For using this site, please activate JavaScript.

Matches Feb 21, 2020

Matchday 23 HSV III Hamburger SV III 7:00 PM TuS Dassendorf TuS Dassendorf
 
Bayern Munich Bayern Munich 7:30 PM SC Paderborn 07 SC Paderborn
 
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 5:30 PM FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
 
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 5:30 PM SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
Matchday 25
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 6:00 PM SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
last 16 1st leg AD San Carlos AD San Carlos 1:00 AM New York City FC NYCFC
  Olimpia CD Olimpia 3:00 AM Seattle Sounders FC Sounders FC
Matchday 25 Real Betis Real Betis Balompié 8:00 PM RCD Mallorca RCD Mallorca
  Brescia Brescia Calcio 7:45 PM SSC Napoli SSC Napoli
Matchday 26 OGC Nice OGC Nice 6:00 PM Stade Brest 29 Stade Brest 29
  FC Metz FC Metz 7:45 PM Olympique Lyon Olympique Lyon
Matchday 24
RKC Waalwijk RKC Waalwijk 7:00 PM Sparta Rotterdam Sparta R.
Matchday 23 Sivasspor U19 Sivasspor U19 10:00 AM Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
 
Sivasspor Sivasspor 5:00 PM Alanyaspor Alanyaspor
Matchday 28 St. Mirren St. Mirren FC 7:45 PM Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Matchday 27 KV Kortrijk KV Kortrijk 7:30 PM KRC Genk KRC Genk
  OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 7:30 PM Royale Union Saint Gilloise Saint Gilloise
Matchday 23 Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 7:30 PM Spouwen Mopertingen Mopertingen
Matchday 22 Hobro IK Hobro IK 6:00 PM FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 23 NK Varazdin NK Varazdin 5:00 PM NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
  LKS Lodz LKS Lodz 5:00 PM Pogon Szczecin Pogon Szczecin
  Slask Wroclaw Slask Wroclaw 7:30 PM Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Matchday 21 TV Dinklage TV Dinklage 7:20 PM Blau-Weiß Papenburg BW Papenburg
Matchday 1 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 10:00 AM Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Matchday 19 Abha Abha Club 1:10 PM Al-Adalh FC Al-Adalh FC
  Faisaly Al-Faisaly Harmah 3:30 PM Al-Ettifaq Al-Ettifaq
  Ahli Al-Ahli Jeddah 5:30 PM Al-Fateh Al-Fateh
Matchday 23 FK Kukësi FK Kukësi 5:00 PM KF Tirana KF Tirana
Matchday 20 Wellington P. Wellington Phoenix 6:15 AM Western United FC Western United
  Western Sydney Western Sydney Wanderers 8:30 AM Adelaide United Adelaide United
Round of 16 Ismaily Ismaily SC 3:00 PM Pyramids FC Pyramids FC
Matchday 17 SKU Amstetten SKU Amstetten 6:10 PM FC Liefering FC Liefering
  Juniors OÖ FC Juniors OÖ 6:10 PM SV Lafnitz SV Lafnitz
  A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 6:10 PM SV Ried SV Ried
  SV Horn SV Horn 6:10 PM Young Violets Austria Wien Young Violets
  A. Lustenau SC Austria Lustenau 6:10 PM FC Dornbirn FC Dornbirn
  SV Kapfenberg SV Kapfenberg 6:10 PM FC Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz
Matchday 34 Derby Derby County 7:45 PM Fulham FC Fulham
First Round 2nd leg Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 12:30 AM Club Atlético Unión CA Unión
  CD El Nacional CD El Nacional 12:30 AM CA Fénix CA Fénix
Group D VPS Vaasan Palloseura 6:00 PM FF Jaro FF Jaro
Group 1 Afturelding UMF Afturelding 7:00 PM Breidablik Kópavogur Breidablik
Matchday 1 Wexford FC Wexford FC 7:45 PM University College Dublin UCD
  Cabinteely Cabinteely FC 7:45 PM Bray Wanderers Bray Wanderers
  Galway United Galway United FC 7:45 PM Athlone Town AFC Athlone Town
Matchday 7 FC ISPE FC ISPE 9:00 AM Magwe FC Magwe FC
Matchday 30 Linfield Linfield FC 7:45 PM Crusaders FC Crusaders
Matchday 25 Cosenza Cosenza Calcio 8:00 PM Frosinone Calcio Frosinone
Matchday 29 Sporting Gijón Sporting Gijón 8:00 PM Cádiz CF Cádiz CF
Matchday 26 Clermont Foot Clermont Foot Auvergne 63 7:00 PM Paris FC Paris FC
  Rodez AF Rodez AF 7:00 PM FC Lorient FC Lorient
  Grenoble Grenoble Foot 38 7:00 PM LB Châteauroux LB Châteauroux
  Guingamp EA Guingamp 7:00 PM FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
  AC Ajaccio AC Ajaccio 7:00 PM FC Le Mans FC Le Mans
  AC Le Havre AC Le Havre 7:00 PM US Orléans US Orléans
  FC Chambly FC Chambly 7:00 PM AS Nancy-Lorraine AS Nancy
  FC Niort FC Chamois Niort 7:00 PM Valenciennes FC Valenciennes FC
Matchday 23 G. Ajaccio GFC Ajaccio 7:00 PM USL Dunkerque USL Dunkerque
  SO Cholet SO Cholet 7:00 PM FC Bastia-Borgo Bastia-Borgo
  US Boulogne US Boulogne 7:00 PM Le Puy Foot 43 Auvergne Le Puy Foot
  Quevilly-Rouen US Quevilly-Rouen Métropole 7:00 PM US Concarneau Concarneau
  SC Toulon Sporting Club de Toulon 7:00 PM FC Villefranche-Beaujolais FC Villefranche
  Lyon Duchère AS Lyon Duchère 7:00 PM US Avranches US Avranches
  Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 7:00 PM Pau FC Pau FC
  AS Béziers AS Béziers 7:00 PM US Créteil-Lusitanos US Créteil
Matchday 27 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 7:00 PM Roda JC Kerkrade Roda JC
  Telstar SC Telstar 7:00 PM MVV Maastricht MVV Maastricht
  NAC Breda NAC Breda 7:00 PM Almere City FC Almere City
  Helmond Sport Helmond Sport 7:00 PM Ajax Amsterdam U21 Ajax U21
 
