France U20 | 4:1 | South Korea U19 | |||||||||
Hungary U19 | 0:1 | England U18 | |||||||||
China U19 | 3:1 | Uruguay U20 | |||||||||
Cameroon | 0:1 | Burkina Faso | |||||||||
Togo U21 | 1:1 | Scotland U21 | |||||||||
Niger | 3:3 | Central Africa | |||||||||
Palmeiras | 2:3 | Sport Recife | |||||||||
Atlético-MG | 0:1 | Flamengo |
|
||||||||
Paraná | 0:0 | Athletico-PR |
|
||||||||
Botafogo | 1:1 | EC Vitória | |||||||||
EC Bahia | 3:0 | Vasco da Gama | |||||||||
Santos | 0:1 | Cruzeiro |
|
||||||||
Internacional | 2:1 | Corinthians |
|
||||||||
Guarani | 2:0 | CRB | |||||||||
Toulouse | 1:0 | AC Ajaccio | |||||||||
Austria Vienna | 4:0 | RB Salzburg |
|
||||||||
SCR Altach | 0:0 | Sturm Graz |
|
||||||||
Admira Wacker | 0:2 | SKN St. Pölten | |||||||||
SV Mattersburg | 2:1 | LASK |
|
||||||||
Wolfsberger AC | 0:0 | Rapid Vienna |
|
||||||||
Sepsi OSK | 0:1 | FC Botosani | |||||||||
FK Poltava | 3:0 AET | Chornomorets | |||||||||
Desna | 4:0 | Zirka | |||||||||
Ap. Paralimniou | 0:3 | Iraklis | |||||||||
Tilykratis | 1:2 | Volos NPS | |||||||||
PASA Irodotos | 0:1 | Aittitos Spaton | |||||||||
Ethn. Piraeus | 0:1 | Ast. Amaliadas | |||||||||
KMSK Deinze | 1:3 | Lommel SK | |||||||||
FC Knokke | 2:1 | Dessel Sport | |||||||||
Lyngby BK | 1:2 | Vendsyssel FF | |||||||||
Esbjerg fB | 3:0 | Silkeborg IF | |||||||||
Brodarac U17 | 2:1 | Jagodina U17 | |||||||||
Reipas U19 | 6:1 | SJK U19 | |||||||||
Ilves U19 | 6:0 | Vaasa IFK U19 | |||||||||
TPS U19 | 0:2 | HJK U19 | |||||||||
JPS | 3:2 | SC Riverball | |||||||||
Warkaus JK | 3:1 | Savon Pallo | |||||||||
BK-46 | 0:0 | FC Jazz | |||||||||
FC Espoo | 3:0 | FC Honka II | |||||||||
Tampere United | 1:1 | GBK | |||||||||
KuFu-98 | 3:0 | TP-47 | |||||||||
Jakobstads BK | 1:0 | Pallo-Kerho 37 | |||||||||
SJK II | 1:1 | OLS | |||||||||
HJK Klubi 04 | 1:0 | AC Oulu | |||||||||
NK Domzale | 1:1 | NK Olimpija | |||||||||
NK Krsko | 0:1 | NK Celje | |||||||||
NK Maribor | 2:0 | ND Gorica | |||||||||
NK Ankaran | 2:1 | NK Aluminij | |||||||||
Rudar Velenje | 0:1 | NK Triglav | |||||||||
Vasas FC | 1:0 | Haladás | |||||||||
Debrecen | 1:1 | Puskás AFC | |||||||||
Paksi FC | 0:1 | Balmazújváros | |||||||||
Mezőkövesd | 0:1 | Újpest FC | |||||||||
Ferencváros | 4:0 | Diósgyőr | |||||||||
Fehérvár | 2:0 | Honvéd | |||||||||
MSK Zilina | 1:2 AET | AS Trencin | |||||||||
FC Eddersheim | 8:1 | Oberliederbach | |||||||||
FV Biebrich 02 | 2:0 | Langenaubach | |||||||||
