider 1:00 PM SV Pastow SV Pastow
  Malchower SV Malchower SV 90 2:00 PM FC Mecklenburg Schwerin FCM Schwerin
Matchday 20 RW Thalheim SG Rot-Weiß Thalheim 1:00 PM Haldensleber SC Haldensleber SC
  Bitterfeld-W. 1.FC Bitterfeld-Wolfen 1:00 PM SSC Weißenfels SSC Weißenfels
  Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 1:00 PM FSV Barleben 1911 FSV Barleben
  Eintr. Elster SV Eintracht Elster 1:00 PM SV Blau-Weiß Dölau Blau-Weiß Dölau
  SV Westerhausen SV 1890 Westerhausen 1:00 PM Fortuna Magdeburg Fort. Magdeburg
Matchday 17 TuS Tengern TuS Tengern 1:30 PM SC Herford SC Herford
Matchday 21 Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 12:10 AM Club Atlético Patronato CA Patronato
  San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 8:35 PM Racing Club Racing Club
  Independiente Club Atlético Independiente 10:40 PM Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
Matchday 18 GyE Mendoza Gimnasia y Esgrima de Mendoza 11:00 PM Brown de Adrogue Brown Adrogue
  Barracas C. Club Atlético Barracas Central 11:00 PM Club Atlético Belgrano Belgrano
  Atlanta Club Atlético Atlanta 11:00 PM Club Ferro Carril Oeste Ferro
  Dep. Santamarin Deportivo Santamarina 11:00 PM Club Atlético Chacarita Juniors Chacarita Jrs
  CD Morón CD Morón 11:00 PM CA Alvarado CA Alvarado
  Quilmes Quilmes Atlético Club 11:00 PM Gimnasia y Esgrima de Mendoza GyE Mendoza
  Instituto AC Instituto AC Córdoba 11:00 PM Club Deportivo Riestra CD Riestra
  CA Temperley Club Atlético Temperley 11:00 PM Club Social y Atlético Guillermo Brown Guillermo Brown
  San Martín Club Atlético San Martín (SJ) 11:00 PM Club Atlético Mitre CA Mitre
  San Martín (T) Club Atlético San Martín (Tucumán) 11:00 PM Club Atlético Sarmiento (Junin) CA Sarmiento
  Platense Club Atlético Platense 11:00 PM Nueva Chicago Nueva Chicago
  All Boys CA All Boys Buenos Aires 11:00 PM Club Atlético Tigre Tigre
  Agropecuario Argentino Agropecuario 11:00 PM CA Estudiantes (Buenos Aires) CA Estudiantes
  Almagro Club Almagro 11:00 PM Club Villa Dálmine Villa Dálmine
  Ind. Rivadavia Independiente Rivadavia 11:00 PM AA Estudiantes de Río Cuarto AA Estudiantes
  Rafaela Atlético de Rafaela 11:05 PM Defensores de Belgrano Defensores
Matchday 7 Puebla FC Puebla FC 3:00 AM Deportivo Toluca Toluca
  Club Tijuana Club Tijuana 3:10 AM Deportivo Guadalajara Chivas
Matchday 1 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 5:00 AM Nagoya Grampus Nagoya Grampus
  Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 6:00 AM Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
  Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 6:00 AM Sagan Tosu Sagan Tosu
  Cerezo Osaka Cerezo Osaka 6:00 AM Oita Trinita Oita Trinita
Matchday 19 Taawon Al-Taawon 1:00 PM Al-Raed Al-Raed
  Al-Hazm Al-Hazm 3:40 PM Al-Nassr FC Al-Nassr
  Hilal Al-Hilal Riyadh 5:30 PM Al-Ittihad Jeddah Ittihad
Matchday 23 Flamurtari FC Flamurtari FC 1:00 PM KF Laçi KF Laçi
  KF Vllaznia KF Vllaznia 1:00 PM FC Luftëtari FC Luftëtari
  FK Partizani FK Partizani 4:00 PM FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh
  KF Skënderbeu KF Skënderbeu 4:00 PM KF Teuta KF Teuta
Matchday 20 Brisbane Roar Brisbane Roar 6:00 AM Perth Glory Perth Glory
  Newcastle Newcastle United Jets 8:30 AM Melbourne Victory Melbourne
  Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 1:30 PM FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
  Velez Mostar FK Velez Mostar 1:30 PM FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
  FK Sarajevo FK Sarajevo 4:30 PM FK Tuzla City FK Tuzla City
