E. Frankfurt | 7:1 | F. Düsseldorf |
|
||||||||
Olympique Lyon | 2:0 | Nîmes Olympique | |||||||||
Celta de Vigo | 0:1 | Alavés | |||||||||
Sheff Wed | 1:2 | Middlesbrough | |||||||||
SV Sandhausen | 4:0 | FC Ingolstadt |
|
||||||||
Dynamo Dresden | 1:1 | Erzgebirge Aue |
|
||||||||
Carl Zeiss Jena | 0:0 | VfR Aalen |
|
||||||||
Anzhi II | 0:1 | CSKA Moscow II | |||||||||
Loko Moscow II | 1:3 | Rostov II | |||||||||
Ufa II | 0:3 | Rubin Kazan II | |||||||||
Orenburg II | 1:0 | Enisey II | |||||||||
Spartak II | 4:0 | Arsenal Tula II | |||||||||
Anzhi | 0:2 | CSKA Moscow | |||||||||
Loko Moscow | 2:1 | Rostov | |||||||||
FC Voluntari | 4:0 | Concordia | |||||||||
CFR Cluj | 1:0 | ACSM Poli Iasi | |||||||||
Galatasaray U21 | 0:1 | Bursaspor U21 | |||||||||
Bursaspor U19 | 1:2 | Galatasaray U19 | |||||||||
Galatasaray | 1:1 | Bursaspor | |||||||||
Shakhtar D. | 1:0 | Desna | |||||||||
Club Brugge | 1:1 | SK Beveren | |||||||||
KVC Westerlo | 0:1 | OH Leuven | |||||||||
Bohemians 1905 | 2:2 | Viktoria Plzen | |||||||||
Esbjerg fB | 2:0 | Hobro IK | |||||||||
FK Cukaricki | 1:0 | Vojvodina | |||||||||
Inker | 1:2 | HNK Rijeka | |||||||||
Piast Gliwice | 1:1 | Lechia Gdansk | |||||||||
Jagiellonia | 2:1 | Pogon Szczecin | |||||||||
Vereya | 2:2 | Botev Vratsa | |||||||||
Blau-Weiß Dölau | 0:2 | Edelw. Arnstedt | |||||||||
SC 04 Schwabach | 6:3 | SV Memmelsdorf | |||||||||
SV Bauerbach | 1:1 | SF/BG Marburg | |||||||||
DJK Flörsheim | 0:3 | TuS Dietkirchen | |||||||||
SKV Rutesheim | 2:0 | FC 07 Albstadt | |||||||||
Füchse Berlin | 1:3 | SV Sparta | |||||||||
TSV Kareth | 1:1 | Burglengenfeld | |||||||||
SpVgg Weiden | 0:2 | ASV Cham | |||||||||
Vict. Clarholz | 1:1 | SV Mesum | |||||||||
Delbrücker SC | 0:1 | SC Roland | |||||||||
TSV Gellersen | 1:3 | E. Lüneburg | |||||||||
Drocht./A. II | 0:2 | TV Meckelfeld | |||||||||
SC Melle 03 | 2:1 | TSV Wallenhorst | |||||||||
BW Papenburg | 3:0 | H. Friesoythe | |||||||||
Blau-Weiß Lohne | 2:1 | GW Firrel | |||||||||
TSV Wasserburg | 3:0 | Simbach | |||||||||
SE Freising | 1:0 | Hallbergmoos | |||||||||
VfL 07 Bremen | 5:2 | SV Grohn | |||||||||
Mülheim-Kärlich | 2:1 | SG Neitersen/A. | |||||||||
SF Eisbachtal | 4:1 | SG Malberg/R. | |||||||||
MSV Pampow | 5:1 | Kühlungsborn | |||||||||
FCM Schwerin | 1:3 | FC Förderkader | |||||||||
Sportfreunde 04 | 3:1 | RW Frankfurt | |||||||||
Erftst.-Lechen. | 3:1 | U. Schafhausen | |||||||||
CSD San Jorge | 2:1 | Sarmiento (R) | |||||||||
Arsenal Sarandí | 1:0 | CD Morón | |||||||||
Almagro | 1:2 | Ferro | |||||||||
Salt Lake | 4:1 | New England | |||||||||
Chalatenango | 0:0 | FAS | |||||||||
L.A. Firpo | 2:2 | Sonsonate | |||||||||