FC Dorndorf | 6:2 | V. Kelsterbach | |||||||||
Schwanheim | 2:4 | SF/BG Marburg | |||||||||
SV Zeilsheim | 0:4 | FV Breidenbach | |||||||||
Bad Pyrmont | 4:2 | STK Eilvese | |||||||||
HSC Hannover | 3:1 | SV Bavenstedt | |||||||||
TSV Burgdorf | 6:1 | Heeßeler SV | |||||||||
TSV Godshorn | 4:1 | SV BE Steimbke | |||||||||
Friedrichstal | 5:1 | 1.FC Bruchsal | |||||||||
Teistungen | 4:4 | SGG Schweina | |||||||||
Beckumer SV | 3:1 | Pr. Münster II | |||||||||
VfB Fichte | 4:1 | SV Schermbeck | |||||||||
SC Herford | 4:2 | Neuenkirchen | |||||||||
Rödinghausen II | 6:1 | BSV Roxel | |||||||||
TuS Hiltrup | 2:2 | SuS Stadtlohn | |||||||||
1.FC Gievenbeck | 4:2 | SC Roland | |||||||||
SV Eichede II | 5:0 | Todesfelde II | |||||||||
SV Schackendorf | 1:0 | TSV Pansdorf | |||||||||
TuS Hartenholm | 2:0 | Pr. Reinfeld | |||||||||
FC Auggen | 7:2 | FC Neustadt | |||||||||
Komet Arsten | 3:5 | SV Hemelingen | |||||||||
Union 60 Bremen | 0:3 | TV Bremen-Walle | |||||||||
TSV Farge | 1:4 | Lesum-Burgdamm | |||||||||
SC Borgfeld | 2:3 | TuRa Bremen | |||||||||
OT Bremen | 0:4 | SV Grohn | |||||||||
FC Homburg II | 1:1 | FV Schwalbach | |||||||||
RW Hasborn | 2:0 | Halberg Brebach | |||||||||
VfB Dillingen | 2:0 | B. Neunkirchen | |||||||||
SG Lebach | 5:1 | Friedrichsthal | |||||||||
FSG Bous | 1:4 | FSG Steinbach | |||||||||
TuS Herrensohr | 3:2 | Auersmacher | |||||||||
Sarmiento Junin | 1:0 | San Martín (T) | |||||||||
César Vallejo | 3:0 | Unión Huaral | |||||||||
Cienciano | 1:0 | Alfredo Salinas | |||||||||
Atlético Grau | 2:2 | Dep. Hualgayoc | |||||||||
Los Chankas | 2:1 | Alianza Atl. | |||||||||
Sport Victoria | 0:1 | Juan Aurich | |||||||||
New York | 0:0 | Philadelphia | |||||||||
Orlando | 1:2 | Chicago | |||||||||
Minnesota | 2:0 | Montréal | |||||||||
Colorado | 2:3 | Portland | |||||||||
LAFC | 1:1 | D.C. United | |||||||||
Morioka Zebra | 2:2 | Ganju Iwate | |||||||||
Fuji Club 2003 | 0:0 | Merry | |||||||||
Keflavík | 1:3 | ÍBV | |||||||||
KR Reykjavík | 2:0 | KA Akureyri | |||||||||
Víkingur | 1:2 | Fjölnir | |||||||||
Stjarnan | 1:1 | Grindavík | |||||||||
Valur | 2:1 | Breidablik | |||||||||
Sloboda T U17 | 2:2 | Bijeljina U17 | |||||||||
Banja Luka U17 | 2:0 | Zr. Mostar U17 | |||||||||
Magallanes | 2:1 | CD SM (Arica) | |||||||||
Valdivia | 1:0 | S. Morning | |||||||||
Cobresal | 1:0 | Wanderers | |||||||||
Copiapó | 2:1 | Ñublense | |||||||||
