Liverpool | 3:1 | Arsenal |
|
||||||||
Man Utd | 1:2 | Crystal Palace |
|
||||||||
Norwich | 2:3 | Chelsea |
|
||||||||
Brighton | 0:2 | Southampton |
|
||||||||
Watford | 1:3 | West Ham |
|
||||||||
Sheff Utd | 1:2 | Leicester |
|
||||||||
Real Madrid | 1:1 | Real Valladolid | |||||||||
Getafe | 1:1 | Athletic |
|
||||||||
Celta de Vigo | 1:0 | Valencia |
|
||||||||
CA Osasuna | 0:0 | SD Eibar | |||||||||
FC Schalke 04 | 0:3 | Bayern Munich |
|
||||||||
F. Düsseldorf | 1:3 | B. Leverkusen |
|
||||||||
1.FSV Mainz 05 | 1:3 | Bor. M'gladbach |
|
||||||||
FC Augsburg | 1:1 | Union Berlin |
|
||||||||
TSG Hoffenheim | 3:2 | Werder Bremen |
|
||||||||
SC Paderborn | 1:3 | SC Freiburg |
|
||||||||
Fiorentina | 3:4 | SSC Napoli |
|
||||||||
Parma | 0:1 | Juventus |
|
||||||||
Benfica | 0:2 | FC Porto |
|
||||||||
Boavista | 1:1 | Paços Ferreira | |||||||||
Basaksehir | 1:2 | Fenerbahce |
|
||||||||
Ankaragücü | 1:1 | Kayserispor |
|
||||||||
Alanyaspor | 4:1 | Kasimpasa |
|
||||||||
Troyes | 2:0 | Lens | |||||||||
Stade Brestois | 1:0 | Stade Reims | |||||||||
Amiens SC | 1:2 | FC Nantes | |||||||||
Angers SCO | 3:0 | FC Metz | |||||||||
Dijon | 0:2 | G. Bordeaux | |||||||||
Krasnodar | 1:1 | Loko Moscow | |||||||||
Ufa | 1:0 | Zenit S-Pb | |||||||||
Tambov | 0:2 | Dynamo Moscow | |||||||||
Atlético-MG | 0:1 | EC Bahia |
|
||||||||
Grêmio | 2:1 | Athletico-PR |
|
||||||||
Santos Laguna | 2:1 | Monterrey |
|
||||||||
Morelia | 2:0 | UNAM Pumas |
|
||||||||
Tiburones Rojos | 1:2 | San Luis | |||||||||
Olympiacos | 1:0 | Asteras Tripoli | |||||||||
PAS Lamia | 1:1 | Panathinaikos | |||||||||
Aris Saloniki | 1:1 | OFI Crete FC | |||||||||
Orlando | 0:1 | Atlanta | |||||||||
Portland | 1:2 | Seattle | |||||||||
Heerenveen | 0:0 | Twente FC | |||||||||
Heracles Almelo | 1:1 | Vitesse | |||||||||
Willem II | 2:1 | FC Emmen | |||||||||
Málaga CF | 1:1 | UD Las Palmas | |||||||||
Racing | 1:1 | UD Almería | |||||||||
CD Mirandés | 1:2 | Cádiz CF |
|
||||||||
Alcorcón | 1:2 | Elche CF | |||||||||
Real Oviedo | 1:1 | CD Lugo | |||||||||
Salernitana | 3:1 | Pescara | |||||||||
Venezia | 1:2 | Cremonese | |||||||||
Cittadella | 0:3 | Spezia Calcio | |||||||||
Crotone | 0:0 | Cosenza | |||||||||
Ascoli | 3:1 | Trapani | |||||||||
Virtus Entella | 1:0 | Livorno | |||||||||
BSC Young Boys | 4:0 | FC Zürich |
|
||||||||
Neuchâtel Xamax | 0:3 | FC Basel |
|
||||||||
VfL Bochum | 3:3 | Wehen Wiesbaden |
|
||||||||
Hannover 96 | 1:1 | Greuther Fürth |
|
||||||||
J. Regensburg | 1:3 | Arm. Bielefeld |
|
||||||||
Al-Wehda | 0:2 | Al-Ettifaq | |||||||||
Al-Fateh | 1:2 | Al-Shabab | |||||||||
Al-Faisaly | 0:0 | Al-Fayha | |||||||||
Slavia Prague | 4:0 | Bohemians 1905 | |||||||||
Zlin | 1:4 | Karvina | |||||||||
Pribram | 4:0 | Jablonec | |||||||||
Raków | 2:3 | Lech Poznan |
|
||||||||
Lechia Gdansk | 1:1 | Slask Wroclaw | |||||||||
Cracovia | 3:1 | Arka Gdynia | |||||||||
Vélez Sarsfield | 3:1 | Newell's |
|
||||||||
Gimnasia | 0:1 | Defensa | |||||||||
Arsenal Sarandí | 0:2 | San Lorenzo |
|
||||||||
Rosario Central | 1:1 | Patronato | |||||||||
Cercle Brugge | 1:0 | SK Beveren | |||||||||
Sint-Truiden | 0:0 | Zulte Waregem | |||||||||
KV Oostende | 2:1 | KV Mechelen | |||||||||
Dynamo Kyiv | 1:1 | Olimpik Donetsk | |||||||||
Kolos Kovalivka | 0:3 | Vorskla Poltava | |||||||||
FK Oleksandriya | 0:3 | Desna | |||||||||
Rapid Vienna | 1:2 | LASK |
|
||||||||
Wolfsberger AC | 5:2 | SCR Altach |
|
||||||||
SV Mattersburg | 0:1 | SKN St. Pölten | |||||||||
Lausanne-Sport | 5:1 | FC Aarau | |||||||||
FC Schaffhausen | 0:1 | Stade-Lausanne |
|
||||||||
FC Wil 1900 | 2:0 | SC Kriens | |||||||||
Palestino | 2:2 | Colo-Colo | |||||||||
Union Española | 0:1 | O'Higgins | |||||||||
Cobresal | 1:0 | La Calera | |||||||||
River Plate | 1:0 | Peñarol | |||||||||
Racing Club | 2:2 | Wanderers | |||||||||
Boston River | 1:1 | Progreso | |||||||||
Plaza Colonia | 3:1 | Cerro Largo | |||||||||
Cuiabá-MT | 2:0 | Botafogo-SP | |||||||||
EC Vitória | 0:0 | Operário-PR | |||||||||
Atlético-GO | 0:0 | Brasil Pelotas | |||||||||
Paraná | 0:0 | Criciúma EC | |||||||||
Oeste | 1:1 | Vila Nova FC | |||||||||
Londrina-PR | 2:4 | São Bento (SP) | |||||||||
UR La Louvière | 1:2 | KVC Westerlo | |||||||||
Lommel SK | 4:0 | Lokeren-Temse | |||||||||
Beerschot V.A. | 6:1 | Dikkelvenne | |||||||||
RFC Seraing | 1:0 | KSV Roeselare | |||||||||
Dessel Sport | 3:1 | RE Virton | |||||||||
Ulsan HD | 5:1 | Gimcheon Sangmu | |||||||||
