B. Leverkusen | 2:0 | VfB Stuttgart |
|
||||||||
Olympique Lyon | 1:0 | Saint-Étienne | |||||||||
CD Leganés | 1:0 | Alavés | |||||||||
Ipswich | 1:2 | West Brom |
|
||||||||
Moldova U16 | 0:1 | Turkey U16 | |||||||||
Chapecoense | 2:1 | Sport Recife | |||||||||
EC Bahia | 2:0 | Fluminense |
|
||||||||
Ceará SC | 1:0 | Paraná | |||||||||
Coritiba FC | 1:0 | Fortaleza |
|
||||||||
Arm. Bielefeld | 0:1 | MSV Duisburg |
|
||||||||
Greuther Fürth | 3:2 | 1.FC Magdeburg |
|
||||||||
SF Lotte | 1:0 | Hansa Rostock |
|
||||||||
Spartak II | 4:1 | KS Samara II | |||||||||
Akhmat II | 0:2 | CSKA Moscow II | |||||||||
Orenburg II | 1:3 | Ufa II | |||||||||
Dynamo M II | 4:0 | Enisey II | |||||||||
Akhmat Grozny | 0:2 | CSKA Moscow | |||||||||
Loko Moscow | 1:2 | Ural | |||||||||
FC Dinamo | 1:1 | Gaz Metan | |||||||||
Galatasaray U21 | 3:1 | Konyaspor U21 | |||||||||
Galatasaray | 1:1 | Konyaspor | |||||||||
Shakhtar D. | 0:0 | PFK Lviv | |||||||||
Club Brugge | 1:3 | Zulte Waregem | |||||||||
KSV Roeselare | 0:0 | KV Mechelen | |||||||||
Dukla Prague | 1:0 | Teplice | |||||||||
Slovan Liberec | 1:1 | Viktoria Plzen | |||||||||
Vejle BK | 1:1 | Aalborg BK | |||||||||
FK Cukaricki | 2:1 | Rad | |||||||||
NK Rudes | 0:1 | Inker | |||||||||
Piast Gliwice | 0:0 | Z. Sosnowiec | |||||||||
Vitosha | 1:0 | Slavia Sofia | |||||||||
NK Olimpija | 2:2 | NS Mura | |||||||||
Blau-Weiß Dölau | 1:4 | Romonta Amsdorf | |||||||||
Halle-Ammendorf | 4:0 | SV Kelbra | |||||||||
SC 04 Schwabach | 0:3 | Quelle Fürth | |||||||||
Markranstädt | 1:0 | SG Taucha 99 | |||||||||
TuS Mayen | 1:0 | FSV Salmrohr | |||||||||
Waldalgesheim | 2:0 | RWO Alzey | |||||||||
Gau-Odernheim | 4:2 | SG Rieschweiler | |||||||||
VfL Bückeburg | 0:1 | HSC/BW Tündern | |||||||||
Hallbergmoos | 0:1 | E. Karlsfeld | |||||||||
SV Bauerbach | 0:9 | FSV Fernwald | |||||||||
MSV Pampow | 1:1 | FCM Schwerin | |||||||||
TSV Bützow | 1:0 | Neubrandenburg | |||||||||
RW Darmstadt | 3:0 | G. Ober-Roden | |||||||||
Kickers Emden | 0:1 | GW Firrel | |||||||||
Blau-Weiß Lohne | 3:2 | BW Papenburg | |||||||||
Hennef 05 | 3:5 on pens | Wegberg-Beeck | |||||||||
SC Verl | 6:0 | 1.FC Gievenbeck | |||||||||
Dep. Madryn | 1:0 | Villa Mitre | |||||||||
Sansinena | 2:2 | Cipolletti | |||||||||
San Martín (F) | 1:1 | Gimnasia y Tiro | |||||||||
Belgrano | 1:3 | Atl. Tucumán | |||||||||
Sonsonate | 0:1 | ADI Metapán | |||||||||
Chalatenango | 0:1 | Alianza FC | |||||||||
Santa Tecla | 3:0 | L.A. Firpo | |||||||||
FC Tokyo Res. | 0:1 | Nagano Parceiro | |||||||||
FC Ryukyu | 5:1 | SC Sagamihara | |||||||||
Al-Qadsiah | 3:1 | Al-Raed | |||||||||
Al-Nassr | 1:0 | Al-Shabab | |||||||||