Cobreloa | 3:1 | AC Barnechea | |||||||||
Banja Luka U19 | 5:1 | GOSK Gabela U19 | |||||||||
Smolevichi | 0:2 | Dinamo Minsk | |||||||||
Soligorsk | 2:1 | Gomel | |||||||||
Luch | 1:1 | Gorodeya | |||||||||
Estudiantes | 1:3 | Zamora FC | |||||||||
Deportivo Lara | 1:3 | Caracas FC | |||||||||
Pramogos SC | 1:2 | Banga | |||||||||
Panevezys | 5:4 on pens | Palanga | |||||||||
Hegelmann | 0:1 | Kupiskis | |||||||||
FK Panerys | 0:1 | Riteriai | |||||||||
Top Kickers | 2:7 | Kauno Zalgiris | |||||||||
KF Laçi | 0:1 | KF Skënderbeu | |||||||||
FC Hermannstadt | 0:2 | CS U Craiova | |||||||||
Bucheon FC | 1:1 | Ansan Greeners | |||||||||
FC Zürich | 2:1 | BSC Young Boys |
|
||||||||
Libertad | 3:2 | CD Capiatá | |||||||||
Cerro Porteño | 4:1 | General Diaz | |||||||||
Sol de América | 0:3 | Olimpia | |||||||||
CA Atenas | 1:2 | Peñarol | |||||||||
Wanderers | 1:4 | Nacional | |||||||||
Boston River | 1:2 | Defensor SC | |||||||||
Progreso | 0:0 | River Plate | |||||||||
CA Cerro | 1:1 | Liverpool FC | |||||||||
US Hostert | 3:4 on pens | RFCU Luxembourg | |||||||||
FC Elva | 2:0 | Kalju FC U21 | |||||||||
Rakvere Tarvas | 1:1 | FCI Levadia U21 | |||||||||
FC Flora U21 | 5:1 | JK Welco | |||||||||
FC Helios Voru | 2:4 | JK Järve | |||||||||
Ajax Lasnamäe | 0:3 | Paide U21 | |||||||||
Nomme United | 0:3 | TJK Legion | |||||||||
Kalev | 2:1 | JK Tammeka | |||||||||
Dep. Municipal | 4:0 | Rosario FC | |||||||||
Sport. Cristal | 4:0 | Unión Comercio | |||||||||
AD Cantolao | 1:1 | U. San Martín | |||||||||
Alianza Lima | 1:0 | Sport Boys | |||||||||
Trat FC | 1:0 | Rayong FC | |||||||||
Nongbua FC | 4:0 | Kasetsart FC | |||||||||
Lampang FC | 0:0 | Army Utd. | |||||||||
Sisaket FC | 1:0 | Angthong FC | |||||||||
Khon Kaen FC | 1:0 | Thai Honda FC | |||||||||
PTT Rayong | 0:1 | Chiangmai FC | |||||||||
Udon Thani FC | 3:0 | Samut Sakhon C. | |||||||||
Selangor FC II | 0:0 | Johor DT | |||||||||
Albirex N. (S) | 5:0 | Balestier Khals | |||||||||
Geylang | 1:2 | Tampines Rovers | |||||||||
U. Católica | 0:0 | Antofagasta | |||||||||
Palestino | 2:1 | Curicó Unido | |||||||||
CD Everton | 2:2 | Deportes Temuco | |||||||||
Audax Italiano | 1:1 | Union Española | |||||||||
Bourg-en-Bresse | 0:0 | Grenoble | |||||||||
Anzhi-Yunior | 0:3 | Nosta | |||||||||
Volga Uljanovsk | 0:1 | KamAZ | |||||||||
Lada Togliatti | 5:1 | KS 2 Samara | |||||||||
Chelyabinsk | 1:0 | Syzran-2003 | |||||||||