Jeonbuk Hyundai | 1:1 | Seongnam FC | |||||||||
Daegu FC | 3:1 | Gangwon FC | |||||||||
Nagoya Grampus | 1:5 | Yokohama F. M. | |||||||||
Júbilo Iwata | 0:2 | Cerezo Osaka | |||||||||
Kawasaki Front. | 2:2 | Shimizu S-Pulse | |||||||||
Sanf. Hiroshima | 0:0 | Oita Trinita | |||||||||
H. C. Sapporo | 1:1 | FC Tokyo | |||||||||
Vegalta Sendai | 1:1 | Shonan Bellmare | |||||||||
Reggiana | 4:1 | Feralpisalò | |||||||||
Rosenborg | 3:2 | Stabæk | |||||||||
Real Sociedad B | 1:1 | Burgos CF | |||||||||
CyD Leonesa | 1:1 | SD Amorebieta | |||||||||
Calahorra | 2:0 | Real Unión | |||||||||
Barakaldo CF | 2:1 | Unionistas CF | |||||||||
SD Leioa | 0:1 | CD Guijuelo | |||||||||
Maccabi Haifa | 4:3 | Hapoel Raanana | |||||||||
Ness Ziona | 0:2 | M. Tel Aviv | |||||||||
Hapoel Hadera | 1:1 | FC Ashdod | |||||||||
CFR Cluj | 4:1 | FC Botosani | |||||||||
Ac. Clinceni | 1:1 | Sepsi OSK | |||||||||
Kaizer Chiefs | 1:1 | SuperSport Utd. | |||||||||
Golden Arrows | 2:1 | Chippa United | |||||||||
Black Leopards | 1:1 | Highlands Park | |||||||||
Altinordu | 1:2 | Karagümrük | |||||||||
A. Keciörengücü | 1:0 | Ankaraspor | |||||||||
Balikesirspor | 2:1 | Erzurumspor FK | |||||||||
Levski Sofia | 1:0 | Loko Plovdiv | |||||||||
Botev Plovdiv | 2:1 | Vitosha | |||||||||
1.FC Magdeburg | 5:1 | 1860 Munich |
|
||||||||
E. Braunschweig | 5:2 | Würzb. Kickers |
|
||||||||
FC Bayern II | 2:2 | Chemnitzer FC | |||||||||
Sonnenhof-Gr. | 0:3 | Viktoria Köln |
|
||||||||
Pr. Münster | 1:1 | KFC Uerdingen | |||||||||
SV Meppen | 3:0 | Carl Zeiss Jena | |||||||||
FC Rapid | 1:0 | SSU Poli | |||||||||
Ripensia | 2:1 | UTA Arad | |||||||||
Concordia | 0:3 | AFC Turris | |||||||||
Csikszereda | 1:1 | D. Calarasi | |||||||||
Pandurii | 0:0 | Viitorul Tg.Jiu | |||||||||
Sportul Snagov | 0:3 | Metaloglobus | |||||||||
Kilmarnock FC | 0:0 | Aberdeen FC | |||||||||
Hibernian FC | 2:2 | St. Johnstone | |||||||||
Ross County | 1:4 | Livingston FC | |||||||||
Hamilton Acad. | 1:3 | Motherwell FC | |||||||||
Villarreal CF B | 2:1 | Atl. Levante | |||||||||
AE Prat | 1:1 | Hércules CF | |||||||||
Odra Opole | 0:0 | Radomiak | |||||||||
Podbeskidzie | 2:1 | Olimpia Grudz. | |||||||||
Chrobry Glogow | 0:0 | Stomil Olsztyn | |||||||||
Doxa Katokopias | 0:2 | Omonia Nikosia | |||||||||
US Tataouine | 0:1 | Esperance | |||||||||
Club Africain | 3:0 | Stade Tunisien | |||||||||
JS Kairouan | 1:2 | AS Soliman | |||||||||
Atl. Rafaela | 1:2 | Tigre | |||||||||
Barracas C. | 2:2 | CA Alvarado | |||||||||
Gimnasia (J) | 2:1 | Chacarita Jrs. | |||||||||
San Martín (SJ) | 0:1 | Estudiantes | |||||||||
Atlanta | 1:0 | Mitre (SdE) | |||||||||
CA Temperley | 1:1 | Nueva Chicago | |||||||||
CD Morón | 1:0 | Guillermo Brown | |||||||||
Feirense | 0:0 | Académico Viseu | |||||||||
Coimbra | 1:2 | Chaves | |||||||||
Penafiel | 3:0 | Cova Piedade | |||||||||
SC Covilhã | 1:0 | Vilafranquense | |||||||||
Paksi FC | 0:2 | Fehérvár | |||||||||
Diósgyőr | 0:3 | Mezőkövesd | |||||||||
Kisvárda | 2:0 | Újpest FC | |||||||||
Honvéd | 2:3 | Debrecen | |||||||||
Kaposvár | 0:4 | Zalaegerszeg | |||||||||
Rieti | 1:3 | Ternana | |||||||||
NK Olimpija | 1:1 | NS Mura | |||||||||
FBC Melgar | 2:1 | Cusco FC | |||||||||
Dep. Binacional | 2:1 | Ayacucho FC | |||||||||
Proleter | 0:1 | Vojvodina | |||||||||
Javor-Matis | 2:2 | Napredak | |||||||||
Vozdovac | 2:0 | Mladost | |||||||||
Rad | 2:0 | Macva | |||||||||
Slaven Belupo | 1:1 | NK Varazdin | |||||||||
Inker | 1:2 | NK Lokomotiva | |||||||||
Min. Zacatecas | 0:1 | Celaya | |||||||||
Atlante | 2:2 | Potros UAEM | |||||||||
Correcaminos | 2:2 | Loros | |||||||||
Zrinjski Mostar | 4:0 | B. Banja Luka | |||||||||
FK Sarajevo | 2:1 | Velez Mostar | |||||||||
Siroki Brijeg | 3:3 | Zeljeznicar | |||||||||
Celik Zenica | 0:0 | FK Tuzla City | |||||||||
Sloboda Tuzla | 1:0 | Zvijezda 09 | |||||||||
Radnik Bijelj. | 3:0 | Mladost Kakanj | |||||||||
Magallanes | 0:2 | Ñublense | |||||||||
Puerto Montt | 0:0 | Rangers Talca | |||||||||
Melipilla | 3:1 | S. Morning | |||||||||
SC Bastia | 1:0 | LOSC Lille B | |||||||||
SAS Epinal | 1:0 | IC de Croix | |||||||||
Schiltigheim | 2:3 | RC Lens B | |||||||||
US Lusitanos | 2:0 | Stade Reims B | |||||||||
ASM Belfort | 3:0 | FR Haguenau | |||||||||
FC 93 Bobigny | 2:0 | Saint-Quentin | |||||||||
Ordabasy | 3:2 | Shakhter K. | |||||||||
Tobol Kostanay | 2:0 | Atyrau | |||||||||
Sirius | 3:4 | Örebro SK | |||||||||
Ruzomberok | 0:1 | Spartak Trnava | |||||||||