Matchday 19 US Biskra US Biskra 2:00 PM CR Belouizdad CR Belouizdad
  NC Magra NC Magra 2:00 PM ES Sétif ES Sétif
  NA Hussein Dey NA Hussein Dey 3:00 PM USM Bel Abbès USM Bel Abbès
  Paradou AC Paradou AC 3:00 PM JS Saoura JS Saoura
  JS Kabylie JS Kabylie 3:00 PM ASO Chlef ASO Chlef
  MC Oran MC Oran 4:00 PM AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila
  USM Alger USM Alger 4:45 PM MC Algiers MC Algiers
  CABB Arreridj CA Bordj Bou Arreridj 5:45 PM CS Constantine CS Constantine
Matchday 16 CS Chebba CS Chebba 1:00 PM Club Africain Tunis Club Africain
  US Ben Guerdane Union Sportive de Ben Guerdane 1:00 PM US Tataouine US Tataouine
  ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 1:00 PM Etoile Sportive Metlaoui ES Metlaoui
Matchday 26 Falkirk FC Falkirk FC 3:00 PM Montrose FC Montrose
  Peterhead FC Peterhead FC 3:00 PM Airdrieonians FC Airdrieonians
  Raith Rovers Raith Rovers FC 3:00 PM Clyde FC Clyde FC
  Dumbarton FC Dumbarton FC 3:00 PM Forfar Athletic FC Forfar Athletic
  East Fife East Fife FC 3:00 PM Stranraer FC Stranraer
Matchday 16 VV Goes VV Goes 1:30 PM VV Ter Leede Ter Leede
Matchday 34 Brentford Brentford FC 12:30 PM Blackburn Rovers Blackburn
 
Swansea Swansea City 3:00 PM Huddersfield Town Huddersfield
  Stoke City Stoke City 3:00 PM Cardiff City Cardiff
  Leeds Leeds United 3:00 PM Reading FC Reading
  Birmingham Birmingham City 3:00 PM Sheffield Wednesday Sheff Wed
  Bristol City Bristol City 3:00 PM West Bromwich Albion West Brom
  Wigan Wigan Athletic 3:00 PM Millwall FC Millwall
  Charlton Charlton Athletic 3:00 PM Luton Town Luton
  Nottm Forest Nottingham Forest 3:00 PM Queens Park Rangers QPR
  Barnsley FC Barnsley FC 3:00 PM Middlesbrough FC Middlesbrough
  Preston NE Preston North End 3:00 PM Hull City Hull City
Matchday 26 Elgin City Elgin City FC 3:00 PM Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
  Stirling Stirling Albion FC 3:00 PM Stenhousemuir FC Stenhousemuir
  Annan Athletic Annan Athletic FC 3:00 PM Albion Rovers FC Albion Rovers
  Cove Rangers Cove Rangers FC 3:00 PM Queen's Park FC Queen's Park
  Edinburgh City Edinburgh City FC 3:00 PM Brechin City FC Brechin City
Group B FC Lahti FC Lahti 12:00 PM FC Haka FC Haka
  Ilves Ilves Tampere 12:30 PM SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
Group C IF Gnistan IF Gnistan 11:00 AM Myllykosken Pallo -47 MYPA
  Ekenäs IF Ekenäs IF 12:00 PM Musan Salama MuSa
  FC KTP FC KTP 12:00 PM Mikkelin Palloilijat Mikkelin
Group D AC Oulu AC Oulu 12:00 PM SJK Seinäjoki II SJK II
  Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 1:00 PM AC Kajaani AC Kajaani
Group 2 Fram Reykjavík Fram Reykjavík 3:15 PM KA Akureyri KA Akureyri
Group 3 Thróttur Thróttur Reykjavík 11:30 AM HK Kópavogs HK Kópavogs
group 4 Valur Valur Reykjavík 12:00 PM Fjölnir Reykjavík Fjölnir
  Stjarnan Stjarnan Gardabaer 12:00 PM ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
Matchday 4 Binacional Deportivo Binacional 11:00 PM UTC Cajamarca Club UTC
  Municipal Deportivo Municipal 2:00 AM FC Carlos Stein FC Carlos Stein
  Sport. Cristal Sporting Cristal Lima 4:00 PM Sport Huancayo Sport Huancayo
  Atlético Grau Club Atlético Grau 6:15 PM Sport Boys Callao Sport Boys
  Cusco FC Cusco FC 8:30 PM FBC Melgar FBC Melgar
Matchday 1 Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC 7:00 PM Drogheda United FC Drogheda United
  Longford Town Longford Town FC 7:30 PM Shamrock Rovers U19 Shamrock U19
Matchday 7 S. Myanmar FC Southern Myanmar FC 9:00 AM Chin United Chin Utd.
