RB Leipzig | 1:0 | Marseille |
|
||||||||
Arsenal | 4:1 | CSKA Moscow | |||||||||
Atlético Madrid | 2:0 | Sporting CP |
|
||||||||
Lazio | 4:2 | RB Salzburg |
|
||||||||
Bulgaria U16 | 5:4 on pens | Estonia U17 | |||||||||
Ireland U15 | 2:1 | Czechia U15 | |||||||||
Chivas | 1:0 | New York | |||||||||
Athletico-PR | 2:1 | São Paulo |
|
||||||||
Peñarol | 3:1 | Atl. Tucumán | |||||||||
Grêmio | 4:0 | Monagas SC | |||||||||
Boca Juniors | 1:0 | Junior FC | |||||||||
Cruzeiro | 0:0 | Vasco da Gama | |||||||||
PAE Chania | 2:1 | Doxa Dramas | |||||||||
Panegialios | 1:2 | Panachaiki | |||||||||
Brodarac U17 | 1:0 | Zemun U17 | |||||||||
Partizan U17 | 3:3 | Teleoptik U17 | |||||||||
Radn. Nis U17 | 0:2 | Vojvodina U17 | |||||||||
Radnicki P. U19 | 0:2 | Vozdovac U19 | |||||||||
Partizan U19 | 2:1 | Indjija U19 | |||||||||
Radn. Nis U19 | 1:2 | Vojvodina U19 | |||||||||
Red Star | 3:1 | FK Zemun | |||||||||
Javor-Matis | 2:1 | Backa | |||||||||
Macva | 2:1 | Mladost | |||||||||
Napredak | 3:1 | Radnicki Nis | |||||||||
Partizan | 5:0 | Borac Cacak | |||||||||
Spartak | 3:1 | Radnik | |||||||||
Vojvodina | 2:1 | Rad | |||||||||
Vozdovac | 0:0 | FK Cukaricki | |||||||||
Halkian Alku | 0:7 | FC Espoo II | |||||||||
Loko Sofia | 1:0 | C. Balchik | |||||||||
Maritsa | 0:0 | Nesebar | |||||||||
Vitosha | 1:3 | Pirin | |||||||||
Slavia Sofia | 1:1 | Cherno More | |||||||||
Niendorfer TSV | 3:1 AET | Altona 93 | |||||||||
Independiente | 0:1 | San Lorenzo |
|
||||||||
Zacatepec | 4:5 on pens | Toluca | |||||||||
Necaxa | 2:1 | Santos Laguna | |||||||||
Atlético Huila | 0:0 | Deportes Tolima | |||||||||
Táchira | 3:1 | Metropolitanos | |||||||||
Zamora FC | 1:0 | Mineros | |||||||||
Bijeljina U19 | 0:0 | NK Celik U19 | |||||||||
Dynamo Brest | 2:1 | Luch | |||||||||
FK Slutsk | 1:1 | Neman Grodno | |||||||||
Palanga | 1:0 | Kauno Zalgiris | |||||||||
Suduva | 2:1 | Atlantas | |||||||||
Petrojet | 1:1 | El Mokawloon | |||||||||
Wadi Degla | 0:2 | Pyramids FC | |||||||||
Tulsa | 0:0 | Portland 2 | |||||||||
Kansas City II | 1:0 | Switchbacks FC | |||||||||
Chikhura | 1:2 | Dinamo Tbilisi | |||||||||
Kolkheti Poti | 0:3 | FC Dila | |||||||||
Torpedo Kutaisi | 1:0 | FC Samtredia | |||||||||
NK Bravo | 1:0 | NK Dob | |||||||||
Aizawl FC | 1:3 | Bengaluru FC | |||||||||
SönderjyskE | 0:1 AET | Bröndby IF | |||||||||
Moto Club-MA | 3:0 | Imperatriz | |||||||||
Telford Utd | 3:2 | Spennymoor Town | |||||||||
Curzon Ashton | 2:2 | Alfreton | |||||||||
Ermis Aradippou | 3:2 | Olympiakos N. | |||||||||
FC Flora U21 | 1:1 | Rakvere Tarvas | |||||||||
Kalev U21 | 1:1 | JK Welco | |||||||||
Kalju FC U21 | 2:0 | FCI Levadia U21 | |||||||||
Maardu LM | 4:0 | Santos Tartu | |||||||||
Keila JK | 0:0 | FC Elva | |||||||||
JK Tammeka U21 | 0:0 | Paide U21 | |||||||||
Nomme United | 2:1 | Pärnu JK | |||||||||
Sportul Snagov | 1:2 | FC Arges | |||||||||
Dacia U. Braila | 1:0 | Chindia | |||||||||
Ingulets | 3:0 | MFK Mykolaiv | |||||||||
FC Fredericia | 0:1 | HB Köge | |||||||||
MZ Hakka | 3:0 | XJ T. Leopard | |||||||||
Neftchi | 1:3 | OKMK Olmaliq | |||||||||
Qizilqum | 0:1 | Bunyodkor | |||||||||
Man City U21 | 0:1 | West Ham U21 | |||||||||
BSV Rehden | 3:2 | VfB Oldenburg |
|
||||||||
Waterhouse | 2:1 | Harbour View FC | |||||||||
Hammer SpVg | 3:1 | TuS Haltern | |||||||||
FC Gütersloh | 1:1 | A. Bielefeld II | |||||||||
TSV Grolland | 0:5 | Habenhauser FV | |||||||||
Etehad Fuman | 1:0 | Moghavemat | |||||||||
Esteghlal Jonub | 2:0 | Khosheh Talaei | |||||||||
Bandar Abbas | 1:1 | Damash Gilan | |||||||||
Sardar Bukan | 0:0 | Shahin Bushehr | |||||||||
Naft Gachsaran | 2:2 | Sanat Naft Nov | |||||||||
Arvand Kh | 0:0 | Naft Omidiyeh | |||||||||
Ha Noi FC | 5:0 | HAGL FC | |||||||||
Lions Gibraltar | 1:6 | Gibr. Phoenix | |||||||||
Inter U17 | 0:1 | Lazio U17 | |||||||||
Sanat Naft | 1:0 | Paykan FC | |||||||||
TRAU FC | 4:1 | Mohammedan | |||||||||
Fateh Hyderabad | 0:0 | Ozone FC | |||||||||
Madhya Bharat | 0:2 | FC Kerala | |||||||||
Mumbai City | 1:2 | East Bengal FC | |||||||||