Pohronie | 0:4 | AS Trencin | |||||||||
Michalovce | 1:1 | SKF Sered | |||||||||
Buriram Utd. | 1:1 | Sukhothai FC | |||||||||
Bangkok Utd. | 2:0 | Port FC | |||||||||
PT Prachuap FC | 2:0 | Samut Prakan C. | |||||||||
Trat FC | 0:0 | PTT Rayong | |||||||||
Dundee FC | 0:0 | Inverness CT | |||||||||
Dunfermline A. | 0:2 | Dundee United | |||||||||
Ayr United | 1:0 | Queen o. t. S. | |||||||||
Alloa Athletic | 0:1 | Arbroath | |||||||||
Kyoto Sanga | 4:0 | Vissel U18 | |||||||||
Cerezo U18 | 2:1 | Sanfrecce U18 | |||||||||
Kumamoto Ozu HS | 2:2 | Avispa U18 | |||||||||
Grampus U18 | 7:0 | Hig. Fukuoka HS | |||||||||
Sumgayit | 0:3 | FK Sabail | |||||||||
FC Annecy | 1:2 | Marignane GFC | |||||||||
Fréjus-St-Raph. | 1:2 | FC Martigues | |||||||||
Monaco U21 | 1:0 | Marseille B | |||||||||
Endoume | 1:1 | Olymp. Lyon B | |||||||||
GOAL FC | 1:2 | Pays de Grasse | |||||||||
Nîmes B | 0:0 | Hyères 83 | |||||||||
Delfín SC | 2:0 | Dep. Cuenca | |||||||||
SD Aucas | 1:0 | CD Olmedo | |||||||||
Bucheon FC | 0:3 | Jeonnam Dragons | |||||||||
Seoul E-Land | 1:3 | Ansan Greeners | |||||||||
ES Sétif | 1:1 | MC Oran | |||||||||
ASO Chlef | 0:0 | NA Hussein Dey | |||||||||
ZJ FC | 1:4 | GuiZ FC | |||||||||
GD Sou. Tigers | 2:3 | MZ Hakka | |||||||||
Liaoning FC | 0:2 | CZ Mighty Lions | |||||||||
NT Zhiyun | 1:2 | SH Shenxin | |||||||||
HLJ Ice City | 4:2 | XJ T. Leopard | |||||||||
SX Chang'an At. | 2:1 | BJ BSU | |||||||||
QD FC | 3:1 | SC Longfor | |||||||||
FC Sheriff | 2:1 | Sfintul Gheor. | |||||||||
Milsami | 1:1 | Zimbru Chisinau | |||||||||
Shahin Bushehr | 0:3 | Sepahan | |||||||||
Radnicki 1923 | 3:0 | Smederevo 1924 | |||||||||
Metalac | 2:0 | Backa | |||||||||
Trayal | 1:1 | FK Zemun | |||||||||
CD Rongcheng | 4:0 | SX KQ Yuejia | |||||||||
HZ Qiantang | 1:4 | SZ Peng City | |||||||||
WH Three Towns | 0:1 | KS FC | |||||||||
GX PG Haliao | 3:1 | LS UCI | |||||||||
NJ Shaye | 1:3 | JX Lushan | |||||||||
FJ Tianxin | 3:0 | HN Billows | |||||||||
KM Z.H. Shipman | 1:0 | SZ Pengcheng | |||||||||
Albion FC | 1:2 | Maldonado | |||||||||
Sud América | 0:0 | Mvd City Torque | |||||||||
Rentistas | 1:1 | Villa Española | |||||||||
Cerrito | 2:2 | Central | |||||||||
Villa Teresa | 2:0 | Tacuarembó | |||||||||
CA Atenas | 3:0 | Bella Vista | |||||||||
Deportivo Pasto | 2:0 | Union Magdalena | |||||||||
Spartak Varna | 1:0 | Loko Sofia | |||||||||
Strumska Slava | 2:1 | Hebar P. | |||||||||
Septemvri Sofia | 3:2 | Kariana Erden | |||||||||
Montana | 3:0 | B. Galabovo | |||||||||
Pomorie | 0:0 | Ludogorets II | |||||||||
Naestved BK | 3:0 | Vendsyssel FF | |||||||||
Sandnes Ulf | 1:2 | Aalesund | |||||||||
Pardubice | 4:0 | Banik Sokolov | |||||||||
Vysehrad | 1:3 | Dukla Prague | |||||||||
1.SK Prostejov | 2:2 | Trinec | |||||||||
Volyn Lutsk | 3:2 | Chornomorets | |||||||||
FK Kramatorsk | 1:1 | Obolon | |||||||||
Pontedera | 3:1 | Carrarese | |||||||||
Phoenix Rising | 2:1 | Sacramento FC | |||||||||
Louisville City | 1:0 | North Carolina | |||||||||
Pittsburgh | 1:0 | Loudoun United | |||||||||
Hartford | 3:2 | ATL UTD 2 | |||||||||
Vitebsk | 0:0 | Neman Grodno | |||||||||
Dynamo Brest | 6:2 | Energetik-BGU | |||||||||
FC Ballkani | 3:1 | Feronikeli 74 | |||||||||
KF Ferizaj | 0:3 | SC Gjilani | |||||||||
San Fernando CD | 2:1 | Recr. Huelva | |||||||||
Sevilla Atl. | 0:0 | Yeclano | |||||||||
CP Villarrobledo | 0:2 | R. B. Linense | |||||||||
Marino Luanco | 1:2 | Atl. Madrid B | |||||||||
Pontevedra | 2:0 | Coruxo FC | |||||||||
R. Majadahonda | 1:0 | Sporting B | |||||||||
FC Dila | 2:2 | Torpedo Kutaisi | |||||||||
Chikhura | 3:2 | FC Locomotive | |||||||||
Marathón | 3:1 | Real España | |||||||||
Persebaya | 1:1 | Persija Jakarta |
|
||||||||
Bali United | 2:1 | Arema FC |
|
||||||||
Madura United | 3:0 | PSIS |
|
||||||||
Borneo FC | 1:0 | Semen Padang | |||||||||
KF Vllaznia | 1:0 | KF Laçi | |||||||||
KF Teuta | 1:0 | FK Bylis | |||||||||
KF Skënderbeu | 1:0 | Flamurtari FC | |||||||||
KF Tirana | 3:0 | FC Luftëtari | |||||||||
Legion | 1:0 | Dinamo Makhach. | |||||||||
Kuban | 1:1 | Spartak V. | |||||||||
Spartak Nalchik | 0:3 | Mashuk-KMV | |||||||||
FC Dornbirn | 6:1 | SV Kapfenberg | |||||||||
Kosice | 1:0 | MSK Zilina B | |||||||||
Skalica | 1:1 | Lipt. Mikulas | |||||||||
Puchov | 1:1 | FC Petrzalka | |||||||||
FK Poprad | 2:0 | Komarno | |||||||||
Slovan U21 | 0:2 | Dubnica | |||||||||
FC Honka | 0:1 | HJK Helsinki | |||||||||
KuPS | 5:0 | VPS | |||||||||
FC Urartu | 1:1 | Gandzasar | |||||||||
