Saint-Étienne | 0:1 | Montpellier | |||||||||
Portugal U16 | 1:2 | Belgium U16 | |||||||||
São Bento (SP) | 0:1 | Botafogo-SP | |||||||||
Coritiba FC | 0:0 | Londrina-PR | |||||||||
Anzhi II | 0:2 | Arsenal Tula II | |||||||||
Krasnodar II | 0:0 | Enisey II | |||||||||
Orenburg | 2:2 | Ural | |||||||||
Dynamo Moscow | 0:0 | Rostov | |||||||||
Anzhi | 0:1 | Arsenal Tula | |||||||||
Loko Moscow | 4:0 | Rubin Kazan | |||||||||
Olimpia | 0:1 | Sport. Cristal | |||||||||
Godoy Cruz | 1:0 | U. Concepción | |||||||||
Boca Juniors | 2:1 | Athletico-PR |
|
||||||||
Wilstermann | 0:2 | Deportes Tolima | |||||||||
Antalyaspor U21 | 1:2 | Bursaspor U21 | |||||||||
Antalyaspor | 0:1 | Bursaspor | |||||||||
FC Botosani | 2:0 | FC Voluntari | |||||||||
FC Dinamo | 2:0 | Gaz Metan | |||||||||
Aberdeen FC | 2:1 | Heart of Midl. | |||||||||
Odense BK | 4:1 | Esbjerg fB | |||||||||
Proleter | 0:1 | Red Star | |||||||||
HNK Gorica | 4:1 | NK Istra | |||||||||
Hajduk Split | 2:0 | Slaven Belupo | |||||||||
NuPS | 4:1 | Ekenäs IF II | |||||||||
FC HIK | 1:2 | HPS | |||||||||
SexyPöxyt | 2:1 | FC Espoo II | |||||||||
LehPa | 1:3 | JJK Jyväskylä | |||||||||
Toivalan | 2:0 | PAVE Iisalmi | |||||||||
FC Futura | 2:1 | FC Kontu | |||||||||
HerTo | 0:1 | Nastolan Nopsa | |||||||||
FC Kuusysi | 4:1 | JäPS II | |||||||||
TiPS | 7:1 | CLE | |||||||||
Leppävaaran | 1:6 | LPS | |||||||||
Arka Gdynia | 2:0 | Z. Sosnowiec | |||||||||
Wisla Kraków | 1:0 | Korona Kielce | |||||||||
CSKA 1948 | 4:0 | Lokomotiv GO | |||||||||
B. Galabovo | 3:2 | Tsarsko Selo | |||||||||
NK Domzale | 2:1 | ND Gorica | |||||||||
Rudar Velenje | 3:0 | NK Aluminij | |||||||||
Etar | 1:0 | Loko Plovdiv | |||||||||
Slavia Sofia | 1:0 on pens | Botev Vratsa | |||||||||
FSV Barleben | 7:0 | U. Schönebeck | |||||||||
Blau-Weiß Dölau | 3:1 | Halle-Ammendorf | |||||||||
Fort. Magdeburg | 3:1 | Sangerhausen | |||||||||
TSV Pansdorf | 1:2 | TSV Travemünde | |||||||||
Gettorfer SC | 1:3 | Eckernförder SV | |||||||||
SF/BG Marburg | 5:2 | SV Bauerbach | |||||||||
SKV Rutesheim | 5:1 | 1.FC Heiningen | |||||||||
VfL 07 Bremen | 20:0 | Lesum-Burgdamm | |||||||||
Mutschelbach | 3:0 | Durlach-Aue | |||||||||
FCA Walldorf II | 1:3 | TSG Weinheim | |||||||||
Rielasingen | 5:1 | FC Radolfzell | |||||||||
SC Willingen | 4:0 | Barockstadt II | |||||||||
FC Iserlohn | 1:2 | Westf. Wickede | |||||||||
U. Klosterfelde | 1:5 | MSV Neuruppin | |||||||||
TSV Winsen/Luhe | 2:1 | TV Meckelfeld | |||||||||
Santa Tecla | 0:1 | ADI Metapán | |||||||||
Pasaquina | 0:3 | Alianza FC | |||||||||
Hafnarfjördur | 3:2 | KA Akureyri | |||||||||
Stjarnan | 1:0 | HK Kópavogs | |||||||||
Breidablik | 3:1 | Víkingur | |||||||||
Fram Reykjavík | 3:2 | Fjölnir | |||||||||
Afturelding | 2:1 | Leiknir | |||||||||
Grótta | 2:2 | Thróttur | |||||||||
S. Brijeg U19 | 4:1 | Travnik U19 | |||||||||
Al-Nasr SC | 1:3 | Shabab Al-Ahli | |||||||||
Al-Dhafra FC | 1:5 | Fujairah SC | |||||||||
Emirates Club | 0:3 | Al-Jazira | |||||||||
FC Baniyas | 3:2 | Ittihad Kalba | |||||||||
Slavia | 4:3 | FK Minsk | |||||||||