FC Kariya | 1:2 | Atletico Suzuka | |||||||||
Kagura Shimane | 2:1 | Veroskr. Tsuno | |||||||||
Western Sydney | 0:2 | Newcastle | |||||||||
Dibba Fujairah | 2:3 | Sharjah FC | |||||||||
Emirates Club | 3:1 | Fujairah SC | |||||||||
Al-Wahda | 1:2 | Al-Jazira | |||||||||
Flamurtari FC | 1:0 | FK Partizani | |||||||||
Club Africain | 2:1 | AS Gabès | |||||||||
CABB Arreridj | 1:0 | JS Kabylie | |||||||||
Ittihad Tanger | 0:0 | O. Khouribga | |||||||||
Cambrian & C. | 2:1 AET | The New Saints | |||||||||
FC Wacker II | 0:0 | A. Lustenau |
|
||||||||
SV Kapfenberg | 2:0 | SKU Amstetten | |||||||||
Young Violets | 4:2 | Vorwärts Steyr | |||||||||
Sol de América | 3:1 | 3 de Febrero | |||||||||
Coventry | 1:1 | Peterborough | |||||||||
Newry City | 1:2 | Ballymena Utd | |||||||||
Hellas Verona | 1:1 | Palermo | |||||||||
Granada CF | 1:2 | Sporting Gijón | |||||||||
AL Déville M. | 0:1 | Évreux FC 27 | |||||||||
Le Puy Foot | 3:2 | Saint-Étienne B | |||||||||
Entente SSG | 1:3 | US Avranches | |||||||||
SO Cholet | 1:3 | USL Dunkerque | |||||||||
Lyon La Duchère | 0:1 | Le Mans FC | |||||||||
Stade Lavallois | 0:2 | Pau FC | |||||||||
JA Drancy | 0:1 | FC Villefranche | |||||||||
Concarneau | 2:1 | QRM | |||||||||
Bourg-en-Bresse | 2:0 | Tours FC | |||||||||
CS Mioveni | 1:1 | ACS Poli | |||||||||
FC Arges | 1:0 | Ac. Clinceni | |||||||||
Estoril U23 | 0:0 | Rio Ave U23 | |||||||||
Karabükspor | 1:2 | Balikesirspor | |||||||||
FC Schaffhausen | 1:3 | FC Aarau | |||||||||
Viagem Usti n/L | 3:1 | Chrudim | |||||||||
1.SC Znojmo | 0:0 | Hradec Kralove | |||||||||
Zbrojovka Brno | 1:2 | Vlasim | |||||||||
Stal Mielec | 2:0 | Warta Poznan | |||||||||
Raków | 1:0 | Chojniczanka | |||||||||
Liverpool U18 | 1:2 | Derby U18 | |||||||||
Chelsea U21 | 1:1 | Tottenham U21 | |||||||||
Leicester U21 | 0:0 | Man City U21 | |||||||||
Norwich U21 | 0:0 | Southampton U21 | |||||||||
Reading U21 | 3:0 | Fulham U21 | |||||||||
West Brom U21 | 1:1 | Man Utd U21 | |||||||||
FCA Walldorf | 0:2 | FK Pirmasens | |||||||||
Hoffenheim II | 1:2 | TSV Steinbach | |||||||||
Hessen Dreieich | 0:2 | Stadtallendorf | |||||||||
SV Elversberg | 0:1 | K. Offenbach | |||||||||
W. Nordhausen | 2:0 | Altglienicke | |||||||||
BFC Dynamo | 0:3 | Rot-Weiß Erfurt |
|
||||||||
Hertha BSC II | 1:1 | Optik Rathenow | |||||||||
FC Bayern II | 1:1 | FC Pipinsried | |||||||||
TSV Havelse | 0:1 | BSV Rehden | |||||||||
Drochtersen/A. | 1:0 | Hannover 96 II | |||||||||
DJK Don Bosco | 3:0 | Jahn Forchheim | |||||||||
FC Nöttingen | 2:1 | SU Neckarsulm | |||||||||
Concordia | 3:1 | SV Rugenbergen | |||||||||
TuS Osdorf | 4:2 | SC Condor | |||||||||
SC Victoria | 2:0 | Niendorfer TSV | |||||||||
