Arsenal | 2:0 | Everton |
|
||||||||
West Ham | 0:0 | Chelsea |
|
||||||||
Stade Rennais | 1:3 | Paris SG |
|
||||||||
Olympique Lyon | 4:2 | Marseille |
|
||||||||
Guingamp | 1:3 | G. Bordeaux | |||||||||
Barcelona | 2:2 | Girona | |||||||||
Real Betis | 2:2 | Athletic |
|
||||||||
Villarreal | 0:0 | Valencia |
|
||||||||
Levante | 2:6 | Sevilla FC |
|
||||||||
AC Milan | 2:2 | Atalanta BC | |||||||||
Torino | 1:3 | SSC Napoli |
|
||||||||
Frosinone | 0:2 | Juventus |
|
||||||||
Bologna | 2:0 | AS Roma |
|
||||||||
Lazio | 4:1 | Genoa | |||||||||
Chievo Verona | 0:2 | Udinese Calcio | |||||||||
E. Frankfurt | 1:1 | RB Leipzig |
|
||||||||
B. Leverkusen | 1:0 | 1.FSV Mainz 05 |
|
||||||||
PSV Eindhoven | 3:0 | Ajax |
|
||||||||
Feyenoord | 1:0 | FC Utrecht | |||||||||
FC Groningen | 1:3 | AZ Alkmaar | |||||||||
FC Emmen | 0:1 | PEC Zwolle | |||||||||
Benfica | 2:0 | Desportivo Aves | |||||||||
Portimonense | 3:2 | Vit. Guimarães |
|
||||||||
Tondela | 2:0 | Moreirense | |||||||||
Feirense | 0:0 | Nacional | |||||||||
RB Salzburg | 2:1 | Rapid Vienna |
|
||||||||
Austria Vienna | 0:3 | LASK |
|
||||||||
FC Wacker | 1:3 | Admira Wacker | |||||||||
Flamengo | 2:1 | Atlético-MG |
|
||||||||
Sport Recife | 0:1 | Palmeiras |
|
||||||||
Corinthians | 1:1 | Internacional |
|
||||||||
EC Vitória | 3:4 | Botafogo |
|
||||||||
Grêmio | 3:2 | Ceará SC |
|
||||||||
Athletico-PR | 3:0 | Paraná | |||||||||
Zenit S-Pb | 5:3 | Loko Moscow | |||||||||
CSKA Moscow | 1:1 | Spartak Moscow | |||||||||
KAA Gent | 0:4 | Club Brugge |
|
||||||||
RSC Anderlecht | 2:1 | Standard Liège |
|
||||||||
Cercle Brugge | 2:5 | KRC Genk |
|
||||||||
Akhisarspor | 3:0 | Galatasaray |
|
||||||||
Kasimpasa | 1:2 | Alanyaspor | |||||||||
Antalyaspor | 2:1 | Sivasspor |
|
||||||||
Boca Juniors | 0:2 | River Plate |
|
||||||||
Gimnasia | 1:1 | Rosario Central |
|
||||||||
Banfield | 1:1 | Independiente |
|
||||||||
Tigre | 0:2 | Huracán | |||||||||
San Martín (T) | 0:0 | Argentinos Jrs. | |||||||||
San Martín (SJ) | 1:3 | Atl. Tucumán | |||||||||
Shakhtar D. | 3:0 | Chornomorets | |||||||||
Dynamo Kyiv | 4:0 | Desna | |||||||||
Vorskla Poltava | 2:1 | Zorya Lugansk | |||||||||
PAOK Salonika | 2:0 | AEK Athens | |||||||||
Panathinaikos | 3:0 | APO Levadiakos | |||||||||
AO Xanthi | 3:0 | OFI Crete FC | |||||||||
Virtus Verona | 0:2 | Monza | |||||||||
Ravenna | 0:1 | Südtirol | |||||||||
Feralpisalò | 0:0 | Fermana | |||||||||
Renate | 1:1 | LR Vicenza | |||||||||
Vis Pesaro | 2:1 | AS Gubbio | |||||||||
Giana Erminio | 1:2 | Imolese | |||||||||
UC AlbinoLeffe | 1:2 | Pordenone | |||||||||
Teramo | 0:0 | Sambenedettese | |||||||||
FC Copenhagen | 2:1 | Nordsjaelland | |||||||||
Aarhus GF | 3:2 | Bröndby IF | |||||||||
SönderjyskE | 0:0 | FC Midtjylland | |||||||||
Hobro IK | 0:5 | Aalborg BK | |||||||||
Kilmarnock FC | 2:1 | Celtic | |||||||||
Rangers | 5:1 | St. Johnstone | |||||||||
RCD Mallorca | 1:3 | Albacete | |||||||||
UD Las Palmas | 1:0 | Málaga CF | |||||||||
CD Numancia | 0:2 | UD Almería | |||||||||
Cádiz CF | 0:2 | Alcorcón | |||||||||
Real Oviedo | 1:1 | Elche CF | |||||||||
Reus Deportiu | 1:1 | Gimnàstic | |||||||||
Partizan | 1:1 | Red Star | |||||||||
BSC Young Boys | 7:1 | FC Basel |
|
||||||||
FC St. Gallen | 2:2 | FC Lugano |
|
||||||||
FC Zürich | 1:0 | FC Luzern |
|
||||||||
Atlanta | 2:0 | Salt Lake | |||||||||
Montréal | 1:1 | New York City | |||||||||
New England | 2:2 | Chicago | |||||||||
Philadelphia | 2:0 | Kansas City | |||||||||
Orlando | 0:0 | Houston | |||||||||
Minnesota | 3:2 | Portland | |||||||||
Columbus | 2:1 | Colorado | |||||||||
Toluca | 3:2 | Necaxa | |||||||||
Chivas | 1:1 | Querétaro FC | |||||||||
CD Cruz Azul | 2:0 | Atlas | |||||||||
Club Tijuana | 1:0 | Pachuca | |||||||||
León | 0:1 | Lobos BUAP | |||||||||
Heidenheim | 2:0 | Greuther Fürth |
|
||||||||
Hamburger SV | 0:5 | J. Regensburg |
|
||||||||
SC Paderborn | 4:4 | 1.FC Magdeburg |
|
||||||||
MSV Duisburg | 1:2 | Erzgebirge Aue |
|
||||||||
Slavia Prague | 1:0 | Bohemians 1905 | |||||||||
Dinamo Zagreb | 5:3 | Inker | |||||||||
NK Istra | 2:4 | Hajduk Split | |||||||||
KV Mechelen | 2:0 | KVC Westerlo | |||||||||