Neftekhimik | 0:1 | Zenit Izhevsk | |||||||||
Mordovia | 2:0 | Ural 2 | |||||||||
Zenit Penza | 0:3 | Sokol Saratov | |||||||||
Dinamo Bryansk | 1:2 | Saturn | |||||||||
Torpedo Moscow | 1:2 | Energomash | |||||||||
FK Ryazan | 1:0 | M. Lipetsk | |||||||||
Novomoskovsk | 3:0 | Strogino Moscow | |||||||||
Rotor 2 | 3:1 | FK Kaluga | |||||||||
Dinamo Barnaul | 2:1 | Irtysh Omsk | |||||||||
Irkutsk | 1:3 | Smena | |||||||||
Chita | 0:1 | Sakhalin | |||||||||
CS Balotesti | 1:4 | Ac. Clinceni | |||||||||
Vilafranquense | 1:1 | Farense | |||||||||
Leiria | 1:1 | Mafra | |||||||||
Val. Mezirici | 2:7 | Unicov | |||||||||
Velke Mezirici | 3:2 | 1.HFK Olomouc | |||||||||
Teplice B | 3:2 | Ml. Boleslav B | |||||||||
Banik Ostrava B | 3:1 | Pribram B | |||||||||
Hr. Kralove B | 5:1 | Karvina B | |||||||||
Sl. Liberec B | 1:5 | Zlin B | |||||||||
Slavia Prague B | 2:0 | Dukla Prague B | |||||||||
Vikt. Plzen B | 1:2 | Trinec B | |||||||||
FCZ Brno B | 3:0 | Bohemians B | |||||||||
Viktorie Jirny | 4:0 | Kraluv Dvur | |||||||||
Sokol Brozany | 0:2 | Zapy | |||||||||
SK Nymburk | 1:2 on pens | Usti nad Orlici | |||||||||
Stechovice | 1:3 | Chrudim | |||||||||
Benatky n/Jiz | 2:3 on pens | Loko Vltavin | |||||||||
Strømsgodset | 2:0 | Sandefjord | |||||||||
Odd | 1:2 | Kristiansund | |||||||||
Haugesund | 1:0 | Tromsø | |||||||||
Molde FK | 3:1 | Start | |||||||||
Bodø/Glimt | 4:0 | Ranheim | |||||||||
Rosenborg | 1:2 | Brann | |||||||||
Sogndal | 5:1 | Strømmen | |||||||||
Tromsdalen | 3:1 | Nest-Sotra FK | |||||||||
Aalesund | 1:2 | HamKam | |||||||||
Florø SK | 0:2 | Levanger | |||||||||
Jerv | 3:2 | Viking | |||||||||
Notodden | 0:0 | Åsane | |||||||||
Mjøndalen | 1:0 | Sandnes Ulf | |||||||||
SX KQ Yuejia | 3:1 | DL Transcen. | |||||||||
Nybergsund | 1:2 | Alta | |||||||||
Vålerenga II | 2:3 | Fløy | |||||||||
Bryne | 2:1 | Stjørdals-Blink | |||||||||
Sleza Wroclaw | 4:0 | Pol. Glubczyce | |||||||||
Unia Turza | 2:2 | Skra Czesto. | |||||||||
Victoria Sulejowek | 1:1 | Sokol Ostroda | |||||||||
KP Starogard | 0:3 | KKS Kalisz | |||||||||
Halmstads BK | 3:0 | Östers IF | |||||||||
GAIS | 2:1 | IK Frej Täby | |||||||||
GIF Sundsvall | 2:0 | IFK Göteborg | |||||||||
Malmö FF | 1:1 | Dalkurd | |||||||||
Kalmar FF | 1:1 | Hammarby | |||||||||
Sirius | 1:5 | Djurgården | |||||||||
Elfsborg | 2:1 | Trelleborg | |||||||||
Brommapojkarna | 0:0 | Örebro SK | |||||||||