Deportivo Cali | 1:0 | CD América |
|
||||||||
Millonarios | 1:0 | Leones FC | |||||||||
Rionegro Águila | 1:3 | Atl. Nacional |
|
||||||||
Kashiwa Reysol | 0:1 | Nagoya Grampus | |||||||||
Zweig. Kanazawa | 0:0 | Ehime FC | |||||||||
Al-Batin | 0:2 | Al-Nassr | |||||||||
Al-Faisaly | 1:4 | Al-Taawoun | |||||||||
Al-Raed | 0:3 | Al-Fateh | |||||||||
Al-Ittihad | 1:1 | Ohod Club | |||||||||
Zamora FC | 1:1 | Estudiantes | |||||||||
Adelaide United | 1:1 | Sydney FC | |||||||||
Dibba Fujairah | 0:1 | Shabab Al-Ahli | |||||||||
FC Baniyas | 3:3 | Emirates Club | |||||||||
Al-Wasl | 1:3 | Al-Nasr SC | |||||||||
Ittihad Kalba | 2:3 | Fujairah SC | |||||||||
Vitebsk | 3:1 | Dnepr Mogilev | |||||||||
Smouha | 1:1 | Harras Hodoud | |||||||||
Ismaily | 2:0 | Pyramids FC | |||||||||
Enppi SC | 1:1 | El Dakhlia | |||||||||
NA Hussein Dey | 0:2 | CR Belouizdad | |||||||||
USM Bel Abbès | 2:2 | USM Alger | |||||||||
MC Oran | 0:0 | JS Kabylie | |||||||||
JS Saoura | 2:2 | Paradou AC | |||||||||
Samgurali | 1:1 | FC Shevardeni | |||||||||
FC Gagra | 5:1 | Merani Martvili | |||||||||
Chikhura | 2:1 | FC Dila | |||||||||
Barry Town | 5:2 | Llanelli AFC | |||||||||
Caernarfon | 0:3 | Newtown | |||||||||
Blau Weiss Linz | 1:1 | SV Horn | |||||||||
A. Klagenfurt | 2:2 | SKU Amstetten | |||||||||
A. Lustenau | 5:2 | Young Violets | |||||||||
WSG Tirol | 4:1 | Amateure OÖ | |||||||||
Wiener Neustadt | 2:1 | FC Liefering | |||||||||
SV Lafnitz | 0:0 | SV Ried |
|
||||||||
Bray Wanderers | 0:5 | Bohemians | |||||||||
Derry City | 0:3 | Cork City | |||||||||
Dundalk FC | 5:0 | Sligo Rovers | |||||||||
Limerick FC | 0:4 | St. Pat's | |||||||||
Shamrock Rovers | 3:1 | Waterford FC | |||||||||
Finn Harps | 2:0 | Drogheda United | |||||||||
Newry City | 0:2 | Institute FC | |||||||||
Spezia Calcio | 1:3 | Pescara | |||||||||
Elche CF | 2:0 | Málaga CF | |||||||||
Energia V. Luki | 2:1 | Tekstilshchik | |||||||||
Rio Ave U23 | 1:0 | Académica U23 | |||||||||
Feirense Sub-23 | 1:1 | Cova Piedade 23 | |||||||||
Vila Real | 0:6 | FC Porto |
|
||||||||
Denizlispor | 3:0 | Afyonspor | |||||||||
MFK Mykolaiv | 1:1 | PFK Sumy | |||||||||
FC Winterthur | 2:1 | FC Vaduz | |||||||||
Ostrava U19 | 1:0 | Jihlava U19 | |||||||||
Karvina U19 | 1:2 | Zlin U19 | |||||||||
Viagem Usti n/L | 3:0 | SILON Taborsko | |||||||||
1.SC Znojmo | 0:4 | Pardubice | |||||||||
C. Budejovice | 3:1 | Hradec Kralove | |||||||||
Sindjelic Bg | 1:0 | Zlatibor | |||||||||
Garbarnia | 1:3 | Nieciecza | |||||||||
Sandecja | 2:0 | Wigry Suwalki | |||||||||
Stal Mielec | 2:0 | GKS Katowice | |||||||||
Norrby | 0:1 | Örgryte | |||||||||
OKMK Olmaliq | 0:2 | Nasaf Qarshi | |||||||||