Académico Viseu | 3:4 | Famalicão | |||||||||
Estoril Praia | 1:4 | Mafra | |||||||||
Farense | 0:2 | Coimbra | |||||||||
Guimarães B | 0:2 | Leixões | |||||||||
Paços Ferreira | 3:0 | SC Covilhã | |||||||||
Botev Plovdiv | 2:3 | Ludogorets | |||||||||
Cherno More | 1:2 | Slavia Sofia | |||||||||
Vereya | 1:1 | Dunav | |||||||||
LDU Quito | 0:0 | Barcelona SC | |||||||||
Independiente | 2:3 | Dep. Cuenca | |||||||||
Delfín SC | 2:1 | CS Emelec | |||||||||
Boro U21 | 0:2 | Man Utd U21 | |||||||||
Everton U21 | 6:0 | Tottenham U21 | |||||||||
Malmö FF | 4:0 | Kalmar FF | |||||||||
AIK | 1:0 | Hammarby | |||||||||
Bodø/Glimt | 1:2 | Start | |||||||||
Rosenborg | 3:1 | Sarpsborg 08 | |||||||||
Strømsgodset | 1:2 | Molde FK | |||||||||
Brann | 1:1 | Sandefjord | |||||||||
Kristiansund | 2:1 | Haugesund | |||||||||
Stabæk | 3:2 | Ranheim | |||||||||
Urawa Reds | 4:0 | Vissel Kobe | |||||||||
H. C. Sapporo | 0:2 | Kashima Antlers | |||||||||
Padova | 1:1 | Cremonese | |||||||||
Millonarios | 2:2 | Once Caldas | |||||||||
Indep. Medellín | 2:2 | Indep. Santa Fe | |||||||||
Rionegro Águila | 2:1 | Leones FC | |||||||||
Peñarol | 1:1 | Mvd City Torque | |||||||||
River Plate | 3:2 | Defensor SC | |||||||||
Boston River | 0:0 | Rampla Jrs | |||||||||
Wanderers | 3:2 | Progreso | |||||||||
CA Cerro | 1:2 | Racing Club | |||||||||
Colo-Colo | 3:4 | Antofagasta | |||||||||
U. Católica | 2:1 | San Luis | |||||||||
U. Concepción | 3:1 | U. de Chile | |||||||||
Curicó Unido | 1:0 | O'Higgins | |||||||||
FCSB | 2:0 | D. Calarasi | |||||||||
Nacional | 0:3 | Cerro Porteño | |||||||||
CD Santaní | 1:0 | Libertad | |||||||||
Górnik Zabrze | 1:3 | Jagiellonia | |||||||||
Slask Wroclaw | 4:1 | Piast Gliwice | |||||||||
Suwon Bluewings | 0:0 | Jeonbuk Hyundai | |||||||||
Jeonnam Dragons | 1:0 | Ulsan HD | |||||||||
Jeju United | 2:2 | Gangwon FC | |||||||||
Milan U19 | 1:7 | Roma U19 | |||||||||
Cagliari U19 | 0:2 | Juventus U19 | |||||||||
Bari | 4:1 | Sancataldese | |||||||||
Turris | 3:1 | Troina | |||||||||
Igea Virtus | 3:0 | ACR Messina | |||||||||
Acireale | 2:1 | Nocerina | |||||||||
Locri | 4:1 | Portici | |||||||||
Cittanovese | 1:0 | Rotonda | |||||||||
Castrovillari | 0:0 | Palmese | |||||||||
FC Messina | 3:4 | Gela | |||||||||
Marsala | 2:0 | Roccella | |||||||||
Zamalek | 2:1 | El Mokawloon | |||||||||
Harras Hodoud | 1:0 | Nogoom FC | |||||||||
Gwangju FC | 1:2 | Daejeon Hana C. | |||||||||
FC Anyang | 3:1 | Suwon FC | |||||||||
Trayal | 0:0 | FK TSC | |||||||||
Dunajska Streda | 3:2 | Spartak Trnava | |||||||||
Eskisehirspor | 0:0 | Gaziantep FK | |||||||||
Altay SK | 0:1 | Giresunspor | |||||||||
Afyonspor | 1:1 | Balikesirspor | |||||||||
Lentigione | 0:1 | Modena | |||||||||
Reggiana | 1:1 | San Marino | |||||||||
Pergolettese | 1:0 | Franciacorta | |||||||||
Axys Zola | 0:2 | Fiorenzuola | |||||||||
Mezzolara | 1:1 | Desenzano | |||||||||
Ciliverghe | 3:2 | Classe | |||||||||
Carpaneto Chero | 2:0 | Sasso Marconi | |||||||||
FC Vaduz | 0:1 | FC Winterthur |
|
||||||||
U Cluj | 3:2 | Petrolul | |||||||||
Chindia | 5:1 | U. Constanta | |||||||||
CD Vitoria | 0:2 | Racing | |||||||||
UP Langreo | 0:1 | CD Mirandés | |||||||||
Gimnástica | 1:2 | SD Amorebieta | |||||||||
Sporting B | 2:2 | Real Sociedad B | |||||||||
Calahorra | 2:0 | UD Logroñés | |||||||||
Barakaldo CF | 1:0 | Arenas Club | |||||||||
CD Tudelano | 1:1 | SD Leioa | |||||||||
USM Alger | 0:1 | El Masry | |||||||||
Raja Casablanca | 1:0 | CARA | |||||||||
RS Berkane | 1:1 | AS Vita Club | |||||||||
Enyimba Aba | 5:1 | Rayon Sports | |||||||||
Qarabag FK | 4:1 | FK Qabala | |||||||||
Shamakhi | 1:2 | Sumgayit | |||||||||
Universitario | 2:2 | U. San Martín | |||||||||
Sport. Cristal | 4:0 | Dep. Municipal | |||||||||
Sport Boys | 3:1 | Cusco FC | |||||||||
APOEL Nicosia | 2:5 | Doxa Katokopias | |||||||||
Alki Oroklini | 0:0 | Anorthosis | |||||||||
JEF Utd. Chiba | 0:1 | Yokohama FC | |||||||||
Mito HollyHock | 0:1 | Albirex Niigata | |||||||||
FC Gifu | 1:1 | Tokyo Verdy | |||||||||
Matsumoto Yama. | 2:0 | Roasso Kumamoto | |||||||||
Kamatam. Sanuki | 0:2 | Omiya Ardija | |||||||||
Thisted FC | 3:3 | Viborg FF | |||||||||
FC Fredericia | 2:0 | Lyngby BK | |||||||||