AIK U19 | 2:0 | Sollentuna U19 | |||||||||
Qyzyljar | 1:2 | Ordabasy | |||||||||
Shakhter K. | 0:1 | Tobol Kostanay | |||||||||
FC Astana | 3:0 | Zhetysu | |||||||||
Akzhayik | 0:0 | Kaysar | |||||||||
Atyrau | 1:3 | Kairat Almaty | |||||||||
Aktobe | 1:1 | Irtysh | |||||||||
St. Pölten Jun. | 4:0 | Traiskirchen | |||||||||
Ringköbing IF | 2:1 | BK Frem | |||||||||
Naestved BK | 4:0 | Middelfart | |||||||||
Guastatoya | 2:0 | Xelajú | |||||||||
San Francisco | 3:2 | Atl. Pantoja | |||||||||
Inter RD | 0:1 | Atlántico | |||||||||
San Cristóbal | 1:1 | Jarabacoa | |||||||||
Brünninghausen | 2:1 | TuS Haltern | |||||||||
SV Lippstadt 08 | 1:0 | Spfr. Siegen | |||||||||
Hammer SpVg | 0:0 | 1.FC Kaan-M. | |||||||||
TuS Ennepetal | 2:2 | Westfalia Herne | |||||||||
Sprockhövel | 2:2 | Schalke 04 II | |||||||||
Svetlogorsk | 0:1 | Mikashevichi | |||||||||
Orsha | 1:3 | Naftan | |||||||||
Underdog | 0:0 | Zhitkovichi | |||||||||
FK Smorgon | 0:5 | Slonim | |||||||||
Slavia | 2:0 | Energetik-BGU | |||||||||
FK Baranovichi | 1:2 | Belshina | |||||||||
Lokomotiv Gomel | 3:0 | Volna Pinsk | |||||||||
FCSB U19 | 10:11 on pens | Dinamo U19 | |||||||||
SR Donaufeld | 4:1 | Gerasdorf | |||||||||
Rohrendorf | 1:4 | Kremser SC | |||||||||
Wimpassing | 1:1 | Mattersburg II | |||||||||
Bad Sauerbrunn | 5:0 | Markt Allhau | |||||||||
Magdeburg U17 | 2:2 | Holst. Kiel U17 | |||||||||
Eimsbüttel U17 | 0:10 | Hamburg U17 | |||||||||
W. Bremen U17 | 0:3 | Hertha BSC U17 | |||||||||
D. Dresden U17 | 1:1 | Wolfsburg U17 | |||||||||
U. Berlin U17 | 2:4 | Hannover 96 U17 | |||||||||
RB Leipzig U17 | 6:1 | E. Cottbus U17 | |||||||||
Annabichler SV | 0:6 | VST Völkermarkt | |||||||||
Schwarzach | 0:1 | SW Bregenz | |||||||||
Röthis | 0:0 | Nenzing | |||||||||
Wolfurt | 4:1 | Feldkirch | |||||||||
Bramberg | 2:1 | Bergheim | |||||||||
FC La Tour | 2:1 | Sarraz-Eclépens | |||||||||
FC Moutier | 5:0 | FC Lerchenfeld | |||||||||
FC Biel-Bienne | 5:0 | FC Bern | |||||||||
FC Eschenbach | 2:2 | AC Taverne | |||||||||
FC Altdorf | 3:1 | AS Novazzano | |||||||||
FC Basel U17 | 0:1 | St. Gallen U17 | |||||||||
Global FC | 1:3 | JPV Marikina FC | |||||||||
Tacuarembó | 1:1 | Rentistas | |||||||||
Cerro Largo | 1:0 | Villa Teresa | |||||||||
Resovia U19 | 2:5 | Progres U19 | |||||||||
Motor U19 | 3:3 | UKS SMS U19 | |||||||||
Korona U19 | 0:0 | Rzeszow U19 | |||||||||
Sakaryaspor | 1:2 | Afyonspor | |||||||||