  Yangon Utd. Yangon United FC 9:00 AM Shan United FC Shan Utd.
  Zwekapin Utd. Zwekapin United FC 9:30 AM Rakhine United FC Rakhine Utd.
Final Hougang Utd. Hougang United FC 10:00 AM Tampines Rovers FC Tampines Rovers
Matchday 35 Accrington Accrington Stanley 3:00 PM Rotherham United Rotherham
  Shrewsbury Shrewsbury Town 3:00 PM Doncaster Rovers Doncaster
  Sunderland Sunderland AFC 3:00 PM Bristol Rovers Bristol Rovers
  Rochdale Rochdale AFC 3:00 PM Coventry City Coventry
  Fleetwood Fleetwood Town 3:00 PM Portsmouth FC Portsmouth
  Lincoln City Lincoln City 3:00 PM Gillingham FC Gillingham FC
  MK Dons Milton Keynes Dons 3:00 PM Bolton Wanderers Bolton
  Wycombe Wycombe Wanderers 3:00 PM Tranmere Rovers Tranmere Rovers
  Southend United Southend United 3:00 PM Burton Albion Burton Albion
  Ipswich Ipswich Town 3:00 PM Oxford United Oxford United
  AFC Wimbledon AFC Wimbledon 3:00 PM Blackpool FC Blackpool
  Walsall Walsall FC 3:00 PM Port Vale FC Port Vale
  Crawley Town Crawley Town 3:00 PM Stevenage FC Stevenage
  Plymouth Plymouth Argyle 3:00 PM Cambridge United Cambridge Utd.
  Crewe Alexandra Crewe Alexandra 3:00 PM Macclesfield Town Macclesfield
  Salford Salford City 3:00 PM Colchester United Colchester Utd.
  Leyton Orient Leyton Orient 3:00 PM Oldham Athletic Oldham Athletic
  Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 3:00 PM Forest Green Rovers Forest Green
  Carlisle United Carlisle United 3:00 PM Morecambe FC Morecambe FC
  Newport County Newport County 3:00 PM Bradford City Bradford
  Swindon Town Swindon Town 3:00 PM Grimsby Town Grimsby Town
  Cheltenham Cheltenham Town 3:00 PM Mansfield Town Mansfield Town
  Northampt. Town Northampton Town 3:00 PM Exeter City Exeter City
Matchday 36 Maidenhead Utd. Maidenhead United 3:00 PM Aldershot Town Aldershot Town
  Chorley FC Chorley FC 3:00 PM Barnet FC Barnet
  Woking FC Woking FC 3:00 PM Stockport County Stockport
  Dover Athletic Dover Athletic 3:00 PM AFC Fylde Fylde
  Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 3:00 PM Solihull Moors Solihull Moors
  Bromley Bromley FC 3:00 PM Wrexham AFC Wrexham
  Torquay United Torquay United FC 3:00 PM FC Halifax Town Halifax Town
  Hartlepool Utd. Hartlepool United 3:00 PM Notts County Notts County
  Chesterfield FC Chesterfield FC 3:00 PM Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
  Boreham Wood Boreham Wood FC 3:00 PM Yeovil Town Yeovil Town
  Harrogate Town Harrogate Town 3:00 PM Eastleigh FC Eastleigh FC
  Sutton Utd Sutton United 5:20 PM Barrow AFC Barrow
Matchday 30 Institute FC Institute FC 1:00 PM Coleraine FC Coleraine
  Larne FC Larne FC 3:00 PM Warrenpoint Town FC Warrenpoint
  Carrick Rangers Carrick Rangers 3:00 PM Dungannon Swifts Dungannon
  Cliftonville Cliftonville FC 3:00 PM Ballymena United Ballymena
  Glenavon Glenavon FC 3:00 PM Glentoran FC Glentoran
Matchday 18 Knockbreda FC Knockbreda FC 3:00 PM Newry City AFC Newry City
Matchday 29 Ballyclare Ballyclare Comrades FC 3:00 PM Loughgall FC Loughgall
  HW Welders Harland & Wolff Welders 3:00 PM Dergview FC Dergview
  Queen's Uni Queen's University 3:00 PM Dundela FC Dundela FC
  Ards FC Ards FC 3:00 PM Portadown FC Portadown
  Ballinamallard Ballinamallard United 3:00 PM PSNI FC PSNI FC
Matchday 14 Lisburn FC Lisburn Distillery FC 11:00 PM Banbridge Town Banbridge
  Lurgan Celtic Lurgan Celtic FC 11:00 PM Moyola Park AFC Moyola Park