Silkeborg IF | 3:1 | Nyköbing FC | |||||||||
HB Köge | 2:2 | FC Helsingör | |||||||||
FC Roskilde | 3:0 | Hvidovre | |||||||||
Naestved BK | 2:1 | Fremad Amager | |||||||||
Viking | 2:0 | Sogndal | |||||||||
HamKam | 2:2 | Levanger | |||||||||
Kongsvinger | 1:1 | Tromsdalen | |||||||||
Sandnes Ulf | 1:1 | Notodden | |||||||||
Ullensaker/Kisa | 1:1 | Åsane | |||||||||
Jerv | 1:0 | Strømmen | |||||||||
Nest-Sotra FK | 0:1 | Florø SK | |||||||||
NK Olimpija | 3:1 | NK Aluminij | |||||||||
NK Celje | 1:0 | NS Mura | |||||||||
NK Triglav | 1:2 | Rudar Velenje | |||||||||
Guarani | 1:0 | CSA | |||||||||
Avaí FC | 3:1 | Sampaio-MA | |||||||||
FSV Zwickau | 0:1 | VfL Osnabrück |
|
||||||||
Hallescher FC | 1:0 | VfR Aalen |
|
||||||||
Hoffenheim II | 3:0 | FSV Mainz 05 II | |||||||||
Amateure OÖ | 0:3 | FC Liefering | |||||||||
Liepaja | 0:0 | Riga | |||||||||
Valmiera | 1:6 | JFK Ventspils | |||||||||
Jelgava | 0:0 | Spartaks | |||||||||
Persepolis | 1:0 | Sepidrood | |||||||||
Shahr Khodrou | 0:0 | Tractor | |||||||||
Aluminium Arak | 2:1 | Gol Gohar | |||||||||
Khooneh | 0:1 | Havadar SC | |||||||||
Arvand Kh | 1:0 | Fajr Sepasi | |||||||||
Navad Urmia FC | 0:0 | Golreyhan FC | |||||||||
SC Bastia | 3:0 | EF Bastia | |||||||||
Oaxaca | 1:0 | Dorados Sinaloa | |||||||||
Zacatepec | 0:1 | Leones Negros | |||||||||
Cafetaleros | 0:1 | Min. Zacatecas | |||||||||
Ñublense | 0:1 | AC Barnechea | |||||||||
San Felipe | 0:1 | Cobreloa | |||||||||
Cobresal | 3:3 | Melipilla | |||||||||
Valdivia | 2:2 | Magallanes | |||||||||
Navbahor | 0:0 | Metallurg Bk. | |||||||||
Loko Tashkent | 2:1 | Bunyodkor | |||||||||
Rukh Lviv | 0:0 | Girnyk-Sport | |||||||||
Obolon | 0:1 | FK Kramatorsk | |||||||||
Ingulets | 1:1 | Volyn Lutsk | |||||||||
Prykarpattya | 1:0 | Agrobiznes | |||||||||
Ararat-Armenia | 1:3 | FC Urartu | |||||||||
Shirak Gyumri | 3:0 | FC Noah | |||||||||
Táchira | 3:0 | Portuguesa FC | |||||||||
Estudiantes | 1:1 | Puerto Cabello | |||||||||
Zulia FC | 5:0 | Metropolitanos | |||||||||
Dep. La Guaira | 2:2 | Trujillanos | |||||||||
Atl. Venezuela | 2:2 | Mineros | |||||||||
GKS Katowice | 1:1 | P. Niepolomice | |||||||||
Podbeskidzie | 1:1 | Sandecja | |||||||||
Akzhayik | 1:2 | FC Astana | |||||||||
SuperSport Utd. | 4:0 | Black Leopards | |||||||||
Royal AM | 0:1 | Maritzburg Utd. | |||||||||
OKMK Olmaliq | 2:0 | Sogdiana | |||||||||
LD Alajuelense | 2:0 | Grecia | |||||||||
Santos FC | 0:0 | Saprissa | |||||||||
La U | 1:1 | Herediano | |||||||||
Cartaginés | 3:2 | AD Carmelita | |||||||||
Guadalupe FC | 1:1 | Pérez Zeledón | |||||||||
AD San Carlos | 2:0 | Limón FC | |||||||||
SILON Taborsko | 1:1 | C. Budejovice | |||||||||
Hradec Kralove | 4:0 | Viktoria Zizkov | |||||||||
Varnsdorf | 0:1 | Trinec | |||||||||
Raufoss | 3:1 | Fredrikstad | |||||||||
Odd II | 4:1 | Hønefoss | |||||||||
Fram | 1:1 | Mjølner | |||||||||
Bangkok Utd. | 2:3 | Sukhothai FC | |||||||||
Air Force | 2:5 | BG Pathum Utd. | |||||||||
Ubon United | 1:2 | Chonburi FC | |||||||||
Chiangrai Utd. | 2:2 | Navy FC | |||||||||
PERSIB | 3:2 | Persija Jakarta |
|
||||||||
PSM Makassar | 2:0 | Sriwijaya FC | |||||||||
PSIS | 4:2 | Badak Lampung | |||||||||
Safa Beirut SC | 0:6 | Al-Ahed | |||||||||
Sileks | 1:2 | Shkendija | |||||||||
FC Shkupi | 2:1 | Makedonija | |||||||||
Pobeda Prilep | 2:4 | Brera Strumica | |||||||||
Renova | 0:2 | Belasica | |||||||||
Mjällby AIF | 5:1 | Husqvarna FF | |||||||||
Ängelholms FF | 1:3 | Skövde AIK | |||||||||
Ljungskile SK | 3:1 | Åtvidabergs FF | |||||||||
Lunds BK | 0:1 | Tvååkers IF | |||||||||
FK Karlskrona | 1:1 | Grebbestads IF | |||||||||
Real Cartagena | 1:1 | Union Magdalena | |||||||||
Real C. | 0:0 | Llaneros FC | |||||||||
Atlético FC | 1:1 | Barranquilla FC | |||||||||
Real Santander | 1:1 | Bogotá FC | |||||||||
Uni. Popayán | 2:2 | Inter Palmira | |||||||||
Sutjeska Niksic | 2:1 | B. Podgorica | |||||||||
Mornar Bar | 1:1 | OFK Grbalj | |||||||||
Iberia 1999 | 0:3 | Torpedo Kutaisi | |||||||||
Sioni Bolnisi | 0:0 | Dinamo Tbilisi | |||||||||
FC Dila | 2:0 | Rustavi | |||||||||
Avellino | 2:1 | Albalonga | |||||||||
Flaminia | 0:1 | Torres | |||||||||
Roma City | 2:3 | Ladispoli | |||||||||