Lori Vanadzor | 1:0 | FC Noah | |||||||||
Vardar | 2:0 | Rabotnicki | |||||||||
Balzan FC | 2:1 | Sliema Wander. | |||||||||
Gudja United FC | 1:1 | Hibernians FC | |||||||||
Tarxien | 0:4 | Mosta FC | |||||||||
Hai Phong FC | 2:1 | Viettel FC | |||||||||
Quang Ninh FC | 0:1 | Binh Duong FC | |||||||||
Sai Gon FC | 2:0 | Thanh Hoa FC | |||||||||
Istiqlol | 5:0 | Vakhsh | |||||||||
ZSKA Dushanbe | 2:0 | Panjshir | |||||||||
Kuktosh | 3:4 | FC Regar-TadAZ | |||||||||
Cibalia | 3:1 | NK Dubrava ZG | |||||||||
NK Dugopolje | 0:2 | Croat. Zmijavci | |||||||||
NK Orijent 1919 | 2:2 | Din. Zagreb II | |||||||||
Kalju FC | 2:1 | FCI Levadia | |||||||||
JK Trans Narva | 0:1 | FC Flora | |||||||||
Crusaders | 2:2 | Larne FC | |||||||||
Carrick Rangers | 0:1 | Cliftonville | |||||||||
Dungannon | 2:1 | Glenavon | |||||||||
Ballymena Utd | 1:2 | Glentoran | |||||||||
Coleraine | 0:0 | Institute FC | |||||||||
St. Pauli II | 1:2 | Hannover 96 II | |||||||||
Wolfsburg II | 4:0 | E. Norderstedt | |||||||||
NK Brezice 1919 | 0:1 | FC Koper | |||||||||
NK Fuzinar | 0:2 | NK Radomlje | |||||||||
NK Dekani | 3:1 | NK Rogaska | |||||||||
ND Gorica | 3:3 | NK Dob | |||||||||
NK Nafta 1903 | 2:1 | Drava Ptuj | |||||||||
Beltinci | 3:0 | NK Dravograd | |||||||||
FC Versailles | 3:0 | US Créteil B | |||||||||
Paris FC B | 2:1 | OFC Les Mureaux | |||||||||
Racing CFF | 1:0 | FC Saint-Leu | |||||||||
CO Les Ulis | 2:4 | Aubervilliers | |||||||||
Raith Rovers | 3:0 | Montrose | |||||||||
East Fife | 4:1 | Airdrieonians | |||||||||
Clyde FC | 1:0 | Falkirk | |||||||||
Dumbarton | 3:1 | Stranraer | |||||||||
Peterhead | 1:0 | Forfar Athletic | |||||||||
Stumbras | 0:3 | Kauno Zalgiris | |||||||||
River Plate | 1:1 | Luqueño | |||||||||
Sol de América | 1:1 | CD Capiatá | |||||||||
Düsseldorf II | 2:1 | Schalke 04 II | |||||||||
M'gladbach II | 4:0 | SV Lippstadt 08 | |||||||||
Alem. Aachen | 1:1 | VfB Homberg | |||||||||
B. Gladbach 09 | 0:2 | RW Oberhausen | |||||||||
SF Lotte | 0:2 | SV Rödinghausen | |||||||||
SV Stripfing | 0:1 | Ebreichsdorf | |||||||||
Syrianska FC | 1:2 | Västerås SK | |||||||||
Rezeknes FA | 4:2 | Auda | |||||||||
JDFS Alberts | 0:3 | Tukums | |||||||||
New Project | 1:5 | FK Smiltene | |||||||||
Balvi | 2:4 | Bebri | |||||||||
CSD Municipal | 1:0 | Deportivo Mixco | |||||||||
Naranjeros | 0:2 | Comunicaciones | |||||||||
Sport Boys | 1:1 | Royal Pari | |||||||||
Club San José | 3:2 | Real Potosí | |||||||||
YC Elk Sea | 1:1 | QD Hainiu | |||||||||
QD Red Lions | 0:1 | TZ Yuanda | |||||||||
SX Longjin | 1:2 | BJ IT | |||||||||
DL Chanjoy | 2:2 | YC Helanshan | |||||||||
YB Beiguo | 0:0 | HB Zhuoao | |||||||||
IM Caoshangfei | 0:9 | ZB Cuju | |||||||||
BD Yingli ETS | 0:1 | JL Baijia | |||||||||
Metropolitanos | 3:0 | Zulia FC | |||||||||
Lala FC | 0:2 | Portuguesa FC | |||||||||
Police Tero FC | 1:0 | Chiangmai Utd. | |||||||||
Customs Utd. | 2:2 | Nongbua FC | |||||||||
Rayong FC | 2:1 | Ayutthaya Utd. | |||||||||
Air Force | 3:0 | Kasetsart FC | |||||||||
Ubon United | 0:1 | Army Utd. | |||||||||
First Vienna FC | 1:1 | ASK Elektra | |||||||||
Austria XIII | 3:0 | Mannswörth | |||||||||
FC Stadlau | 1:3 | Wienerberg | |||||||||
TSV Aubstadt | 2:1 | FC Augsburg II | |||||||||
Türkgücü Münch. | 2:0 | Nuremberg II | |||||||||
Gr. Fürth II | 0:1 | TSV Buchbach | |||||||||
Schweinfurt 05 | 1:0 | Aschaffenburg | |||||||||
W. Burghausen | 1:2 | FC Memmingen | |||||||||
VfB Eichstätt | 1:1 | FV Illertissen | |||||||||
Altglienicke | 4:1 | BFC Dynamo | |||||||||
Bischofswerda | 1:4 | Viktoria Berlin |
|
||||||||
U. Fürstenwalde | 1:0 | Babelsberg 03 | |||||||||
Lichtenberg 47 | 5:1 | W. Nordhausen | |||||||||
Travnik | 2:2 | GOSK Gabela | |||||||||
Igman Konjic | 0:1 | FK Olimpik | |||||||||
FK Gorazde | 3:0 | TOSK Tesanj | |||||||||
J. Bihac | 2:1 | FK Buducnost | |||||||||
HNK Capljina | 1:0 | Br. Gracanica | |||||||||
Zvijezda G. | 5:0 | NK Jajce | |||||||||
Slaven Zivinice | 3:0 | HNK Orasje | |||||||||
Queen's Park | 0:0 | Elgin City | |||||||||
Cowdenbeath | 3:1 | Annan Athletic | |||||||||
Albion Rovers | 0:1 | Brechin City | |||||||||
Stirling Albion | 1:2 | Cove Rangers | |||||||||
Stenhousemuir | 1:3 | Edinburgh City | |||||||||
Kolomna | 1:2 | Veles Moscow | |||||||||
Tvååkers IF | 2:2 | Utsiktens BK | |||||||||
Lunds BK | 2:1 | Skövde AIK | |||||||||
Åtvidabergs FF | 1:1 | Eskilsminne IF | |||||||||
Kristianstad FC | 1:0 | Lindome GIF | |||||||||
Vannes | 1:1 | FC Rouen 1899 | |||||||||