FAR Rabat | 1:1 | Wydad AC | |||||||||
El Makasa | 2:1 | Nogoom FC | |||||||||
Ittihad Alex | 0:1 | Enppi SC | |||||||||
El Gouna | 1:4 | El Mokawloon | |||||||||
Entag El Harby | 0:0 | Ismaily | |||||||||
El Masry | 0:1 | Harras Hodoud | |||||||||
FC Locomotive | 1:3 | Torpedo Kutaisi | |||||||||
Rustavi | 3:1 | Iberia 1999 | |||||||||
Gimcheon Sangmu | 1:0 | Seongnam FC | |||||||||
Zugdidi | 0:3 | FC Samtredia | |||||||||
Guria | 1:3 | FC Telavi | |||||||||
Merani Tbilisi | 4:2 | FC Gagra | |||||||||
Shukura | 2:0 | Kolkheti Poti | |||||||||
Amateure OÖ | 1:2 | WSG Tirol |
|
||||||||
SV Kapfenberg | 4:1 | FC Wacker II | |||||||||
SV Horn | 3:0 | Blau Weiss Linz |
|
||||||||
Vorwärts Steyr | 3:2 | FAC | |||||||||
Young Violets | 2:5 | A. Lustenau |
|
||||||||
FC Liefering | 2:5 | Wiener Neustadt | |||||||||
Kuressaare | 1:0 | Maardu LM | |||||||||
Ayacucho FC | 0:2 | UTC | |||||||||
Pahang | 4:0 | Terengganu FC | |||||||||
KDA FC | 1:1 | Selangor FC II | |||||||||
Bohemians | 0:2 | Dundalk FC | |||||||||
Cork City | 2:0 | UCD | |||||||||
Derry City | 1:1 | St. Pat's | |||||||||
Drogheda United | 3:2 | Limerick FC | |||||||||
Shelbourne | 2:1 | Athlone Town | |||||||||
Wexford FC | 2:2 | Cobh Ramblers | |||||||||
Granada CF | 2:1 | CD Tenerife | |||||||||
FC Arges | 2:1 | Ripensia | |||||||||
Desportivo Aves | 0:1 | Moreirense | |||||||||
Ingulets | 3:2 | Obolon | |||||||||
Servette FC | 3:1 | Lausanne-Sport |
|
||||||||
Velke Mezirici | 2:3 | Zlinsko | |||||||||
HS Kromeriz | 1:1 | MFK Vyskov | |||||||||
TJ Jinmen Tiger | 1:1 | SH Shenhua | |||||||||
NK Sesvete | 4:1 | Hajduk Split II | |||||||||
Hrv Dragovoljac | 0:1 | NK Varazdin | |||||||||
Medjimurje | 1:1 | Din. Zagreb II | |||||||||
Hammarby | 2:0 | Sirius | |||||||||
GAIS | 0:1 | IK Frej Täby | |||||||||
Örebro SK U19 | 0:2 | AIK U19 | |||||||||
Vasalund U19 | 1:0 | IF Bromma U19 | |||||||||
Sogdiana | 2:1 | FK Andijon | |||||||||
Nasaf Qarshi | 1:1 | Qizilqum | |||||||||
H. Kfar Saba | 1:0 | Beitar Tel Aviv | |||||||||
H. Nof HaGalil | 2:2 | H. Ashkelon | |||||||||
Ness Ziona | 2:0 | Hapoel Afula | |||||||||
H. Jerusalem | 1:0 | H. Ramat Gan | |||||||||
Kizilcabölük | 1:3 | E. Erokspor | |||||||||
Nevsehir Bld | 0:0 | Bucaspor 1928 | |||||||||
Corum FK | 0:1 | Kocaelispor | |||||||||
Serik Belediye | 1:0 | Karacabey Bld | |||||||||
Ergene Velimese | 2:0 | Nazilli Bld. | |||||||||
Karsiyaka | 0:0 | Van Spor FK | |||||||||
Hertha BSC II | 0:2 | Lok Leipzig | |||||||||
FC Bayern II | 3:1 | Gr. Fürth II | |||||||||
1.FC Köln II | 0:3 | SV Rödinghausen | |||||||||
SC Weiche 08 | 0:0 | VfB Lübeck |
|
||||||||
Drochtersen/A. | 0:1 | VfB Oldenburg |
|
||||||||
SC Weiz | 2:2 | Sturm Graz II | |||||||||
FC Gleisdorf 09 | 2:1 | SC Kalsdorf | |||||||||
Allerheiligen | 3:1 | SPG Wels | |||||||||
Vöcklamarkt | 1:2 | Grazer AK 1902 | |||||||||
SPG Wels II | 0:2 | FC Lendorf | |||||||||
VST Völkermarkt | 2:1 | Deutschlandsbg. | |||||||||
Seekirchen | 4:3 | Schwaz | |||||||||
Altach Juniors | 2:2 | Saalfelden | |||||||||
Grödig | 0:1 | FC Kufstein | |||||||||
Honduras Progr. | 3:2 | Real de Minas | |||||||||