Aprilia | 3:0 | Ostiamare | |||||||||
Cassino | 1:2 | Vis Artena | |||||||||
Castiadas | 0:3 | Trastevere | |||||||||
Anagni | 0:0 | Anzio | |||||||||
Floriana | 0:2 | Birkirkara FC | |||||||||
Gzira Utd. | 3:2 | Hibernians FC | |||||||||
Varbergs BoIS | 1:2 | Gefle | |||||||||
Örgryte | 4:1 | Brage | |||||||||
Helsingborgs IF | 1:0 | IK Frej Täby | |||||||||
Falkenbergs FF | 2:0 | J-Södra IF | |||||||||
FC Drita | 1:0 | FC Prishtina | |||||||||
KF Ferizaj | 0:2 | SC Gjilani | |||||||||
Siroki Brijeg | 2:0 | Zvijezda 09 | |||||||||
Mladost Kakanj | 2:2 | Zeljeznicar | |||||||||
Celik Zenica | 1:1 | FK Tuzla City | |||||||||
Chelyabinsk | 1:2 | Volga Uljanovsk | |||||||||
FK Ufa 2 | 0:4 | KamAZ | |||||||||
Nosta | 4:1 | Ural 2 | |||||||||
TJ Jinmen Tiger | 2:2 | BJ Chengfeng | |||||||||
GZ City | 1:1 | CQ Liangjiang | |||||||||
Olbia | 2:1 | Pro Patria | |||||||||
Pistoiese | 2:4 | Lucchese | |||||||||
Cuneo | 1:1 | Gozzano | |||||||||
Dinamo Minsk | 3:2 | Luch | |||||||||
Mrkonjic | 0:1 | B. Banja Luka | |||||||||
IC d'Escaldes | 1:0 | FC Santa Coloma | |||||||||
UE Santa Coloma | 0:0 | UE Engordany | |||||||||
Sant Julia | 1:1 | FC Ordino | |||||||||
LC Sailors | 4:3 | Warriors FC | |||||||||
Albirex N. (S) | 2:2 | Hougang Utd. | |||||||||
FCV Dender EH | 3:3 | Rupel Boom | |||||||||
RFC Lüttich | 1:1 | Dessel Sport | |||||||||
Hertha BSC II | 3:0 | BFC Dynamo | |||||||||
W. Nordhausen | 0:0 | Rot-Weiß Erfurt |
|
||||||||
Budissa Bautzen | 0:1 | Chemnitzer FC | |||||||||
ZFC Meuselwitz | 1:3 | U. Fürstenwalde | |||||||||
Kuban | 2:1 | Biolog | |||||||||
Legion | 1:1 | Mashuk-KMV | |||||||||
Spartak V. | 0:1 | SKA Rostov | |||||||||
Vålerenga II | 2:2 | Kjelsås | |||||||||
Bryne | 4:1 | Hødd | |||||||||
Vard | 3:1 | Stjørdals-Blink | |||||||||
Brattvåg | 2:3 | Arendal | |||||||||
Blaublitz Akita | 1:1 | G. Osaka Res. | |||||||||
Nagano Parceiro | 2:1 | SC Sagamihara | |||||||||
Fukushima Utd. | 0:1 | Yokohama SCC | |||||||||
Vanr. Hachinohe | 0:0 | Nara Club | |||||||||
Teg. Miyazaki | 2:6 | FC Imabari | |||||||||
Verspah Oita | 1:2 | Reilac Shiga | |||||||||
Veertien Mie | 0:4 | Honda FC | |||||||||
Cob. Onagawa | 0:4 | MinebeaMitsumi | |||||||||
Yoko. Musashino | 4:2 | RKD Ryugasaki | |||||||||
Assyriska FF | 0:2 | Västerås SK | |||||||||
Linköping City | 1:1 | Umeå FC | |||||||||
Carlstad United | 1:0 | Syrianska FC | |||||||||
Team TG | 5:0 | Arameisk SIF | |||||||||
MSK Zilina B | 1:2 | Komarno | |||||||||
Tatran Presov | 3:0 | Slavoj Trebisov | |||||||||
Hafnarfjördur | 2:1 | Valur | |||||||||
Keflavík | 0:4 | Víkingur | |||||||||
Fjölnir | 0:2 | Breidablik | |||||||||
KR Reykjavík | 1:1 | Fylkir | |||||||||
ÍBV | 2:1 | Stjarnan | |||||||||
KA Akureyri | 4:3 | Grindavík | |||||||||
Liaoning FC | 1:1 | MZ Hakka | |||||||||
CZ Mighty Lions | 1:2 | WH Yangtze | |||||||||
IM Zhongyou | 0:0 | HLJ Ice City | |||||||||
YB Funde | 4:1 | BJ BSU | |||||||||
DL Transcen. | 2:0 | SX KQ Yuejia | |||||||||
GD Sou. Tigers | 2:2 | SZ FC | |||||||||
Malacateco | 2:2 | Cobán Imperial | |||||||||
Chiantla | 0:3 | Guastatoya | |||||||||
Sanarate FC | 2:3 | Antigua GFC | |||||||||
KS Kastrioti | 1:1 | KF Laçi | |||||||||
FK Kukësi | 1:0 | FC Kamza | |||||||||
Francs Borains | 3:1 | Walhain | |||||||||
FC Ans | 1:1 | Olym. Charleroi | |||||||||
RRC Hamoir | 2:0 | Waremme | |||||||||
FAS | 0:1 | ADI Metapán | |||||||||
Chalatenango | 1:1 | CD Águila | |||||||||
Sonsonate | 2:5 | Alianza FC | |||||||||
Limeño | 1:0 | CD Audaz | |||||||||
KÍ Klaksvík | 1:2 | HB Tórshavn | |||||||||
B36 Tórshavn | 5:1 | EB/Streymur | |||||||||
AB Argir | 1:2 | 07 Vestur | |||||||||
Víkingur | 2:2 | Skála | |||||||||
TB/FCS/Royn | 2:2 | NSÍ Runavík | |||||||||
Blekitni | 0:2 | Gornik Leczna | |||||||||
San Francisco | 2:3 | Tauro FC | |||||||||
Iwaki FC | 2:0 | Sendai Sasuke | |||||||||
Ricoh Tohoku | 0:1 | Soma SC | |||||||||
Oyama SC | 0:3 | Senbonzakura FC | |||||||||
FC Bayern U19 | 1:0 | Nürnberg U19 | |||||||||
Mainz 05 U19 | 3:1 | Stuttgart U19 | |||||||||
Karlsruhe U19 | 2:3 | FC Augsburg U19 | |||||||||
Kalev | 0:2 | Kalju FC | |||||||||
Olomouc B | 3:3 | Jihlava B | |||||||||
Teplice B | 1:0 | Slavia Prague B | |||||||||