Lorient B | 1:0 | EA Guingamp B | |||||||||
US Granville | 0:2 | Angers SCO B | |||||||||
Stade Briochin | 2:1 | AS Vitré | |||||||||
Paris 13 Atl. | 1:2 | FC Fleury 91 | |||||||||
Jeunesse Canach | 1:2 | Hesperange | |||||||||
Benesov | 0:1 on pens | Sparta Prague B | |||||||||
Domazlice | 4:3 | Slavia Prague B | |||||||||
Slovan Velvary | 1:2 on pens | Jablonec B | |||||||||
Loko Vltavin | 4:0 | Rakovnik | |||||||||
Usti nad Orlici | 2:1 | Ml. Boleslav B | |||||||||
FC Schötz | 0:0 | FC Baden 1897 | |||||||||
Luzern U21 | 2:3 | FC Wohlen | |||||||||
SV Muttenz | 1:4 | GC Zürich U21 | |||||||||
FC Solothurn | 2:3 | SR Delémont | |||||||||
SC Buochs | 2:3 | FC Langenthal | |||||||||
Juan Aurich | 2:1 | Sport Loreto | |||||||||
SW Bregenz | 1:3 | Hohenems | |||||||||
Wolfurt | 5:1 | Altach Juniors | |||||||||
FK Smorgon | 0:0 | Belshina | |||||||||
Slonim | 1:2 | Naftan | |||||||||
Lokomotiv Gomel | 3:1 | Volna Pinsk | |||||||||
FK Baranovichi | 2:5 | Mikashevichi | |||||||||
Orsha | 1:2 | Rukh | |||||||||
Svetlogorsk | 1:0 | Smolevichi | |||||||||
AC Kajaani | 3:1 | AC Oulu | |||||||||
Ekenäs IF | 0:0 | TPS | |||||||||
FF Jaro | 2:0 | MYPA | |||||||||
Liepaja | 1:2 | JFK Ventspils | |||||||||
Stal Rzeszow | 1:0 | Elana Torun | |||||||||
Garbarnia | 1:0 | Lech Poznan II | |||||||||
Universitario | 2:3 | Alianza FC | |||||||||
Gefle | 1:2 | Umeå FC | |||||||||
BK Forward | 2:4 | Nyköpings BIS | |||||||||
Carlstad United | 3:1 | Bodens BK | |||||||||
Sollentuna FK | 1:2 | Karlslunds IF | |||||||||
Sola FK | 0:2 | Bryne | |||||||||
Vidar | 1:3 | Nardo FK | |||||||||
Stjørdals-Blink | 5:1 | Byåsen TF | |||||||||
Sutjeska Niksic | 1:2 | FK Podgorica | |||||||||
OFK Grbalj | 1:2 | OFK Petrovac | |||||||||
FK Iskra | 2:0 | Rudar Pljevlja | |||||||||
OFK Titograd | 3:1 | Kom Podgorica | |||||||||
Honda FC | 5:1 | Nara Club | |||||||||
Sony Sendai | 4:1 | RKD Ryugasaki | |||||||||
Atlético FC | 1:0 | Orsomarso SC | |||||||||
PSMS | 0:0 | PSPS Riau | |||||||||
Persiraja | 4:1 | Persibat | |||||||||
St Joseph's FC | 3:0 | Manchester 62 | |||||||||
FC College 1975 | 1:9 | Mons Calpe | |||||||||
Caratese | 5:4 on pens | Legnano | |||||||||
Cjarlins Muzane | 3:4 | Chions | |||||||||
Sammaurese | 1:3 | Scandicci | |||||||||
Castrovillari | 0:2 | Francavilla | |||||||||
Åsane | 2:1 | Sotra | |||||||||
Bærum | 2:1 | Fram | |||||||||
Elverum | 3:2 | Kjelsås | |||||||||
Florø SK | 2:2 | Mjølner | |||||||||
Sligo Rovers | 6:2 | Limerick FC | |||||||||
Glengad United | 0:2 | Waterford FC | |||||||||
FC Tuggen | 5:1 | St. Gallen U21 | |||||||||
FC Paradiso | 0:5 | FC Gossau | |||||||||
FC Balzers | 1:5 | Winterthur U21 | |||||||||
FC Wettswil | 2:1 | Eschen/Mauren | |||||||||
SV Höngg | 0:1 | FC Linth 04 | |||||||||
Red Star ZH | 3:1 | FC Dietikon | |||||||||
FC Thalwil | 2:0 | FC Kosova | |||||||||
FC Seuzach | 4:1 | FC Lugano II | |||||||||
United Zürich | 2:7 | FC Bassersdorf | |||||||||
Chur 97 | 0:0 | FC Uzwil | |||||||||
FC Kreuzlingen | 3:3 | FC Widnau | |||||||||
Mohun Bagan | 1:2 | Gokulam FC | |||||||||
Aston Villa U21 | 1:1 | Norwich U21 | |||||||||
Servette U21 | 5:2 | FC Sierre | |||||||||
FC Renens | 2:3 | Urania Genève | |||||||||
FC Forward | 2:3 | FC Saint-Prex | |||||||||
Signal FC | 1:2 | Italien GE | |||||||||
FC Monthey | 2:1 | Veyrier Sports | |||||||||
Čukarički U19 | 0:0 | Red Star U19 | |||||||||
FK TSC U19 | 0:2 | Partizan U19 | |||||||||
Graficar U19 | 1:3 | FK Brodarac U19 | |||||||||
Tilykratis | 3:1 | AO Sellanon | |||||||||
Pontypridd | 1:3 | Haverfordwest | |||||||||
Goytre United | 0:1 | Llanelli AFC | |||||||||
Caerau Ely | 0:2 | Afan Lido | |||||||||
Llantwit Major | 3:2 | STM Sports | |||||||||
Undy | 0:1 | Cambrian & C. | |||||||||
Jocoro | 0:1 | Independiente | |||||||||
Loughgall | 0:0 | Dundela FC | |||||||||
Newry City | 1:2 | PSNI FC | |||||||||
Knockbreda FC | 0:1 | Ards FC | |||||||||
Ballinamallard | 5:0 | Ballyclare | |||||||||
Portadown | 2:0 | HW Welders | |||||||||
Queen's Uni | 2:1 | Dergview | |||||||||
Nasinu FC | 1:2 | Nadi FA | |||||||||
Ba FC | 3:0 | Tavua FC | |||||||||
ÍA Akranes | 2:1 | ÍBV | |||||||||
Kaya-Iloilo | 1:0 | Stallion Laguna | |||||||||
Phil. Air Force | 1:4 | G. Archers Utd. | |||||||||
FC Samtredia | 3:0 | Tskhinvali | |||||||||
Merani Tbilisi | 6:2 | Guria | |||||||||
Sönderjyske U19 | 1:4 | Bröndby IF U19 | |||||||||
Copenhagen U19 | 2:1 | Aarhus GF U19 | |||||||||
Odense BK U19 | 4:0 | Aalborg BK U19 | |||||||||