FC Süderelbe | 0:0 | Meiendorfer SV | |||||||||
FV Engers 07 | 0:2 | TuS Koblenz | |||||||||
FV Bad Vilbel | 5:0 | VfB Ginsheim | |||||||||
Greifswalder FC | 4:3 | H. Rostock II | |||||||||
Inter Leipzig | 4:0 | Sandersdorf | |||||||||
Brinkumer SV | 3:0 | KSV Vatan Sport | |||||||||
FC Oberneuland | 7:0 | SC Borgfeld | |||||||||
BV Cloppenburg | 0:2 | VfL Oythe | |||||||||
Vitesse U17 | 4:1 | FC Twente U17 | |||||||||
Ostbahn XI | 1:1 | ASV 13 | |||||||||
VfL Bochum U19 | 3:1 | Pr. Münster U19 | |||||||||
Audaz Octubrino | 2:1 | CD Gloria | |||||||||
Uni. Católica | 0:2 | SD Aucas | |||||||||
Técnico U. | 2:1 | Delfín SC | |||||||||
KF Ferizaj | 0:0 | FC Prishtina | |||||||||
KF Drenica | 3:0 | KF Trepca 89 | |||||||||
Gibraltar Utd. | 2:1 | Glacis United | |||||||||
Urartu II | 1:0 | Erebuni Erewan | |||||||||
Pyunik II | 2:0 | Shirak II | |||||||||
Gandzasar II | 2:3 | Banants III | |||||||||
Ararat II | 1:2 | Lokomotiv | |||||||||
FC Kotayk U18 | 0:5 | Avan Academy | |||||||||
Urartu U18 | 5:1 | FC Pyunik U18 | |||||||||
Lokomotiv U18 | 2:2 | FC Pyunik-2 U18 | |||||||||
SönderjyskE U19 | 3:2 | Copenhagen U19 | |||||||||
Roma U19 | 1:2 | Fiorentina U19 | |||||||||
Juventus U19 | 1:5 | Atalanta U19 | |||||||||
Persijap | 0:1 | PSIS |
|
||||||||
PERSIB | 2:2 | Badak Lampung | |||||||||
Mitra Kukar | 1:0 | Persikabo 1973 | |||||||||
Balzan FC | 2:2 | Hamrun Spart. | |||||||||
FC Swieqi Utd. | 2:0 | Qrendi FC | |||||||||
Pembroke | 0:0 | Naxxar Lions FC | |||||||||
Qatar SC | 0:1 | Al-Ahli SC | |||||||||
Umm Salal SC | 1:1 | Al-Rayyan SC | |||||||||
Al-Kharaitiyat | 0:1 | Al-Shahania SC | |||||||||
Paykan FC | 2:3 | Foolad | |||||||||
Machine Sazi | 1:1 | Sepahan | |||||||||
Sepidrood | 0:1 | Naft M.I.S F.C. | |||||||||
Sanat Naft | 1:1 | FC Nassaji M. | |||||||||
Rionegro Águila | 2:3 | Junior FC | |||||||||
San Luis | 3:0 | Atlante | |||||||||
CA Morelia U20 | 1:0 | Cruz Azul U20 | |||||||||
Puebla FC U20 | 0:0 | Tijuana U20 | |||||||||
Bramfelder SV | 7:0 | Dersimspor | |||||||||
Klub Kosova | 3:5 | VfL Lohbrügge | |||||||||
Rahlstedter SC | 0:3 | Nettelnburg/A. | |||||||||
FC Voran Ohe | 2:2 | SV Altengamme | |||||||||
Abahani Ltd. | 3:1 | Bashund. Kings | |||||||||
Shillong Lajong | 2:2 | Minerva Academy | |||||||||
NorthEast Utd. | 2:1 | Kerala Blasters | |||||||||
TuRa Harksheide | 1:2 | HSV III | |||||||||
Harburger TB | 3:1 | SC Sternschanze | |||||||||
FC Elmshorn | 0:4 | Niendorf II | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Yan Kostenko Karpaty Lviv | 1:0 | |
Glib Savchuk Podillya | 1:1 | |
Md Al Amim Bangl. Police | 0:1 | |
Andriy Globa Kremin | 0:1 | |
Shahriar Emon Mohammedan | 4:0 |