Banik Ostrava B | 1:0 | Karvina B | |||||||||
FCZ Brno B | 1:3 | Slovacko B | |||||||||
FC Biel-Bienne | 3:2 | Luzern U21 | |||||||||
SC Zofingen | 0:1 | GC Zürich U21 | |||||||||
SR Delémont | 1:1 | FC Black Stars | |||||||||
FC Langenthal | 2:3 | FC Bassecourt | |||||||||
Real de Minas | 1:0 | Real España | |||||||||
Juticalpa | 3:1 | CDS Vida | |||||||||
Dornbirner SV | 2:4 | SW Bregenz | |||||||||
A. Lustenau II | 4:2 | FC Egg | |||||||||
Rankweil | 2:0 | Röthis | |||||||||
Höchst | 1:1 | Lauterach | |||||||||
Holst. Kiel II | 2:0 | SSV Jeddeloh II | |||||||||
E. Norderstedt | 2:2 | SC Weiche 08 | |||||||||
TSV Havelse | 1:1 | LSK Hansa | |||||||||
VfL Oldenburg | 1:0 | Lupo-Martini | |||||||||
FK Decic Tuzi | 6:1 | FK Berane | |||||||||
Otrant-Olympic | 0:0 | Jedinstvo | |||||||||
Arsenal Tivat | 0:1 | FK Podgorica | |||||||||
FK Jezero | 0:0 | OSK Igalo | |||||||||
Kom Podgorica | 0:2 | FK Bokelj | |||||||||
Kasetsart FC | 0:1 | Nongbua FC | |||||||||
Army Utd. | 3:3 | Lampang FC | |||||||||
Thai Honda FC | 2:0 | Khon Kaen FC | |||||||||
Angthong FC | 0:0 | Sisaket FC | |||||||||
Bijelo Brdo | 3:2 | Medjimurje | |||||||||
NK Dugopolje | 1:0 | NK Osijek II | |||||||||
Hajduk Split II | 2:0 | Din. Zagreb II | |||||||||
NK Lucko | 2:2 | HNK Zadar | |||||||||
Leverkusen U19 | 2:3 | RW Essen U19 | |||||||||
Schalke 04 U19 | 2:1 | Duisburg U19 | |||||||||
Paderborn U19 | 0:8 | B. Dortmund U19 | |||||||||
Pr. Münster U19 | 3:3 | Düsseldorf U19 | |||||||||
SV Rödingh. U19 | 0:4 | 1.FC Köln U19 | |||||||||
Shan United | 2:1 | Myawady FC | |||||||||
Yangon United | 4:0 | S. Myanmar FC | |||||||||
Hantharwady Utd | 5:0 | Ayeyawady Utd. | |||||||||
Magwe FC | 0:2 | Rakhine United | |||||||||
Yadanarbon FC | 3:0 | Mahar United | |||||||||
Beltinci | 1:2 | NK Dekani | |||||||||
Tabor Sezana | 4:2 | NK Brda | |||||||||
Villa Española | 2:1 | Club Oriental | |||||||||
IFK Mariehamn | 2:2 | TPS | |||||||||
Paris SG U19 | 1:1 | Orléans U19 | |||||||||
Dunkerque U19 | 1:2 | SM Caen U19 | |||||||||
RC Lens U19 | 5:2 | Paris FC U19 | |||||||||
Amiens SC U19 | 5:0 | Le Havre U19 | |||||||||
LOSC Lille U19 | 3:0 | USM Saran U19 | |||||||||
QRM U19 | 0:2 | Boulogne U19 | |||||||||
FC Strausberg | 1:4 | Greifswalder FC | |||||||||
H. Rostock II | 5:0 | BW Berlin | |||||||||
TSG Neustrelitz | 1:0 | SC Staaken | |||||||||
CFC Hertha 06 | 2:4 | TeBe Berlin | |||||||||
Altlüdersdorf | 1:2 | Lichtenberg 47 | |||||||||
H. Zehlendorf | 0:0 | Anker Wismar | |||||||||
San Donato | 1:0 | Prato | |||||||||
Pianese | 0:1 | Tuttocuoio | |||||||||
Scandicci | 0:0 | Seravezza Pozzi | |||||||||
Ghiviborgo | 2:1 | Viareggio | |||||||||
Aglianese | 0:3 | Ponsacco | |||||||||
Real Forte | 0:1 | Sangimignano | |||||||||
Bastia | 0:1 | Cannara | |||||||||
Massese | 1:3 | Sinalunghese | |||||||||
Ekenäs IF | 0:3 | Helsinki IFK | |||||||||
Teutonia 05 | 5:4 | SV Rugenbergen | |||||||||
Altona 93 | 2:1 | Barmbek-U. | |||||||||
Niendorfer TSV | 2:0 | Wedeler TSV | |||||||||
VfL Pinneberg | 1:4 | TuS Osdorf | |||||||||
Kwun Tong | 3:4 | North District | |||||||||
St. Joseph's | 2:1 | Sham Shui Po | |||||||||
Tuen Mun | 2:0 | Kowloon City | |||||||||
Tung Sing | 0:1 | Lucky Mile | |||||||||
Yau Tsim Mong | 1:3 | Kwong Wah | |||||||||
Sun Hei | 4:2 | Wan Chai | |||||||||
Fu Moon | 4:0 | Supreme | |||||||||
Global FC | 3:3 | Kaya-Iloilo | |||||||||
B. Gladbach 09 | 5:3 | 1.FC Düren | |||||||||
Freialdenhoven | 6:1 | BW Friesdorf | |||||||||
SV Breinig | 1:2 | VfL Alfter | |||||||||
Frechen 20 | 1:1 | VfL Vichttal | |||||||||
SV Deutz 05 | 1:1 | Arnoldsweiler | |||||||||
Kirsehir FSK | 1:1 | 23 Elazig FK | |||||||||
GW Siebenbäumen | 1:3 | Phönix Lübeck | |||||||||
SV Eichede II | 2:5 | FC Dornbreite | |||||||||
Heikendorfer SV | 3:0 | SV Schackendorf | |||||||||
TuS Hartenholm | 2:3 | Pr. Reinfeld | |||||||||
PAOK U19 | 4:0 | AEK Athens U19 | |||||||||
Spartak U19 | 3:1 | OFK Beograd U19 | |||||||||
Rad U19 | 0:4 | Vojvodina U19 | |||||||||
Ajax Lasnamäe | 0:5 | Nomme United | |||||||||
FC Flora U19 | 1:4 | Pärnu JK | |||||||||
JK Tammeka U21 | 10:0 | Paide U21 | |||||||||
Vändra Vaprus | 1:2 | FC Helios Voru | |||||||||