Hertha Wiesbach | 0:0 | TuS Koblenz | |||||||||
Emmelshausen | 4:1 | Mechtersheim | |||||||||
SSV Merten | 1:3 | FC Hürth | |||||||||
Greifswalder FC | 1:1 | TSG Neustrelitz | |||||||||
SC Staaken | 5:0 | Anker Wismar | |||||||||
TeBe Berlin | 1:3 | Altlüdersdorf | |||||||||
VFC Plauen | 1:4 | FC Eilenburg | |||||||||
Bremer SV | 3:1 | Leher TS | |||||||||
Brinkumer SV | 2:2 | Schwachhausen | |||||||||
FC Oberneuland | 5:1 | W. Bremen III | |||||||||
Arm. Hannover | 2:1 | Wolfenbüttel | |||||||||
Braunschweig II | 1:3 | Eintr. Northeim | |||||||||
BV Cloppenburg | 2:4 | TuS Bersenbrück | |||||||||
1.FC Wunstorf | 1:0 | SV Atlas | |||||||||
Lok. Kosice | 0:0 | Slavoj Trebisov | |||||||||
Ostbahn XI | 0:0 | 1210 Wien | |||||||||
Rohrbach/G. | 2:0 | Spratzern | |||||||||
Kilb | 1:1 | Waidhofen/T. | |||||||||
Zwettl | 1:2 | Ardagger | |||||||||
Kremser SC | 3:0 | Gaflenz | |||||||||
SV Stripfing | 3:3 | Kottingbrunn | |||||||||
Oberwart | 3:0 | Stegersbach | |||||||||
Leithaprodersd. | 3:0 | Deutschkreutz | |||||||||
Siegendorf | 5:1 | Wimpassing | |||||||||
Micheldorf | 1:0 | Union Perg | |||||||||
Fürstenfeld | 2:1 | Bad Radkersburg | |||||||||
Gnas | 3:2 | DSV Leoben | |||||||||
Mettersdorf | 2:1 | Lebring | |||||||||
ASK Voitsberg | 1:1 | Heiligenkreuz | |||||||||
Liezen | 0:0 | Lafnitz II | |||||||||
Union Lind | 1:3 | ASKÖ Gmünd | |||||||||
SV Feldkirchen | 0:2 | SK Treibach | |||||||||
ATSV Wolfsberg | 1:2 | SV St.Jakob/Ros | |||||||||
SV Innsbruck | 3:0 | Kirchbichl | |||||||||
Telfs | 5:1 | SK St. Johann | |||||||||
FC Bizau | 3:3 | SV Lochau | |||||||||
Eugendorf | 3:1 | Adnet | |||||||||
SAK 1914 | 6:0 | Altenmarkt | |||||||||
Cracovia U19 | 2:1 | Motor U19 | |||||||||
Juvenes-Dogana | 4:0 | Murata | |||||||||
Fiorentino | 0:4 | SS Folgore | |||||||||
Newtown | 1:2 | Bala | |||||||||
Técnico U. | 3:0 | LDU de Loja | |||||||||
King Fung | 1:2 | Kitchee | |||||||||
Binh Duong FC | 1:0 | Sai Gon FC | |||||||||
KF Flamurtari | 0:0 | KF Drenica | |||||||||
FC Ballkani | 1:0 | SC Gjilani | |||||||||
KF Trepca 89 | 1:2 | KF Ferizaj | |||||||||
St Joseph's FC | 3:0 | Gibr. Phoenix | |||||||||
FC Noah | 0:3 | Pyunik Yerevan | |||||||||
FC Urartu | 1:1 | Ararat Yerevan | |||||||||
Perth Glory | 8:7 on pens | Adelaide United | |||||||||
Portugal U17 | 4:2 | Iceland U17 | |||||||||
Russia U17 | 2:3 | Hungary U17 | |||||||||
Italy U17 | 4:1 | Spain U17 | |||||||||
Austria U17 | 1:3 | Germany U17 | |||||||||
Cagliari U19 | 1:1 | Napoli U19 | |||||||||
Udinese U19 | 0:3 | Milan U19 | |||||||||
Necaxa | 1:0 | Monterrey |
|
||||||||
América | 3:1 | CD Cruz Azul |
|
||||||||
NEC Nijmegen | 2:0 | RKC Waalwijk | |||||||||
SC Cambuur | 2:2 | Almere City | |||||||||
Standard Liège | 2:3 | KAA Gent |
|
||||||||
Tranmere Rovers | 1:0 | Forest Green | |||||||||
Hamm United | 1:2 | FC Voran Ohe | |||||||||
BJMC | 1:2 | Mohammedan | |||||||||
Rahmatganj | 1:2 | Saif SC | |||||||||
TuRa Harksheide | 1:1 | Union Tornesch | |||||||||
HSV III | 3:0 | FC Elmshorn | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match