Silkeborg U19 | 1:2 | Vejle BK U19 | |||||||||
Midtjylland U19 | 6:0 | Randers FC U19 | |||||||||
Lyngby BK U19 | 3:2 | Esbjerg fB U19 | |||||||||
Bourges Foot | 2:3 | Montpellier B | |||||||||
Saint-Étienne B | 1:1 | Blois Foot 41 | |||||||||
FC Nantes B | 2:0 | Stade Bordelais | |||||||||
US Colomiers | 1:0 | Trélissac FC | |||||||||
Chamalières | 0:4 | Andrézieux | |||||||||
HB Tórshavn II | 1:0 | 07 Vestur | |||||||||
KÍ II | 0:3 | B68 Toftir | |||||||||
Skála IF II | 2:1 | Víkingur II | |||||||||
B36 II | 6:0 | EB/S II | |||||||||
B71 Sandoy | 3:1 | NSÍ II | |||||||||
Rudar Prijedor | 2:0 | FK Alfa Modriča | |||||||||
Podrinje | 1:0 | Kozara Gradiska | |||||||||
FK Krupa | 4:0 | Slavija S. | |||||||||
Tekstilac | 2:1 | Zeljeznicar BL | |||||||||
FC Bulle | 7:0 | US Terre Sainte | |||||||||
CS Chênois | 0:2 | Lausanne II | |||||||||
FC Naters | 1:0 | Chaux-de-Fonds | |||||||||
Thór | 1:1 | Leiknir | |||||||||
Njardvík | 2:1 | Magni | |||||||||
Leixões U23 | 3:1 | Académica U23 | |||||||||
Portimonense 23 | 2:2 | Vitória FC U23 | |||||||||
Cova Piedade 23 | 1:1 | Rio Ave U23 | |||||||||
Stade Poitevin | 2:2 | G. Bordeaux B | |||||||||
Châtellerault | 2:4 | Niort B | |||||||||
SV 1910 Neuhof | 0:4 | SG Barockstadt | |||||||||
Hanau 93 | 2:1 | KSV Baunatal | |||||||||
Stadtallendorf | 4:0 | SV Steinbach | |||||||||
Türk. Friedbg. | 2:1 | FC Eddersheim | |||||||||
RW Hadamar | 6:1 | Vikt. Griesheim | |||||||||
TSB Flensburg | 5:1 | Phönix Lübeck | |||||||||
Oldenburger SV | 4:3 | VfB Lübeck II | |||||||||
SC Weiche 08 II | 3:2 | Türkspor Kiel | |||||||||
Eutin 08 | 2:2 | SV Frisia 03 | |||||||||
Husumer SV | 1:3 | SV Eichede | |||||||||
Young Elephants | 0:1 | Evo United | |||||||||
Lao Police Club | 0:2 | FC Chanthabouly | |||||||||
DJK Vilzing | 3:0 | DJK Don Bosco | |||||||||
Seligenporten | 3:1 | TSV Großbardorf | |||||||||
FV 04 Würzburg | 4:2 | TSV Abtswind | |||||||||
ATSV Erlangen | 0:2 | DJK Gebenbach | |||||||||
St. Co Locminé | 1:1 | Rennes B | |||||||||
Stade Pontivyen | 2:0 | Brest B | |||||||||
PAOK U19 | 3:0 | Panetolikos U19 | |||||||||
Aris U19 | 3:1 | OFI Crete U19 | |||||||||
AEK Athens U19 | 4:1 | AO Xanthi U19 | |||||||||
Krasnodar II | 1:2 | Loko Moscow II | |||||||||
CSKA Moscow II | 1:0 | Akhmat II | |||||||||
KS Samara II | 4:1 | Spartak II | |||||||||
Arsenal Tula II | 2:1 | Orenburg II | |||||||||
Valenciennes B | 1:0 | Grande-Synthe | |||||||||
TuS Koblenz | 1:0 | A. Ludwigshafen | |||||||||
K'lautern II | 2:4 | Wormatia Worms | |||||||||
FC Karbach | 1:4 | Eintracht Trier | |||||||||
FV Engers 07 | 1:3 | SV Gonsenheim | |||||||||
Pfeddersheim | 6:3 | SV Röchling | |||||||||
Red Star U17 | 8:0 | Vojvodina U17 | |||||||||
Partizan U17 | 7:2 | Rad U17 | |||||||||
Apolon 4 U17 | 1:3 | Radn. Nis U17 | |||||||||
Brodarac U17 | 5:0 | Macva U17 | |||||||||
FC La Tour | 2:3 | FC Thun U21 | |||||||||
Stade-Payerne | 2:0 | Sarraz-Eclépens | |||||||||
FC Echichens | 0:0 | FC Fribourg | |||||||||
JIPPO | 0:0 | JäPS | |||||||||
Mikkelin | 3:0 | Reipas Lahti | |||||||||
FC Viikingit | 0:2 | Nurmijärvi | |||||||||
SJK II | 3:2 | JS Hercules | |||||||||
AC Ajaccio B | 2:2 | Côte Bleue | |||||||||
AS Furiani | 1:0 | Villefranche | |||||||||
US Mandelieu | 1:0 | AS Géménos | |||||||||
Latvia U18 | 0:2 | Slovakia U18 | |||||||||
Estonia U19 | 1:0 | N.Caledonia U19 | |||||||||
Tahiti U19 | 0:2 | India U19 | |||||||||
PNG U19 | 2:3 on pens | Vanuatu U19 | |||||||||
Lafnitz II | 2:0 | Bruck/Mur | |||||||||
US Raon-l'Étape | 1:0 | R. Strasbourg B | |||||||||
Vauban S. | 2:3 | FC Metz B | |||||||||
US Sarre-Union | 1:4 | Troyes B | |||||||||
FC Saint-Lô | 0:1 | Le Havre B | |||||||||
QRM B | 1:2 | AF Virois | |||||||||
Avranches B | 2:1 | US Alençon | |||||||||
SM Caen B | 3:2 | Pacy Ménilles | |||||||||
AS Cherbourg | 2:1 | ESM Gonfreville | |||||||||
Grand-Quevilly | 1:3 | FC Dieppe | |||||||||
Évreux FC 27 | 0:0 | AG Caen | |||||||||
Clermont B | 1:1 | SA Thiers | |||||||||
SV Ried II | 2:0 | ATSV Wolfsberg | |||||||||
Almere City U23 | 6:0 | ONS Sneek | |||||||||
HSV Hoek | 1:0 | FC Lisse | |||||||||
Excelsior '31 | 0:1 | ODIN '59 | |||||||||
DVS '33 | 1:0 | SteDoCo | |||||||||
Sparta Nijkerk | 3:2 | Barendrecht | |||||||||
Harkemase Boys | 2:0 | VVOG | |||||||||
Hlucin | 1:0 | Slovacko B | |||||||||
Petrkovice | 1:3 | Frydek-Mistek | |||||||||
Rosice | 1:1 | 1.SC Znojmo | |||||||||
Dolni Benesov | 1:1 | Blansko | |||||||||
Karlsruhe U19 | 1:2 | Offenbach U19 | |||||||||