Schwabmünchen | 1:3 | Türkgücü Münch. | |||||||||
Nördlingen | 0:8 | 1860 München II | |||||||||
Cibao FC | 1:2 | Atl. Pantoja | |||||||||
Moca FC | 1:1 | San Francisco | |||||||||
Eintracht Trier | 3:3 | TuS Koblenz | |||||||||
Murata | 1:7 | SS Folgore | |||||||||
Domagnano | 1:0 | Libertas | |||||||||
San Giovanni | 0:1 | Pennarossa | |||||||||
Red Star U17 | 1:2 | Čukarički U17 | |||||||||
Partizan U17 | 4:0 | Teleoptik U17 | |||||||||
Rad U17 | 2:0 | Vojvodina U17 | |||||||||
Spartak U17 | 1:1 | OFK Beograd U17 | |||||||||
Zemun U17 | 2:1 | Apolon 4 U17 | |||||||||
Rad (Z) U17 | 0:2 | Real Nis U17 | |||||||||
FC Thun U21 | 1:1 | Martigny-Sports | |||||||||
Central Western | 1:0 | Wong Tai Sin | |||||||||
Citizen | 2:1 | South China | |||||||||
Happy Valley | 6:2 | Double Flower | |||||||||
Leaper | 2:3 | Mutual | |||||||||
St. Pölten Jun. | 3:0 | Mattersburg II | |||||||||
FC Admira II | 3:1 | FC Stadlau | |||||||||
Agroplon | 3:0 | Gornik II | |||||||||
Sleza Wroclaw | 3:0 | Pniowek P. | |||||||||
Lokeren-Temse | 3:1 | KFC Duffel | |||||||||
Berchem Sport | 0:0 | Sint-Niklaas | |||||||||
Royal Cappellen | 0:0 | RC Hades | |||||||||
KVV Vosselaar | 1:1 | City Pirates | |||||||||
US Créteil B | 2:0 | Paris FC B | |||||||||
Le Mée SF | 3:0 | Paris 13 Atl. | |||||||||
OFC Les Mureaux | 0:0 | Racing CFF | |||||||||
CS Brétigny | 2:0 | US Ivry | |||||||||
Alashkert II | 2:0 | Banants III | |||||||||
Mikkelin | 1:1 | MYPA | |||||||||
PEPO | 7:2 | LPS | |||||||||
O. Khouribga | 2:1 | CR Al Hoceima | |||||||||
Dunbeholden FC | 0:1 | Montego Bay Utd | |||||||||
Cavalier FC | 2:1 | Arnett Gardens | |||||||||
Mount Pleasant | 1:0 | Waterhouse | |||||||||
Chelmianka | 1:0 | Wisla Pulawy | |||||||||
KSZO Ostrowiec | 0:1 | Hutnik Krakow | |||||||||
Stal Krasnik | 3:0 | Wisla Sand. | |||||||||
Slagelse | 1:2 | Middelfart | |||||||||
Akademisk BK | 2:0 | BK Marienlyst | |||||||||
Ringköbing IF | 4:1 | Vejgaard B | |||||||||
Rödinghausen II | 0:3 | Vict. Clarholz | |||||||||
RW Maaslingen | 4:4 | Neuenkirchen | |||||||||
SpVgg Vreden | 4:3 | Bor. Emsdetten | |||||||||
TuS Hiltrup | 2:0 | SV Spexard | |||||||||
SC Herford | 2:1 | SC Roland | |||||||||
VfL Theesen | 2:2 | SV Mesum | |||||||||
D. Dresden U19 | 2:0 | Osnabrück U19 | |||||||||
Unicov | 0:0 | Hlucin | |||||||||
Vrchovina NMnM | 2:1 | Hodonin | |||||||||
Marsa FC | 1:0 | San Gwann FC | |||||||||
FC Swieqi Utd. | 1:1 | Mqabba FC | |||||||||
Drocht./A. II | 0:4 | MTVE Celle | |||||||||
Rotenburger SV | 2:1 | TSV Gellersen | |||||||||
Ahlerstedt/Ott. | 1:1 | Teutonia Uelzen | |||||||||
TV Meckelfeld | 1:0 | BW Bornreihe | |||||||||
SV Emmendorf | 4:3 | Güldenst. Stade | |||||||||
MTV TB Lbg. | 3:3 | FC Verden 04 | |||||||||
Lven. Niihama | 0:11 | Kochi Utd. | |||||||||
R.Ve. Takamatsu | 0:5 | FC Tokushima | |||||||||
KUFC Nankoku | 3:1 | llamas Kochi | |||||||||
Tadotsu FC | 7:3 | Koyo FC | |||||||||
Karlovy Vary | 3:2 on pens | Litomericko | |||||||||
Benesov | 1:2 | Zapy | |||||||||
Sokol Brozany | 2:1 | Stechovice | |||||||||
Viktorie Jirny | 0:3 | Pisek | |||||||||
OLS | 0:3 | TPV | |||||||||
GBK | 3:1 | KuFu-98 | |||||||||
Tampere United | 3:1 | JS Hercules | |||||||||
Närpes Kraft | 3:1 | Pallo-Kerho 37 | |||||||||
Altach Juniors | 3:1 | Hohenems | |||||||||
US La Charité | 0:3 | FC Sochaux B | |||||||||
Hellas U17 | 4:1 | Bologna U17 | |||||||||
SPAL U17 | 0:3 | Inter U17 | |||||||||
Atalanta U17 | 3:0 | Brescia U17 | |||||||||
Cittadella U17 | 3:0 | Padova U17 | |||||||||
Milan U17 | 1:0 | Venezia U17 | |||||||||
Cagliari U17 | 1:1 | Chievo U17 | |||||||||
Empoli U17 | 2:1 | Lazio U17 | |||||||||
Fiorentina U17 | 3:0 | Torino U17 | |||||||||
Parma U17 | 0:3 | Sassuolo U17 | |||||||||
Sampdoria U17 | 4:1 | Carpi U17 | |||||||||
Spezia U17 | 2:3 | Cremonese U17 | |||||||||
SV Frisia 03 | 4:0 | VfB Lübeck II | |||||||||
SV Todesfelde | 1:0 | Heider SV | |||||||||
TSV Lägerdorf | 1:2 | VfR Neumünster | |||||||||
KVC Winkel Sp. | 2:4 | KFC Eppegem | |||||||||
SK Londerzeel | 0:3 | Ol. Wijgmaal | |||||||||
Olsa Brakel | 1:1 | KSCT Menen | |||||||||
Diegem Sport | 0:2 | Sparta Petegem | |||||||||
FC Honka II | 0:1 | Grankulla IFK | |||||||||