  Portstewart FC Portstewart FC 11:00 PM Bangor FC Bangor
  Armagh City FC Armagh City FC 11:00 PM Annagh United FC Annagh United
  Tobermore Tobermore United FC 11:00 PM Newington YC Newington YC
  Dollingstown FC Dollingstown FC 11:00 PM Limavady United Limavady United
Matchday 25 Ascoli Ascoli Calcio 2:00 PM US Cremonese Cremonese
  Cittadella AS Cittadella 2:00 PM SS Juve Stabia Juve Stabia
  Trapani Trapani Calcio 2:00 PM Spezia Calcio Spezia Calcio
  Virtus Entella Virtus Entella 2:00 PM Benevento Calcio Benevento
  AC Pisa AC Pisa 1909 5:00 PM Venezia FC Venezia
Matchday 27 Renate AC Renate 2:00 PM US Pergolettese 1932 Pergolettese
  Carrarese Carrarese Calcio 1908 2:00 PM AC Gozzano Gozzano
  Monza AC Monza 4:30 PM SS Arezzo Arezzo
  Siena Robur Siena 7:45 PM UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
  Virtus Verona Virtusvecomp Verona 2:00 PM Rimini FC Rimini
  Modena Modena FC 2018 2:00 PM FC Südtirol Südtirol
  Fermana Fermana FC 5:30 PM Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
  AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 7:45 PM Imolese Calcio 1919 Imolese
  Rieti FC Rieti 2:00 PM Teramo Calcio 1913 Teramo
  V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 7:45 PM US Catanzaro Catanzaro
Matchday 29 Alcorcón AD Alcorcón 3:00 PM UD Las Palmas UD Las Palmas
  UD Almería UD Almería 3:00 PM CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
  Girona Girona FC 5:15 PM SD Ponferradina Ponferradina
  CD Tenerife CD Tenerife 5:15 PM Elche CF Elche CF
  Albacete Albacete Balompié 7:30 PM CD Numancia CD Numancia
Matchday 26 Lens RC Lens 2:00 PM SM Caen SM Caen
Matchday 23 Red Star FC Red Star FC 1:00 PM Stade Lavallois Stade Lavallois
Matchday 22 Ripensia Ripensia Timisoara 9:00 AM FC Metaloglobus Bukarest Metaloglobus
  SSC Farul SSC Farul Constanta 9:00 AM Concordia Chiajna Chiajna
  CS Mioveni CS Mioveni 9:00 AM ACS Viitorul Tg. Jiu Viitorul Tg.Jiu
  Sportul Snagov CS Sportul Snagov 9:00 AM Gloria Buzau Gloria Buzau
  Petr. Ploiesti Petrolul Ploiesti 10:00 AM Dunarea Calarasi D. Calarasi
  Pandurii T.-Jiu Pandurii Targu Jiu 3:00 PM CSM Resita Resita
  Tondela CD Tondela 6:00 PM Rio Ave FC Rio Ave FC
  Belenenses SAD Belenenses SAD 8:30 PM CS Marítimo Marítimo
  Leixões Leixões SC 11:00 AM SC Covilhã Covilhã
  Oliveirense UD Oliveirense 3:00 PM Casa Pia AC Casa Pia
  FC Porto B FC Porto B 5:00 PM Estoril Praia Estoril
  Chaves GD Chaves 5:15 PM CD Feirense Feirense
Matchday 31 Feirense Sub-23 CD Feirense Sub-23 10:00 AM Vitória de Guimarães SC U23 Vitória SC U23
  Marítimo U23 CS Marítimo U23 10:00 AM CD Cova da Piedade U23 Cova Piedade 23
  Famalicão U23 FC Famalicão U23 10:00 AM Leixões SC Sub-23 Leixões Sub-23
  Belenenses U23 Belenenses SAD U23 2:00 PM Portimonense SC U23 Portimonense 23
  Sporting CP U23 Sporting CP U23 2:00 PM SL Benfica U23 Benfica U23
Matchday 25 Arbroath Arbroath FC 3:00 PM Ayr United FC Ayr United
  Morton Greenock Morton FC 3:00 PM Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Partick Thistle Partick Thistle FC 3:00 PM Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
  Queen o. t. S. Queen of the South FC 3:00 PM Dundee FC Dundee FC
Matchday 23 BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 11:00 AM Bursaspor Bursaspor
  Ümraniyespor Ümraniyespor 11:00 AM Keciörengücü Keciörengücü
  Akhisarspor Akhisarspor 1:30 PM Fatih Karagümrük Karagümrük
