Genoa | 2:1 | Cagliari Calcio | |||||||||
Udinese Calcio | 0:2 | Fiorentina | |||||||||
Atalanta BC | 1:2 | Sampdoria | |||||||||
Sevilla FC | 1:2 | Bayern Munich |
|
||||||||
Juventus | 0:3 | Real Madrid |
|
||||||||
Aston Villa | 3:0 | Reading | |||||||||
Fulham | 2:0 | Leeds |
|
||||||||
Wolves | 2:2 | Hull City | |||||||||
Bolton | 0:1 | Birmingham | |||||||||
Iceland U16 | 2:1 | Estonia U17 | |||||||||
Ireland U15 | 2:2 | Czechia U15 | |||||||||
Feyenoord U21 | 3:1 | NAC Breda U21 | |||||||||
RKC U21 | 1:2 | Heracles U21 | |||||||||
FC Botosani | 0:1 | FC Dinamo | |||||||||
Hibernian FC | 3:1 | Hamilton Acad. | |||||||||
Motherwell FC | 0:2 | Aberdeen FC | |||||||||
Ross County | 4:0 | Partick Thistle | |||||||||
AGF Reserves | 1:2 | Viborg FF Res. | |||||||||
AC Horsens | 0:1 | FC Midtjylland | |||||||||
NK Lokomotiva | 1:1 | NK Osijek | |||||||||
Ekenäs IF | 0:5 | FC Inter | |||||||||
NK Krsko | 2:0 | NK Triglav | |||||||||
ND Gorica | 1:2 | NK Aluminij | |||||||||
Hallbergmoos | 1:2 | SpVgg Landshut | |||||||||
TV Aiglsbach | 1:5 | SV Manching | |||||||||
Drochtersen/A. | 7:6 on pens | VfL Osnabrück |
|
||||||||
Olimpo | 1:1 | CA Temperley | |||||||||
Godoy Cruz | 2:1 | Colon | |||||||||
Instituto AC | 0:0 | Almagro | |||||||||
Aldosivi | 1:0 | Villa Dálmine | |||||||||
Inter Palmira | 1:2 | Cúcuta Dep. | |||||||||
Envigado | 0:0 | Alianza FC | |||||||||
Zulia FC | 1:1 | Dep. Anzoátegui | |||||||||
Dep. La Guaira | 1:1 | Portuguesa FC | |||||||||
JS Kabylie | 3:1 | MC Algiers | |||||||||
Smouha | 1:0 | El Makasa | |||||||||
Merani Tbilisi | 5:1 | Tskhinvali | |||||||||
WIT Georgia | 0:0 | FC Gagra | |||||||||
Górnik Zabrze | 1:1 | Legia Warszawa |
|
||||||||
SV Ried | 2:0 | WSG Tirol |
|
||||||||
FC Liefering | 1:1 | A. Lustenau |
|
||||||||
Blau Weiss Linz | 1:0 | FAC | |||||||||
TSV Hartberg | 4:0 | SV Kapfenberg | |||||||||
Stockport | 3:2 | Tamworth | |||||||||
Luqueño | 1:1 | 3 de Febrero | |||||||||
Debrecen | 3:1 | Honvéd | |||||||||
Alki Oroklini | 1:0 | Nea Salamis | |||||||||
AEL Limassol | 3:2 | AEK Larnaca | |||||||||
JK Augur U19 | 1:1 | FC Elva U19 | |||||||||
FC Nomme U19 | 8:0 | JK Tammeka U19 | |||||||||
FC Helios U19 | 1:3 | Trans Narva U19 | |||||||||
JK Tammeka | 5:2 | Paide | |||||||||
JK Trans Narva | 2:0 | JK Viljandi | |||||||||
FC Flora U19 | 0:1 | Vändra Vaprus | |||||||||
Ajax Lasnamäe | 0:4 | JK Järve | |||||||||
TJK Legion | 3:0 | FC Helios Voru | |||||||||
Sport Huancayo | 2:1 | AD Cantolao | |||||||||
Bury | 0:2 | Rochdale | |||||||||
Barrow | 1:3 | Fylde | |||||||||
Ballymena Utd | 0:3 | Cliftonville | |||||||||
Crusaders | 1:1 | Coleraine | |||||||||
Glenavon | 2:3 | Linfield | |||||||||
Ards FC | 4:2 | Warrenpoint | |||||||||
Pro Vercelli | 0:2 | Perugia | |||||||||