Okinawa SV | 1:0 | Ni.St. Oita | |||||||||
Brew Kashima | 0:1 | NIFS Kanoya FC | |||||||||
Kawasoe Club | 1:0 | FC Nakatsu | |||||||||
K'moto Teachers | 0:3 | Kaiho Bank | |||||||||
KMG Holdings FC | 0:6 | Veroskr. Tsuno | |||||||||
Tochigi City | 2:1 | Briobe. Urayasu | |||||||||
Tokyo United | 0:2 | Vonds Ichihara | |||||||||
RKU FC | 2:2 | Tsukuba FC | |||||||||
Vertfee Yaita | 1:1 | Tokyo 23 | |||||||||
Yokohama Takeru | 1:1 | Saitama SC | |||||||||
Tiamo Hirakata | 0:4 | Ococias Kyoto | |||||||||
Kansai Uni '08 | 0:2 | Cen.Cuo. Harima | |||||||||
Laran. Kyoto | 0:4 | Hannan Uni Club | |||||||||
Takasago Min. | 1:2 | Arte. Wakayama | |||||||||
Lubin U19 | 3:0 | Arka Gdynia U19 | |||||||||
Motor U19 | 2:2 | Korona U19 | |||||||||
Pogon U19 | 1:1 | Gornik U19 | |||||||||
Lech U19 | 1:2 | Escola V. U19 | |||||||||
RW Walldorf | 1:2 | Unterabsteinach | |||||||||
Vikt. Urberach | 1:0 | 1.FC Erlensee | |||||||||
RW Darmstadt | 0:3 | Hanauer SC 1960 | |||||||||
SV Altwiedermus | 3:0 | FC Sandzak | |||||||||
JK Welco | 0:4 | FC Elva | |||||||||
Rakvere Tarvas | 1:1 | Keila JK | |||||||||
C. Aystetten | 1:2 | Memmingen II | |||||||||
TSV Gilching-A. | 4:2 | SpV Kaufbeuren | |||||||||
SC Ichenhausen | 1:2 | Türk. Augsburg | |||||||||
SV Mering | 2:6 | VfR Neuburg/D. | |||||||||
Ichifuna HS | 1:0 | Júbilo U18 | |||||||||
Toyama Daiichi | 0:3 | Urawa Reds U18 | |||||||||
Ascoli U17 | 2:1 | Crotone U17 | |||||||||
Perugia U17 | 0:1 | Napoli U17 | |||||||||
Palermo U17 | 1:1 | Frosinone U17 | |||||||||
Pescara U17 | 4:3 | Benevento U17 | |||||||||
Lecce U17 | 0:2 | Salernitana U17 | |||||||||
Roma U17 | 5:0 | Foggia U17 | |||||||||
Spcl. Silvolde | 1:3 | RKZVC | |||||||||
De Bataven | 3:1 | Be Quick 1887 | |||||||||
SDO Bussum | 3:2 | Hollandia | |||||||||
AWC | 4:1 | MSC Meppel | |||||||||
Hoogland | 1:1 | Fortuna Worm. | |||||||||
RKVV DEM | 1:3 | VV Hoogeveen | |||||||||
Leonidas | 2:1 | Vlissingen | |||||||||
De Meern | 1:1 | UDI '19 | |||||||||
RKSV Nuenen | 1:1 | RKSV Halsteren | |||||||||
RKSV Minor | 0:3 | VV Gemert | |||||||||
Groene Ster | 2:1 | Alphense Boys | |||||||||
Baronie | 0:0 | SV Meerssen | |||||||||
RKAVV | 1:3 | IFC Ambacht | |||||||||
ENEOS Mizushima | 4:2 | NTN Okayama | |||||||||
Dezzol. Shimane | 1:2 | SRC Hiroshima | |||||||||
Kagura Shimane | 2:0 | Mits. Mizushima | |||||||||
IPU FC | 4:1 | Hatsukaichi | |||||||||
FBIJ Hiroshima | 4:1 | Harada Steel | |||||||||
Morioka Zebra | 2:2 | Ni.St. Kamaishi | |||||||||
Iwaki Furuk. | 2:4 | Merry | |||||||||
Blanc. Hirosaki | 5:0 | Prim. Fukushima | |||||||||
Bandits Iwaki | 0:2 | Akita Cambiare | |||||||||
Ganju Iwate | 2:2 | Fuji Club 2003 | |||||||||
aries Tokyo | 1:0 | Hitachi BuilSys | |||||||||
Tokyo Int'l Uni | 0:4 | Toin Univ. FC | |||||||||
Esperanza SC | 1:2 | tonan Maebashi | |||||||||
Kanagawa Teach. | 1:1 | Waseda A-Style | |||||||||
Yokohama GS | 1:1 | Identy Mirai | |||||||||
Basara Hyogo | 1:1 | Kyoto Shiko SC | |||||||||
St.Andrews FC | 2:0 | Lagend Shiga | |||||||||
Ain Foods SC | 1:3 | KanDai Club '10 | |||||||||
Renaiss Koka | 0:3 | Asuka FC | |||||||||
WAF Brigittenau | 3:2 | SV Donau | |||||||||
Thailand U16 | 4:2 | Malaysia U16 | |||||||||
Tajikistan U16 | 0:0 | Japan U16 | |||||||||
Niendorf II | 3:1 | SCALA | |||||||||
SC Sternschanze | 0:3 | TuRa Harksheide | |||||||||
SV Eidelstedt | 1:9 | SV Halstenbek | |||||||||
Nikola Tesla | 1:3 | Union Tornesch | |||||||||
SSV Rantzau | 3:1 | FC Türkiye | |||||||||
TSV Lamme | 1:2 | SC Gitter | |||||||||
TSC Vahdet | 4:1 | Landolfsh./Seu. | |||||||||
F. Lebenstedt | 3:1 | SVG Göttingen | |||||||||
Goslarer SC | 0:0 | Reislingen/N. | |||||||||
SSV Vorsfelde | 2:0 | SCW Göttingen | |||||||||
SSV Kästorf | 1:0 | SV Lengede | |||||||||
Frankfurt U17 | 1:0 | Heidenheim U17 | |||||||||
Karlsruhe U17 | 1:1 | Stuttgart U17 | |||||||||
SC Borgfeld U17 | 0:4 | U. Berlin U17 | |||||||||
RB Leipzig U17 | 2:3 | W. Bremen U17 | |||||||||
St. Pauli U17 | 0:4 | Wolfsburg U17 | |||||||||
Hamburg U17 | 4:2 | TeBe Berlin U17 | |||||||||
ESC Geestemünde | 6:3 | Brinkumer SV | |||||||||
Leher TS | 2:1 | Schwachhausen | |||||||||
BSC Hastedt | 3:1 | SC Borgfeld | |||||||||
Unterrath U17 | 0:3 | B. Dortmund U17 | |||||||||