  Adana Demirspor Adana Demirspor 4:00 PM Altinordu FK Altinordu
  FC Schaffhausen FC Schaffhausen 4:00 PM Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
  Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 4:00 PM FC Vaduz FC Vaduz
  FC Chiasso FC Chiasso 4:00 PM FC Wil 1900 FC Wil 1900
Matchday 25 Atromitos U19 Atromitos Athens U19 8:30 AM AO Xanthi U19 AO Xanthi U19
  AEK Athens U19 AEK Athens U19 9:30 AM OFI Crete U19 OFI Crete U19
  Panetolikos U19 Panetolikos GFS U19 10:30 AM Panionios Athen U19 Panionios U19
  Volos NPS U19 Volos NPS U19 10:30 AM AE Larisa U19 AE Larisa U19
Matchday 16 Budejovice U19 SK Dynamo Ceske Budejovice U19 9:30 AM MFK Karvina U19 Karvina U19
  Sparta Prag U19 AC Sparta Prag U19 10:00 AM FK Pardubice U19 Pardubice U19
  Olomouc U19 SK Sigma Olomouc U19 10:00 AM Slezsky FC Opava U19 SFC Opava U19
  Slovacko U19 1.FC Slovacko U19 10:00 AM FC Banik Ostrava U19 Ostrava U19
  SK Slavia Prag U19 SK Slavia Prag U19 10:00 AM FK Meteor Praha U19 FK Meteor U19
  Z. Brno U19 FC Zbrojovka Brno U19 12:00 PM 1.FK Pribram U19 Pribram U19
Matchday 17 HNK Sibenik HNK Sibenik 12:00 PM NK Rudes NK Rudes
  Din. Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II 2:00 PM HNK Orijent Rijeka NK Orijent 1919
  NK Solin NK Solin 2:00 PM NK Sesvete NK Sesvete
  NK Kustosija Zagreb NK Kustosija Zagreb 2:00 PM HNK Hajduk Split II Hajduk Split II
Matchday 4 FC Haka U19 FC Haka U19 10:00 AM FC Honka U19 FC Honka U19
  KuPS U19 Kuopion Palloseura U19 12:30 PM HJK Helsinki U19 HJK U19
  FC Espoo U19 FC Espoo U19 1:00 PM Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 HJS U19
  MPS U19 Malmin Palloseura U19 4:00 PM FC Reipas Lahti U19 Reipas U19
  Vantaan U19 Vantaan Jalkapalloseura U19 4:30 PM Pallokerho-35 U19 PK-35 U19
  Jazz U19 FC Jazz U19 5:30 PM FC Inter Turku U19 FC Inter U19
Group 1 Sandviken Sandvikens IF 11:30 AM Mjällby AIF Mjällby
  Djurgarden Djurgardens IF 11:30 AM Dalkurd FF Dalkurd
Matchday 16 West Ham U18 West Ham United U18 11:00 AM Tottenham Hotspur U18 Tottenham U18
  Liverpool U18 Liverpool FC U18 11:00 AM Manchester City U18 Man City U18
  Wolves U18 Wolverhampton Wanderers U18 11:00 AM Middlesbrough FC U18 Boro U18
  Stoke U18 Stoke City U18 11:00 AM West Bromwich Albion U18 West Brom U18
  Southampton U18 Southampton FC U18 11:00 AM Fulham FC U18 Fulham U18
  Arsenal U18 Arsenal FC U18 11:30 AM Leicester City U18 Leicester U18
  Man Utd U18 Manchester United U18 12:00 PM Derby County U18 Derby U18
  Blackburn U18 Blackburn Rovers U18 12:30 PM Newcastle United U18 Newcastle U18
  Sunderland U18 Sunderland AFC U18 12:30 PM Everton FC U18 Everton U18
  Aston Villa U18 Aston Villa U18 12:30 PM Norwich City U18 Norwich U18
  Swansea U18 Swansea City U18 1:00 PM Reading FC U18 Reading U18
Matchday 25 Kiryat Shmona Ironi Kiryat Shmona 1:00 PM Maccabi Netanya Maccabi Netanya
  FC Ashdod FC Ashdod 3:30 PM Maccabi Haifa Maccabi Haifa
  Hapoel Haifa Hapoel Haifa 4:30 PM Sektzia Ness Ziona Ness Ziona
  Hapoel Hadera Hapoel Hadera 5:50 PM Beitar Jerusalem B. Jerusalem
Matchday 26 Oviedo Vetusta Real Oviedo Vetusta 3:00 PM Coruxo FC Coruxo FC
  SD Leioa SD Leioa 4:30 PM Haro Deportivo Haro Deportivo
  Bilbao Athletic Bilbao Athletic 5:30 PM Arenas Club Arenas Club
  FC Barcelona B FC Barcelona B 7:00 PM Hércules CF Hércules CF
  CD Badajoz CD Badajoz 4:00 PM CF Talavera de la Reina CF Talavera