Sogdiana | 1:0 | Kokand 1912 | |||||||||
Neftchi | 3:1 | Qizilqum | |||||||||
Tottenham U21 | 1:0 | Leicester U21 | |||||||||
Brighton U21 | 2:1 | Blackburn U21 | |||||||||
Fulham U21 | 0:3 | West Brom U21 | |||||||||
Man Utd U21 | 3:0 | Sunderland U21 | |||||||||
Boro U21 | 2:3 | Reading U21 | |||||||||
Southampton U21 | 3:2 | Wolves U21 | |||||||||
Norwich U18 | 3:1 | Swansea U18 | |||||||||
H. Ramat Gan | 2:1 | M. Ahi Nazareth | |||||||||
H. Jerusalem | 3:3 | Hapoel Bnei Lod | |||||||||
Ramat haSharon | 3:0 | Hapoel Marmorek | |||||||||
H. Ashkelon | 1:1 | Hapoel Afula | |||||||||
Hapoel Ikhsal | 2:1 | Ness Ziona | |||||||||
VST Völkermarkt | 1:5 | FC Gleisdorf 09 | |||||||||
Vöcklamarkt | 3:1 | FC Lendorf | |||||||||
SPG Wels II | 1:3 | Bad Gleichenb. | |||||||||
Wolfsberg II | 1:2 | Grazer AK 1902 | |||||||||
FSV Frankfurt | 2:3 | Hoffenheim II | |||||||||
FK Pirmasens | 1:1 | K. Offenbach | |||||||||
Viktoria Berlin | 0:1 | Rot-Weiß Erfurt |
|
||||||||
Gr. Fürth II | 0:0 | FC Bayern II |
|
||||||||
TSV Buchbach | 0:3 | SpVgg Bayreuth |
|
||||||||
FC Augsburg II | 1:1 | VfR Garching | |||||||||
FC Memmingen | 6:2 | FV Illertissen | |||||||||
M'gladbach II | 0:1 | Bonner SC | |||||||||
SV Rödinghausen | 1:2 | Wuppertaler SV | |||||||||
Viktoria Köln | 1:0 | SV Lippstadt 08 | |||||||||
VfB Lübeck | 3:1 | W. Bremen II | |||||||||
Bruck/L. | 0:2 | Leobendorf | |||||||||
St. Pölten Jun. | 2:1 | FC Admira II | |||||||||
SC Neusiedl/See | 2:0 | Traiskirchen | |||||||||
Ebreichsdorf | 2:2 | SC/ESV Parndorf |
|
||||||||
FC Marchfeld | 1:1 | Wiener SC | |||||||||
SV Schwechat | 0:0 | FC Stadlau | |||||||||
Grödig | 1:0 | Saalfelden | |||||||||
Schwaz | 0:2 | FC Kufstein | |||||||||
Wals-Grünau | 1:3 | St. Johann | |||||||||
Bischofshofen | 0:7 | USK Anif | |||||||||
Seekirchen | 3:2 | Altach Juniors | |||||||||
Kolding IF | 3:1 | Ringköbing IF | |||||||||
CD Olimpia | 2:0 | Real de Minas | |||||||||
Guadalupe FC | 0:2 | Saprissa | |||||||||
Concordia | 1:1 | Barmbek-U. | |||||||||
TuS Osdorf | 2:0 | SV Curslack-N. | |||||||||
SC Victoria | 3:0 | SV Rugenbergen | |||||||||
FC Süderelbe | 1:4 | TSV Sasel | |||||||||
Eltersdorf | 3:0 | Bayern Hof | |||||||||
FC Nöttingen | 4:1 | Friedrichstal | |||||||||
FV Bad Vilbel | 5:0 | FC Ederbergland | |||||||||
KSV Baunatal | 0:3 | FSC Lohfelden | |||||||||
Hammer SpVg | 3:0 | Brünninghausen | |||||||||
FSV Luckenwalde | 2:0 | VFC Plauen | |||||||||
Sandersdorf | 2:0 | Ludwigsfelde | |||||||||
Brinkumer SV | 5:3 | Leher TS | |||||||||
KSV Vatan Sport | 0:3 | Schwachhausen | |||||||||
FC Oberneuland | 6:0 | OSC Bremerhaven | |||||||||
Habenhauser FV | 2:3 | BSC Hastedt | |||||||||