VfL Bochum U17 | 3:0 | RW Essen U17 | |||||||||
Pr. Münster U17 | 0:1 | Düsseldorf U17 | |||||||||
Paderborn U17 | 1:3 | Bielefeld U17 | |||||||||
FC Denzlingen | 3:0 | FSV RW Stegen | |||||||||
1.SV Mörsch | 1:2 | FC Auggen | |||||||||
TuS Oppenau | 2:1 | SV Kuppenheim | |||||||||
FV Lörrach-Br. | 0:3 | Rielasingen | |||||||||
Zeljeznicar U17 | 5:0 | FK MDK U17 | |||||||||
GOSK U17 | 1:2 | Sloboda T U17 | |||||||||
Kasimpasa U21 | 4:1 | Alanyaspor U21 | |||||||||
Antalyaspor U21 | 1:2 | Sivasspor U21 | |||||||||
Akhisarspor U21 | 1:0 | Galatasaray U21 | |||||||||
FSV Barleben | 2:0 | SV Dessau 05 | |||||||||
FC Münsingen | 0:1 | SC YF Juventus | |||||||||
FC Liestal | 1:3 | FC Allschwil | |||||||||
FC Dulliken | 1:4 | FC Einsiedeln | |||||||||
Zeljeznicar U19 | 7:0 | Bijeljina U19 | |||||||||
Sarajevo U19 | 0:1 | Zr. Mostar U19 | |||||||||
Slavija S. U19 | 1:2 | Sloboda T U19 | |||||||||
Thalgau | 4:2 | Strobl | |||||||||
FC Thun U18 | 0:0 | Team Ticino U18 | |||||||||
Kühlungsborn | 2:0 | TSV Bützow | |||||||||
OT Bremen | 3:4 | Union 60 Bremen | |||||||||
FC Huchting | 4:2 | SV Grohn | |||||||||
DJK Blumenthal | 2:1 | Woltmershausen | |||||||||
Quick DH | 4:0 | USV Hercules | |||||||||
OJC Rosmalen | 0:2 | ADO '20 | |||||||||
VV Goes | 2:1 | HBS | |||||||||
TEC | 1:0 | JVC Cuijk | |||||||||
Dongen | 0:3 | SV Oss '20 | |||||||||
HSC '21 | 3:2 | Westlandia | |||||||||
Graafschap U19 | 4:1 | Den Bosch U19 | |||||||||
TuS Oberwinter | 1:5 | FC Hochwald | |||||||||
SV Mehring | 2:3 | SpVgg Wirges | |||||||||
FV Morbach | 7:0 | SV Windhagen | |||||||||
VfB Linz | 4:2 | SG Mendig | |||||||||
Ahrweiler BC | 4:2 | SF Eisbachtal | |||||||||
FC Rüti | 2:0 | FC Balzers | |||||||||
FC Dübendorf | 2:0 | Chur 97 | |||||||||
Schott Jena | 1:1 | Sondershausen | |||||||||
SV Mitterteich | 3:5 | FC Coburg | |||||||||
TSV Lengfeld | 5:1 | TuS Röllbach | |||||||||
SC Aufkirchen | 0:4 | SV Euerbach-K. | |||||||||
Schwebenried | 0:2 | ASV Rimpar | |||||||||
1.FC Fuchsstadt | 3:1 | SV Erlenbach | |||||||||
TuS Marienborn | 0:1 | ASV Fußgönheim | |||||||||
FV Dudenhofen | 1:1 | SG Rieschweiler | |||||||||
Bad Kreuznach | 1:3 | FC Speyer 09 | |||||||||
Waldalgesheim | 6:1 | TB Jahn Zeiskam | |||||||||
Grebenstein | 0:1 | CSC 03 Kassel | |||||||||
SV Kaufungen 07 | 0:2 | SV 1910 Neuhof | |||||||||
Sandershausen | 3:0 | Eintr. Baunatal | |||||||||
Dersimspor | 0:4 | Hamm United | |||||||||
Heeßeler SV | 0:4 | SV Bavenstedt | |||||||||
TSV Burgdorf | 3:1 | Krähenwinkel | |||||||||
Ramlingen-E. | 1:1 | SC Hemmingen/W. | |||||||||
Iraklis Hellas | 1:5 | TV Stuhr | |||||||||
Bad Pyrmont | 2:2 | TSV Pattensen | |||||||||
Markranstädt | 1:0 | Großenhainer FV | |||||||||
Empor Glauchau | 1:2 | FSV Neusalza-S. | |||||||||
Rapid Chemnitz | 2:1 | Einheit Kamenz | |||||||||
DJK Flörsheim | 1:0 | TSV Bicken | |||||||||
FC Dorndorf | 3:3 | FV Breidenbach | |||||||||
SV Zeilsheim | 1:2 | Langenaubach | |||||||||
TuS Dietkirchen | 3:0 | VfB Marburg | |||||||||
SF/BG Marburg | 3:2 | Schwanheim | |||||||||
SV Bauerbach | 2:5 | FC Waldbrunn | |||||||||
DJK Don Bosco | 0:2 | FV 04 Würzburg | |||||||||
FC Rastpfuhl | 1:0 | SG Rehlingen | |||||||||
SV Rohrbach | 0:3 | VfL Primstal | |||||||||
FV Eppelborn | 2:0 | TuS Herrensohr | |||||||||
Quierschied | 2:3 | FSG Steinbach | |||||||||
Hall | 2:0 | Kematen | |||||||||
Ettmannsdorf | 1:3 | SV Neukirchen | |||||||||
F. Regensburg | 3:2 | SV Etzenricht | |||||||||
Burglengenfeld | 0:1 | 1.FC Passau | |||||||||
FC Zuzenhausen | 1:3 | F. Heddesheim | |||||||||
VfR Mannheim | 4:3 | Mutschelbach | |||||||||
TSV Wieblingen | 3:2 | FC Heidelsheim | |||||||||
FCA Troyes | 0:1 | FC Mulhouse | |||||||||
FC Ueberstorf | 1:3 | FC Colombier | |||||||||
FK Olimpik | 2:2 | NK Novi Travnik | |||||||||
FC Eddersheim | 1:3 | Hünfelder SV | |||||||||
Ilves U19 | 3:1 | FC Inter U19 | |||||||||
Vaasa IFK U19 | 2:3 | PK-35 U19 | |||||||||
Olymp. Genève | 1:2 | FC Monthey | |||||||||
Jarota Jarocin | 0:1 | Polonia Sroda | |||||||||
Swit Szczecin | 1:0 | B. Koszalin | |||||||||
Stirling Uni | 2:1 | Keith FC | |||||||||
Guadalajara U20 | 5:1 | Querétaro U20 | |||||||||
St. Michael/Bl. | 1:2 | Wölfnitz | |||||||||