Lubin U19 | 2:1 | Odra Opole U19 | |||||||||
Slask U19 | 2:1 | Pogon U19 | |||||||||
Warta G. U19 | 1:1 | Glogow U19 | |||||||||
1860 Munich | 2:2 | Saarbrücken |
|
||||||||
W. Mannheim | 0:2 | KFC Uerdingen | |||||||||
Energie Cottbus | 0:0 | SC Weiche 08 | |||||||||
Dep. Cuenca | 1:1 | SD Aucas | |||||||||
Guayaquil City | 0:2 | CD Macará | |||||||||
Jelgava | 0:2 | RFS | |||||||||
Riga | 1:0 | Metta | |||||||||
FC Prishtina | 6:5 on pens | KF Vëllaznimi | |||||||||
Europa FC | 2:1 | Mons Calpe | |||||||||
Team TG | 1:3 | Rynninge IK | |||||||||
Skellefteå FF | 2:3 | Arameisk SIF | |||||||||
Carlstad United | 3:1 | Linköping City | |||||||||
Sandvikens IF | 1:3 | Västerås SK | |||||||||
Assyriska FF | 4:1 | Sollentuna FK | |||||||||
Åtvidabergs FF | 1:1 | Kristianstad FC | |||||||||
FK Karlskrona | 2:1 | Ljungskile SK | |||||||||
Mjällby AIF | 3:2 | Grebbestads IF | |||||||||
IK Oddevold | 1:0 | Lunds BK | |||||||||
Víkingur | 0:3 | KÍ Klaksvík | |||||||||
B36 Tórshavn | 2:3 | NSÍ Runavík | |||||||||
07 Vestur | 4:1 | Skála | |||||||||
EB/Streymur | 2:2 | TB/FCS/Royn | |||||||||
AB Argir | 0:1 | HB Tórshavn | |||||||||
Inter U17 | 2:4 | Juventus U17 | |||||||||
Torino U17 | 2:1 | Ascoli U17 | |||||||||
Milan U17 | 3:1 | Novara U17 | |||||||||
Genoa U17 | 1:0 | Benevento U17 | |||||||||
Badak Lampung | 1:0 | Sriwijaya FC | |||||||||
Bali United | 0:0 | PERSIB |
|
||||||||
Bhayangkara FC | 1:1 | Borneo FC |
|
||||||||
BJ IT | 3:1 | IM Caoshangfei | |||||||||
Imolese | 1:0 | Forlì | |||||||||
Nuova Napoli | 0:3 | Igea Virtus | |||||||||
Zaria Balti | 1:1 | Dinamo-Auto | |||||||||
Sfintul Gheor. | 1:0 | Zimbru Chisinau | |||||||||
CSF Speranta | 0:0 | FC Sheriff | |||||||||
Milsami | 2:1 | Petrocub | |||||||||
Schalke 04 U19 | 1:3 | Hertha BSC U19 | |||||||||
Rotherham | 2:1 AET | Shrewsbury | |||||||||
KRC Genk | 2:0 | Zulte Waregem | |||||||||
R. Majadahonda | 1:0 | FC Cartagena | |||||||||
Marbella FC | 2:0 on pens | Celta Fortuna | |||||||||
CD Mirandés | 0:0 | RCD Mallorca | |||||||||
Rahlstedter SC | 1:1 | SV Bergstedt | |||||||||
SC Condor II | 2:2 | SV Altengamme | |||||||||
Klub Kosova | 3:1 | VfL Lohbrügge | |||||||||
FC Bergedorf 85 | 0:2 | Bramfelder SV | |||||||||
Juventude | 1:2 | Dersimspor | |||||||||
Ozone FC | 2:2 | Hindustan FC | |||||||||
Real Kashmir | 2:2 | TRAU FC | |||||||||
CD Izarra | 1:0 | UE Costa Brava | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match