  Villarrubia CF Villarrubia CF 5:30 PM Mérida AD Mérida AD
Matchday 23 TSV Havelse TSV Havelse 1:00 PM Altona 93 Altona 93
  VfB Lübeck VfB Lübeck 1:00 PM Holstein Kiel II Holst. Kiel II
  SSV Jeddeloh II SSV Jeddeloh II 3:00 PM Lüneburger SK Hansa LSK Hansa
  Optik Rathenow FSV Optik Rathenow 12:30 PM 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
  Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig 12:30 PM Germania Halberstadt G. Halberstadt
  Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 12:30 PM FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
  VfB Auerbach VfB Auerbach 3:00 PM FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Matchday 21 SV Elversberg SV 07 Elversberg 1:00 PM VfR Aalen VfR Aalen
  FK Pirmasens FK Pirmasens 1:00 PM SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
  TSV Steinbach TSV Steinbach Haiger 1:00 PM FC Gießen FC Gießen
  FSV Frankfurt FSV Frankfurt 1:00 PM 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
  K. Offenbach Kickers Offenbach 1:00 PM Bahlinger SC Bahlinger SC
  FC 08 Homburg FC 08 Homburg 1:00 PM SC Freiburg II SC Freiburg II
Matchday 26 Bonner SC Bonner SC 1:00 PM SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
  Schalke 04 II FC Schalke 04 II 1:00 PM Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
  VfB Homberg VfB Homberg 1:00 PM Borussia Dortmund II B. Dortmund II
  SC Verl SC Verl 1:00 PM Fortuna Düsseldorf II F. Düsseldorf II
  1.FC Köln II 1.FC Köln II 1:00 PM TuS Haltern TuS Haltern
  SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 1:00 PM SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
Group A Hienghene Sport Hienghene Sport 2:00 AM Eastern Suburbs AFC Eastern Sub.
  Hekari United PRK Hekari United FC 2:00 AM ABM Galaxy FC ABM Galaxy FC
Matchday 20 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof 1:00 PM SC Viktoria 06 Griesheim Vikt. Griesheim
Matchday 18 SW Essen Schwarz-Weiß Essen 1:30 PM SC Union Nettetal SC Union Nettetal
  Holzwickeder SC Holzwickeder SC 1:00 PM Sportfreunde Siegen Spfr. Siegen
Matchday 17 Torgelower FC Torgelower FC Greif 12:00 PM 1.FC Lok Stendal Lok Stendal
  Brandenburg. SC Brandenburger SC Süd 12:00 PM TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz
  BW Berlin Blau-Weiß 90 Berlin 12:00 PM Ludwigsfelder FC Ludwigsfelde
  SC Staaken SC Staaken 1919 1:00 PM CFC Hertha 06 CFC Hertha 06
  FC Grimma FC Grimma 12:00 PM FC International Leipzig Inter Leipzig
  VFC Plauen VFC Plauen 12:00 PM FC Eilenburg FC Eilenburg
  VfB Krieschow VfB 1921 Krieschow 12:00 PM FSV Wacker Nordhausen II Nordhausen II
  Sandersdorf Union Sandersdorf 12:00 PM FC Einheit Rudolstadt Ein. Rudolstadt
  VfL Halle 96 VfL Halle 1896 1:00 PM FC Oberlausitz Neugersdorf FCO Neugersdorf
  FSV Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde 1:00 PM TV Askania Bernburg Askan. Bernburg
Matchday 19 BTS Neustadt BTS Neustadt 12:00 PM ESC 02 Geestemünde ESC Geestemünde
  SG Aumund-Veg. SG Aumund-Vegesack 1:30 PM SC Borgfeld SC Borgfeld
Matchday 12 Husumer SV Husumer SV 1:00 PM SC Weiche Flensburg 08 II SC Weiche 08 II
Matchday 13 PSV Neumünster PSV Union Neumünster 1:00 PM TSV Bordesholm TSV Bordesholm
Matchday 16 TSV Kropp TSV Kropp 1:00 PM TSB Flensburg TSB Flensburg
Matchday 17 Eutin 08 Eutin 08 1:00 PM SV Preußen Reinfeld Pr. Reinfeld
Matchday 23 FT Braunschweig FT Braunschweig 2:00 PM FC Hagen/Uthlede FC Hagen/Uthl.
  HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern 3:00 PM SC Spelle-Venhaus Spelle-Venhaus
Matchday 6 Emmen U19 FC Emmen U19 11:00 AM NEC Nijmegen U19 NEC U19
  Vitesse U19 Vitesse Arnhem U19 11:00 AM Sparta Rotterdam U19 Sparta U19
  Alphense B. U19 Alphense Boys U19 11:00 AM NAC Breda U19 NAC Breda U19
  ADO U19 ADO Den Haag U19 11:00 AM Almere City FC U19 Almere City U19
Matchday 5 Feyenoord U17 Feyenoord U17 11:00 AM Sparta Rotterdam U17 Sparta R. U17
  FC Utrecht U17 FC Utrecht U17 1:30 PM Ajax Amsterdam U17 Ajax U17
  AZ Alkmaar U17 AZ Alkmaar U17 2:00 PM sc Heerenveen U17 Heerenveen U17
Matchday 18 Magdeburg U19 1.FC Magdeburg U19 10:00 AM SV Werder Bremen U19 W. Bremen U19
  E. Cottbus U19 FC Energie Cottbus U19 10:00 AM VfL Wolfsburg U19 Wolfsburg U19
  Hannover 96 U19 Hannover 96 U19 11:00 AM Dynamo Dresden U19 D. Dresden U19
  Aachen U19 Alemannia Aachen U19 10:00 AM Borussia Mönchengladbach U19 M'gladbach U19
  VfL Bochum U19 VfL Bochum U19 10:00 AM 1.FC Köln U19 1.FC Köln U19
  Pr. Münster U19 Preußen Münster U19 12:00 PM Bayer 04 Leverkusen U19 Leverkusen U19
  Düsseldorf U19 Fortuna Düsseldorf U19 12:00 PM Arminia Bielefeld U19 Bielefeld U19
Matchday 16 Kohfidisch ASK Kohfidisch 3:00 PM SC Bad Sauerbrunn Bad Sauerbrunn
Matchday 18 SSV Ulm U19 SSV Ulm 1846 U19 11:00 AM VfB Stuttgart U19 Stuttgart U19
  Karlsruhe U19 Karlsruher SC U19 12:00 PM Eintracht Frankfurt U19 Frankfurt U19
Matchday 19 D. Dresden U17 Dynamo Dresden U17 11:00 AM FC Energie Cottbus U17 E. Cottbus U17
  RB Leipzig U17 RasenBallsport Leipzig U17 11:00 AM Chemnitzer FC U17 Chemnitz U17
  U. Berlin U17 1.FC Union Berlin U17 12:00 PM FC Carl Zeiss Jena U17 CZ Jena U17
  W. Bremen U17 SV Werder Bremen U17 12:00 PM Eintracht Braunschweig U17 Braunschw. U17
  St. Pauli U17 FC St. Pauli U17 12:00 PM Hannover 96 U17 Hannover 96 U17
  Bielefeld U17 Arminia Bielefeld U17 10:00 AM Borussia Dortmund U17 B. Dortmund U17
  1.FC Köln U17 1.FC Köln U17 10:00 AM FC Schalke 04 U17 Schalke 04 U17
  Leverkusen U17 Bayer 04 Leverkusen U17 10:00 AM Fortuna Düsseldorf U17 Düsseldorf U17
  Unterrath U17 SG Unterrath U17 12:00 PM Preußen Münster U17 Pr. Münster U17
  FC Augsburg U17 FC Augsburg U17 10:00 AM SV Wehen Wiesbaden U17 SV Wehen U17
  Gr. Fürth U17 SpVgg Greuther Fürth U17 10:00 AM SC Freiburg U17 SC Freiburg U17
  Frankfurt U17 Eintracht Frankfurt U17 11:00 AM TSG 1899 Hoffenheim U17 Hoffenheim U17
  St. Kickers U17 Stuttgarter Kickers U17 1:00 PM 1.FC Nürnberg U17 Nürnberg U17
  FC Bayern U17 FC Bayern Munich U17 1:00 PM VfB Stuttgart U17 Stuttgart U17
Matchday 21 Omonia Nikosia Omonia Nicosia 2:00 PM Enosis Neon Paralimniou EN Paralimniou
  Apol. Limassol Apollon Limassol 3:00 PM Doxa Katokopias Doxa Katokopias