Mainz 05 U19 | 3:2 | Gr. Fürth U19 | |||||||||
Heidenheim U19 | 1:1 | SSV Ulm U19 | |||||||||
AJ Auxerre B | 4:3 | FC Montceau B. | |||||||||
FC Gueugnon | 1:0 | FC Sochaux B | |||||||||
Toulouse Rodéo | 2:0 | Toulouse B | |||||||||
Rodez AF B | 4:1 | AS Fabrègues | |||||||||
AKA Salzb. U18 | 5:1 | AKA SV Ried U18 | |||||||||
AKA LASK U18 | 1:2 | Stmk.-Sturm U18 | |||||||||
AKA WAC U18 | 2:2 | AKA Rapid U18 | |||||||||
AKA Admira U18 | 2:1 | St. Pölten U18 | |||||||||
Burgenland U18 | 0:3 | AKA Austria U18 | |||||||||
Vorarlberg U18 | 4:2 | AKA Tirol U18 | |||||||||
USM Montargis | 1:2 | Châteauroux B | |||||||||
US Orléans B | 5:1 | Châteauneuf | |||||||||
Pouzauges | 1:1 | La Roche Vendée | |||||||||
Fontenay | 3:1 | Stade Laval B | |||||||||
FC Le Mans B | 0:1 | Châteaubriant | |||||||||
Budejovice U19 | 1:4 | Olomouc U19 | |||||||||
Karvina U19 | 1:0 | Slovacko U19 | |||||||||
Mutschelbach | 3:0 | W. Mannheim U21 | |||||||||
1.FC Bruchsal | 4:1 | FC Zuzenhausen | |||||||||
SpVgg Neckarelz | 1:1 | VfR Mannheim | |||||||||
AC Horsens U19 | 2:4 | Helsingör U19 | |||||||||
Kolding IF U19 | 2:3 | Viborg FF U19 | |||||||||
Hobro IK U19 | 2:2 | Hellerup IK U19 | |||||||||
Naesby BK U19 | 2:1 | HB Köge U19 | |||||||||
Akademisk U19 | 2:0 | Naestved BK U19 | |||||||||
Holbaek B&I U19 | 1:1 | Slagelse U19 | |||||||||
Niendorf U19 | 0:4 | Hamburg U19 | |||||||||
Kotwica | 5:1 | Mieszko Gniezno | |||||||||
KKS Kalisz | 1:0 | KP Starogard | |||||||||
Sokol Kleczew | 2:0 | Baltyk Gdynia | |||||||||
Nielba | 1:2 | B. Koszalin | |||||||||
Grom N.S. | 1:3 | Górnik Konin | |||||||||
Polonia Sroda | 6:0 | Unia Janikowo | |||||||||
Blauw Geel '38 | 3:0 | VV UNA | |||||||||
SF Köllerbach | 2:4 | FC Homburg II | |||||||||
Halberg Brebach | 2:0 | SV Saar 05 | |||||||||
1.FC Reimsbach | 4:0 | B. Neunkirchen | |||||||||
Gyeongju KHNP | 0:0 | Gimhae FC | |||||||||
St. Hauzenberg | 0:1 | SV Erlbach | |||||||||
E. Karlsfeld | 2:1 | TSV Kastl | |||||||||
SB Rosenheim | 6:3 | FC Unterföhring | |||||||||
SE Freising | 3:1 | TSV Waldkirchen | |||||||||
TuS Holzkirchen | 1:2 | Hallbergmoos | |||||||||
FC Lerchenfeld | 1:1 | FC Courgenay | |||||||||
FC Tavannes | 0:1 | FC Bubendorf | |||||||||
SC Binningen | 1:0 | BSC Old Boys | |||||||||
SC Dornach | 6:1 | FC Spiez | |||||||||
FC Allschwil | 1:2 | FC Liestal | |||||||||
FC Cornol | 1:2 | FC Konolfingen | |||||||||
UR Namur | 3:2 | RE Acren | |||||||||
Toho Titanium | 2:1 | tonan Maebashi | |||||||||
Vertfee Yaita | 0:1 | Esperanza SC | |||||||||
Lubin U19 | 7:0 | Pogon U19 | |||||||||
UKS SMS U19 | 1:3 | Legia U19 | |||||||||
Arka Gdynia U19 | 4:0 | Jagiellonia U19 | |||||||||
Korona U19 | 2:3 | Escola V. U19 | |||||||||
Paide U21 | 1:2 | JK Volta | |||||||||
VfL Halle 96 | 2:0 | CZ Jena II | |||||||||
VFC Plauen | 2:1 | Hohenstein-E. | |||||||||
VfB Krieschow | 1:4 | VfB Merseburg | |||||||||
FC Grimma | 4:1 | FCO Neugersdorf | |||||||||
Buckley | 3:2 | Porthmadog | |||||||||
Penrhyncoch | 1:2 | Ruthin | |||||||||
Llandudno | 1:4 | Gresford | |||||||||
Conwy | 0:0 | Bangor City | |||||||||
FC Lachen | 0:0 | SC Schöftland | |||||||||
Blue Stars ZH | 2:4 | FC Wettingen | |||||||||
FC Grenchen 15 | 2:1 | FC Freienbach | |||||||||
SC Zofingen | 3:1 | FC Muri | |||||||||
Omiya U18 | 0:0 | Ichifuna HS | |||||||||
Qatar U18 | 1:5 | Jordan U18 | |||||||||
Iraq U18 | 2:4 | U. A. E. U18 | |||||||||
ASKÖ Oedt | 1:1 | St. Valentin | |||||||||
Arte. Wakayama | 0:1 | Ococias Kyoto | |||||||||
S. Brijeg U19 | 2:1 | V. Mostar U19 | |||||||||
AKA WAC U16 | 1:1 | AKA Rapid U16 | |||||||||
AKA Admira U16 | 4:3 | St. Pölten U16 | |||||||||
AKA Salzb. U16 | 7:0 | AKA SV Ried U16 | |||||||||
AKA LASK U16 | 0:4 | Stmk.-Sturm U16 | |||||||||
Vorarlberg U16 | 0:2 | AKA Tirol U16 | |||||||||
Frankfurt U17 | 3:0 | FC Augsburg U17 | |||||||||
Stuttgart U17 | 1:4 | Mainz 05 U17 | |||||||||
SC Freiburg U17 | 0:3 | Darmstadt U17 | |||||||||
SV Wehen U17 | 1:2 | Gr. Fürth U17 | |||||||||
Karlsruhe U17 | 1:1 | Nürnberg U17 | |||||||||
Chemnitz U17 | 0:0 | Wolfsburg U17 | |||||||||
Hannover 96 U17 | 1:3 | RB Leipzig U17 | |||||||||
Braunschw. U17 | 0:0 | Hamburg U17 | |||||||||
St. Pauli U17 | 2:4 | U. Berlin U17 | |||||||||
Wuppertal U17 | 0:4 | 1.FC Köln U17 | |||||||||
Düsseldorf U17 | 2:2 | Unterrath U17 | |||||||||
Aachen U17 | 1:0 | Hennef 05 U17 | |||||||||
Lippstadt U17 | 0:5 | B. Dortmund U17 | |||||||||
Schalke 04 U17 | 2:3 | Bielefeld U17 | |||||||||