Brescia | 0:0 | Virtus Entella | |||||||||
Alessandria | 0:0 | Arzachena | |||||||||
Viterbese | 1:2 | Piacenza | |||||||||
Monza | 2:1 | Prato | |||||||||
Pro Piacenza | 0:1 | Siena | |||||||||
Arezzo | 1:0 | Livorno | |||||||||
Lucchese | 1:1 | Pistoiese | |||||||||
Tours FC | 1:2 | Valenciennes FC | |||||||||
US Créteil-L | 1:2 | FC Chambly Oise | |||||||||
Chertanovo | 0:0 | Dolgoprudnyi | |||||||||
Dundee United | 2:0 | Dumbarton | |||||||||
Dunfermline A. | 1:0 | Livingston FC | |||||||||
Inverness CT | 4:0 | Brechin City | |||||||||
Queen o. t. S. | 2:2 | Falkirk | |||||||||
Trinec | 2:2 | Frydek-Mistek | |||||||||
Sokol Cizova | 1:2 | Benesov | |||||||||
Aalesund | 0:0 | Sogndal | |||||||||
Din. Zagreb II | 2:1 | NK Solin | |||||||||
HNK Gorica | 3:1 | Hrv Dragovoljac | |||||||||
NK Dugopolje | 2:2 | NK Kustosija | |||||||||
NK Sesvete | 5:0 | NK Novigrad | |||||||||
HNK Sibenik | 3:0 | NK Lucko | |||||||||
NK Varazdin | 0:1 | Hajduk Split II | |||||||||
Varbergs BoIS | 0:2 | Örgryte | |||||||||
Malmö U21 | 2:1 | Helsingborg U21 | |||||||||
IF Bromma U21 | 0:1 | Norrköping U21 | |||||||||
Ruzomberok | 2:1 | MSK Zilina | |||||||||
1.CfR Pforzheim | 4:1 | FC Espanol | |||||||||
Newcastle U21 | 0:1 | Boro U21 | |||||||||
Maccabi Netanya | 4:1 | M. Tel Aviv | |||||||||
Westf. Rhynern | 0:2 | Alem. Aachen |
|
||||||||
SC Verl | 4:0 | 1.FC Köln II | |||||||||
SV Rödinghausen | 2:2 | B. Dortmund II |
|
||||||||
Wegberg-Beeck | 0:3 | RW Essen |
|
||||||||
FCA Walldorf | 2:5 | Saarbrücken |
|
||||||||
SC Kalsdorf | 1:1 | Deutschlandsbg. | |||||||||
Bad Gleichenb. | 3:1 | Sturm Graz II | |||||||||
A. Klagenfurt | 0:2 | Allerheiligen | |||||||||
TSV Buchbach | 0:3 | Ingolstadt II | |||||||||
FC Langenthal | 1:1 | GC Zürich U21 | |||||||||
FC Balzers | 1:0 | FC Thalwil | |||||||||
Red Star ZH | 2:1 | SV Höngg | |||||||||
Winterthur U21 | 5:1 | Eschen/Mauren | |||||||||
FC Karbach | 1:2 | FC 08 Homburg | |||||||||
Blumenthaler SV | 1:1 | Schwachhausen | |||||||||
TSV Steinbach | 2:0 | Wehen Wiesbaden |
|
||||||||
Mettersdorf | 2:0 | Heiligenkreuz | |||||||||
Wildon | 4:1 | ASK Voitsberg | |||||||||
Gnas | 4:0 | FC Trofaiach | |||||||||
Stuttgart U17 | 3:1 | FC Augsburg U17 | |||||||||
FC Hound Dogs | 1:8 | Boca Gibraltar | |||||||||
Cannons FC | 2:3 | Europa Point FC | |||||||||
Alashkert II | 1:4 | FC Noah | |||||||||
Gandzasar II | 2:1 | Shirak II | |||||||||
Ararat-Armenia | 0:1 | Lori Vanadzor | |||||||||
Pyunik II | 5:0 | Ararat II | |||||||||
AmaZulu FC | 2:1 | Ajax Cape Town | |||||||||
Bidvest Wits FC | 2:1 | Maritzburg Utd. | |||||||||
Delhi United FC | 3:0 | Lonestar K. FC | |||||||||
FC Goa | 3:1 | ATK | |||||||||
PEC Zwolle U21 | 6:5 on pens | Willem II U21 | |||||||||
SC Cambuur U21 | 6:0 | Heerenveen U21 | |||||||||