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 7:00 PM NEC Nijmegen NEC Nijmegen
  PSV U21 PSV Eindhoven U21 7:00 PM TOP Oss TOP Oss
  Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 7:00 PM FC Den Bosch FC Den Bosch
  FC Dordrecht FC Dordrecht 7:00 PM De Graafschap Doetinchem De Graafschap
Matchday 22 Desportivo Aves Desportivo Aves 8:30 PM Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
  Vilafranquense UD Vilafranquense 8:00 PM SC Farense Farense
Matchday 25 Dundee United Dundee United FC 7:05 PM Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
Matchday 23 Osmanlispor Osmanlispor FK 4:00 PM Menemen Spor Menemen Spor
  Eskisehirspor Eskisehirspor 4:00 PM Hatayspor Hatayspor
  FC Winterthur FC Winterthur 7:00 PM FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
Matchday 17 NK Dubrava ZG NK Dubrava Tim kabel 2:00 PM HNK Cibalia Vinkovci Cibalia
  Medjimurje NK Medjimurje Cakovec 5:00 PM NK Hrvatski Dragovoljac Hrv Dragovoljac
Matchday 16 Chelsea U18 Chelsea FC U18 7:00 PM Brighton & Hove Albion U18 Brighton U18
Matchday 26 H. Petah Tikva Hapoel Petah Tikva 1:00 PM Ihud Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
  H. Ashkelon Hapoel Ashkelon 1:00 PM SC Kfar Qasem SC Kfar Qasem
  Hapoel Afula Hapoel Afula 1:00 PM Hapoel Nof HaGalil H. Nof HaGalil
  Ramat haSharon Hapoel Ramat haSharon 1:00 PM Hapoel Acre Hapoel Acre
  B TLV Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 1:00 PM Hapoel Ramat Gan H. Ramat Gan
Matchday 23 SV Drochtersen SV Drochtersen/Assel 6:30 PM Heider SV Heider SV
 
W. Bremen II SV Werder Bremen II 6:30 PM Hannoverscher SC HSC Hannover
  BFC Dynamo BFC Dynamo 6:00 PM VSG Altglienicke Altglienicke
  W. Nordhausen FSV Wacker Nordhausen 6:00 PM SV Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
Matchday 21 Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II 5:30 PM FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
  TSG Balingen TSG Balingen 6:00 PM 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
Matchday 26 RW Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 6:30 PM Sportfreunde Lotte SF Lotte
Group B Malampa RFC Malampa Revivors FC 4:00 AM Lae City FC Lae City FC
Matchday 18 SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück 6:30 PM FC Gütersloh FC Gütersloh
Matchday 17 FC Strausberg FC Strausberg 6:30 PM Tennis Borussia Berlin TeBe Berlin
  FSV Martinroda FSV Martinroda 5:30 PM FC Carl Zeiss Jena II CZ Jena II
Matchday 19 FC Oberneuland FC Oberneuland 6:30 PM Blumenthaler SV Blumenthaler SV
Final Ha Noi FC Ha Noi T&T FC 12:00 PM Ho Chi Minh City FC HCM City
Matchday 5 Lincoln FC Lincoln Red Imps FC 7:30 PM Lions Gibraltar FC Lions Gibraltar
Matchday 19 Sirens FC Sirens FC 5:00 PM Sliema Wanderers Sliema Wander.
  Tarxien Tarxien Rainbows 6:00 PM Floriana FC Floriana
  Gzira Utd Gzira United FC 7:00 PM Valletta FC Valletta
Matchday 15 Al Khor Al Khor Sports Club 1:45 PM Al Rayyan Sports Club Al Rayyan
  Qatar SC Qatar Sports Club 3:55 PM Al Sailiya Sport Club Al Sailiya
Round of 16 Black Leopards Black Leopards FC 6:00 PM Amavarara FC Amavarara FC
Denmark U16 Denmark U16 11:00 AM Spain U16 Spain U16
Matchday 18 Mumbai City Mumbai City FC 2:00 PM Chennaiyin FC Chennaiyin FC
Matchday 14 NEROCA FC NEROCA FC 8:30 AM Gokulam Kerala FC Gokulam FC

Select date

Player birthdays

Coach birthdays

Transfers