Pr. Münster U17 | 2:1 | M'gladbach U17 | |||||||||
Fukui Utd. | 3:2 | Hokuriku FC | |||||||||
Ararat Moskau | 2:1 | Strogino Moscow | |||||||||
Salyut Belgorod | 2:1 | Novomoskovsk | |||||||||
Barmbek-U. II | 2:5 | SC Sternschanze | |||||||||
BEJUNE U18 | 2:0 | Winterthur U18 | |||||||||
FC Sion U18 | 5:2 | FC Thun U18 | |||||||||
FC Zürich U18 | 1:0 | Lausanne U18 | |||||||||
Aarau U18 | 1:2 | GC Zürich U18 | |||||||||
Servette U18 | 1:2 | Team Ticino U18 | |||||||||
SC ReUnited | 5:2 | NPM Silmet | |||||||||
W. Bremen III | 2:2 | Habenhauser FV | |||||||||
Brinkumer SV | 3:3 | Leher TS | |||||||||
Blumenthaler SV | 0:1 | FC Oberneuland | |||||||||
ESC Geestemünde | 7:2 | BTS Neustadt | |||||||||
BW Berlin | 3:4 | TSG Neustrelitz | |||||||||
Torgelower FC | 1:0 | MSV Pampow | |||||||||
Brandenburg. SC | 2:1 | CFC Hertha 06 | |||||||||
SC Staaken | 9:0 | Victoria Seelow | |||||||||
Kyrgyzaltyn | 2:1 | Ilbirs Bishkek | |||||||||
Einheit Kamenz | 0:0 | BW Leipzig | |||||||||
Radebeuler BC | 0:3 | SG Taucha 99 | |||||||||
K. Markkleeberg | 0:2 | Neustadt/Spree | |||||||||
Budissa Bautzen | 5:0 | Motor Wilsdruff | |||||||||
Großenhainer FV | 0:2 | Pirna-Copitz | |||||||||
FC 1910 Lößnitz | 4:0 | Eintr. Niesky | |||||||||
1865 Dachau | 1:0 | SpVgg Hankofen | |||||||||
SV Donaustauf | 2:1 | Kirchanschöring | |||||||||
Türk. Augsburg | 7:1 | SV Pullach | |||||||||
SC 1903 Weimar | 1:2 | Bad Langensalza | |||||||||
Sondershausen | 1:0 | Schott Jena | |||||||||
E. Eisenberg | 1:1 | FC Fahner Höhe | |||||||||
Frankenhausen | 2:2 | 1.FC Sonneberg | |||||||||
Meiendorfer SV | 0:3 | TSV Sasel | |||||||||
TSV Pansdorf | 1:0 | Büchen-Sieben. | |||||||||
FC Dornbreite | 4:1 | TuS Hartenholm | |||||||||
SVT Neumünster | 3:0 | SG Neustrand | |||||||||
TSV Bützow | 3:4 | Rostocker FC | |||||||||
Penzliner SV | 2:2 | SV Pastow | |||||||||
SV 90 Görmin | 1:3 | E. Ueckermünde | |||||||||
SGA Boizenburg | 3:0 | Kühlungsborn | |||||||||
FCM Schwerin | 1:0 | Grimmener SV | |||||||||
Güstrower SC | 4:2 | Neubrandenburg | |||||||||
Fort. Biesdorf | 0:1 | Berlin United | |||||||||
SV Empor Berlin | 0:0 | Frohnauer SC | |||||||||
ATUS Ferlach | 2:1 | SV Spittal/Drau | |||||||||
SK Maria Saal | 4:2 | SV Dellach/Gail | |||||||||
TSV Altenholz | 4:0 | Friedrichsberg | |||||||||
Tellingstedt | 2:5 | TSV Kronshagen | |||||||||
IF Stjernen | 2:0 | Gettorfer SC | |||||||||
BSC Brunsbüttel | 3:3 | FC Reher/Puls | |||||||||
Hohenwestedt | 3:3 | Nordmark Satrup | |||||||||
Osterrönfeld | 0:0 | TSV Rantrum | |||||||||
TPS U19 | 4:3 | HJK U19 | |||||||||
SV Kuppenheim | 1:1 | SV Weil | |||||||||
FC Radolfzell | 2:0 | Offenburger FV | |||||||||
Kehler FV | 6:3 | FC Waldkirch | |||||||||
FC Türkiye | 1:1 | Dersimspor | |||||||||
Jahn Forchheim | 0:3 | ASV Vach | |||||||||
FSV Erlangen-B. | 3:3 | SC Groß'lohe | |||||||||
FC Twente U19 | 2:3 | AZ U19 | |||||||||
Blau-Weiß Dölau | 1:0 | Eintr. Elster | |||||||||
Fort. Magdeburg | 1:2 | SV Westerhausen | |||||||||
OSC Bremerhaven | 1:2 | FC Huchting | |||||||||
VfL 07 Bremen | 5:0 | Melchiorshausen | |||||||||
VfL Rhede | 0:0 | Meerbusch II | |||||||||
ASPTT Dijon U19 | 1:3 | FBBP 01 U19 | |||||||||
JPS | 0:1 | SC Riverball | |||||||||
Golling | 4:1 | Bramberg | |||||||||
FC Puch | 0:1 | Neumarkt | |||||||||
Bürmoos | 2:2 | Thalgau | |||||||||
Zell am See | 1:1 | Eugendorf | |||||||||
Grödig | 3:0 | A. Salzburg | |||||||||
Saalfelden | 3:0 | Kuchl | |||||||||
Imst | 3:1 | SV Wörgl | |||||||||
Hall | 6:1 | FC Wacker II | |||||||||
SV Atlas | 4:1 | G. Egestorf/L. | |||||||||
MTV Gifhorn | 3:0 | Arm. Hannover | |||||||||
FC Lustenau | 2:1 | Andelsbuch | |||||||||
Ludesch | 2:1 | Höchst | |||||||||
Admira Dornbirn | 0:2 | FC Bizau | |||||||||
SC Willingen | 2:1 | CSC 03 Kassel | |||||||||
Türkgücü Kassel | 2:1 | Melsunger FV | |||||||||
SpVgg Vreden | 2:0 | SC Roland | |||||||||
TuS Sulingen | 2:2 | SC Hemmingen/W. | |||||||||
Wald-Michelbach | 5:1 | VfB Ginsheim II | |||||||||
Waldalgesheim | 2:0 | Basara Mainz | |||||||||
SV Morlautern | 5:0 | ASV Fußgönheim | |||||||||
Kirchbichl | 2:1 | Silz/Mötz | |||||||||
FC Futura | 23:0 | Hyvinkään PS | |||||||||
Cruz Azul U20 | 3:1 | Puebla FC U20 | |||||||||
Wildeshausen | 3:1 | SV Union Lohne | |||||||||
1.FC Monheim | 2:0 | TVD Velbert | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Stéfano Pinho Legion FC | 4:2 | |
Stéfano Pinho Legion FC | 3:2 | |
Fernando Lesme LD Alajuelense | 1:1 | |
J. Ortiz Grecia | 0:1 | |
Ferreirinha São Paulo | 2:1 |