BV Cloppenburg | 1:0 | Heeslinger SC | |||||||||
Lok. Kosice | 1:1 | Lipt. Mikulas | |||||||||
STK Samorin | 5:1 | Inter Bratislava | |||||||||
Ostbahn XI | 3:4 | Union Mauer | |||||||||
Gerasdorf | 0:0 | Austria XIII | |||||||||
Ardagger | 4:0 | Kremser SC | |||||||||
Kottingbrunn | 2:2 | Kilb | |||||||||
SC Ortmann | 2:0 | Zwettl | |||||||||
Karlsruhe U19 | 1:2 | Hoffenheim U19 | |||||||||
Leithaprodersd. | 1:2 | Drassburg | |||||||||
Oberwart | 2:0 | Eltendorf | |||||||||
SV Wallern | 4:1 | Edelweiß | |||||||||
ASKÖ Donau Linz | 4:1 | SPG Pregarten | |||||||||
Micheldorf | 1:1 | Gmunden | |||||||||
Mettersdorf | 0:1 | TSV Pöllau | |||||||||
Gnas | 1:1 | Lafnitz II | |||||||||
Wildon | 1:4 | St. Anna/Aigen | |||||||||
Liezen | 4:1 | ESV St. Michael | |||||||||
DSV Leoben | 2:2 | Lebring | |||||||||
Fürstenfeld | 2:0 | Frauental | |||||||||
SK Treibach | 1:0 | Köttmannsdorf | |||||||||
SAK Klagenfurt | 4:1 | Wölfnitz | |||||||||
ATSV Wolfsberg | 2:0 | SV Feldkirchen | |||||||||
SV Spittal/Drau | 0:2 | SK Maria Saal | |||||||||
Zirl | 2:1 | Kematen | |||||||||
Adnet | 2:1 | SAK 1914 | |||||||||
Neumarkt | 3:1 | FC Puch | |||||||||
Racing Beirut | 0:1 | Al-Ansar FC | |||||||||
Lech U19 | 7:0 | Ruch U19 | |||||||||
Legia U19 | 5:2 | Jagiellonia U19 | |||||||||
RFS | 3:0 | Valmiera | |||||||||
Lynx FC | 0:1 | Boca Gibraltar | |||||||||
Erebuni Erewan | 0:2 | Alashkert II | |||||||||
Aarhus GF U19 | 2:1 | Copenhagen U19 | |||||||||
Roma U19 | 5:0 | Palermo U19 | |||||||||
Juventus U19 | 2:0 | Chievo U19 | |||||||||
Mitra Kukar | 0:1 | Bhayangkara FC | |||||||||
Borneo FC | 1:2 | PSM Makassar |
|
||||||||
Barito Putera | 0:0 | Badak Lampung | |||||||||
Senglea Ath. | 0:1 | Gzira Utd. | |||||||||
Qormi FC | 0:2 | St. Andrews FC | |||||||||
Santa Lucia FC | 4:2 | San Gwann FC | |||||||||
FC Swieqi Utd. | 3:4 | Zebbug Rangers | |||||||||
Saipa FC | 1:2 | Esteghlal FC | |||||||||
Machine Sazi | 1:1 | Naft M.I.S F.C. | |||||||||
Sepidrood | 0:0 | Zob Ahan | |||||||||
Sepahan | 3:2 | FC Nassaji M. | |||||||||
Esteghlal Khz. | 0:2 | Pars Jam | |||||||||
Atlas U20 | 4:0 | Veracruz U20 | |||||||||
Bramfelder SV | 5:1 | SV Bergstedt | |||||||||
Nettelnburg/A. | 2:0 | VfL Lohbrügge | |||||||||
FC Voran Ohe | 2:1 | Hamm United | |||||||||
Rahlstedter SC | 4:1 | V/W Billstedt | |||||||||
Klub Kosova | 4:1 | FC Elazig Spor | |||||||||
Iraq U19 | 3:3 | Thailand U19 | |||||||||
Vietnam U19 | 1:2 | Jordan U19 | |||||||||
Japan U19 | 5:2 | North Korea U19 | |||||||||
South Korea U19 | 1:1 | Australia U19 | |||||||||
Mumbai City | 2:0 | FC Pune City | |||||||||
FC Elmshorn | 0:5 | HSV III | |||||||||
Harburger TB | 1:3 | FC Türkiye | |||||||||