Quarter-Finals JIPPO JIPPO Joensuu 1:45 PM Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärvi
Matchday 2 Portoviejo LDU de Portoviejo 12:15 AM Deportivo Cuenca Dep. Cuenca
  CD Olmedo CD Olmedo 6:00 PM CD Macará CD Macará
  Delfín SC Delfín SC 8:30 PM Barcelona SC Guayaquil Barcelona SC
  LDU Quito LDU Quito 10:45 PM Independiente del Valle Independiente
Matchday 11 Guadalupe FC Guadalupe FC 10:00 PM CS Cartaginés Cartaginés
Matchday 18 FK Qabala FK Qabala 11:00 AM Neftchi Baku Neftchi Baku
  Keshla Keshla FK 1:00 PM Zira FC Zira FC
Matchday 5 Lynx FC Lynx FC 3:00 PM St Joseph's FC St Joseph's FC
  Bruno's Magpies FC Bruno's Magpies 5:15 PM Europa FC Europa FC
  Glacis United Glacis United 7:30 PM Mons Calpe SC Mons Calpe
Matchday 25 Odense BK U19 Odense Boldklub U19 11:30 AM Vejle Boldklub U19 Vejle BK U19
Matchday 20 Roma U19 Roma Primavera 11:00 PM Napoli Primavera Napoli U19
  Cagliari U19 Cagliari Primavera 10:00 AM Torino Primavera Torino U19
  Inter U19 Inter Milan Primavera 12:00 PM Genoa Primavera Genoa U19
  Empoli U19 Empoli Primavera 1:30 PM Sassuolo Primavera Sassuolo U19
  Sampdoria U19 Sampdoria Primavera 1:30 PM Bologna Primavera Bologna U19
Matchday 18 Venezia U19 Venezia Primavera 1:30 PM Udinese Primavera Udinese U19
  Spezia U19 Spezia Primavera 1:30 PM Virtus Entella Primavera Entella U19
  Cremonese U19 Cremonese Primavera 1:30 PM Brescia Primavera Brescia U19
  Pordenone U19 Pordenone Primavera 1:30 PM Parma Primavera Parma U19
  Milan U19 Milan Primavera 1:30 PM SPAL Primavera SPAL U19
  Crotone U19 Crotone Primavera 9:30 AM Pisa Primavera Pisa U19
  Perugia U19 Perugia Primavera 10:00 AM Lecce Primavera Lecce U19
  Frosinone U19 Frosinone Primavera 10:00 AM Ascoli Picchio Primavera Ascoli U19
  Livorno U19 Livorno Primavera 10:00 AM Trapani Primavera Trapani U19
  Juve Stabia U19 Juve Stabia Primavera 10:00 AM Benevento Primavera Benevento U19
  Salernitana U19 Salernitana Primavera 1:30 PM Cosenza Primavera Cosenza U19
Matchday 19 IJsselm.vogels VV IJsselmeervogels 2:30 PM GVVV Veenendaal GVVV
Matchday 20 Juve Stabia U17 Juve Stabia Under 17 10:00 AM Trapani Under 17 Trapani U17
Matchday 28 Ambrosiana GSD Ambrosiana 1:30 PM ASD Cartigliano Cartigliano
Matchday 20 Borec Veles Borec Veles 1:00 PM Vardar Skopje Vardar
Matchday 25 Flaminia Calcio Flaminia 1:30 PM San Donato - Tavarnelle San Donato
  Bastia Bastia Calcio 1924 1:30 PM Sporting Club Trestina Trestina
Matchday 19 Mosta FC Mosta FC 1:00 PM Hamrun Spartans Hamrun Spart.
  Gudja United FC Gudja United FC 1:00 PM Balzan FC Balzan FC
  Senglea Ath. Senglea Athletic FC 3:00 PM Santa Lucia FC Santa Lucia FC
  Birkirkara FC Birkirkara FC 3:00 PM Hibernians FC